User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]cerere unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message1396
mosverde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2011 02:15)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 15-02-2011, 05:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii despre ban
Nume: Mos Verde
IP: 188.25.149.96
Motiv: SUNT
Durata banului: 1000 minute.
Admin: ^AvioanE^
Ora si data: 05:27:51, 15 February 2011
Harta: de_severe

motiv:avea alt nume,deja ma stresau 2 insi ca sunt codat cu toate ca adminu boogie s-a uitat pe mn in mod repetat si a zis ca sunt curat,ca si avioane inainte sa intre iar cu alt nume,si imi zice si el ca sunt codat ii zic ca este prost,imi zice sa ii mai zic asta odata ii zic sa imi dea motiv,adica sa ma jigneasca facandu-ma codat ma faca,il fac prost,dupa care isi schimba numele arata ca el e admin si ma intreaba daca inca mai cred ce zic si ii zic ca atata timp cat ma face codat imi sustin afirmatia,m-a intrebat politicos daca stiu forumu,am zis nu,mi la dat si mi-a dat ban.toate astea se pot verifica in log.de ce ma consider nedreptatit:pentru ca deja ma stresau noobi de pe server care nu stiu sa deosebeasca skilu de coduri,si mai intra inca unul nou si ma calca pe coada si el,oricum eu stiam ca e admin de la replica mai jigneste-ma odata unde iam zis doar sa-mi dea motiv,in fine sa recapitulez:5 dimineatza,enervat deja la culme,ma calca si el pe coada si nici macar nu l-am jignit numai eu,si el ma facut codat deci mi se pare ca am dreptu la unban,si oricum deja am scris cam mult astep un reply cu rasp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 15-02-2011, 05:47:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai gresit sectiunea , o sa mute un own la war4
Deci , cand eram eu pe server te-am urmarit , erai curat , n-am avut treaba cu tine
Am iesit si am primit asta pe mess :
Code:
" Kyokushinkai: sal mane
Kyokushinkai: esti?
Florin: da
Florin: zi
Kyokushinkai: intra repede pe server si dai bann lu mos verde
Kyokushinkai: k are aim
Florin: ok
Florin: nu are
Florin:
Kyokushinkai: da intra cu alt nume
Florin: ai demo cu el ?
Kyokushinkai: nu
Florin: am jucat cu el pana acum
Kyokushinkai: intra
Florin: nu are
Florin: ok intru
Kyokushinkai: acuma a bagat
Kyokushinkai: intra
Kyokushinkai: cu alt nume
Florin: ok
Florin: acum
Kyokushinkai: si sa vezi cum joaca
Florin: acum "


- din prima clipa am zis NU are , pentru ca am vazut cum joci , cand am intrat am zis in gluma , asa fac cu toti "scoate codu` , ma tu ai cod , esti codat" reactia ta ma enervat , nu ti-am dat gag ca am vazut ca iti zic multi ca ai cod si mi-am dat seama ca te deranjeaza (stateam pe un alt player suspect de wall din cauza asta nu m-am logat de prima data) , in timpul ala te-am intrebat ceva de genu` "sunt prost , nu ?" la care tu "uita-te in oglinda" atunci m-a deranjat -
ai primit ban 1.000 pe ip + steam , daca un owner considera ca am gresit voi fi sanctionat , ti-am explicat , te-am lamurit o seara placuta , dimineata de fapt .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mosverde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2011 02:15)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 15-02-2011, 09:59:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate scuze in cazu asta da intelege-ma si pe mn ca deja eram stresat de cat m-au disperat aia pe server,oricum eu nu vreau sa fi sanctionat vreau doar sa numai am ban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-02-2011, 10:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topic mutat la war4.

Am înțeles cã ai intrat cu alt nume ca sã nu dai de bãnuit, dar uiți cã
Quote:
Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player.

Tu l-ai provocat cumva ca sã ai motiv sã-i dai ban? Eu asta înțeleg de aici.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 15-02-2011, 10:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mosverde wrote:
frate scuze in cazu asta da intelege-ma si pe mn ca deja eram stresat de cat m-au disperat aia pe server,oricum eu nu vreau sa fi sanctionat vreau doar sa numai am ban


Vroiam sa ma duc la somn si atunci am fost chemat , cand e ceva si nu e admin pe server multi apeleaza la mine , stiu ca mereu intru sa fac "curatenie" cand am vazut despre cine e vorba ..i-am zis imediat ca nu este codat ...

Am intrat pentru ca m-am gandit ca nu este nici un admin si sa vad daca e nevoie de ceva , am vrut sa fac o gluma cu tine si ma iei sec "prost" ...

Anyway , daca se considera ca am gresit , un owner ma "pedepseste" , am explicat tot ce era de explicat , nu-mi cer scuze pentru ban , daca nu eram admin ? il faceai pe ala prost aiurea ? ... oricum ai o scuza , erau toti pe tine ... insa daca te pui la mintea lor , sa-i jignesti , nu ajungi mai departe ca ei.

Asta e tot ce am avut de zis , las un own sa decida. (mai e putin din ban)
Bafta.

eM , uita-te mai bine tu ce s-a intamplat , vroiam sa ma duc la somn , am fost chemat , am intrat "undercover" m-am pus cu demo pe altul (nu era codat in cele din urma) si i-am zis in gluma "ce aim ai" sau ceva de genu` , la care m-a facut prost ...daca vroiam sa-i dau ban puteam face direct de la asta.
"undercover" am intrat sa nu scoada cod-ul daca era vorba de asa ceva , atata tot , e prima data cand intru fara admin.
NU am nimic cu el , nu-l cunosc , ba chiar l-am intrebat daca a mai intrat joaca precum Revox , am crezut ca e el , asa ca n-am vrut sa provoc nimic , m-a deranjat a 2-a faza "sunt prost nu ? ...= uita-te in oglinda" ...daca se considera ca l-am provocat , stii ce ai de facut .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 15-02-2011, 11:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un avertisment verbal se impune, te-ai prins mult prea repede in plus se impunea un ban de 100 minute pentru jingire chiar daca a fost un pic provocata.
ban scos.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 15 February 2011 09:58



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 28-04-2024, 11:45:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x