User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE speeder

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message587
Andreyrzb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2011 21:38)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

Post Posted: 17-03-2011, 20:49:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nickul tau: Andreyrzb
nickul celui pe care il reclami: speeder & cbr ( forum)
poze:
descriere: Din cate stiu eu si BURGER SHOP e SZ, si tot din cate stiu eu nu e voie sa traga cu mp5 dupa bicicleta/motor

Si reclamatie cbr nu e o reclamatie ... e doar un sfat sau o cerere... Nu mai inchide TOPICURILE aiurea si sa dai warnuri aiurea pana nu raspunde si playerul reclamat...asteapta cel putin 12 ore...daca in 12 ore nu raspunde playerul respectiv...ei bine atunci dai TC si sanctioneaza vinovatul -


App din cate am vz eu acest specimen speeder incalca orice fel de regula...am vazut ca mai are o reclamatie si pt DB....ar trebui banat temporar ... a incalcat prea multe reguli

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speeder96

[speeder]



Status: Offline
(since 31-01-2013 20:12)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 2360, Topics: 59
Location: Acasa

Reputation: -21.6
Votes: 13

Post Posted: 17-03-2011, 22:30:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- tu vezi la tastatura cand scrii ma?
ba jmechere...fi atent,te invat niste reguli ok?:
1.Numai cops(PD,NG,FBI) nu au voie sa traga de pe motor,ceilalti,au, deoarece cand omori pe cineva de pe motor,automat esti omorat pentru drive-by.
2.Burger shot nu e safezone oricat ai incerca tu sa spui,si eu am facut o reclamatie asemanatoare acum mult timp si mi-am dat seama de asta,asa ca,te rog sa nu mai postezi aiurea da?.
3.Referitor la acel "&cbr":NU ai voie sa comentezi deciziile unui administrator nici sa le faci tu recomandari despre cum sa-si faca ei treaba,stai calm..stiu ei ce fac
4.NU esti admin sa decizi daca trebuie sa iau eu ban sau nu,se ocupa altcineva de asta,asa ca vezi-ti de treaba ta.


PS:vorbim noi in joc cu deagle si m4 -
btw:la 5 warnuri se ia ban,asta daca tii mortis sa fiu exclus 2 sapt.,asa ca,va astept cu reclamatii de-astea(poate va si alegeti cu un warn in joc,un mute mic,cine stie? -)

Astept decizia unui Administrator.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-03-2011, 01:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa-ti spun eu ceva: Is doua tipuri de Drive By:1. Sa-l calci cu masina (care e interzis clar) si trasul de pe motor care este permis (nu au voie sa traga de pe motor DOAR: PD,NG,FBI!). Ce vrei sa astept 12 ore pentru o reclamatie a? ce sa astept sa ma minta ala: ''pai sa vezi sa nu crezi sa stii ca am fost ca nu am facut eu'' fara poze? pai daca are vre-o dovada ca nu e vinovat, imi da PM pe forum si-mi explica si-i scot warnul. N-am ce sa stau sa posteze ei, ala il reclama e clar ca greseste ce sa mai astept? Raised eyebrow

P.S. BURGER SHOP NU E SAFEZONE i-a pune mana si citeste /safezone
P.S.2: N-am ce sa banez. Cand o sa vad ca greseste grav, da o sa-i dau ban pana atunci nu sau sa stranga 5 warnuri si i-a ban automat 2 saptamani.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 17 March 2011 23:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-06-2024, 07:44:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password