User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie WEREZ

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1232
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2011, 00:39:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : InNa
- Numele adminului reclamat : WEREZ
- Harta, ora si data faptei reclamate : 00:30;13.02.2011;de_dust2
- Motivul / Regula incalcata : Imi da kick fara motiv iar apoi intru iar si-mi da gag Raised eyebrow.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola
ADMIN WEREZ: ban S|cran permanently (Reason: intrapeforum)
*DEAD* suEde^ in Love ;x : /retry

*** pTg - Alo NEnea - killed Groovy with a headshot from ak47 ***
Buggs Bunny killed ComplicaT with awp
*DEAD* hejo : dea

InNa : s|cran era gru|a

WEREZ : stim


InNa : lol


InNa : si de ce i-ai dat ban?


*SPEC* Freakz * InFesT : are wall

InNa : mama


InNa : -)

*DEAD* Gru|a : cine m-a banat?
InNa : ok

InNa : ai wall Surprise -))


*DEAD* Gru|a : -)
*SPEC* Freakz * InFesT : gruia iesi
*DEAD* suEde^ in Love ;x : /radio
ADMIN WEREZ: *** Gru|a
*DEAD* Gru|a : I'm too retarded for this game.

*DEAD* Gru|a : uitate la ip
InNa : iesi repede ca te baneaza astia

*** alberTzyK killed outlaw with a headshot from mp5navy ***
CmB<3Dee killed pTg - Alo NEnea - with awp
InNa : -

*** b.@lin killed Refresh with a headsho from ak47 ***
alberTzyK killed Yoo_Be@uty with mp5navy
*DEAD* Gru|a : daca sutn eu

Gru|a has left the game
*SPEC* Freakz * InFesT : -)


*DEAD* InNa : n-auzi ma ca-i wall=)))

ADMIN WEREZ: ban Gru|a permanently

*SPEC* Freakz * InFesT : clar dak ai ip dinamic


*SPEC* WEREZ : oricum , mie doar mi s-a cerut sa il banez


[war3.freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat
Kicked by Console
Kicked
Host_EndGame: Server disconnected

Connecting to 188.212.107.108:27015...
Connection accepted by 188.212.107.108:27015
* Password acceptd
* Privileges set


InNa connected
*DEAD* WEREZ : dar nu are voie sa intre la loc


InNa is joining the Counter-Terrorist force


InNa : motiv pentru kick ?


WEREZ : comentezi aiurea

*DEAD* pTg - Alo NEnea - : de ce iai dat kick ? (ALONE)
InNa : asa si ?

*DEAD* Freakz * InFesT : -)

ADMIN WEREZ: gag InNa (10 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*** You Are Gagged

Au cam inceput adminii sa foloseasca comenzile cum le vine lor .. - Un motiv intemeiat daca aveai te intelegeam dar nu asta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2011, 00:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prima mea reclamatie , misto .
1. In nenumarate cazuri te-am atentionat sa nu mai comentezi aiurea daca nu esti de acord cu decizia pe care o ia unul dintre admini si sa nu ceri explicatii pe chat . Se pare ca ai inteles intr`un final , asta dupa kick si gag .
2. In cazul de fata tu nu vedeai ce se discuta pe amx_chat si nu aveai de unde sa stii pentru ce si de ce l-am banat pe respectivul . Probabil cineva iti va posta logul sa te lamuresti .
3. Ban a luat pentru ca am fost antentionat de alti admini ca s|cran ( Gru|a ) whatever , este in lista unui admin figurand ca cheater . Este un demo pe forum , nu l-am vazut personal insa am intrebat pe amx_chat in mod repetat daca sunt baietii siguri pe ei , si am fost asigurat ca juca cu cod , deci implicit trebuia banat .
4. A primit ban permanent urmat de un mesaj , practic l-am trimis pe forum sa isi lamureasca situatia.
5. Fux a primit pentru ca a intrat la loc pe server ( lucru care din cate stiu e interzis , nu conteaza daca a luat sau nu pe nedrept , primul lucru care trebuia sa il faca era sa verifice forumul si sa isi rezolve problema )
6. A primit ban , fux si ban iar pentru incercari repetate de a intra pe server .
7. Pe mine nu ma intereseaza , atata timp cat alti colegi m-au asigurat ca juca cu cod . Respectivul trebuie sa intre pe forum , repet pentru a 3-a oara sa isi rezolve situatia .
8. Nu sunt obligat sa ma justific fata de tine , in nici un fel si inca o data repet ( asta pentru ca am mai avut probleme noi doi ) , daca ai ceva impotriva cuiva sau crezi ca un admin a procedat gresit , nu te dai in spectacol pe server ci postezi frumos pe forum si se va lua masuri daca este cazul .

Sper ca ti-am raspuns si tie , si lui Gru|a prin acest post , si sper sa nu fiu nevoit sa scriu romane pe forum . Nu am gresit cu absolut nimic .
Logurile se pot verifica , si chiar rog un owner sa faca acest lucru .
Ti-am zis de multe ori , daca ai o problema sau nu-ti comvine ceva , sau crezi ca i-au decizii gresite , fugi frumos pe forum , nu transforma chatul in bambilici , implicit serverul .

Kickul si gag`ul sunt masuri destul de lejere , pentru simplu fapt ca ma deranjezi si m-ai deranjat in nenumarate cazul cu comentarii inutile . Se pot verifica loguri . Pur si simplu iti place sa te dai in spectacol cand ai ocazia . Ma bucur ca in sfarsit te-ai decis sa intri si sa postezi , probabil ca stiai ca dupa disconnectu ala , urma ban , ca deh asa sunt regulile .

O seara buna .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2011, 01:05:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce nu esti obligat sa-mi raspunzi tu mie ? Cand ti se face reclamatie automat esti OBLIGAT sa raspunzi justifincandu-te ! Nu ma intereseaza ce vorbiti voi pe amx_chat .. eu vorbeam cu Gru|a si radeam de el pentru ca stiu sigur ca nu e codat.. dar nu pot sa fiu impotriva a 100 de oameni care nu stiu sa faca diferenta intre un codat si-un bun jucator asa ca am lasat-o asa.
Iti sugerez prieteneste sa nu mai reactionezi asa pentru ca lumea sa joaca mai mult 4fun pe acest server,sunt dinaintea ta aici si stiu cum sta treaba. De cand ai venit ai inceput sa faci tu legile aici,ca esti tu bun si toata lumea tre sa-ti cada la picioare ca acolo unde jucai tu nu se lua lumea la misto.. toti erau din PGL !
Si te rog frumos nu te mai da lovit,ca nu ma afectezi,poate pe ceilalti onweri ii va afecta,ca asa e in comunitatea FREAKZ.
De gresit ai gresit,n-am nimic cu tine dar reactionezi parca ai fii zeu.
L.E. : Amice,mai citeste odata regulamentu.. daca ai gag si dai disconnect NU dai ban nimanui,decat daca da retry !
A si nu-mi CONVINE nu COMVINE -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2011, 01:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fetitza , reclamatia o faci pe forum , nu facand flame pe server . Vorbesc chineza ? eu am alta treaba pe server , cum ar fi sa fac un demo , sa fiu atent la amx_page , cand ma atentioneaza x si y de cheateri , cand imi spun colegii ( a se citi : restul adminilor ) ce se intampla pe server , nu sa stau sa iti dau tie explicatii de ce si cum i-am dat ban` lu y si z .
Repet pe mine nu ma intreseaza daca Gru|a este codat sau nu , atata timp cat a fost postat de cineva la sectiunea proprie de cheateri , si mai mult decat atat am fost rugat sa`l banez pentru ca respectivul , nu avea comanda de ban .Dupa cum bine ai vazut eu unul nu mi-am dat cu parerea la demo`ul postat , nu asta e relevant . Ceea ce este real , este faptul ca nu are ce cauta pe server , atata timp cat 1% din admini e convins ca joaca cu cod .

ok , deja iar incepi cu flame si alte prostioare .
1. habar n`ai ce`i ala PGL .
2. N`am zis eu nimic de PGL si nu cred ca e relevant faptul ca am jucat sau nu acolo . Asta e o replica de doi lei pe care o folosesc toti frustratii .
3. Nu fac eu nici o lege , tu esti doar frustrata si incerci sa faci din tantar armasar ( asta e ambitie copilareasca ) .
4. Nu ma dau lovit , ci incerc sa`ti explic situatia , pe forum nu pe server unde nu`si are rostul .
5 Sa nu zici ca nu ai fost avertizata , stii ca nu`i prima oara cand incerci sa faci pe superioara pe ici pe colo si sa insinuezi ca eu n`am nici o treaba , tu stii mai bine ca deh , esti dinaintea mea pe server si stii tu cum stau lucrurile .
Replica aia : "bunule" , ce a vrut sa insemne ? adica practic insinuezi ca n`am nici o treaba , si tu le stii pe toate , desi habar n`aveai ce se discuta pe amx_chat si cum statea treaba cu acel Gru|a .

Decizia de a-ti da kick , imi apartine , e dreptul meu atata timp cat eu consider ca nu imi pot face treaba din cauza ta . Ceri explicatii pe forum , nu pe server .
Au mai fost cazuri in care s-au cerut n harti la vot , am dat 4 harti la vot si ai avut ceva de comentat , la fel ti-am dat gag . Au mai fost cazuri in care un anume jucator a luat slap / slay / kick etc. pentru camp sau afk , la care ai avut ceva de comentat .

Faci ambitie aiurea si ai impresia ca toata lumea ia decizii gresite , cand defapt tu esti cea care greseste .
Daca eu consider ca ma deranjezi sau comentariile tale nu`si au rostul , iti pot da kick / gag / etc.
Iar amx_page , tu ar trebui sa stii mai bine decat restul la ce este folosit , nu`i pentru discutii inutile ( asa cum a mai fost cazul) , ci pentru a raporta codati .
Reactionez de parca as fi zeu ? lol . ti-am dat kick pentru comentarii , gag pentru ca incepeai cu flame . Puteai sa ramai linistita sa joci , puteai sa faci fraguri si cu gag . Insa tu nu ai intrat pe cstrike , ai intrat pe chat . Nu toti au chef de chat inutil . Iar asta nu`i atitudine de PGL`ist sau de zeu , e atitudine de jucator caruia ii pasa de server . Din pacate vezi lucrurile diferit .
Nu`mi place sa`mi umpleti ecranul de scris inutil , e atat de simplu , nu`mi place sa comentati aiurea , cand numai adminii sunt implicati intr`o chestiune .
E atat de simplu .

Eu sunt aici sa imi vad de joc si sa curat serverul de codati pentru a oferi un loc de joaca cat mai placut si corect userilor normali , nu sa-ti dau tie explicatii pe chat si sa ignor jucatorii de rand ( care poate imi hintuiesc cate un codat pe ici pe colo ).
Si inca o data pentru totdeauna , intelege ca eu am treaba ca admin , nu stau sa ma cert cu tine pe chat .

Cu lectia de gramatica , ce`i ? alta ambitie de a ta ? ma scuzi , insa cred ca e vizibil pentru toata lumea , pur si simplu esti mai presus ( cel putin asa te crezi ) . Nu faci decat sa continui cu flame si cu acuzatii inutile . Probabil oricat de mult as incerca sa ma justific , nu rezolv nimic , pentru ca nici macar nu`i relevant pentru tine ceea ce am de spus . Ambitie copilareasca .



Last edited by WEREZ on 13-02-2011, 01:38:47; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cathNO1

[Creep]



Status: Offline
(since 24-12-2012 17:29)
Joined: 14 May 2010
Posts: 877, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 290.3
Votes: 9

Post Posted: 13-02-2011, 01:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu a gresit cu nimic Werez. A dat un ban, nu inteleg de ce ai simtit nevoia sa il iei tu la rost sau sa faci spectacol pe chat? Ce bun e gruia, ce bine joaca, nu are wall etc. E decizia lui si-o asuma, nu il tragi tu la raspundere, noi ownerii facem asta atunci cand consideram ca greseste.
Ti-a dat kick, ti-a explicat motivu "comentezi aiurea", nu a fost de ajuns? "asa si?" ai simtit nevoia sa comentezi in continuarea.. ti-a dat gag pe merit. Chiar nu vad unde a gresit.

L.E : Ai omis sa copiezi din consola replica "bunule" adresata lui Werez, dar nu dadea bine nu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2011, 01:32:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai frate,lasa-ma cu adminul tau si cu treaba pe care o faci tu,bravo tie ca stai 6-7 ore in cs pe zii apropo de asta Vezi ca a venit primavara, sa nu crezi ca inca mai e zapada,get a girlfriend.M-am saturat de d-astia ca tine care vin pe server "sa tina serverul curat pentru a oferi un loc de joaca cat mai placut si corect userilor normali".
La faza cu slap /slay/kick, da mi-ai dat si mie un slay pentru ca eram singura pe inferno cu 100 de ct si 5 secunde ramase si te-ai trezit tu marele admin care vrea sa mentina serverul impecabil sa comentezi ca se termina runda si n-am pus bomba. Normal ca n-am pus bomba cand toti aia veneau sa ma omoare si eu ramasesem singura in ultimele 5 secunde,si am zis pur si simplu "ura" ca s-a terminat runda si n-am murit apoi in ultimele 2 secunde pac slay de la WEREZ care s-a nascut in cs,tin sa te anunt ca e FREE GAME si nu-s singura care sta in casa,daca te uiti mai bine pana si ownerii mai stau cateodata sa campeze la T asa ca nu mai face pe zmeu -.
LE. N-am copiat-o pentru ca mi-a dat kick fix cand am scris si n-a mai aparut in consola - Si daca o copiam ce se intampla? Ala ar fi un motiv pentru kick ? ca l-am facut BUN ?! WTF,nu mai spun nimic,altii care injura de mama focului primesc gag 5 minute,iar eu care zic BUNULE primesc kick. Ok,stiam ca asa va fi,cum am spus si mai sus asa e in comunitatea FREAKZ,niciun admin nu greseste. Inchide te rog topicul ca n-am chef sa-mi racesc gura de pomana.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2011, 01:50:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iar incepi cu flame : ce`s cu arfele de genul : get a girlfriend ? vine primavara , etc . Alte ambitii copilaresti ?
Stai linistita , ca am si viata personala , pe langa cele 6-7 ore pe care le "petrec" pe server , si nu cred ca te intereseaza pe tine cu cine o "ard" pe maidan .
deci in viziunea ta , cel putin asta deduc din posturile tale copilaresti :
1. Sunt zmeu .
2. Sunt zeu.
3. Sunt PGL.
4. N-am treaba cu gramatica.
5. I-au decizii gresite , numai pentru simplul fapt ca nu-ti CONVIN tie .
6. N-am prietena ,
7. N-am viata sociala.
8. N`am nici o treaba.
9. Esti mai presus.

Din pacate rezumatul posturilor tare indica faptul ca ai postat inca o data , numai pentru a face circ si a te da in spectacol , nu pentru a raporta o problema reala .
Si cum eu nu raspund cu aceeasi moneda , ca nu am 12 ani , iti urez inca o data o seara placuta si sper sa te calmezi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 13-02-2011, 02:19:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
L 02/13/2011 - 00:20:36: ADMIN WEREZ: ban S|cran permanently (Reason: intrapeforum)
L 02/13/2011 - 00:20:51: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "s|cran era gru|a"
L 02/13/2011 - 00:20:54: "WEREZ<12152><STEAM_0:0:15800433><TERRORIST>" say "stim"
L 02/13/2011 - 00:21:00: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "lol"
L 02/13/2011 - 00:21:07: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "si de ce i-ai dat ban?"
L 02/13/2011 - 00:21:11: "Freakz * InFesT<11602><STEAM_0:1:28701001><SPECTATOR>" say "are wall"
L 02/13/2011 - 00:21:16: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "mama"
L 02/13/2011 - 00:21:16: "Freakz * InFesT<11602><STEAM_0:1:28701001><SPECTATOR>" say "uita-te pe forum"
L 02/13/2011 - 00:21:17: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "-)"
L 02/13/2011 - 00:21:19: "Gru|a<12602><VALVE_ID_LAN><CT>" say "cine m-a banat?" (dead)
L 02/13/2011 - 00:21:19: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "ok"
L 02/13/2011 - 00:21:36: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "-"
L 02/13/2011 - 00:21:49: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "n-auzi ma ca-i wall=)))" (dead)
L 02/13/2011 - 00:21:59: "WEREZ<12152><STEAM_0:0:15800433><SPECTATOR>" say "oricum , mie doar mi s-a cerut sa il banez"
L 02/13/2011 - 00:22:03: "WEREZ<12152><STEAM_0:0:15800433><TERRORIST>" say "dar nu are voie sa intre la loc" (dead)
L 02/13/2011 - 00:22:09: "WEREZ<12152><STEAM_0:0:15800433><TERRORIST>" say "il tin in fux pana maine dim"
L 02/13/2011 - 00:22:09: "InNa<12417><VALVE_ID_LAN><CT>" say "bunule"


L-ai ironizat desi el ti-a vorbit normal pana la momentul respectiv, cred ca asta-i motivul pentru care ai primit kick.

Inchid topicul ca o dati in altele.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 13 February 2011 00:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 28-04-2024, 22:10:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x