User
Pass
2FA
 
 

Unban va rog !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message471
magot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 21:07)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 9, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 81.7
Votes: 2

Post Posted: 29-01-2011, 19:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Pikaboo
Account name: magott
IP:
GM responsabil: Cobrelizator
Realm: genesis
Motiv: exploit instanta
Ceva ce doriti sa adaugati:

Nu am imbracat charul din raidu ala miam luat 2 iteme care mau bustat cu maxim 100 gs . am muncit sa il duc unde era si kiar tin la charu asta!aveam tot pe el...meseria banii iteme ...da mam luat dupa ei k e ok a fost gresala mea dar nu am zis eu hai ma sau kestii deastea..eu doar imi vreau charu inapoi kiar si fara alea 2 iteme pe care leam luat nu ma intereseaza cea fost in raidu ala pur si simplu vreau sami joc charu si atat.nam comentat nam injurat nam zis nimic mia parut rau k mam dus la raidu ala porma pt k imi prefer charu nu guilda si nu ma intereseaza ce fac ei. Asa ca va rog mult unban pt k era main charu meu si nu vreau sa il skimb acum sau sa il refac sa iau toata muca de la capat...am sa am grija de acum ce se intapla in raidurile in care intru si nu ma mai iau dupa toti...am evitat sa fac exploituri sa numi pierd charu si am facut o gafa k mam luat dupa altii...
va rog mult unban!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 29-01-2011, 21:37:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ai primit un raspuns il iei ca atare, nu mai deschizi topicuri suplimentare ca nu rezolvi nimic. Mai rau, daca mai deschizi unul, iei ban si pe forum

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 29 January 2011 19:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 21:20:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x