User
Pass
2FA
 
 

sfarsit de cariera

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message1756
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 14-03-2011, 22:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum am mai zis daca e contra vreau sa imi fie scos slotu si rezervat doar numele

cu parere de rau anunt ca nu mai intru pe serv

+ anuntati adminii ca nu au nici un cuvant de spus (sa nu se mai consume oamenii sa intre pe forum daca oricum sunt in plus)

+ zici ca 3 avertismente + -1 grad ... la o faza care nu stiu ce s-a intamplat , nu am vrut sa se intample = 6 avertismente = - 2 grade




lamuriti-ma si pe mn ...


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 14-03-2011, 22:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

presupun ca aici doar un own te poate lamurii , dar doar ca o idee , au fost scoase CHAMP , din cauza unui vot / schimbat de harta fara vot (a fost o greseala , dar tot i-a fost scos) sa nu mai zic ca din cauza unui un-gag a fost scos un champ ...si multe altele , astea sunt fapte/greseli MINORE , acum eu te-am inteles pe tine , ti-am zis si-n msg. prv. ca nu a fost greseala ta , dar totusi , ai vazut cate fux-uri sau dat de pe adminul tau ? eu nu cred ca asta este o simpla greseala si ca vina nu-ti apartine deloc.

era doar sa-ti formezi o idee , nimic mai mult , tu ai facut cerere MULT prea devreme , puteai sa mai astepti , iar dupa cum am citit in cererea ta de blood , ti-a fost spus destul de clar , sa astepti si te vor anunta ei cand , pedeapsa ti-a fost scurtata , dramatizezi prea mult cand nu aveai de ce , tot ce trebuia sa faci era sa astepti , sa mai se inchida rana , nimic mai mult

o seara placuta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 14-03-2011, 22:30:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tia fost foarte bine explicata de catre ion decizia...noastra.
din acest moment iau eu masuri extreme..
ai nick rezervat fara posibilitate de a lua slot sau admin.
iti urez un joc placut..bafta!.
m-am saturat de copilarii..mai ales daca nu sunteti..niste copii.
voi va suparati ..noi dc nu am avea dreptu sa ne suparam?mai ales ca avem si motive intemeiate..:-s



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 15-03-2011, 00:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jupanu*** wrote:
+ anuntati adminii ca nu au nici un cuvant de spus (sa nu se mai consume oamenii sa intre pe forum daca oricum sunt in plus)


Te anunt ca penibilitatile astea de printese deprimate nu tin pe serverul asta.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 14 March 2011 20:31



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 27-04-2024, 18:39:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x