User
Pass
2FA
 
 

castiguri online

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message2856
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 07-02-2011, 18:03:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am descoperit si eu acest site care nu este prea popular in Romania(deh, Lockerz ia luat fata).Ideea e simpla, faci acelasi lucru ca la Lockerz doar ca nu astepti dupa redeem ci iti poti lua premiul oricand la orice ora.In principiu acest site ofera cadouri(produse apple, bani, electronice)oricui se inregistreaza si face o oferta.Sa va explic mai pe larg cum functioneaza acest site.Dupa crearea contului(ATENTIE! contul trebuie creat cu adresa si numele reale pentru livrarea premiului)puteti inainta o oferta(aveti nevoie de un card sau cont pay pal-cea mai avantajoasa oferta este littlebidtasty) si tot ce trebuie sa faceti este sa asteptati.Cand oferta a fost inregistrata trimiteti link-ul prietenilor sau rudelor voastre sa se inregistreze si ei.Pentru fiecare persoana inregistrata care a depus o oferta primiti +1 referal.

Chestia care avantajeaza site-ul acesta in detrimentul altora este numarul mic de referali de care aveti nevoie pentru a castiga ceva.Va dau exemplu un PSP Slim&Lite, pentru care aveti nevoie de 7 referali.Adica pentru 10 lire investiti de voi(atat costa oferta) puteti primi un psp nou-nout.Alte exemple de premii sunt xbox-8referali, iphone4-20referali si vouchere(un voucher pentru amazon de 100lire costa 5referali).La inceput eram si eu sceptic in privinta acestui site dar cand am vazut pe youtube zeci de filmulete cu unboxinguri si chiar reclame la tv din Anglia, m-au convins.Tin sa mentionez ca sunt niste talhari pe undele siteuri romanesti care pacalesc userii sa cumpere un hack care cica iti baga referali nelimitati in cont.Acel hack NU functioneaza.

In concluzie, pentru cine nu are chef sa citeasca tot ca sa castigati ce vreti trebuie sa va faceti un cont , sa depuneti o oferta(recomand littlebidtasty care va pot returna si banii in caz de ceva) si sa invitati alti prieteni care sa faca acelasi lucru.Pentru fiecare prieten care face o oferta primiti +1 referal la contul vostru.Daca aveti vreo nelamurire puteti sa ma intrebati.Va las mai jos o lista cu cateva produse si numarul necesari de referali.Multa bafta.

Apple Tv- 5referali
Ipod Touch 64GB- 17referali
MacBook Air- 43referali
Ipod Shuffle- 2referali
Ipod Nano- 8referali
Nokia N96- 19referali
Nintendo WII- 7referali



Precizez ca linkul este cu referal, nu incerc sa trag pe nimeni in teapa, vreau sa stiti exact ce se intampla daca vreti sa faceti o oferta.Am vazut ca topicul cu Lockerz a fost acceptat deci nu vad de ce nu ar fi si acesta.Oricum daca e vreo problema cu el stergeti-l.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T4 *Cost1n

[Nobody Changes]



Status: Offline
(since 06-12-2017 22:17)
Joined: 09 Dec 2007
Posts: 11219, Topics: 162
Location: cu pianul in baie<3

Reputation: 321.9
Votes: 230

Post Posted: 07-02-2011, 18:32:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun mi-am facut cont dar care-i faza cu "You have not yet completed an offer, you only need to complete 1 offer below."
ce aleg? :\

stai ca ma bate, unde dau ca sa imi dea linkul cu referal sa il trimit mai departe?


You gave him what he asked for.
I gave him what he needed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 07-02-2011, 18:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dai la offers si alegi Little bid tasty (e cea mai avantajoasa de 10lire restul sunt de la 20 in sus).Dupa ce te baga la ei pe site iti faci cont si acolo cu EXACT aceleasi date care ai facut contul pe freebiejeebies(adica adresa si numele).Dupa ce ai facut cont dai la buy credits alegi cea mai ieftina varianta(de 10 lire) si mai departe efectuezi plata cu paypal sau card.Cum am mai spus o sa iti ia din card/paypal 10 lire atat este oferta, nicio taxa aditionala.

Ganditi-va bine inainte sa faceti depunerea daca puteti face rost de suficienti referrali pentru premiul dorit.Nu vreau sa imi iau injuraturi de la oameni care au depus si nu au reusit sa isi faca suficienti referrali.

Edit: Linkul cu referal il ai la "Refer Friends"

@orange am trimis pm lui shocker..astept raspund


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Ah bun si pana una alta ce faci, postezi sau cum ? Topic locked, link sters, +1 warn.






Last edited by spiridusu on 07-02-2011, 21:02:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T4 *Cost1n

[Nobody Changes]



Status: Offline
(since 06-12-2017 22:17)
Joined: 09 Dec 2007
Posts: 11219, Topics: 162
Location: cu pianul in baie<3

Reputation: 321.9
Votes: 230

Post Posted: 07-02-2011, 18:54:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu pot sa imi fac suficienti, RDS FTW! si multe mailuri -
dar n-am alea 10 lire pe paypal -


You gave him what he asked for.
I gave him what he needed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 07-02-2011, 20:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai cerut aprobare pentru link cu refferal ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 07-02-2011, 23:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E mult de citit, ai primit ceva pana acum, dovezi ca nu e teapa?

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 08-02-2011, 00:09:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
E mult de citit, ai primit ceva pana acum, dovezi ca nu e teapa?


Eu unul nu am primit nimic deocamdata dar youtube-ul este plin de filmulete si unboxinguri legate de acest site.Sunt si romani care au primit premii de aici, eu inca nu am destui referals pentru ce mi-am ales.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 08-02-2011, 01:44:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana nu avem confirmare SIGURA ca se plateste, nu vreau sa las linkuri

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *0ranGe ! extrem, 07 February 2011 19:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 24-04-2024, 01:22:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x