User
Pass
2FA
 
 

Realm balance..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message645
arkangell86
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2011 12:09)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 69, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-03-2011, 22:01:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu aici vreau sa: semnalez o problema si sa propun o solutie. Daca aveti si voi altele, va rog sa interveniti. Va rog fara offtopic si flameuri inutile. Cred ca multi playeri au simtit asta deja.... Experienta de joc de pe Evolution lasa de dorit...parca lipseste ceva..e prea putina lume. Iar guildele sunt foarte exclusiviste....adica au fost pe Genesis, apoi au trecut cu totii aici pe Evo, au crescut, si usile s-au inchis....probabil ca motivul popularii lui in prima faza de playerii excusivisti a fost lipsa lagului si a delayului. Cei care insa incearca sa creasca pe Evo si nu au vreo guilda sau prieteni in joc isi dau seama ca dupa ce fac 80 cam intervine plictiseala. Nici macar heroice nu ai cu cine sa faci. AH e goala, deci nu te poti imbraca usor cu bani.. la un moment dat te gandesti sa iti faci iar char pe Genesis... Jocul asta nu are farmec cand nu ai cu cine juca..

Acum, lasand vorbaria la o parte echilibrarea realurilor este o necesitate. Nu ma indoiesc ca staful stie asta deja si cauta o rezolvare. Pentru crearea unui echilibru eu propun inchiderea (!) realmului Genesis pentru cei care vor sa-si faca noi charactere. Pentru o perioada de timp limitata, pana se observa macar o cat de mica echilibrare...

Daca aveti alte idei care vi se par realiste si bune, hai cu ele! :pepsi:


 
Staff message (ion):
 
Mutat la WOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 20-03-2011, 22:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Doneaza-pentru-server-lista-de-donatii-t29575.html
Shocker wrote:
DIN ACEST MOMENT SE POATE DONA PENTRU REALM TRANSFER (DOAR DE PE GENESIS PE EVOLUTION), 50 RON.

SE MUTA CARACTERUL CU TOTUL (fara guild, arena team) PE NOUL REALM SI SE STERGE DE PE VECHIUL REALM


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arkangell86
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2011 12:09)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 69, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-03-2011, 22:22:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda, dar gandeste-te ca la doar vreo 2% dintre palayerii de pe Genesis le pasa ca realmul a inceput sa scartaie...Propunandu-le sa PLATEASCA pentru a trece pe Evo... n-o sa se intample asta in Romania...in tara asta se merge pe principiul "las' ca merge si asa".. Parerea mea? O idee neinspirata..


LE: legat de sugestia mea, de a inchide temporar crearea de noi charactere pe Genesis, nu crezi ca e o idee buna?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 21-09-2024, 10:51:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x