User
Pass
2FA
 
 

Say what???

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1810
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 12-03-2011, 11:21:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

(postez aici k a-ti inchis topicul)
Deci nobody... tot timpul te aud cu regulamentul in sus si regulamentul in jos!
Aici in situatia lui State si Mjj un lucru e clar si ti-l zic eu care: Mjj a incalcat regulamentul si State nu... voi ii dati lui State suspend 3 zile si lui Mjj un warn care a incalcat cel putin 2 reguli cand in regulament zice clar k incalcarea regulilor duce la suspendarea sau stergerea adminului!!!
Este dovada clara k Mjj a dat destroy la alt admin ..... dar cu State......din spusele lui Mjj k are alt admin pe alt server? Unde e dovada? Asa zic si eu k si u ai 3 admine pe inca alte doua severe... primesti suspend? Sa fim seriosi!!! Si unde scrie in regulament k nu ai voie sa joci pe server si cu alt nume in afara de cel pe care ai admin???
Oricum m-am cam saturat sa critici tot ce fac eu atat pe server cat si pe forum!!!
Hai pa... nu veti mai auzi de mine!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 12-03-2011, 11:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wow relax... state a spus ca are admin pe dr...vb cu orhan si intreabal daca e asa...si sunt destul de sigur ca zice da... apoi mai e o faza. Tu esti owner deacord tu trebuie sa stii sa aplici tot corect...dar nu o faci trebuia sa faci ceva cand toti playerii tipau la 10 de codati si voi erati 3 admini iar 1 nu facea nimic. Daca esti deacord ca tu sa te uiti pe 3 codati de o data si alti admini sa se joace ok nici o problema de acuma nu ma mai uit pe codati si las alti admini sa se uite la ei. Cum am zis micha nu trebuia sa dea destroy dar e prima data ...nu stia invata. State are suspend pentru a se gandi la ce admin sa renunte pe ce sv sta mai mult si merita sa aiba admin. Nu am zis ca ii dau suspend din cauza ca juca pe alt nick... daca joaca cs normal si nu vrea sa admineze intra pe rko ca simplu slot (ca e destul de vechi si merita) si nu se streseaza cu codatii...si gata. Si apoi joaca ca admin pe dr daca joaca dr mai mult. Am jucat pe dr si stiu foarte bine...si eu ce am zis e parerea mea maniak nu trebuia sa ia decizia aia daca nu credea ca am dreptate. Sunt co-owner nu owner nu pot sa impun un lucru.


Inveti si tu... greselile sunt omenesti destul de multe dar noi invatam din ele...nu renuntam din prima continuam sa mergem. Daca tu vrei sa renunti... imi cer scuze te credeam diferit dar zi de zi invatam cate ceva nou. Topicul a fost inchis nu iti interzice nimeni sa il deschizi daca vrei sa iti dai cu parerea...si e diferita de ce a "iesit". Daca tu vrei sa renunti e bun... eu cel putin mi'am dat seama ca tu te chinui si daca nu iti iese renunti...nu mai incerci in continuare. Decizia ta si eu nu o respect dar tu faci ce vrei.


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marry

[Marrina;x]



Status: Offline
(since 30-10-2013 19:00)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1218, Topics: 41
Location: Timisoara

Reputation: 352.2
Votes: 24

 
Post Posted: 12-03-2011, 13:02:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma scuzati ... http://forum.wow-freakz.com/Lista-adminiilor-de-pe-server-UPDATED-08.03.2011-t53396.html

State a avut mai de mult admin ...si din cauza ca nu era activ a ramas slot. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 12-03-2011, 13:05:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha ok mercy atunci nu va mai avea remove ci doar un warn. De acuma o sa fiu mai atent.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 12-03-2011, 13:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/b/...din ceea ce ai scris vad ca ai o problema cu mine....Vad ca uitati cand am vorbit cu sick ca sa primiti upgrate (tu si gygs)...Se uita astea..eram sigur.
Cand okk ti-a zis aseara sa ii scoti adminul lui State ai zis ca tu nu te bagi..pai pt ce esti owner?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 12-03-2011, 13:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are acces la consola...si micha mai lasane cu amintiri din copilarie...apoi nu prea conteaza ce ai facut ai facut pentru proriul interes? Scuze da cred ca el nu a inteles asta a crezut ca esti bun la fel ca mine(si eu am crezut asta) nu stiam ca faci lucruri doar pentru avantajul tau.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 12-03-2011, 13:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am facut asta pt niciun interes,nu stiam ca o sa ajunga owner....si cand avea helper iti spuneam ca e admin bun si altele....Vorbesc de moralitate...eu nu caut niciun avantaj,eu cand am de spus ceva spun. Scz de offtopic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mik3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2021 20:21)
Joined: 10 Apr 2007
Posts: 230, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 389.8
Votes: 17

Post Posted: 12-03-2011, 13:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze ca ma bag B ( ma bag ca , toate topicurile le inchideti prea repede - ) aci nu ai dreptate ...l`am prins si eu pe state facand asa cu alte nickuri nu este FRUMOS ce face ca se joaca cu noi in loc noi sa fim concentrati pe altii jucatorii stam pe state domne ca are el basiniile astea sa joace cu alte nickuri si vezi doamne se scoate ca joaca fracsu hai sa fim seriosi ..........
mjj ia dat destroy la nervi pentru ca nu este la prima abatere sincer sa fiu asa as fi facut si eu.....B omule daca faci asta esti un las - bagatzi mintile in cap si treci pe server ca esti un admin foarte bun - lasal pe noboby ca ne critica pe totzi dar in sensul bun ne vrea doar binele

parerea mea ca mjj nu ar fi trebuit warning...e vina numai a lu state ca se joaca cu noi - cer fii inseamnand ca si eu si busted si melc si multii altii sa jucam cu nickuri false ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rko69RdS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2011 17:39)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 57.8
Votes: 2

Post Posted: 12-03-2011, 22:15:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea este k va beep pe toti in .... Si intrati inapoi pe sv si lasati copilarile....k sa nu ma enervez eu sa va iau adminele la toti....deci cereti-va scuze in fata mea si hai pe sv --
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 16-03-2011, 23:05:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc pentru raspunsul pe mess b...logic o reclamatie admin vs admin...certurile admin vs admin se discuta pe mess mi'a placut raspunsul tau. Ramai sanatos si hf. Trebuie sa inchid topicul asa ca... Topic closed.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rkoNobody, 16 March 2011 21:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-04-2024, 21:17:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x