User
Pass
2FA
 
 

Va rog ajutor

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message372
Railgun33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2014 13:06)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 77.5
Votes: 2

 
Post Posted: 08-03-2011, 16:28:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog frumos, acesta nu este un scam ca sa primesc caractere gratis, nemuncite chiar am o problema reala.

La ultimul crash al serverului [8.03.2011] cam pe la ora 15 se pare ca mi-a fost pierdut contul de wow.
Am incercat sa ma loghez cand serverul a fost dinou online dar nu a mers, am incercat sa ma loghez pe website dar am primit eroarea "Username/parola invalide" ceea ce m-a dus sa cred ca a fost sters si intradevar a fost fiindca m-am reinregistrat cu usernameul acesta si a mers.

Am incercat sa imi recuperez caracterele cu lista de caractere, dar dat fiindca am refacut contul caracterele mele nu sunt listate desi este same account name, same password si same e-mail.
Acc name: Railgun33
Parola: o voi spune doar la game masteri/admini.
E-mail: [email protected]
Caracterele imi sunt inca prezente in joc [am verificat pe Armory] deci se pare ca doar contul si datele acestuia s-au pierdut nu si caracterele.
Va pot da si niste informatii despre cont: L-am facut acum 2 saptamani, primul caracter a fost Doublehealix un tauren druid iar al 2lea caracter a fost Corpsegrind un orc warrior pe care l-am creat chiar ieri.

O dovada in plus ca sunt caracterele mele ar fi ca stiu cat gold aveau fiecare: Doublehealix avea 26k gold, Corpsegrind avea 531 gold.

More proof [iteme pe care le aveam in inventory; care ar fi cam greu de stiut daca n-ar fi caracterele mele (parerea mea)]: la Doublehealix in banca aveam bagguri de diferite profesii, 3 gemuri green, un bag plin de enchanting mats, iar in inventory la acelasi caracter aveam un bag plin de iteme pentru disenchant [de level mare], intr-unul aveam itemul faces of doom si titansteel guardian, iar in backpack aveam un battered hilt.
Nu prea stiu ce altceva sa va spun, astept cu nerabdare sa ma contactati sa va mai raspund la intrebari despre count in speranta ca il voi recupera.

Va multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 08-03-2011, 17:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
A fost o mica problema la conturi cauzata de crashul de la pranz . Au disparut cateva, le-am recuperat dintr-un backup recent, ti-am sters contul creat de tine . Foloseste-l din nou pe cel vechi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 09 March 2011 13:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 09-09-2024, 08:45:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x