User
Pass
2FA
 
 

Forgive Me & UnBan

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message430
Owner91
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2011 21:14)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 16, Topics: 5
Location: Lugoj CM

Reputation: 88.8
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2011, 15:38:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)


=========================
Character name: Cascada
=========================
Account Name: Ghostvision
=========================
GM Responsabil: Evelina
=========================
Realm: Genesis
=========================
Motiv: Reclama (Am scris pe global ca pot face un server de WoW3.3.5a Contra Cost,Wisper pt Detalii!!)
=========================
Ceva ce doriti sa adaugati: Din cate am citit eu in Regulament (Sa faci reclama la alte servere/comunitati (ban permanent) Am luat Ban 2 Ani si au trecut aproximativ 53 de zile si chiar nu m-am gandit ca pentru asta pot sa iau acest BAN,este tot Reclama dar nu am facut Reclama unui Server anume sau Website..etc si nu ma gandeam ca iau BAN 2 Ani,nici macar nu ma gandeam ca iau BAN.Eu imi cer mii de Scuze pentru cele intamplate si promit ca voi fi mult,dar mult mai atent de acum daca BAN-ul meu va fi scos pentru ca chiar m-am chinuit sa imi cresc caracterele si eu consider ca mi-am invatat Lectia,acum ramane aceasta decizie unui GM.Nu stiu cat de grava este situatia si stiu ca nu aveti nici o ogbligatie fata de un jucator oarecare.Daca nu se poate bafta cu Server-ul ca merge treaba.Multumesc pentru timpul acordat,La Revedere!
=========================
Freakz E Baza ! La Multi Ani !!!
=========================

ACCOUNTBANNED


You have been banned by Evelina for 666 days (until Friday, October 05 2012, 16:15)
Remaining: 612 days, 17 hours, 52 minutes, 25 seconds
Reason: reclama

=========================
-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by evelina, 02 February 2011 10:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-09-2024, 02:04:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x