User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message579061
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 16-02-2011, 19:29:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bebe mik wrote:
suntem din craiova zero - veniti in vizita? - da macar veniti pana sa plecam noi -

Were do u plecati ? -

Defapt Sibiu e in centrul tarii, dar e ok si la Craiova si la Brasov.. depinde..
Shnitzel wrote:
Poate ajung eu saptamanile astea in timisoara - de reusesc , seara sa-mi fac 1-2 ore libere , puscam o bere -

Imi dai un pm si vedem noi cum dam unu de altul. Sa intrebi de mine prin Timisoara.... -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 16-02-2011, 20:08:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sam asta vara am fost in pt neamt - on halidei . daca stiam iti dadeam un bip sa ma suni Sigh (jk) .


ce mie craiova ce mie bv/sibiu. din cate stiu em e din bv .


De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 16-02-2011, 20:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lt^ wrote:
sam asta vara am fost in pt neamt - on halidei . daca stiam iti dadeam un bip sa ma suni Sigh (jk) .


ce mie craiova ce mie bv/sibiu. din cate stiu em e din bv .

-vai lt , cum ai trecut prin localitatea mea fara accordul meu ? Raised eyebrow -


aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
miha_head_shot

[PGL-eLeMeNtS]



Status: Offline
(since 14-12-2014 17:32)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 372, Topics: 19
Location: In your dreams!

Reputation: 239.1
Votes: 14

Post Posted: 16-02-2011, 20:13:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand veniti prin craiova ma anuntati -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwEntY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-03-2011 15:54)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 14, Topics: None
Location: Langa tine.......

Reputation: 38.9
Votes: 3

Post Posted: 16-02-2011, 20:31:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yo stau in Timisoara nu e prea departe -


"*DEAD*EvilsSouls:ba da pro*t mai esti
*DEAD*KymO;X:eu stiu ca sunt da tu ce esti?"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 17-02-2011, 02:32:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vad ca toti vreti sa va intalniti , eu atat va spun , sa nu va prind in Constanta , va scufund precum Titanicu !!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 17-02-2011, 09:32:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
vad ca toti vreti sa va intalniti , eu atat va spun , sa nu va prind in Constanta , va scufund precum Titanicu !!!

Psihologie inversa?-


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miha_head_shot

[PGL-eLeMeNtS]



Status: Offline
(since 14-12-2014 17:32)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 372, Topics: 19
Location: In your dreams!

Reputation: 239.1
Votes: 14

Post Posted: 17-02-2011, 09:44:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
^AvioanE^ wrote:
vad ca toti vreti sa va intalniti , eu atat va spun , sa nu va prind in Constanta , va scufund precum Titanicu !!!

Psihologie inversa?-

Avioane e ca un pradator feroce si nu vrea sa-i incalcam teritoriul -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 17-02-2011, 10:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CRED ca renunt la admin , motivele :
De la un timp TOTI jucatorii au impresia ca noi , adminii le apartinem , ca le dam socoteala , nu prea imi convine.
Am acceptat regulamentul si il respect , nu am nimic de castigat din asta , e placerea mea sa adminez , e datoria mea sa pastrez serverul curat sa nu incalc nici o regula , dar nu cred ca merit sa fiu bataie de joc la toti pustanii ca nu au ei ceva mai bun de facut decat sa comenteze si sa arate cu degetul , ce e mai grav ca in 90% din cazuri nu au dreptate.

In primul rand : http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-avioane-t64275.html
Cum poate un individ ce si-a dat parola de la admin sa vina sa comenteze la mine de parca ii apartin , adica eu incerc sa-mi fac datoria de admin si el ce face ? comenteaza ? pentru ce ? a uitat cum e sa fie o oarecare presiune asupra ta ?

In al 2-lea rand , ce a pus capac :
Se ia un jucator de nick-ul unui player , el reactioneaza (fara cuvinte obscene sau tenta de insulta) la care jucatorul care a inceput incepe sa faca tam-tam ca de ce nu ii dau gag , m-am uitat in consola nu am vazut nimic , pur si simplu` NU imi aparea insulta de care el spunea , l-am rugat pe Jerky sa se uite si el , la fel , nu a gasit.

intr-un final ii zic sa inceteze si daca vad ceva , o sa-l sanctionez (pe jucatorul care a jignit) el nu intelege si incepe sa-mi dea copy-paste din consola unde "zice el" a fost jignit , acum daca mie nu`mi apare eu nu execut comenzi de capul meu . au mai fost cazuri in care prin "copy-paste" si mesajul refacut sa se dea gag-ban (cititi la reclamatii , am vazut una acum cateva luni)

Pe langa asta , ma streseaza si ma streseaza , ii dau gag , pe urma ban 100 , el da retry dupa ban , ii dau ban 1000 si pe urma iar intra , i-am dat ceva ban-uri la care a intervenit Akkan a inceput sa-l faca sa inteleaga sa termine , nu a vrut a primit fkoff si ban , in cele din urma i-am dat id-ul sa-mi dea print-screen , in poza apare unde-l face "ratat" , totusi mie nu`mi apare , ce era sa fac?

Si cum nu era deajuns (e la moda in ultimul timp) un alt fost-admin , undercover ...:
Code:

Hunter :  avioan, lasa-l in pace ca ii dai ban aiurea. :) tot tu esti incompetent si tot lui ii dai ban

Hunter :  ala chiar la facut ratat :)

Hunter :  avion

Hunter :  ai gafat-o rau :)

Hunter :  ca sa o stii de la fratili tau revox

Hunter :  o sa-ti explice dmc

Hunter :  si lui akkran la fel


Am copiat doar textele lui , cel putin pana m-am enervat si n-am mai dat atentie la ce se intampla pe chat.

Acum sa inteleg si eu si cred ca si restul adminilor , NOI dam socoteala jucatorilor , fostilor admini si ownerilor ?
Nu inteleg , imi explica cineva ?
Nu cred ca sunt super-man , sa stau pe forum sa postez sa explic unora de ce primesc gag-ban cand nu au bunul simt sa citeasca regulamentul si sa nu se mai creada owneri pe server , pe langa asta mai stau si pe mess de iau demo-uri , le vizionez (pentru a da ban in caz ca este cazul, nu dau nume) si pe langa asta mai dau si sfat-uri viitorilor admini (slot , blood)...si mai imi fac si datoria pe server (codati)

Pur si simplu` , nu inteleg ? suntem admini ? sau bataie de joc?
In caz ca se dovedeste ca am gresit cu ceva , cu orice si ca nu am dreptate , rog sa mi se scoata adminul
In caz ca am dreptate si e necesar sa se ia unele masuri , decid ownerii mai departe ce e de facut

Am acceptat sa fiu admin sa ajut , o fac de placere nu pentru a primii ceva , dar decat sa fiu bataie de joc mai bine renunt

Si asa de final , Revox , intre noi 2 nu stiu care este incompetentul nu de alta , dar daca tot sustii ca am gresit , am gafat , nu crezi ca ma puteai indruma?- tu ce faci ? ma ameninti ? ca ma "torni" la DmC ? cu o greseala de care eu nu sunt constient , pentru ca NU a fost vina mea .

Astea fiind spuse , astept o decizie , pana atunci nu mai intru pe server , lasa inteligentii si aia ce le pot face pe toate sa se joace linistiti , bafta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miha_head_shot

[PGL-eLeMeNtS]



Status: Offline
(since 14-12-2014 17:32)
Joined: 23 Aug 2010
Posts: 372, Topics: 19
Location: In your dreams!

Reputation: 239.1
Votes: 14

Post Posted: 17-02-2011, 10:20:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avioane inteleg ce spui si mie mi se intampla din cauza unui kick pt lag/gag/slap sa recurga la jicniri anumiti playeri dupa care ei primesc ban 100/1000 de la alti admini dar asta este..Nu inseamna ca din cauza unor "pusti" sa ne dam la o parte -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 17-02-2011, 10:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ii dai 4-5 banuri aluia care A FOST INJURAT si dupa vine Akkran si tot lui ii da cateva kick-uri , dupa ii da si *** si vreo 3 superss.
Mi se pare normal sa nu fi vazut cand ala a injurat.. erai prea ocupat sa-i ceri id-ul "fetei" aleia de 20 de ori pe putin.
Altceva nu mai am de zis, ii dau lui dmc log-ul si se lamureste el. -

ps. Eu sunt nume rezervat nu indrumator de admini.
ps.2 De cand numele rezervate pot intra undercover? Numele rezervat este cat sa nu-mi intre nimeni pe nick-ul meu (revox).
ps.3 Cand ti-am zis ca-ti va explica dmc => te va indruma el si-ti va explica unde ai gresit ca este owner.



Last edited by revox on 17-02-2011, 10:41:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 17-02-2011, 10:41:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
CRED ca renunt la admin , motivele :
De la un timp TOTI jucatorii au impresia ca noi , adminii le apartinem , ca le dam socoteala , nu prea imi convine.
Am acceptat regulamentul si il respect , nu am nimic de castigat din asta , e placerea mea sa adminez , e datoria mea sa pastrez serverul curat sa nu incalc nici o regula , dar nu cred ca merit sa fiu bataie de joc la toti pustanii ca nu au ei ceva mai bun de facut decat sa comenteze si sa arate cu degetul , ce e mai grav ca in 90% din cazuri nu au dreptate.

In primul rand : http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-avioane-t64275.html
Cum poate un individ ce si-a dat parola de la admin sa vina sa comenteze la mine de parca ii apartin , adica eu incerc sa-mi fac datoria de admin si el ce face ? comenteaza ? pentru ce ? a uitat cum e sa fie o oarecare presiune asupra ta ?

In al 2-lea rand , ce a pus capac :
Se ia un jucator de nick-ul unui player , el reactioneaza (fara cuvinte obscene sau tenta de insulta) la care jucatorul care a inceput incepe sa faca tam-tam ca de ce nu ii dau gag , m-am uitat in consola nu am vazut nimic , pur si simplu` NU imi aparea insulta de care el spunea , l-am rugat pe Jerky sa se uite si el , la fel , nu a gasit.

intr-un final ii zic sa inceteze si daca vad ceva , o sa-l sanctionez (pe jucatorul care a jignit) el nu intelege si incepe sa-mi dea copy-paste din consola unde "zice el" a fost jignit , acum daca mie nu`mi apare eu nu execut comenzi de capul meu . au mai fost cazuri in care prin "copy-paste" si mesajul refacut sa se dea gag-ban (cititi la reclamatii , am vazut una acum cateva luni)

Pe langa asta , ma streseaza si ma streseaza , ii dau gag , pe urma ban 100 , el da retry dupa ban , ii dau ban 1000 si pe urma iar intra , i-am dat ceva ban-uri la care a intervenit Akkan a inceput sa-l faca sa inteleaga sa termine , nu a vrut a primit fkoff si ban , in cele din urma i-am dat id-ul sa-mi dea print-screen , in poza apare unde-l face "ratat" , totusi mie nu`mi apare , ce era sa fac?

Si cum nu era deajuns (e la moda in ultimul timp) un alt fost-admin , undercover ...:
Code:

Hunter :  avioan, lasa-l in pace ca ii dai ban aiurea. :) tot tu esti incompetent si tot lui ii dai ban

Hunter :  ala chiar la facut ratat :)

Hunter :  avion

Hunter :  ai gafat-o rau :)

Hunter :  ca sa o stii de la fratili tau revox

Hunter :  o sa-ti explice dmc

Hunter :  si lui akkran la fel


Am copiat doar textele lui , cel putin pana m-am enervat si n-am mai dat atentie la ce se intampla pe chat.

Acum sa inteleg si eu si cred ca si restul adminilor , NOI dam socoteala jucatorilor , fostilor admini si ownerilor ?
Nu inteleg , imi explica cineva ?
Nu cred ca sunt super-man , sa stau pe forum sa postez sa explic unora de ce primesc gag-ban cand nu au bunul simt sa citeasca regulamentul si sa nu se mai creada owneri pe server , pe langa asta mai stau si pe mess de iau demo-uri , le vizionez (pentru a da ban in caz ca este cazul, nu dau nume) si pe langa asta mai dau si sfat-uri viitorilor admini (slot , blood)...si mai imi fac si datoria pe server (codati)

Pur si simplu` , nu inteleg ? suntem admini ? sau bataie de joc?
In caz ca se dovedeste ca am gresit cu ceva , cu orice si ca nu am dreptate , rog sa mi se scoata adminul
In caz ca am dreptate si e necesar sa se ia unele masuri , decid ownerii mai departe ce e de facut

Am acceptat sa fiu admin sa ajut , o fac de placere nu pentru a primii ceva , dar decat sa fiu bataie de joc mai bine renunt

Si asa de final , Revox , intre noi 2 nu stiu care este incompetentul nu de alta , dar daca tot sustii ca am gresit , am gafat , nu crezi ca ma puteai indruma?- tu ce faci ? ma ameninti ? ca ma "torni" la DmC ? cu o greseala de care eu nu sunt constient , pentru ca NU a fost vina mea .

Astea fiind spuse , astept o decizie , pana atunci nu mai intru pe server , lasa inteligentii si aia ce le pot face pe toate sa se joace linistiti , bafta.


Eu nu mai comentez nimic,ca nu mai am ce.insa cateva cuvinte:
+1 in absolut tot ce este scris,are mare,mare dreptate AvioanE,de la un timp am cam inceput sa ma satur si eu de ceea ce se intampla pe server din cauza unor pustani care vin pe server si care cred ei ca pot face orice,de cand si pana unde trebuie sa le dam noi socoteli la fix orice comanda pe care o executam????? CINE SUNT EI????Si eu am vrut sa renunt acum cateva zile,dar am zis sa mai stau sa vad daca se mai indreapta lucrurile cat de cat acolo sa fie ok.Dar nu cred ca se va intampla asa ceva si va spun sigur ca multi dintre admini or sa se retraga si ei (mare pacat de asta) -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 17-02-2011, 11:30:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Tu ii dai 4-5 banuri aluia care A FOST INJURAT si dupa vine Akkran si tot lui ii da cateva kick-uri , dupa ii da si *** si vreo 3 superss.
Mi se pare normal sa nu fi vazut cand ala a injurat.. erai prea ocupat sa-i ceri id-ul "fetei" aleia de 20 de ori pe putin.
Altceva nu mai am de zis, ii dau lui dmc log-ul si se lamureste el. -

ps. Eu sunt nume rezervat nu indrumator de admini.
ps.2 De cand numele rezervate pot intra undercover? Numele rezervat este cat sa nu-mi intre nimeni pe nick-ul meu (revox).
ps.3 Cand ti-am zis ca-ti va explica dmc => te va indruma el si-ti va explica unde ai gresit ca este owner.


Ii dau ban ca incerc sa-i explic si nu intelege , am explicat mai sus , sper ca ai citit , vine Akkan si procedeaza corect , ti se pare normal sa nu fi vazut ? in primul rand am fost atent de prima data cand am vazut ca incepe cu glume , asteptam sa vad daca intrece masura sau nu (pentru a-i potolii) , iar ce faceam eu , cu cine vorbeam s.a nu e treaba ta si a nimanui , nu crezi ? sau stai , sunt admin , nu am voie sa vorbesc cu nimeni :s asa-i ?
ca ii ceream id-ul nu e problema ta , cel putin nu fac poze precum altii - (o cunosteam , motivul pentru care i-am cerut id , nu ca ar fii treaba ta , nu crezi?)
sa se lamureasca si DmC , abia astept.
nu-mi pasa ce esti , daca esti nume rezervat cu ce drept ma insulti si ma tragi de ureche pe server ? de ce nu ai venit direct pe forum sau nu te-ai dus la DmC ? nu ti se pare ca ai gresit ? a stai , tu niciodata nu gresesti.
+ ala nu a injurat , a jignit , e o diferenta (din ce am vazut in printul ala , iar ultimul ps. al tau era de fapt amenintare asa ca sa fim seriosi.

si daca stau s-o iau logic , merita ala sa fie jignit , el s-a bagat in seama , greseala mea ca nu i-am dat gag , oricum nu aveam regulamentul de partea mea , pe ce motiv sa-i dau gag ? ca s-a luat de nick-ul aluia ? pe urma primeam alta reclamatie , la voi oricum ar fii nu e bine , criticilor .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 17-02-2011, 11:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox tu de ce te bagi in seama? Ai fost de fata dar degeaba. Individul ala (imi scapa numele acum) a vrut ceva de la avioane, sa-i dea gag unuia care l-a injurat. Avioane nu a vazut in consola nimic si i-a precizat destul de clar asta.
Individul o tinea pe a lui, ca a fost injurat ca bla bla, avioane a specificat ca nu a vazut asta (prin urmare nu da comenzi pe vorbe in vant) si i-a spus sa inceteze. De aici pana la gag, retry, ban nu a fost mult.

Chiar daca a luat ban de 100/1000/10 minute, el tot intra pe un ip diferit. Dupa vre 4-5 banuri luate, i-am zis frumos sa inceteze, sa foloseasca forumul daca are nedumerire, RECLAMATIE sau altceva de zis. L-am atentionat ca ii aplic comenzi de codat daca nu inceteaza si nu iese de pe server. El mi-a zis sa stau, eu incepusem sa numar 5, 4, 3 etc. Cand am ajuns la 0 i-am dat *** si 3 superss.

CHIAR si dupa ASTA, el a intrat si a inceput iar, l-am intrebat daca mai vrea niste poze (superss) si a zis sa stau.. bla bla.
Pana la urma am inteles ca avioane a primit poza cu dovada despre cel care l-a injurat pe individul asta.
Bineinteles ca a venit revox sa comenteze, ca de ce ii dau ***, de ce superss... da revox, am gresit sau nu, eu imi asum responsabilitatea. Eu sunt pedepsit, nu tu. Din moment ce individul ala era insistent dupa 4-5 banuri, merita permanent si trecut la rangul de "client", cu *** si superss de rigoare. Daca eu am gresit la faza asta... chiar va rog sa-mi dati demote la admin sau direct la rangul de slot pe server.

Eu nu stau dupa fiecare sa-si faca jocul cum vrea, vrei sa respecti un regulament, foarte bine, nu vrei, zbori de pe server. ATAT de simplu este.

La un moment dat mi-a zis aviaone pe chat ca Hunter e revox. I-am zis simplu: "si?". Nu conteaza cine e pe server, admini sau owneri, eu imi asum orice comanda o folosesc, pe orice jucator. Dar nu abuzez (poate doar uneori cu csay dar aia e for fun sau ca sa atentionez cu ceva) de comenzi gen ***, superss.

E prima oara cand le folosesc pe un jucator care nu e codat dar e si prima oara cand mi se intampla sa vad unul atat de insistent. Alte comenzi nu-si aveau rostul (slay/rocket) pentru ca el era spectator. Daca dupa 4-5 banuri a tot insistat si daca eu am gresit folosind comenzile alea, mi-am gresit vocatia de admin pe un server de cs.

P.S.: i-am dat doar 3 superss ca sa nu fie nici prea putin dar nici sa nu-l umplu de poze. Pana la urma era doar un jucator insistent. -
P.S2: mi-am adus aminte numele individului: runawayz ceva de genul.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 17-02-2011, 12:22:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

incetati cu dramatismele va rog nu suntem pe acasa tv, ati procedat corect, chiar daca nu ati vazut cand a fost jignit, nu avea dreptul sa va streseze atat de mult, cased closed pls, mergeti mai departe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 05-10-2024, 15:28:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x