User
Pass
2FA
 
 

HUGE ->Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message65731
infinity95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2011 19:52)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 34, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.3
Votes: 6

Post Posted: 18-03-2011, 21:42:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Cristi
Varsta: 16
Nickname(ingame); Trandaz
Clasa / Rasa(ingame): Troll Warrior
Gearscore (pve): 6216
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: este o guilda foarte buna si cunosc foarte multi playeri din ea si as vrea sa ne reunim toti si sa facem ce-a mai buna gulda de pe sv
Ce astepti de la guilda HUGE: Raiduri saptamanale, activitate, foarte multa seriozitate
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Sa fiu prezent mereu cand este nevoie de mn si sa tratez cu foarte multa seriozitate si respect membri guildei
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trandaz
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: joc de pe tbc 2.4.3 cunosc aproximativ toate clasele in special priest si hunter si sunt un player glumet dar si serios dar asta doar cand trebuie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 19-03-2011, 00:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

infinity95 wrote:
Prenume(life): Cristi
Varsta: 16
Nickname(ingame); Trandaz
Clasa / Rasa(ingame): Troll Warrior
Gearscore (pve): 6216
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: este o guilda foarte buna si cunosc foarte multi playeri din ea si as vrea sa ne reunim toti si sa facem ce-a mai buna gulda de pe sv
Ce astepti de la guilda HUGE: Raiduri saptamanale, activitate, foarte multa seriozitate
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Sa fiu prezent mereu cand este nevoie de mn si sa tratez cu foarte multa seriozitate si respect membri guildei
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trandaz
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: joc de pe tbc 2.4.3 cunosc aproximativ toate clasele in special priest si hunter si sunt un player glumet dar si serios dar asta doar cand trebuie.

Accepted

Posturi unite automat, 19-03-2011, 00:20:45

Braveheart wrote:
Prenume(life): Cristi
Varsta: 18
Nickname(ingame); Brucie
Clasa / Rasa(ingame): Troll Warrior
Gearscore (pve); 5619 Protection / Fury ~5200 ( setul nu este complet, inca mai lucrez la el )
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): Da.
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Pare o guild puternic organizata si stabila.
Ce astepti de la guilda HUGE: Raiduri saptamanale, activitate si seriozitate.
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): O prezenta cat se poate de mare la raid-uri, activitate, ajutor etc.
Link Armory: Clicky
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Nu am inspiratie in momentul asta, daca vreti sa stiti ceva intrebati. -

rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bucifal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2014 23:19)
Joined: 02 May 2010
Posts: 26, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 180.9
Votes: 4

   
Post Posted: 20-03-2011, 00:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Cristi
Varsta:18
Nickname(ingame); Tripleshock
Clasa / Rasa(ingame): Shaman / Troll
Gearscore (pve); 6.2k resto/5.9k enha
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: face toti contentu
Ce astepti de la guilda HUGE: sa fac tot contentu
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): nik ( deja s-a facut tot ce putea sa se faca )
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tripleshock
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: ---

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 20-03-2011, 16:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bucifal wrote:
Prenume(life): Cristi
Varsta:18
Nickname(ingame); Tripleshock
Clasa / Rasa(ingame): Shaman / Troll
Gearscore (pve); 6.2k resto/5.9k enha
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: face toti contentu
Ce astepti de la guilda HUGE: sa fac tot contentu
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): nik ( deja s-a facut tot ce putea sa se faca )
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tripleshock
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: ---

Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daNNyZor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2011 10:35)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

Post Posted: 21-03-2011, 13:21:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life):Dani
Varsta:19
Nickname(ingame):Aimee
Clasa / Rasa(ingame): Priest ( main-holy/off-shadow) / Blood elf (female)
Gearscore (pve); 5760
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): Nu am 5800 gs deoarece nu joc de mult timp pe serv si este foarte greu sa faci si asa gear score cand faci raiduri cu diversi de pe global motive sunt destule ( ninjalai , este foarte greu sa treci de DB fara organizare s.a)
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: raiduri organizate , oameni cu experienta in raiduri .
Ce astepti de la guilda HUGE: un loc unde sa ma simt bine in primul rand si oameni cu bunsimt
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): suport in raiduri ,seriozitate si respect
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aimee

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 21-03-2011, 13:24:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daNNyZor wrote:
Prenume(life):Dani
Varsta:19
Nickname(ingame):Aimee
Clasa / Rasa(ingame): Priest ( main-holy/off-shadow) / Blood elf (female)
Gearscore (pve); 5760
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): Nu am 5800 gs deoarece nu joc de mult timp pe serv si este foarte greu sa faci si asa gear score cand faci raiduri cu diversi de pe global motive sunt destule ( ninjalai , este foarte greu sa treci de DB fara organizare s.a)
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: raiduri organizate , oameni cu experienta in raiduri .
Ce astepti de la guilda HUGE: un loc unde sa ma simt bine in primul rand si oameni cu bunsimt
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): suport in raiduri ,seriozitate si respect
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aimee

Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-03-2011, 23:04:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Daniel
Varsta: 16
Nickname(ingame); Expertfrost
Clasa / Rasa(ingame): Mage/Undead
Gearscore (pve); 5961
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): Da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Vreau o guilda serioasa in sensul Pve-ului
Ce astepti de la guilda HUGE: Niste raiduri fara wipe full run..
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Tot ce as putea oferi ...
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Expertfrost(gear PvP)
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pawan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2015 20:07)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 85.5
Votes: 2

 
Post Posted: 22-03-2011, 20:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

...


Last edited by pawan on 22-03-2011, 21:45:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 22-03-2011, 20:52:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pawan wrote:
Prenume(life): laur
Varsta: 28
Nickname(ingame); Bazil
Clasa / Rasa(ingame): popa/trol
Gearscore (pve); 5678
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): nu (scor echipament)
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: am jucat cu cu players din HUGE si mi-a placut cum au jucat
Ce astepti de la guilda HUGE: raid
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): heal
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bazil
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: de obicei joc doar seara, mersi.

Rejected

Posturi unite automat, 22-03-2011, 20:52:02

vyrus|2009 wrote:
Prenume(life): Daniel
Varsta: 16
Nickname(ingame); Expertfrost
Clasa / Rasa(ingame): Mage/Undead
Gearscore (pve); 5961
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): Da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Vreau o guilda serioasa in sensul Pve-ului
Ce astepti de la guilda HUGE: Niste raiduri fara wipe full run..
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Tot ce as putea oferi ...
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Expertfrost(gear PvP)
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:

Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFO

[BIG BAD BOSS OMFG]



Status: Offline
(since 01-06-2012 17:11)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 324, Topics: 52
Location: Genesis

Reputation: 59.1
Votes: 8

Post Posted: 22-03-2011, 22:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Dan
Varsta:15
Nickname(ingame); Stylez
Clasa / Rasa(ingame): Hunter Troll
Gearscore (pve); 5795
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Motivul e simplu.M-am saturat de asa-zisele guilde care se cred "IMBA",dar iau wipe la lady pe HC, si se destrama in maxim 2 zile de la infiintare.Guilda HUGE,in schimb, pare o guilda foarte bine organizata.
Ce astepti de la guilda HUGE: O atmosfera PvE corespunzatoare unei astfel de guilde,raiduri dese,dar si playeri de treaba,care sa nu sufere de GS
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua):Mentionez ca,deocamdata, de pe acest caracter nu as putea oferi prea multe guildei,decat seriozitate in raiduri,insa ma voi apuca curand de vreo meserie -
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stylez
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Mentionez ca joc WoW de 3 ani si,as putea spune ca stiu "cate ceva din toate".Nu suport copilasii care fac emo-rage daca pierd un item sau nu le convine ceva.Stiu sa imi joc clasa foarte bine,dar,mereu mai ai cate ceva de invatat -.Defapt acesta este unul dintre motivele pentru care am ales aceasta guilda:sa imi imbogatesc cunostintele despre PVE (mentionez de asemenea ca stiu 99% din scripturile de nivel ICC/RS)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Remember_me

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 11:11)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 67, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 6

Post Posted: 23-03-2011, 09:31:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Flavius
Varsta: 16
Nickname(ingame); Spankboy
Clasa / Rasa(ingame): Warlock - Blood Elf
Gearscore (pve); 6.1k
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:Am auzit ca estie o guilda Buna , Cu playeri adevarati..
Ce astepti de la guilda HUGE: Sper sa ma simt bine in ea si sa Pve sa mearga cat mai bine!!
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Imi spuneti de ce aveti nevoie si in functie poate va`s putea ajuta...
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spankboy
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Nu sufar fata de ceilalti playeri , si ma integrez foarte repede..


--->>>Respecta Si Vei Fi Respectat!<<<---
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 23-03-2011, 10:29:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NFO wrote:
Prenume(life): Dan
Varsta:15
Nickname(ingame); Stylez
Clasa / Rasa(ingame): Hunter Troll
Gearscore (pve); 5795
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Motivul e simplu.M-am saturat de asa-zisele guilde care se cred "IMBA",dar iau wipe la lady pe HC, si se destrama in maxim 2 zile de la infiintare.Guilda HUGE,in schimb, pare o guilda foarte bine organizata.
Ce astepti de la guilda HUGE: O atmosfera PvE corespunzatoare unei astfel de guilde,raiduri dese,dar si playeri de treaba,care sa nu sufere de GS
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua):Mentionez ca,deocamdata, de pe acest caracter nu as putea oferi prea multe guildei,decat seriozitate in raiduri,insa ma voi apuca curand de vreo meserie -
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stylez
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Mentionez ca joc WoW de 3 ani si,as putea spune ca stiu "cate ceva din toate".Nu suport copilasii care fac emo-rage daca pierd un item sau nu le convine ceva.Stiu sa imi joc clasa foarte bine,dar,mereu mai ai cate ceva de invatat -.Defapt acesta este unul dintre motivele pentru care am ales aceasta guilda:sa imi imbogatesc cunostintele despre PVE (mentionez de asemenea ca stiu 99% din scripturile de nivel ICC/RS)

Accepted

Posturi unite automat, 23-03-2011, 10:29:45

Remember_me wrote:
Prenume(life): Flavius
Varsta: 16
Nickname(ingame); Spankboy
Clasa / Rasa(ingame): Warlock - Blood Elf
Gearscore (pve); 6.1k
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:Am auzit ca estie o guilda Buna , Cu playeri adevarati..
Ce astepti de la guilda HUGE: Sper sa ma simt bine in ea si sa Pve sa mearga cat mai bine!!
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Imi spuneti de ce aveti nevoie si in functie poate va`s putea ajuta...
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spankboy
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Nu sufar fata de ceilalti playeri , si ma integrez foarte repede..

Rejected (cererea ta nu mi-a sugerat nimic)


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pityx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2013 17:45)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 152.2
Votes: 2

Post Posted: 23-03-2011, 10:37:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Razvan
Varsta: 21
Nickname(ingame); Juliann
Clasa / Rasa(ingame): Blood Elf Paladin
Gearscore (pve); 6008
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): -
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: pentru ca e HUGE -
Ce astepti de la guilda HUGE: raiduri ce altceva...daca vreti puteti sa imi dati si de mancare ca nu ma supar -
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): nimic special fata de alti playeri
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Juliann
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: nope...that's it.


u suck !!! wait...what?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Villy

[Freakz.ro freak]



Status: Offline
(since 28-04-2015 16:31)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 98, Topics: 10
Location: Buzau

Reputation: 144.8
Votes: 10

   
Post Posted: 23-03-2011, 12:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Cristi
Varsta: 27
Nickname(ingame): Galford
Clasa / Rasa(ingame): Undead Rogue
Gearscore (pve); 6179
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Este una dintre guildele hardcore pve si mai ales ca din cate am citit in sectiunea forumului este baza pe reguli stricte, ierarhie ceea ce da o impresie de ordine imaculata, nice.
Ce astepti de la guilda HUGE: Raidingul sa se faca pe baza abilitatilor / skillului ... nu pe baza de pile si nepotisme cum am mai intalnit in celelalte guilde hardcore pve in care am fost
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): +1 player in guild -
Link Armory: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Galford
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Am progress personal la tot contentul disponibil pe server, bun cunoscator al mecanicii jocului.




Galford D. Weller

Battletag: Galford#2428
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 23-03-2011, 14:18:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pityx wrote:
Prenume(life): Razvan
Varsta: 21
Nickname(ingame); Juliann
Clasa / Rasa(ingame): Blood Elf Paladin
Gearscore (pve); 6008
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): -
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: pentru ca e HUGE -
Ce astepti de la guilda HUGE: raiduri ce altceva...daca vreti puteti sa imi dati si de mancare ca nu ma supar -
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): nimic special fata de alti playeri
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Juliann
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: nope...that's it.

Rejected(cererea ta nu imi sugereaza nimic)

Posturi unite automat, 23-03-2011, 14:18:58

Villy wrote:
Prenume(life): Cristi
Varsta: 27
Nickname(ingame): Galford
Clasa / Rasa(ingame): Undead Rogue
Gearscore (pve); 6179
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Este una dintre guildele hardcore pve si mai ales ca din cate am citit in sectiunea forumului este baza pe reguli stricte, ierarhie ceea ce da o impresie de ordine imaculata, nice.
Ce astepti de la guilda HUGE: Raidingul sa se faca pe baza abilitatilor / skillului ... nu pe baza de pile si nepotisme cum am mai intalnit in celelalte guilde hardcore pve in care am fost
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): +1 player in guild -
Link Armory: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Galford
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Am progress personal la tot contentul disponibil pe server, bun cunoscator al mecanicii jocului.

Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 07-07-2024, 18:48:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x