User
Pass
2FA
 
 

DC sa INCHIS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message775
rory01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-05-2011 17:11)
Joined: 15 Nov 2010
Posts: 13, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 93.8
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2011, 13:37:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pt cel care mia raspuns al topicul cu "Propunere icc Q"
NU LA-M CLASIFICAT CA BUGGGGGGGGGGGGGGGGGG PAOTE CAUMA VEZI
A fost o propunere referitoare la ICC Q si pt ai ajuta pe cei cu GS mic
Daca nu ai citit in ce sectiune esti si ce scrie in topic problema .
Plus eu cred ca se poate rezolva adica din script nu poti introduce la teleport-ul din ICC portalul spre q
sau poti pune un npc care sa te duca acolo.

""""Nu are ce sa se rezolve, nu este niciun bug. Raspunsul este nu."""" Super raspuns eu vreau sa ajut la dezvoltarea
comunitatii pe care vreo doriti si primesc un raspuns care nu mai nu spune "ce PLM te bagi u in seama"


Ms de tratare dar nu e respect primit ca sa pot acorda adiminului respectiv respect


Ms anticipat astept un raspuns mai serios


Freakz e baza nu e un slobgan rau chair reflecta statutul serverului adic unul dintre cele mai bune sau chiar cel mai bun de PVE
chit ca e considerat PVP.

o zi buna all

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smithy

[The Kingslayer]



Status: Offline
(since 27-07-2015 12:47)
Joined: 19 Apr 2010
Posts: 209, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 97.4
Votes: 13

 
Post Posted: 25-02-2011, 14:22:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Romana te bate..atat la scris cat si la citit...daca s-a zis nu, nu ramane...nu am inteles nimik din ce ai spus..si ai sanse de 99% ca un Gm sa iti inchida topicu fara nici un raspuns...lasa pe altcineva sa vina cu ideile..nu mai posta sa te afli in treaba inteligentu lu tactu



Epic -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tragoul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2011 08:00)
Joined: 25 Dec 2010
Posts: 24, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 111.5
Votes: 3

 
Post Posted: 25-02-2011, 14:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rory01 wrote:
Pt cel care mia raspuns al topicul cu "Propunere icc Q"
NU LA-M CLASIFICAT CA BUGGGGGGGGGGGGGGGGGG PAOTE CAUMA VEZI
A fost o propunere referitoare la ICC Q si pt ai ajuta pe cei cu GS mic
Daca nu ai citit in ce sectiune esti si ce scrie in topic problema .
Plus eu cred ca se poate rezolva adica din script nu poti introduce la teleport-ul din ICC portalul spre q
sau poti pune un npc care sa te duca acolo.

""""Nu are ce sa se rezolve, nu este niciun bug. Raspunsul este nu."""" Super raspuns eu vreau sa ajut la dezvoltarea
comunitatii pe care vreo doriti si primesc un raspuns care nu mai nu spune "ce PLM te bagi u in seama"


Ms de tratare dar nu e respect primit ca sa pot acorda adiminului respectiv respect


Ms anticipat astept un raspuns mai serios


Freakz e baza nu e un slobgan rau chair reflecta statutul serverului adic unul dintre cele mai bune sau chiar cel mai bun de PVE
chit ca e considerat PVP.

o zi buna all




cum imi place, deci ICC q nu este facut pt farming, este un q care sa il faca cei care vor sa faca RUN eventual Full RUN, este faorte bine asa ca ii descurajeaza pe aia care fac 100 de charuri sa faca ICC q de 100 de ori si sa ia itemele cele mai bune

PS. si eu lam facut de 2 ori in aceasi zi cu 2 charuri diferite si iti dai seama(acuma nul mai fac ca mi lene)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
coldice

[Creep]



Status: Offline
(since 02-02-2016 12:42)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 610, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 29.7
Votes: 16

 
Post Posted: 25-02-2011, 15:54:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://rolang.ro/?gclid=CM---cO6o6cCFRQv3wodzWbMCA


o sa ajute FOARTE FOARTE FOARTE MULT




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 25-02-2011, 16:29:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calmeaza-te. Questul poti sa il faci dupa ce omori 2 bosi. Ce nu e ok in asta? Hai cu 1k gs in ICC sa facem quest cu offcharurile. Not.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 25 February 2011 14:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 18-05-2024, 23:34:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password