User
Pass
2FA
 
 

Addicted
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message7851
Sierra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2011 14:28)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 142, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 13

Post Posted: 10-03-2011, 22:22:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda Addicted , infiintata in luna noiembrie a anului 2010.

Suntem o guilda activa de doar cateva luni insa cu un progres rapid , in asa fel incat dupa doar 3 luni facem ICC 25 HEROIC FULL. Este o guilda cu system dkp ( old story ) si NU dorim decat sa jucam wow si sa ne distram in raiduri.
Consideram ca suntem una din guildele “obsedate” de organizare drept urmare avem un guild vault bine pus la punct pentru membrii nostrii , dar cel mai important avem un program stabilit pe care-l urmam de cel putin 3 luni .

TAB1: http://img26.imageshack.us/i/96097064.jpg/
TAB2: http://img26.imageshack.us/i/96097064.jpg/
TAB3: http://img809.imageshack.us/i/31417938.jpg/
TAB4: http://img218.imageshack.us/i/39640986.jpg/
TAB5: http://img839.imageshack.us/i/14047904.jpg/
TAB6: http://img717.imageshack.us/i/50766973.jpg/

Ca orice guilda ( presupun ) avem Class leaderi capabili care va pot ajuta in privinta clasei voastre , asta inseamna ca daca ai o problema vreodata NU te vom da afara ci un class leader te va ajuta sa solutionezi orice problema.
Avem offiteri CAPABILI si din punctual nostru de vedere suntem niste simpli oameni ca orice alti playeri , singura diferenta dintre tine si un offiter din Addicted este ca mereu vei putea gasi un sprijin in ei si consider ca daca respectul este present in comunicare , toate vor merge struna.

Cam asta este o parte din Addicted , daca doresti sa ni te alaturi , esti binevenit.,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andy992

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2013 12:23)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 30, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 5

 
Post Posted: 11-03-2011, 17:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok!!! O mica istorioara legata de Addicted - Deci: Avem o guilda imba - Divinity. Sierra si muti ofiteri au fost la noi in gulda pana la ,,shmecheria din Noiembrie 2010:))! Sierra si ceilalti au plecat din guilda noastra dumnezo stie dc -,si dupa ei au plecat un sfert din Divinity pt ca existau pachete -)!Dea lungul timpului am fost superiori lor(si inca suntem -)luand locul 3 la Full Run 25hc Event performanta pe care ei nu o vor atinge never ever!Noi am facut Blood Prince Council cu mult inaintea lor. Pana cand a plecat un hunter nu dau nume(pst..! Vyper) si s-a apucat sa le zica cum se face pt ca Sierrei ii era lene scuza ei find :,,Daca le explici tu facem -''Ei mai dadea /w-uri la oameni abia intrati la noi in Divinity si le ziceau povesti nemuritoare... SO THINK ABOUT JOINING TO THIS GUILD!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vldtsz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2014 19:12)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 136.2
Votes: 3

 
Post Posted: 11-03-2011, 18:08:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stop qq. du-te acolo la divinity -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sierra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2011 14:28)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 142, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 13

Post Posted: 11-03-2011, 22:53:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu esti putin redus mintal daca-mi spui mie ca-mi esti superior cu o guilda CARE TOT EU AM FACUTO ! Adica sa fii putin in aer sa zici asa ceva.
Daca tot nu stii de ce "dumnezo" am plecat , atunci de ce te pronunti?
Imi place de voi - Intrati la noi pe TS , va comportati ca ultimii copii facuti la eprubeta , oricand aveti ocazia va afirmati pe cine stie unde .. doar asa de dragul de a va avea in treaba.
Cum poti spune ca esti SUPERIOR ca ai iesit pe locul 3 la event , OMULE esti constient de ce spui? Ai iesit pe locul 3 la EVENT , PE MUNCA MEA , A lui Pakman si Ashanty. De fapt rectific , pe munca lui : Jen , Holyvibe , Faker , Pakman si EliteKitten. Ai auzit vreodata numele astea? NU, pentru ca pe vremea cand DIVINITY se numea CONFUSION mamicuta ta inca nu te inseminase ARTIFICIAL.
Sincer , a trecut jumatate de an de cand am ales sa ies din guilda aia si am parasit TOATA MUNCA MEA pentru liniste. (Cea mai buna idee a mea posibila ). In acest jumatate de an ati venit sa-mi spuneti ca ofer primordiale oamenilor de la voi in guilda ca sa vina la mine. BA ESTI CONSTIENT? OAMENILOR VOSTRII? VYPER? VYPER A FOST OM LUAT DE MINE IN GUILDA si tu-mi spui mie ca ti-am FURAT CEVA? Adica wow.. interesant.
RICOSA? TAMAIE? KAOS? OAMENI LUATI DE MINE! NU de tine ma , oameni luati de mine si imbracati cu guilda in timp ce eu cu Pakman conduceam guilda si TU vii si-mi spui pe MUNCA MEA ca esti superior?
Apai tu esti redus rau , eu nu vreau guilda SMECHERA si BUNA , eu vreau o guilda unde sa fac toti bosii si sa fac raidurile in liniste , ceea ce mi-a reusit de minune. Asa ca nu te mai etala pe aici cu "superioritatea" ta pe munca altora ca nu te prinde. Daca vrei sa stii povestea intreaga uite:

Guild CONFUSION , facuta de JEN , HOLYVIBE , PAKMAN , SFERA , FAKER (si altii ).
Am ajuns acolo dupa 1 luna de la infiintare , pe vremea aia nu stiam cu ce se mananca Blood Queen.
Dandu-se un CLOTH la un SHAMAN a iesit cearta si s-a dat disband.
Eu am refacut guilda si am dat invite la toti inapoi si l-am sunat pe PAKMAN sa vina sa-i dau GM-ul.
Nu a vrut sa ia tot numele de CONFUSION si a facut guilda DIVINITY cu SFERA.
EU cu PAKMAN si cu SFERA SI ASHANTY am refacut guilda si am refacut forum etc.
Sfera avea Gm-ul pe vremea aia => Pakman gelos. ( Nu vroia s-ai dea Gm-ul pentru ca nu vroia sa dea disband)
Intr-un final GM-ul a ajuns la Pakman si a crescut guilda la fel , am muncit in continuare la ea.
Intr-o vreme pe Pakman l-au apucat emostance-urile ( probabil si din vina mea ) si a inceput cu Dat Gm la mine si cu leave guild , ca sa revina inapoi in 5 zile si sa vrea gm-ul inapoi.
I l-am dat de fiecare data SI DE FIECARE DATA AM CONTINUAT RAIDURILE SI AM FACUT TOT SI N-AM PLECAT CA ALTII , SPIRITUL TURMEI.
Pakman in sinea lui e baiat bun , toata lumea stie asta , dar eram deja saturati de diferite opinii si diferite chestii.
Ajunsesem sa ma ocup NUMAI eu de guilda aia si cu ASHANTY carandul dupa mine in raiduri.
Ajunsesem eu sa fac tot pentru ca Pakman ii venise ideea sa se lase de wow si imi era aiurea sa las o intreaga guilda balta pentru ca Pakman avea zile mai proaste.
Intr-un final a revenit ( eu eram deja cu nervii la pamant nu mai suportam nimic ), deja recrutasem oameni noi gen RICOSA ( stim f bine ce om e si ce dps e ) si am pus OFFITER ( pentru ca nu avea cine sa ma ajute ) PE RAFAIL SI WAREZ. CINE CREDETI CA A FACUT SCANDAL? Dupa ce plecase si ma lasase balta? PAKMAN IN CARNE SI OASE.
N-am vrut sa-i dau GM pentru ca ma gandeam ca la nervi iar da disband ( fiind zile din ce in ce mai tensionate ) iar el ma pisa la creieri cu "Schimba accesul la ultimul tab ca acolo-s primordialele si daca ninjeaza? ( Cine sa ninjeze? Rafail si Warez, ASA AVEA EL IMPRESIA).
I-am zis ca nu SCHIMB nimic pentru ca eu am incredere in ei si el vazand ca nu mai tin cont de parererile lui ( eram suparata pe el ptr ca lasase balta guilda de prea multe ori ) a inceput cu "VREAU GM INAPOI" - pe un ton de parca i-as fi stricat toata munca.
Drept urmare i-am dat Gm-ul , mi-am dat kick din guilda si am iesit cu gandul sa ma apuc de pvp.
Dupa mine au plecat si alte persoane (NU E LOGIC CA PLEACA DUPA MINE ATATA TIMP CAT EU I-AM LUAT IN RAIDURI SI EU AM STAT SA-I ASCULT ETC? )
Drept urmare am facut guilda asta , care nu zic ca este CEA MAI BUNA , dar zic atat : facem FULL icc 25 HEROIC si full rs 25 heroic. ATATA.
Drept urmare va rog , e o rugaminte LASATI-O BALTA , ca eu am lasato de mult.
Si ca o ultima "veste" : Cand Pakman s-a dus pe OFFICIAL a vrut sa-mi lase mie guilda Divinity pentru ca zice el "tu esti cea mai indreptatita sa o ai ca e munca ta acolo".
Faptul ca RAFAIL este GM-ul acum ( bravo lui intr-un final mi-am dat seama ca de fapt nu e un baiat rau ) , este pentru ca EU nu am vrut guilda aia si am renuntat cu totul. Odata ce am luato pe un drum nu ma intorc.


PENTRU FINAL : AM PLECAT PENTRU CA PAKMAN NU ERA MULTUMIT CA L-AL PUS PE RAFAIL SI WAREZ OFFITERI.
DE ACOLO SI TOATE DISCUTIIILE , DREPT URMATE LASATI-O BALTA.

Posturi unite automat, 11-03-2011, 22:53:25

Si zici ca atunci CAND a venit VYPER , am facut COUNCIL?

1.Aici este print cu data cand a venit VYPER la noi in guild : http://img862.imageshack.us/i/logvyper.jpg/

2.Uite cand am facut noi prima data COUNCIL pe 25 Heroic : http://img841.imageshack.us/i/acivment.jpg/


Concluzie: Noi am facut COUNCIL PE 25 HEROIC , INAINTE CU 2 SAPTAMANI sa vina VYPER in Guilda.
Hai maestre sa ne lasam de reclame de-astea negative , ca daca eram nesimtita si eu veneam la voi pe forum sa-mi etalez frustrarile asa cum faci tu.
Repet: Lasa-ne in pace si nu mai baga strambe , doar doar o crede cineva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yapiz

[Caineeee]



Status: Offline
(since 14-02-2024 16:50)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 11925, Topics: 279
Location: Constanta

Reputation: 569
Votes: 266

   
Post Posted: 11-03-2011, 23:15:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)




Multe Succesuri cu guilda !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sierra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2011 14:28)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 142, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 13

Post Posted: 11-03-2011, 23:19:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danke , dude as putea face un roman -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brunetha

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-07-2016 20:29)
Joined: 10 Feb 2011
Posts: 49, Topics: 6
Location: United Kingdom

Reputation: 123.5
Votes: 4

Post Posted: 12-03-2011, 00:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca mai continuati mult cu pakman ii faceti reputatie .... aa si salutare -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 12-03-2011, 01:05:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai, mie imi place sa avem hateri, altfel cum sa stii ca esti bun daca nu te invidiaza alti, in final totu se rezuma la...of urasc sa o zic...
DUSMANI POARTA PICA CA NARE VALOAREA MEA
(p.s. nu poti sa furi oameni, poti insa sa le arati ca esti mai bun, ca faci parte dintr-o comunitate prietenoasa, restu vine de la sine)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 12-03-2011, 02:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cne e ratatu ala de andy??? avort nereusit ala?...ca am fst noi la ei in guilda?..sau ei au venit ca milogii si s'au echipat in Divinity?!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ricosa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 13:58)
Joined: 10 Mar 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 78.9
Votes: 2

Post Posted: 12-03-2011, 09:04:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flacau nu ai nici o treaba cu istoria confusion , divinity sau addicted. Asa ca mai bine laso moale plus ca la noi council s-a facut inainte sa vina vyper in guild. Oamenii care au iesit din divinty sa mearga in addicted ca si mine de altfel au ales sa mearga dupa cel care i-a recrutat adica dupa sierra. Nu am avut nevoie de nici un /w din partea ei . Din contra eu am dat /w si am intrebat ma iei si pe mine ? Nu mai incercati sa murdariti numele Sierrei ca nu va crede lumea. Daca a-ti iesit voi pe nu stiu ce loc la event bravo felicitari dar in momentul respectiv a-ti iesit tot pe oamenii care ia adus sierra deci calm .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cedrix

[LightSoul]



Status: Offline
(since 16-05-2012 00:21)
Joined: 23 Feb 2011
Posts: 34, Topics: 6
Location: United Kingdom

Reputation: 49.6
Votes: 2

   
Post Posted: 12-03-2011, 11:40:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

That's All Folks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
andy992

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2013 12:23)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 30, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 5

 
Post Posted: 13-03-2011, 11:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

----)- HOPA......acuma let's have some fun!-
1.Te acidulezi ca o sticla de pepsi de revelion -!
2.Stay chill ca dupa iesirea la aia,la imbaz0rii aia gen Pakman,era GM dar cu dps..... -)))SPAM 1=WIN=26TH PLACE, S-O TAIAT JUMA' DE GUILDA DAR.... IMBACIUNEA FAINA O FOST CA NI S-O ELIBERAT LOCURI NOI. Am luat oameni mai buni care inca mai sunt la noi,asa ca faza aia cu Holy Palacul care o iesit dupa 1 ora de la intrare si s-o dus in Addicted.SI FAZA CU DPS O POT DOVEDII AZI:))) FAC SCREEN CU CEI 400K DPS DATI ASUPRA lu' Lord

3.Cu unii de acolo nu am ABOSULUT nici o treaba!Dar cu unii......
4.Anyway Vyper,bietu' de el o facut cel mai necugetat lucru....din guilda aia no name,nobody have ever heard about it s-o dus in Addictez cand putea sa se duca in Razer sau Tmb.....In fine mai mult in TMB
5. Intram la voi pe channelul de TS pentru ca putem:))) si vrem sa ascultam ce EPIC FAIL dati gen BQ 25n,,Nu putem s-o facem hai mai departe''
6. SI ULTIMUL LUCRU CARE MAI AM DE SPUS(DE FAPT 2)
DIVINITY FTW!!!RULEZZZzZzzZ

COCA-COLA FTW!!!

Posturi unite automat, 13-03-2011, 11:42:57

SI SINCER IMI PARE RAU CA NABUL ALA DE TAMAIE CA O PRIMIT UNBAN ORCIUM RADEAM CA HIENELE CAND AM VAZUT CE BANURI FAINE S-O DAT!-)

Posturi unite automat, 13-03-2011, 11:46:36

Tamaie wrote:
cne e ratatu ala de andy??? avort nereusit ala?...ca am fst noi la ei in guilda?..sau ei au venit ca milogii si s'au echipat in Divinity?!

AICIA VA VORBESTE SPIKE https://youtube.com/watch?v=KUxtVU5qyNg:



Posturi unite automat, 13-03-2011, 11:47:38

E FAIN FAIN SA FACEM ORA DE ISTORIE AICIA.ORCIUM TOTUL INSEAMNA DIVINITY>addicted

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thunderstormm

[ddd]



Status: Offline
(since 21-04-2018 00:56)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 1107, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 48

Post Posted: 13-03-2011, 12:11:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amice, fara suparare, insa nu e un chat, ci un forum, drept urmare incearca sa scrii corect gramatical, doar suntem romani - Si ce rost crezi ca au afirmatiile tale ? Sa distruga imaginea guildei "Addicted" ? Ma indoiesc de asta, 50playeri capabili fac mai mult decat 1000 din alta guilda... - Asadar nu suntem disperati dupa membri noi.
Daca spui ca Divinity e un loc mai bun, atunci demonstreaza asta fara a trebui sa te legi de alta guilda. Nu vei face niciodata o imagine buna cuiva sau chiar tie insuti incercand sa strici imaginea altcuiva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sierra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2011 14:28)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 142, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 13

Post Posted: 13-03-2011, 12:28:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu te agiti ca ultimul poponaut pe aici , NU NOI.
Am vorbit si cu Vyper despre guilda voastra si mi-a zis asa "cat timp am fost eu acolo am facut Council decat de 2 ori". Adevarat sau neadevarat , voi stiti , e ciorba voastra.
O CHESTIE FOARTE INTERESANTA ESTE URMATOAREA : Addicted este o guilda ZICI TU FAIL , este o guilda PRAF , este o guilda NO NAME. Atunci de ce mai vii aici sa-ti etalezi frustrarile? PENTRU CE? Suntem o guilda ( DUPA SPUSELE TALE ) VARZA ETC. De ce-ti ocupi timpul cu comentarii la o asa guilda praf? Sau vorba lui... nu mai zic cine.. este vorba de invidie ca nu mai aveti hunteri capabili?
Fazele cu Blood Queen nu putem s-o facem , hai mai departe asta chiar e o minciuna gogonata , pute de la 3 km distanta, apai atat de ratat sa fii incat sa crezi ca as avea probleme la Blood Queen? Adica n-am probleme la Council si am probleme la Blood Queen , un Boss Banal?
Nu ma face sa-ti enumar playeri din guilda voastra care au fost luati de mine , cu putin timp inainte sa ies din guilda.
Pana la urma ..am inteles de fapt care e problema ta , imi cer scuze fata de tine ca nu te-am inteles pana acum.
Inteleg ca esti frustrat si ca esti indignat ca niste playeri foarte buni care au stat sub numele de DIVINITY acum stau sub numele de Addicted o guilda No name , parca? Da.. asa ai zis.
Ok sunt No name , dar facem Icc 25 heroic FULL in fiecare saptamana , asa cu ..guilda asta a dracu de ratata care se numeste Addicted ( No name? - )
Acum am inteles care e problema ta de fapt , ne scuzi te rog , nu a fost intentia noastra sa-ti evidentiem frustrarile pe forum , chiar ne pare rau sincer...
Pana una alta dai cu praf de mers si GO la guilda ta SUPERIOARA oricarei persoana de pe serverul asta / forumul asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vldtsz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2014 19:12)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 136.2
Votes: 3

 
Post Posted: 13-03-2011, 12:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu-i mai raspundeti frate la posturi, omu e in lumea luii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 28-06-2024, 03:54:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password