User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message536141
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 21-02-2011, 18:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avioane wrote:
steam nu e perfect.

intr-adevar, dar e cel mai bun cs pe care l-am avut pana acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 21-02-2011, 19:08:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Akkan wrote:
Ma da steam e 5-10 euro, de ce nu va cumparati? Este usor de configurat si in plus cs-ul este default. Mai mult de atat nu poti cere... si se misca perfect. Cel putin mie -.


steam nu e perfect , are multe erori , am mai discutat o data despre asta , e o mare prostie sa dai banii pe steam cs .
oricum , e parerea mea , nu imi place cum se misca , cel putin cand trag , trage greu ca si cum as avea lag (nici vorba de asa ceva , nu sare de 7)
digital zone de la DmC mi-a placut cum se misca , perfect pot spune , singura problema ca nu imi mai ruleaza , dau dublu-click pe iconita si nu se intampla nimic , intru din half-life in cs , dupa aproximativ 5 secunde ma scoate, nu primesc eroare nu nimic , trecem si peste asta , lanT care se misca perfect e interzis , il lasam deoparte , deci ?-
daca nu gasesc ceva pe filelist e.t.c , joc cu versiunea lui Ion.

Edit*
Ion , acum , revin cu un edit

N-am avut eroare niciodata. Defapt de 2 ori. In 10 ani de cs. Daca da eroare, e de la voi. Si se misca perfect, poate nu esti tu obisnuit.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 21-02-2011, 20:05:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Merge un ban pe demo-ul de mai jos ? Iesise si avea aim.. doar atat am prins.. omfg Raised eyebrow

http://www.speedyshare.com/files/27000614/kaka2.dem
TK l KaKa VALVE_ID_LAN 94.52.42.58




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 21-02-2011, 20:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ion , se misca mai bine acum , mult mai acceptabil , multumesc de sugestie.
Akkan , parerea mea ramane la fel , steam = pierdere aiurea de bani
acum nea , nu ma pot pronunta pentru toti , dar majoritatea se plang in legatura cu el.
oricum , am rezolvat problema , pentru cine are pb cu cs (nu gaseste o varianta sa-i placa) sa ma anunte.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 21-02-2011, 20:34:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Ion , se misca mai bine acum , mult mai acceptabil , multumesc de sugestie.
Akkan , parerea mea ramane la fel , steam = pierdere aiurea de bani
acum nea , nu ma pot pronunta pentru toti , dar majoritatea se plang in legatura cu el.
oricum , am rezolvat problema , pentru cine are pb cu cs (nu gaseste o varianta sa-i placa) sa ma anunte.

Sa-mi trimiti pm cu cfg-ul ala sa vad cum e.. Ca si eu folosesc doar cs-ul de la ion.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 21-02-2011, 22:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

10 euro (maxim cu care poti gasi steam) ii consumati in 3-4 zile pe tigari... sau chiar mai putin. Deci nu e mare irosire de bani -.
Oricum, depinde si cum esti obisnuit. Eu de ex. am instalat de curand steam si inainte sa am cfg (ca-l pierdusem pe ala) aveam unul gasim pe net.. in graba. Modelele erau altfel, sunetele schimbate.. nu puteam sa joc. Am gasit un cfg cu modelul care-l folosesc, sunetele default si parca era din nou vechiul meu cfg. O setare de infatisare poate schimba modul de ajuca -.

Eh oricum, ai gasit cs, foarte bine. Dezbatem alta data povestea steamului. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 22-02-2011, 20:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am observat ca in ultima vreme se scot banurile unor persoane care au facut lucruri foarte grave pe server,care au avut un limbaj iesit din comun atat fata de admini,cat si fata de playeri.Unul dintre aceste persoane este domnul J3ton,persoana interzisa pe server de foarte mult timp,cunoscut de toti playerii ca avand un limbaj foarte colorat si un comportament iesit din comun.Respectiva persoana a primit unban de nenumarate ori,i s-au iertat greselile,si i s-a dat o a doua sansa,in ciuda comportamentului sau.
dmc24 wrote:
ban scos j3ton. daca deranjeaza vre-un admin aveti dreptul sa il banati permanent, este ultima lui sansa, ori este cuminte ori pleaca .

Ok,el merita a doua sansa,ca si multi altii de altfel,insa eu nu merit...Nu pot sa stau linistit cand vad ca am fost nedreptatit,si ca s-a luat o decizie exagerata,si nu vreau sa revin ca admin,ci ca simplu jucator cu nume rezervat,fara drept la cerere,vreau doar sa joc.Cu ocazia asta doresc sa-mi cer scuze pentru a nu stiu cata oara fata de dmc,si sa-l fac sa inteleaga ca nu l-am atacat cu nimic.S-au pierdut 5 sau 6 admini in maxim 2 saptamani,nu mi se pare ok...Din punctul meu de vedere am ajutat,nu mi-am batut joc,si in cazul in care mi-am batut vreodata,cred ca acum e momentul sa-mi cer scuzele de rigoare.
Va salut,si ganditi`va bine,nu va cer prea mult.


 
Staff message (ion):
 
+1 warn, nu pentru acest mesaj, ti-am explicat pe mess pentru ce.



Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 22-02-2011, 20:12:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan , nu era vorba de bani , am si precizat , e vorba ca nu se merita

Pazuzu , in primu` rand nu stiu de ce ai ban , multi au fost lasati fara admin , dar pot juca , nu inteleg tu de ce ai fost banat pe server.
acum eu n-am nimic cu nimeni , dar tu ai ajutat multi admini care-si fac treaba sa plece de jos , inclusiv eu , m-am ridicat pe spatele tau , tu m-ai ajutat sa ajung unde sunt acum , deci iti datorez enorm si nu sunt singuru.
din respect , pentru ce ai facut pentru serverul asta , eu zic ca meriti sa joci in continuare alaturi de "elevii" tai , nu ai un comportament inadecvat , poate se vor ajunge la anumite intelegeri curand si te vedem langa noi iar , sper sa se rezolve aceasta neintelegere.

@ am o intrebare , azi am primit un mesaj gen "SERVER FULL" , o persoana cu steam poate intra oricand , unul cu admin NU ? cum vine asta ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 22-02-2011, 20:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PaZuZu wrote:
Am observat ca in ultima vreme se scot banurile unor persoane care au facut lucruri foarte grave pe server,care au avut un limbaj iesit din comun atat fata de admini,cat si fata de playeri.Unul dintre aceste persoane este domnul J3ton,persoana interzisa pe server de foarte mult timp,cunoscut de toti playerii ca avand un limbaj foarte colorat si un comportament iesit din comun.Respectiva persoana a primit unban de nenumarate ori,i s-au iertat greselile,si i s-a dat o a doua sansa,in ciuda comportamentului sau.
dmc24 wrote:
ban scos j3ton. daca deranjeaza vre-un admin aveti dreptul sa il banati permanent, este ultima lui sansa, ori este cuminte ori pleaca .

Ok,el merita a doua sansa,ca si multi altii de altfel,insa eu nu merit...Nu pot sa stau linistit cand vad ca am fost nedreptatit,si ca s-a luat o decizie exagerata,si nu vreau sa revin ca admin,ci ca simplu jucator cu nume rezervat,fara drept la cerere,vreau doar sa joc.Cu ocazia asta doresc sa-mi cer scuze pentru a nu stiu cata oara fata de dmc,si sa-l fac sa inteleaga ca nu l-am atacat cu nimic.S-au pierdut 5 sau 6 admini in maxim 2 saptamani,nu mi se pare ok...Din punctul meu de vedere am ajutat,nu mi-am batut joc,si in cazul in care mi-am batut vreodata,cred ca acum e momentul sa-mi cer scuzele de rigoare.
Va salut,si ganditi`va bine,nu va cer prea mult.


Pfoai de capul meu cata dreptate are Pazuzu,nu ii iau apararea(in ciuda faptului ca ne cunoastem personal si suntem prieteni) dar ce poti sa zici frate cand ce a scris mai sus este mai mult decat adevarat,si problema este ca Mr.j3ton nu a facut nimic pentru acest server decat sa injure in prostie si alte chestii,pe cand in schimb Pazuzu+eu am investit timp,nervi si ajutor pentru a face ceva pentru serverul acesta.Si recunostinta unde este??Lui i s-a dat permanent pentru niste nimicuri (nu te jignesc DmC) si mie mi s-a scos adminul pentru ca nu am intrebat serverul ce vrea la vot (intr-adevar greseala mea,dar e prea ironic motivul pentru scoaterea adminului) si in schimb lui Mr.j3ton i s-au scos zeci de banuri si a fost iertat de n ori.Vi se pare corect ceea ce faceti in momentul de fata??Eu respect serverul asta si pe majoritatea dintre admini/owneri,dar mai ganditi-va ca si voi ownerii gresiti si luati decizii pripite (cu oamenii care au facut ceva pentru acest server).Eu zic ca Pazuzu+eu nu cerem prea mult (sper sa se inteleaga ceea ce spun).

Va salut,si cei care nu au nicio treaba cu asta va rog sa nu postati doar sa va aflati in treaba. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-02-2011, 20:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate erau 32/32 si mie mi s-a intamplat de cateva ori.

@Paz: eu nu am stiut de jeton ca altfel as fi pomenit. Am rasfoit putin forumul si am vazut ce a scris dmc despre el. La ce a facut jeton cred ca Paz a avut iesiri mult mai "bune" prin comparatie. Si in plus jeton nu ma incalzeste cu nimic, nu prea imi pasa ce se intampla cu el pentru ca nu a pus umarul la treaba alaturi de admini. In schimb cu paz, e o alta poveste. Avioane, si eu am fost instruit de paz la inceput cand nu stiam cum sta treaba in comunitatea asta. -

Haideti oameni buni, avem nevoie de jucatori de calitate... nu gen jeton, cu toate ca a fost lasat sa joace o.O...


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 22-02-2011, 20:28:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
@ am o intrebare , azi am primit un mesaj gen "SERVER FULL" , o persoana cu steam poate intra oricand , unul cu admin NU ? cum vine asta ?


Exact aºa. Un necunoscut care nu are nicio orã pe server, dar are steam poate intra mai repede ºi decât un owner (în caz cã nu ar avea steam) care plãteºte host-ul. -


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BaCk

[Red dog until I die]



Status: Offline
(since 17-01-2016 12:42)
Joined: 07 Sep 2010
Posts: 1895, Topics: 49
Location: Unde te astepti mai putin

Reputation: 341.8
Votes: 17

Post Posted: 22-02-2011, 20:33:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
^AvioanE^ wrote:
@ am o intrebare , azi am primit un mesaj gen "SERVER FULL" , o persoana cu steam poate intra oricand , unul cu admin NU ? cum vine asta ?


Exact aºa. Un necunoscut care nu are nicio orã pe server, dar are steam poate intra mai repede ºi decât un owner (în caz cã nu ar avea steam) care plãteºte host-ul. -


Asa este. Mi s-a intamplat si mie ieri sa imi spuna ''Server Full'' -


Always better than you!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 22-02-2011, 20:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ adytza hai sa clarificam o data pentru totdeauna succesiunea evenimentelor
1) aseara iti zic pe un ton foarte impunator sa nu te prind ca dai vot fara sa intrebi serverul, din toti adminii iti adresez tie replica asta nicidecum altui admin, doar tie iti spun, raspunzi ca nu o faci!!!
2) a doua zi dimineata (adica trecuse doar noaptea peste replica mea taioasa) ma trezesc ca dai 4 harti din senin, iese o harta oarecare la vot.
3) vad rezultatul (eram undercover), te intreb de ce nu ai intrebat serverul cand ai dat votul, astept 10 secunde si nici un raspuns
4) schimb eu mapa in train_32 (care nu fusese jucata) am ales o mapa care se joaca si care nu a fost in last 5
5) prinzi viata si schimbi inapoi harta pe ce ai vrut tu sa joci

pai mai baiatule cu ce drept vrei tu admin aici, atata timp cat nu asculti ce iti zice un owner, nu ti-am cerut sa incalci regulamentul nu ti-am cerut cai verzi pe pereti, ti-am cerut tie si numai tie ca atunci cand dai un vot sa intrebi serverul, iar tu cu nonsalanta ai trecut peste, tu ai impresia ca esti mai presus? mi se pare extrem de grav ce ai facut pentru ca nu trecusera 24 de ore de cand fusesei drastic avertizat sa nu faci asta!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 22-02-2011, 20:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:


@Paz: eu nu am stiut de jeton ca altfel as fi pomenit. Am rasfoit putin forumul si am vazut ce a scris dmc despre el. La ce a facut jeton cred ca Paz a avut iesiri mult mai "bune" prin comparatie. Si in plus jeton nu ma incalzeste cu nimic, nu prea imi pasa ce se intampla cu el pentru ca nu a pus umarul la treaba alaturi de admini. In schimb cu paz, e o alta poveste. Avioane, si eu am fost instruit de paz la inceput cand nu stiam cum sta treaba in comunitatea asta. -

Haideti oameni buni, avem nevoie de jucatori de calitate... nu gen jeton, cu toate ca a fost lasat sa joace o.O...


Applause Applause Applause

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 22-02-2011, 20:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mesaj editat ca sa nu se mai supere moderatorii -


Last edited by e_versace on 22-02-2011, 21:27:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 29-03-2024, 00:27:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x