User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie.
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1662
papyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2012 21:45)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 21, Topics: 6
Location: Capitala

Reputation: 106.4
Votes: 3

Post Posted: 24-02-2011, 22:29:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: papy
Adminului care a dat ban: (optional) W@R
Ip-ul tau/SteamID: 92.80.108.217 / papy_papy
Data si Ora banului: 24/02/2011 - 22:10 cred
Motivul: Console: "va ard si la credite (banned for 500min min)" (reason: feed,va ard si la credite)
1). eu sunt vinovat? eu trebuia sa infectez? "mentalitate"
2). cam de cand mi-am luat vip asta. imi reprosezi freed de unde atat freed? eu sunt om nu zm nu eu trebuie sa infectez. daca zm sta eu ce vina am?
3). ma arzi si la credit ok. dar daca sunt vinovat. (nu ca vrei tu).
4). as avea mult mai multe de comentat dar nu are rost.
5). as dori unban asta seara? sa stiu daca mai stau la pc sau ma bag la nani.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Valeriu50

[~~Lil WayNe~~]



Status: Offline
(since 08-12-2015 22:19)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 1897, Topics: 54
Location: Resita

Reputation: 24.1
Votes: 94

Post Posted: 24-02-2011, 22:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

papy sti tu si eu te-am avertisat danduti slay/kick pentru ca faceai ceva aproape de feed;)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 24-02-2011, 22:57:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valeriu50 wrote:
papy sti tu si eu te-am avertisat danduti slay/kick pentru ca faceai ceva aproape de feed;)


1 - death nu te mai baga
2 - papy,tu erai cel care tragea,deci nu doar cel care sta e de vina,ci si cel care trage.
3 - pe iulian il rog pe scipio sa il arda mai mult la credite ca a intrat dupa ce i-am dat banul.
4 - nu mai cereti nr meu sau id meu,nu are rost,v-am vazut,ati avut noroc ca nu am avt timp sa fac demo,ca v-ati miscat repede.
5 - Am cativa martori.

ms.



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
papyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2012 21:45)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 21, Topics: 6
Location: Capitala

Reputation: 106.4
Votes: 3

Post Posted: 24-02-2011, 22:58:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valeriu50
daca vreai mai deschid un topic si vorbim acolo daca ai ceva sa-mi reprosezi
aici vreau sa vorbesc doar despre problema de acuma.
si daca tot am dar un replay sa mai intreb ceva -

la freed!!! cine este vinovat
1. omu
2. zm
3. ambii
intrebare pentru cultura mea -

vroiam nr tau sa iti explic. imi este mult mai usor sa vorbesc la telefon decat sa stau sa scriu -



Last edited by papyy on 24-02-2011, 23:01:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 24-02-2011, 23:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ambii,nu conteaza cine sta sau cine trage.
Imi pare rau papy,nu am nici o vina aici,daca l-ai vazut ca sta,trebuia sa imi spui,il ardeam doar pe el.Dar presupun ca a fost in avantajul tau sa tragi si sa faci credite.Nu te invinovatesc,dar cam toti care aveti gm ati inceput cu Feedul.



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
G.P.S.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-04-2011 21:31)
Joined: 05 Feb 2011
Posts: 541, Topics: 53
Location: Spania-Madrid

Reputation: 40.1
Votes: 22

 
Post Posted: 24-02-2011, 23:01:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

3...eu lam infectat pe IULIAN si dupa el facea block sa nu te iau si pe tn intre timp el se uita la mn si tu nu trageai in el tu trageai in ceilalti din jur nu am ajut timp de screenshot pt ca am murit si dupa ai primit banu..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
papyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2012 21:45)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 21, Topics: 6
Location: Capitala

Reputation: 106.4
Votes: 3

Post Posted: 24-02-2011, 23:09:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*w@R* wrote:
Ambii,nu conteaza cine sta sau cine trage.
Imi pare rau papy,nu am nici o vina aici,daca l-ai vazut ca sta,trebuia sa imi spui,il ardeam doar pe el.Dar presupun ca a fost in avantajul tau sa tragi si sa faci credite.Nu te invinovatesc,dar cam toti care aveti gm ati inceput cu Feedul.


ok am inteles. de azi in colo am sa dau retry de ficare data cand patesc sa ceva.
iar partea ca ambii sunt vinovatii nu este buna sa se mai gandeasca ceacea la asta. nu este corect ca ambii sa fie vinovatii
un mic exemplu: gasesti un zm afk ce faci? normal tragi in el pana moare.
in exemplu asta ce faci il oclolesti si nu tragi in el ca nu fire freed nu!
eu zic sa reganditi "freed"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G.P.S.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-04-2011 21:31)
Joined: 05 Feb 2011
Posts: 541, Topics: 53
Location: Spania-Madrid

Reputation: 40.1
Votes: 22

 
Post Posted: 24-02-2011, 23:11:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

papy uitate la reclamatia care mia facuto death ca am facut feed cu death nu era feed pe demo dupa cum se putea vedea saciii acea si lm nu se puteau sparge singuri dar asta este..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 24-02-2011, 23:26:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

papyy wrote:


ok am inteles. de azi in colo am sa dau retry de ficare data cand patesc sa ceva.
iar partea ca ambii sunt vinovatii nu este buna sa se mai gandeasca ceacea la asta. nu este corect ca ambii sa fie vinovatii
un mic exemplu: gasesti un zm afk ce faci? normal tragi in el pana moare.
in exemplu asta ce faci il oclolesti si nu tragi in el ca nu fire freed nu!
eu zic sa reganditi "freed"


Mai bine gandeai inainte sa scrii prostiile acestea.
E fooooarte mare diferenta cand,unu este afk si tragi in el,asta poate face si bunicul cand mai pleaca sa bea apa,etc,alta e cand un zm sta intr-o ascunzatoare langa tine si in fata ta ai saci ca sa nu intre altii.E Foaaaarrte mare diferenta papy.Te rog,nu mai posta altceva,ai fost vinovat,sunt 6ore,pana maine iti intri iar in mana si iti recuperezi creditele pe care ti le va lua scip,ms si noapte buna.



Sti,te respect,am vbt mult timp,pe steam/server etc,dar fi amabil si respecta regulile serverului,pentru ca de aceea sunt facute,nici adminii nu sunt exclusi de la aceste reguli,eu dk nu as fi obsedat sa fac level 10 11 ca voi?pentru ca nu imi pasa,nu am destui bani incat sa imi iau si gm sau sa cumpar credite,am alte probleme decat aveti voi.Incearca sa fi corect,pentru ca prin asta inseamna respectul de sine.



facebook profile


Last edited by *w@R* on 24-02-2011, 23:29:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
papyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2012 21:45)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 21, Topics: 6
Location: Capitala

Reputation: 106.4
Votes: 3

Post Posted: 24-02-2011, 23:28:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

G.P.S. wrote:
papy uitate la reclamatia care mia facuto death ca am facut feed cu death nu era feed pe demo dupa cum se putea vedea saciii acea si lm nu se puteau sparge singuri dar asta este..

(nu este legat de reclamatie G.P.S. poate sti poate nu sti. un admin intodeauna are dreptate chiar daca nu are dreptate - gaseste martorii gaseste or ce numai sa nu cada el vinovat. am fost admin stiu cu ce sa manaca. eu din cauza la admini am pierdut o cumunitate. ca unu iera mai destept decat altul. si asa a fugit totiii jucatorii si tot asa sa dus totul.)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 24-02-2011, 23:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*w@R* wrote:


Mai bine gandeai inainte sa scrii prostiile acestea.
E fooooarte mare diferenta cand,unu este afk si tragi in el,asta poate face si bunicul cand mai pleaca sa bea apa,etc,alta e cand un zm sta intr-o ascunzatoare langa tine si in fata ta ai saci ca sa nu intre altii.E Foaaaarrte mare diferenta papy.Te rog,nu mai posta altceva,ai fost vinovat,sunt 6ore,pana maine iti intri iar in mana si iti recuperezi creditele pe care ti le va lua scip,ms si noapte buna.



Sti,te respect,am vbt mult timp,pe steam/server etc,dar fi amabil si respecta regulile serverului,pentru ca de aceea sunt facute,nici adminii nu sunt exclusi de la aceste reguli,eu dk nu as fi obsedat sa fac level 10 11 ca voi?pentru ca nu imi pasa,nu am destui bani incat sa imi iau si gm sau sa cumpar credite,am alte probleme decat aveti voi.Incearca sa fi corect,pentru ca prin asta inseamna respectul de sine.


Citeste ce am scris aici si pe viitor sa faci ceea ce e corect.Nu mai postati!!



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
papyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2012 21:45)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 21, Topics: 6
Location: Capitala

Reputation: 106.4
Votes: 3

Post Posted: 24-02-2011, 23:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*w@R* wrote:
*w@R* wrote:


Mai bine gandeai inainte sa scrii prostiile acestea.
E fooooarte mare diferenta cand,unu este afk si tragi in el,asta poate face si bunicul cand mai pleaca sa bea apa,etc,alta e cand un zm sta intr-o ascunzatoare langa tine si in fata ta ai saci ca sa nu intre altii.E Foaaaarrte mare diferenta papy.Te rog,nu mai posta altceva,ai fost vinovat,sunt 6ore,pana maine iti intri iar in mana si iti recuperezi creditele pe care ti le va lua scip,ms si noapte buna.



Sti,te respect,am vbt mult timp,pe steam/server etc,dar fi amabil si respecta regulile serverului,pentru ca de aceea sunt facute,nici adminii nu sunt exclusi de la aceste reguli,eu dk nu as fi obsedat sa fac level 10 11 ca voi?pentru ca nu imi pasa,nu am destui bani incat sa imi iau si gm sau sa cumpar credite,am alte probleme decat aveti voi.Incearca sa fi corect,pentru ca prin asta inseamna respectul de sine.


Citeste ce am scris aici si pe viitor sa faci ceea ce e corect.Nu mai postati!!


am citit W@r reclamatia asta nu schimba cu nimic prietenia dintre noii.
Doar vroiam sa imi zic parerea si offul. in ce-a ce priveste "freed" nu misa pare bine facut/creat
iar in privinta gm nu este nici o problema. daca iera vro problema ceream inca o zi in plus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
killik

[Whaaaaat?!]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:22)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 7576, Topics: 198
Location: Timisoara

Reputation: 301.5
Votes: 99

       
Post Posted: 25-02-2011, 00:39:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e una cand esti afk si alta cand stai sa se traga in tine...eu nu am vazut pana acum vreun admin sa dea ban unuia care trage intr-un zm afk...spune-ti niste prostii de ma doare mintea!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iuliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2011 10:26)
Joined: 17 Feb 2011
Posts: 28, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 75.5
Votes: 3

Post Posted: 25-02-2011, 11:07:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu imi convine asa ceva!
Am intrat a doua oara ptr a cere id tau sa vb...
Plus ca faza in maxim 7 sec sa terminat...atunci am vrut sa iau antidot...dar nu mai mergea si papy nu tragea in mine....dupa ce am vazut ca nu merge l-am infectat...

Posturi unite automat, 25-02-2011, 11:00:14

Si plus ca vrem dovada war..fara ea esti praf! mai bine taceai...inca un indiciu ca faza sa terminat repede si ca nu era feed! ...vrei sa pari cineva dar de fapt nu esti...vrei sa ti se mareasca adminu si nu stii cum ....

Posturi unite automat, 25-02-2011, 11:01:28

*w@R* wrote:
Ambii,nu conteaza cine sta sau cine trage.
Imi pare rau papy,nu am nici o vina aici,daca l-ai vazut ca sta,trebuia sa imi spui,il ardeam doar pe el.Dar presupun ca a fost in avantajul tau sa tragi si sa faci credite.Nu te invinovatesc,dar cam toti care aveti gm ati inceput cu Feedul.


Se pare ca nu stii ce e ala feed!
Nu cel care trage face feed..ci cel care sta..ca asa poti sa fii si tu inacativ si sa vin eu sa trag..ala nu e fed!

Posturi unite automat, 25-02-2011, 11:07:58

Si dc faci totul pe ascuns? nu poti sa pui reclamatia pe forum ca sa o comentam toti?
Trebuie neaparat sa te ascunzi printre degete?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
killik

[Whaaaaat?!]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:22)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 7576, Topics: 198
Location: Timisoara

Reputation: 301.5
Votes: 99

       
Post Posted: 25-02-2011, 11:08:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iuliane vezi cum vorbesti...si inainte sa mai vb fara tine,te rog sa te documentezi putin,feed = vina ambiilor jucatori ..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ceacea, 06 March 2011 11:43



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 12-05-2024, 04:45:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x