User
Pass
2FA
 
 

<Method>
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message60207
slyder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2011 09:14)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2011, 16:09:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vot Littledewil-->Slyde


Last edited by slyder on 03-02-2011, 18:32:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tiestoma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 22:28)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1, Topics: None
Location:

Reputation: 62
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2011, 17:16:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vote pentru Littledewil

Buzbuz is here ...Live from Dublin !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kytana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2011 14:12)
Joined: 13 Nov 2010
Posts: 3, Topics: 1
Location: Spain

Reputation: 71.9
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2011, 18:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vor pt Shory ....Kytana here !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
velin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2013 19:39)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 7

 
Post Posted: 03-02-2011, 18:46:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vote pentru nimeni....am postat sa ma aflu` si eu in treaba....Macar daca luati Officer Rank unii dintre voi ocupati`va si voi de guilda....nu doar sa vorbiti pe /o...si sa dati DND/gkicks fara motiv....ca doar asta stiti sa faceti.Hai cius -



PS:Vote pentru Littledewil/Calliandra care ieseau din guilda cand luau DND....mai imi aduc aminte si va mai zic playeri dastia "schild" care "ajuta" f.mult guilda dar ies din ea la faze emo.


Roberte sti bine ca asa e.


Si sa fac asa un top cu oamenii pe care`i stiu de ceva timp si se descurca:


Paladin:Robert(mai aveti de mancat multe paladinilor din guilda sa ajungeti sa stiti clasa cum o stie el)

Death Knight:Scy(si DK-ii mai au multe de invatat...tot de la Scy anyway)

Shaman:Shoryurepa-elemental/Pytik-Resto only pt moment -(amandoi isi stiu clasa,amandoi se descurca zic eu de minune prin raiduri)

Priest: pauza

Warrior:Ssj(pacat ca nu mai are Sting waru` la H)

Warlock:In momentul de fata zic Blasty...

Hunter: Misdirection sa stie sa dea....restu` nu mai conteaza -

Mage:Anoxisuninq

Druid:Wxo/Tazzimir....cateodata Wxo are momente de emo si da dnd la juma` de g...sau mai rau gkick...Tazzimir am auzit ca nou se ocupa si de raiduri...GL with that Eddele -

Rogue:Misalia(mai invatati rogue clasa restu care sunteti prin g)


Oamenii care i`am propus aici...zic eu ca stiu sa se ocupe si de guild management,raids...and so on -





Last edited by velin on 03-02-2011, 19:07:16; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ecstasyzzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2014 09:32)
Joined: 12 Nov 2010
Posts: 91, Topics: 5
Location: Finland

Reputation: 151.7
Votes: 5

 
Post Posted: 03-02-2011, 18:58:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vot pt Pytik.

PS: Moon daca e sa fie sa nu dai juma de guilda afara -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eddlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2013 06:04)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 18, Topics: 5
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 99.6
Votes: 3

 
Post Posted: 04-02-2011, 09:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Shory
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 04-02-2011, 09:56:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

velin wrote:
Vote pentru nimeni....am postat sa ma aflu` si eu in treaba....Macar daca luati Officer Rank unii dintre voi ocupati`va si voi de guilda....nu doar sa vorbiti pe /o...si sa dati DND/gkicks fara motiv....ca doar asta stiti sa faceti.Hai cius >:D<



PS:Vote pentru Littledewil/Calliandra care ieseau din guilda cand luau DND....mai imi aduc aminte si va mai zic playeri dastia "schild" care "ajuta" f.mult guilda dar ies din ea la faze emo.


Roberte sti bine ca asa e.


Si sa fac asa un top cu oamenii pe care`i stiu de ceva timp si se descurca:


Paladin:Robert(mai aveti de mancat multe paladinilor din guilda sa ajungeti sa stiti clasa cum o stie el)

Death Knight:Scy(si DK-ii mai au multe de invatat...tot de la Scy anyway)

Shaman:Shoryurepa-elemental/Pytik-Resto only pt moment :))(amandoi isi stiu clasa,amandoi se descurca zic eu de minune prin raiduri)

Priest: pauza

Warrior:Ssj(pacat ca nu mai are Sting waru` la H)

Warlock:In momentul de fata zic Blasty...

Hunter: Misdirection sa stie sa dea....restu` nu mai conteaza =))

Mage:Anoxisuninq

Druid:Wxo/Tazzimir....cateodata Wxo are momente de emo si da dnd la juma` de g...sau mai rau gkick...Tazzimir am auzit ca nou se ocupa si de raiduri...GL with that Eddele >:D<

Rogue:Misalia(mai invatati rogue clasa restu care sunteti prin g)


Oamenii care i`am propus aici...zic eu ca stiu sa se ocupe si de guild management,raids...and so on :)





2 Raiduri de Rs 10 n 3 Raiduri de Rs 10 hc astea chiar aseara si numai cu oamenii din guilda 3 Raiduri de ICC 10 n cel putin 2-3 Raiduri de ICC 10 HC asta saptamanal, nu vb de icc 25 25 hc rs 25 25 hc, toc 25 25 hc, voa 25 care sunt lege, hmmm eu zic ca dracu nu e atat de negru pe cat pare si hai sa fim seriosi toti au defecte si toti au calitati.
Nu ma deranjeaza un trial care nu stie ce speluri are pe bara sau sa-si faca un spec in schimb ma deranjeaza unu care are ofiter si nu intelege ca are responsabilitatea sa ii explice unuia de aceeasi clasa ce sa faca cu charul ala.
Vezi pe Misalia este rogue in guild care sa nu ii fi trecut prin mana? vezi Scy este dk in guilda care sa nu ii fi trecut prin mana? uite dc au primit astia 2 Gm si nu altii...
Da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine eu, eu unu sunt multumit de fiecare in parte de la A la Z si chiar nu imi este rusine cu ei, cat despre ala care se crede prea "skillat" sau prea bun, sau are 3 oo poate sa-mi suga **** mie si la inca 58 de pers din guilda si o sa sanctionez fara exceptie astfel de comportamente, cu "spartii" astia am facut sindragosa 25 hc fara s-o buguiest cu spartii astia o sa fac si council 25 hc fara sa-i buguiesc si daca nu fac cel putin am incercat si nu o sa consider incompetenta lor principalul vinovat ca nu am reusit pentru ca este vina mea ca GM si RL si a ofiterilor ca RA ca nu am reusit sa luam oamenii potriviti si sa le explic sau explicam pe intelesul lor, oricum de cand nu mai joci tu multe s-au schimbat in bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Firu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2011 22:01)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48
Votes: 2

Post Posted: 04-02-2011, 11:01:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pytyk
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devilstrike

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2012 18:22)
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

Post Posted: 04-02-2011, 12:09:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Shory/Littledewil
Calliandra aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
velin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2013 19:39)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 7

 
Post Posted: 04-02-2011, 12:26:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-au schimbat multe in bine Roberte nu ca nu mai joc eu,ci ca te tii tu si anumiti ofiteri de capul lor....ca iti zic eu daca erai tu plecat/aveai probleme...era tot prapad prin guilda...iti zic ca stiu ca asa era si inainte cand te lasasei cateva zile de se facea toata ziua doar df/rbg.Si da plm eu aveam faze mai emo ca ma enervau ca nu intelegeau cand le explica cineva sau le dadea un sfat...faceau tot ca ei...si da...de aia ieseam in mijlocu` raidului cand le explicam(noi officers) 30 de min ce sa faca si tot ca ei faceau.Exemple de raid(RS25-le ziceai ceva,le faceai teoria chibritului si tot ca ei faceau;Lady 25HC-le ziceai dinainte de N ori sa nu stea in D&D,sa nu dea AoE langa Lady pt cei cu MC...tot ca ei faceau;si mai sunt nspe mii de exemple).Deci nu e faza ca m`am lasat eu....e faza ca au inceput si ofiterii sa te sustina si iti usureaza munca si de asta merg lucrurile mai bine in guilda...atata tot.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 04-02-2011, 13:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

velin wrote:
S-au schimbat multe in bine Roberte nu ca nu mai joc eu,ci ca te tii tu si anumiti ofiteri de capul lor....ca iti zic eu daca erai tu plecat/aveai probleme...era tot prapad prin guilda...iti zic ca stiu ca asa era si inainte cand te lasasei cateva zile de se facea toata ziua doar df/rbg.Si da plm eu aveam faze mai emo ca ma enervau ca nu intelegeau cand le explica cineva sau le dadea un sfat...faceau tot ca ei...si da...de aia ieseam in mijlocu` raidului cand le explicam(noi officers) 30 de min ce sa faca si tot ca ei faceau.Exemple de raid(RS25-le ziceai ceva,le faceai teoria chibritului si tot ca ei faceau;Lady 25HC-le ziceai dinainte de N ori sa nu stea in D&D,sa nu dea AoE langa Lady pt cei cu MC...tot ca ei faceau;si mai sunt nspe mii de exemple).Deci nu e faza ca m`am lasat eu....e faza ca au inceput si ofiterii sa te sustina si iti usureaza munca si de asta merg lucrurile mai bine in guilda...atata tot.


Lucrurile au evoluat de cand nu mai joci tu, nu am spus ca plecarea ta a fost catalizatorul ...cocos daca ai impresia ca prin alte guilde oamenii sunt perfecti...ai o impresie total gresita atat pot spune, cat despre faptul ca guilda sta in mine sau in alti ofiteri nimic mai fals guilda depinde de absolut toti playerii pe care ii are in mod egal, daca cineva din guilda crede altceva e vina mea ca nu i-am acordat suficienta incredere iar daca unii au impresia ca vor fi regretati sau ca sunt vedete iar fals, pleaca aia imbracati np dau inv si imbrac altii, pleaca unu cu skill adevarat np dau 100 de inv si tot gasesc 1, pleaca un tank np dau 10 inv pana gasesc 1 care merita sa stea tank, e foarte simplu, ca multi nu au rabdare ca sunt prea inteligenti ca sunt prea experti ca sunt pe **** mea asta e frate in viata mai dai si te oameni prosti daca iti convine te cobori la nivelul lor daca nu te duci pe cai separate, suntem prea tari din toate punctele de vedere drama queen.

Oamenii vin si pleaca mereu, oamenii isi fac 10 mii de chare mereu, oamenii nu vor sa invete sa joace pe un char ca ei trebuie sa joace pe toate 10 mii prost daca asta ai vrut sa spui sunt perfect de acord cu tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
velin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2013 19:39)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 7

 
Post Posted: 04-02-2011, 13:23:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In mare parte la asta m`am referit si eu...de cand ai facut Fake Idiots am ramas in guilda pe hunter...l`am echipat cu guilda,am ajutat guilda...m`a ajutat guilda,am acceptat sfaturi ca nu stiam clasa,nu mai jucamsem cu hunterul de mult...un sfat l`ai dat si tu pt mine la hunter asa cum si eu le`am dat altora dar plm pt unii e prea greu sa accepte sfat sau daca vad ca e prea greu ce le zici despre clasa respectiva se reprofileaza pe alta...si pe mine ca si pe tine ma sufara faptu` ca oamenii din guilda vor sa`si faca NSPE chare dar nu vor sa invete/sa accepte un sfat despre clasa pe care o joaca....vezi Poisoned(omu` joaca cu rogue sau pala ca hunteru` nu`l stie...mai ti minte cand zicea asta),mai e iar shamanu ala de a fost in guilda...am uitat ce nume avea...ca nu mai joaca pe shaman ca nu are ce lua...ah..Pjanic...a mai fost la un moment dat Crit de avea faze de emo...dar cred ca s`a potolit.Frate si eu am 3 2nd chare pe contu` la hunter...dar joc pe ele cand nu se facea raid cu guilda...raid programat zic...mai erau momente cand veneam pe 2nd chare sa mai ajut la raidurile de 10 pe cei din g.


Ca ziceai tu ca trebuie sa ne coboram la nivelul unora Roberte....ne`am coborat destul la nivelul unora...dar pana cand?Daca vezi ca tot incerci sa dai o mana de ajutor si tot tu esti luat de prost...mai are rost sa incerci?


Oricum astea ultimi 3 posturi ale mele...sau 4 cate or fii...le`am facut sa`mi expun punctu` de vedere despre oamenii din guilda care au fost si sunt.Nu sunt posturi sa ma cert cu cineva anume.In fine succes cu guilda,spor la kills prin toate instantele care le frecventati...si vreau sa vad printu` ala de la bpc mai rpd - .


See you soon - ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pytik

[the Noble]



Status: Offline
(since 13-12-2016 06:15)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 149, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 6

 
Post Posted: 04-02-2011, 14:57:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Degeaba faceti voi aici "teoria chibriturilor"... daca omu vrea sa inteleaga bine daca nu nu... degeaba te rogi de oameni... unii au idei putine si fixe...

In fine... guilda o duce bine momentan nu neg asta, dar mai avem mult de lucrat la respect...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dashh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2011 20:07)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 48
Votes: 2

Post Posted: 04-02-2011, 18:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vote Calliandra Dashh Here !!!-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killerdoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2011 10:37)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 57.9
Votes: 2

 
Post Posted: 04-02-2011, 20:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Littledewil



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 12 June 2011 05:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next    


The time now is 29-09-2024, 21:26:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x