User
Pass
2FA
 
 

O zi buna !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1013
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 28-02-2011, 14:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu copii de 11 ani pe post de admin care nu stiu ce e cu viata lor nu se poate face nimic !


A fost o placere cat a fost ramaneti cu bine cu @|1ca ,un admin bun de tot si aghiotantul lui , stil , la fel e baza si ala !

Ma abtin de la alte comentarii ca nu are rost pe forum motivul e simplu eu nu stau sa fiu un injurat de un nimeni care se baga in seama aiurea si copilotul lui inteligent!


Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alica
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-04-2011 15:42)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 330, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 60.9
Votes: 7

Post Posted: 28-02-2011, 14:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

auzi bai asta,invata sa scrii numele corect,si nu mai avea atatea arfe,in primu rand tu ai inceput " Ce n-ai inteles ba in **** mea" asa se vorbeste cu adminii?te-am rugat frumos sa incetezi cu limbaju asta,si tu ai continuat cu "daca voi sunteti cretini " , nu stua eu sa ma faca fiecare ***** ma

 
Staff message (SeaGer):
 
2 warn-uri, limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stil

[Creep]



Status: Offline
(since 24-05-2016 09:19)
Joined: 24 Jan 2011
Posts: 579, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 87.5
Votes: 11

Post Posted: 28-02-2011, 14:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai incultule dute de unde ai venit de pe srv tale vii aici si faci reguli noi? Dute si fati reguli pe srv unde vrie u nu aici vii si faci u admini si le vorbesti cum vrei bai incultule.
Si pentru faza cu destroy daca te prind ban iti dau in *** de incult.
Drum bun si cale batuta!


 
Staff message (SeaGer):
 
1 warn și tu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 28-02-2011, 14:28:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stil tu macar taci ca esti pe langa subiect , alica de numele tau ma doare undeva cum se scrie si v-am facut cretini pe tine si stil dupa ce a-ti inceput sa ma injurati ca niste copii fara minte inchid si topicu asta sa nu se ia warnuri degeaba pe forum !




Nu am venit sa fac reguli si nu am venit cu pretentii mi sa propus sa vin sa fac asta si am zis da !

Un lucru care nu-l suport e prostia romanilor voi dati dovada clara de asa ceva si nu ma pot abtine ,iar alica tu ai inceptu sa plangi din prima zi cand am aparut si sa comentezi ca dc nu esti tu owner si sunt eu, atat am avut de spus!



O zi buna!


Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SpawN, 28 February 2011 12:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 14-05-2024, 15:39:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x