User
Pass
2FA
 
 

Discuþii Evolve to Freakz
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message15426
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-03-2011, 21:23:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xD!. wrote:
Avioane

1. scriu cum vreau (probleme? scrie la senat - sa`mi taie din pensie :-s )
2. am observat k (ai urat) chiar dak ai facut-o personal (lui pazuzu) iti zic mersi -
3. am zis sa se termine q subiectul "akkan" ce nu ti-e clar?
4. nu ai treaba? cautati de lucru - nu veni si aici sa fii un stres. am zis destul de clar in celelalte postari "Topic closed" daca stii la ce se refera "nu mai venii tu si dezgropa mortii"
5. ma nene ce nu intelegi? (stiu foarte bine dc i-a fost scos accesul si q asta basta, vrei sa iti desenez? sau poate iti voi da id`ul persoanal a lu zeus "cel de la firma q host" poate el te va face sa intelegi )
6. nujh dc te afli tu in treaba - chiar nu`mi dau seama. veziti de ale tale Dosent Matter


uite cum nu te poti abtine , de ce te mananca?
dai reputatie pe - ? nu vezi ma ca esti cu musca pe caciula si faci orice sa astupi gaura ?
ai sters posturi , ai dat edit la N postru , acum reputatie pe - ?
1 ce treaba are senatu cu scrisu` tau ?
3 cine esti tu ? sa impui ?
4 nu am venit sa fiu un stres , am postat un simplu` post si ai sarit pe mine , surpriza , nici eu nu tac
"topic closed"? stii ce inseamna ? poate subiect inchis , nu topic , deh , esti smart
5 sunt sigur ca nu stii sa desenezi , deci nu incerca , nu esti in stare sa explici , sa te faci explicat si de asta vrei sa incerci sa desenezi ?
iar in legatura cu zeus , nu`mi pasa , n-am treaba cu voi , de ce cauti sa-mi explici ? oricum nu reusesti si NU IMI PASA , am dat de inteles ca-mi pasa ? ca ma intereseaza ?
+ tot ce ai explicat tu ... nu ai aratat ca Akkan se inseala , bla bla ca ti-a fost schimbat accesu` , Akkan a aratat , a adus dovezi ca NU a fost el si totusi o tii pe a ta cu zeus al tau.
6 imi vedeam de ale mele "bafta Paz + lasa-i Akkan" = tu ce treaba ai ?

END , lasa-ma

//xd. ma nene vezi-ti de ale tale oke? am dat pe minus reputatie ptr ca asa am dorit si am eu chef. probleme? inca 1 data mai scrie la senat , poate imi taie din pensie
2. atata timp cat am grija de acest srv am si eu o legatura q el nu crezi?
3. ai postat bine . gata . termino , ia`ti avant si gata - ce e asa de greu in a te abtine sa nu mai faci postari ?- stiu ca e frumos , dar las`o mai moarta
4. esti tu asa sigur ca nu stiu? :-s . si in legatura q zeus mi-a deschis ochii, si akkan ce dovezi a adus asa mari ma nene?:-s a adus chiar ce a vb q edii , ca a modificat si bla bla bla.
6. cum ai zis tu lasa-ma Dosent Matter . haidi pa


Quote:
Mars , am citit TOT tu cu frate-tu va bateti joc de Akkan pe fata , dar nu va merge ramaneti pe serveru vostru de frustrati.

-tinere invata sa vb , controleazate , astea sunt vorbe ma nene? "mars" se vede ca esti crescut pe camp



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 23-03-2011, 21:52:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serveru asta e un esec din simplu motiv ca voi ownerii sunteti pe "grupuri" si el a luat nastere din frustrarile voastre de pe war4. Si fiecare faceti cum va taie capul si nu va ganditi daca si e bine, doar puneti orgoliul personal inaintea ratiunii. Nu aveti nici unul probabil (probabil!) asa zisa maturitate sa conduceti un server, din simplul motiv ca nu aveti experienta. Va credeti niste mici "zei" si ca daca sunteti owneri sunteti de neatins.. Un owner trebuie sa impuna respect, iar aici nu vreau sa jignesc pe nimeni.. Voi chiar aveti impresia ca impuneti respect prin actiunile voastre? -
Un owner nu se "da afara" asa cum s-a facut aici. Poate sa fi dat foc si la server. Trebuia respect. Cum mi-a zis dmc odata: "eu il respect si pe cel ai codat jucator, chiar daca e ratat". Daca un owner a fost "introdus" si unul sau mai multi nu-l doriti in gruparea voastra.. discutati, ii spuneati ca nu il mai doriti owner. Mai ales ca nu dadea bani, nu avea ce sa va zica.
Dar... unii de aici v-ati aratat capacitatile mentale. Cum a zis si twister... "s-a inceput cu stangu". Eu zic ca aveti doar picioru stang.

Ce am scris aici.. este parerea mea, poate ve-ti realiza ceva, ca pe un sfat. Nu sunt prieten cu nici unu din voi, cu atat mai putin cu Akkan care este arogant fara sa poata sustine aroganta in anumite cauzti. Dar dfaca ii explicati calumea probabil era baiat de inteles. Nu cred ca se supara. Dar ce faceti aici nu este bine. Lucrurile de genu nu se spala in public. Si pe war4 au fost conflicte destul de majore si voi nu aveti habar nici la ora actuala de ele. Pentru ca a fost comunicare si cand doi owneri se "ciocnesc".. ceilalti trebuie sa fie lucizi si sa-i calmeze. Nu sa se faca grupari de owneri cum s-a facut la voi. Asta va dezbina serveru.

ps. nu-mi editati postul sau sa-l stergeti ca e nasol. -



Last edited by revox on 23-03-2011, 22:41:17; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 23-03-2011, 21:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu are nimeni dc sa iti editeze postul sau sa se stearga - si care este problema? chiar nu inteleg :-s ma rog . terminati-o ca inchid acest subiect definitiv

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 23-03-2011, 21:59:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este nici o problema, putin ma intereseaza ce faceti voi. Eu v-am dat un sfat, il ascultati bine... nu tot bine.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 23-03-2011, 21:59:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da revox, cel mai probabil e sa fie exact cum ai zis tu dar totusi nimeni nu s-a nascut invatat si nimeni nu are experienta in cv pana nu se apuca de acel ceva ... mai bn zis , nu as putea acumula experienta decat incercand sa fiu owner ... si da , poate ca am inceput cu stangu ... asta e , se mai intampla - ... oricum numarul de playeri nu arata asta ....


si da , poate ca inca nu suntem asa de "capabili" pentru a avea sau modera un server dar incercam ....
la ceea ce a zis dmc ( l-am respectat dar el lua atitudinea de pocainta si sef in acelas timp ) iar in plus cum se stie nu platea nimik si noi ceilanti 3 owneri am decis ca nu il mai dorim ... ceea ce e drept poate ca am gresit dandu-l asa afara ... dar cum ati zis si voi ... neavand experienta necesara ne-am gandit ca daca ii zicem cn stie de cum reactioneaza si ce ar putea face ... ( de asta am decis sa ii fie scos accesu )


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 23-03-2011, 22:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca o dovada de experienta limitata. Daca s-a decis excluderea lui pe anumite motive. Si mai ales nu trebuia exclus ca pur si simplu nu va placea mecla lui. Si eu cu dmc m-am certat la inceput si in timp am ajuns sa ma inteleg mai bine cu el decat cu oricare din ceilalti.

Si chiar daca s-ar fi pus problema.. ii scoateati adminul, accesul la ftp (nu inteleg cum a ajuns la el useru principal de ftp) daca el nici nu plateste. Si dupa ce nu mai avea puteri, ii spuneati ca nu intra in sablonul vostru ca coleg owner si la revedere.
S-a ajuns la telenovele aiurea din gestionarea gresita a problemei.. iar sevreru a decazut in ochii multora probabil. Mai ales ca e la inceput.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 23-03-2011, 22:11:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum am zis revox ... ai dreptate - ne lipseste experienta (nu am negat asta ) ... eu personal nu m-am gandit la ceea ce ai spus tu ... ai dreptate si cand zici ca poate in ochii multora a decazut , serveru dar totusi suntem la inceput ... am calcat cu stangu dar urmeaza dreptu ... usor , usor o sa ne redresam noi cumva , acumulam si experienta din cazuri "neplacute" sau placute ... incerkm sa ne indreptam unele greseli ... incerkm sa nu se faca o greseala de 2 ori , incerkm sa facem totul sa fie bn ...


totusi suntem intr-o comunitate si ceea ce se incearca e sa facem un server cat mai placut ( chiar daca ai zis ca a luat nastere din frustrarile noastre pe war4 ceea ce nu e adevarat ..) ceea ce s-a intamplat pe war4 a fost doar un mic impuls pentru a face ceea ce doream de mult timp .



p.s. nu ne-am decis sa il excludem ca nu ne placea "mecla" lui ci doar pentru actiunile lui ( gen 2 subiecte deschise aiurea , unu de offtopic si altu gen trinitas dar si unele faze de pe serv )
iar accesu ftp nestiind cu ce se mananca am dat la toti ownerii nick-ul si parola (abia acum le am eu ) dar incet avansam si noi


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 23-03-2011, 22:22:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum am zis.. este parerea mea. Cand am zis frustrari ma refeream la dorinta de-a avea mai multa "putere", de-a conduce un server. A creea ceva al vostru dupa propriul vostru sablon.


ps. din posturile tale, jupane.. banuiesc ca esti fratele mai mare. Ca un owner (care am inteles ca platesti hostul) principal si ca frate ar trebui sa-i spui lui xD sa nu mai injure ca la usa cortului. Mi-a dat Avion un fragment de discutie si am ramas putin socat de vocabularul lui xD. Cum spuneam , un owner trebuie sa impuna respect.. nu sa-si arate vocabularul de cuvinte obscene si jignitoare.
Daca tu acum ti-ai spune o parere pe war4 si ar veni dmc, twt, ion.. sau oricare din owneri si te-ar injura ca la usa cortului. Ce parere ai avea fata de el?

Parerea mea proprie si persoanal. Nu akkan trebuia neaparat dat afara ci chiar si fratele tau. Daca o luam pe judecata greselilor monumentale.
Asta a fost parerea mea si ma bucur ca am fost lasat sa o impartasesc cu voi. Nu voi mai posta legat de treaba asta. Seara buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 23-03-2011, 22:34:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si la mine este ultimul post cu acest lucru ( nu vreau sa o dau in offtopic )



da e adevarat ce spui , xd e fratele meu , eu sunt fratele mai mare , eu platesc hostul ....
aici nu e vb de dat afara (cum a vb cu avioane a vb in privat deci nu pe forum si e mai mult problema lor , avioane il tot ataca de cv vreme , el a raspuns , oricum nu o sa se mai intample )
la akkan am fost toti 3 owneri de accord sa il inlaturam , aici nu e vb de asta ( plus el e cel care se ocupa de maintenenta serverului ) , asta nu il face intangibil (adica la greseli de genu se intampla cate cv ) . dupa cum am zis avansam ... ceea ce o dovedeste este faptul ca acum vorbim despre greseli , nu mai facem aceeasi greseala ca si cu akkan , vorbim despre ceea ce se intampla pe forum , serv si tot asa .. in plus el e inca destul de tanar si "necopt" dar usor , usor se "coace" la minte ... (uneori din greseli invatam)


am vrut sa discut despre aceste lucruri pentru a face anumite chestii mai clare , pentru a arata ca nu ascundem nimik dar nu in ultimu timp pentru a arata ceea ce incerkm sa facem .


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-03-2011, 22:38:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jupanu*** wrote:
si la mine este ultimul post cu acest lucru ( nu vreau sa o dau in offtopic )



da e adevarat ce spui , xd e fratele meu , eu sunt fratele mai mare , eu platesc hostul ....
aici nu e vb de dat afara (cum a vb cu avioane a vb in privat deci nu pe forum si e mai mult problema lor , avioane il tot ataca de cv vreme , el a raspuns , oricum nu o sa se mai intample )
la akkan am fost toti 3 owneri de accord sa il inlaturam , aici nu e vb de asta ( plus el e cel care se ocupa de maintenenta serverului ) , asta nu il face intangibil (adica la greseli de genu se intampla cate cv ) . dupa cum am zis avansam ... ceea ce o dovedeste este faptul ca acum vorbim despre greseli , nu mai facem aceeasi greseala ca si cu akkan , vorbim despre ceea ce se intampla pe forum , serv si tot asa .. in plus el e inca destul de tanar si "necopt" dar usor , usor se "coace" la minte ... (uneori din greseli invatam)


am vrut sa discut despre aceste lucruri pentru a face anumite chestii mai clare , pentru a arata ca nu ascundem nimik dar nu in ultimu timp pentru a arata ceea ce incerkm sa facem .


terminati ba cu minciunile ?
arata-mi dovada ca l-am atacat.
poate vrei sa vorbesc cu DmC sa caute in log unde se tot leaga de mine si cand ii DEMONSTREZ ca tasteaza degeaba isi cere scuze , incetati ba azi ? acum la fel , am postat si eu ca tot omu` , fara sa jignesc / deranjez pe cineva si se leaga de mine , i-am raspuns a inceput pe mess sa ma injure .

Nu ma mai bagati pe mine in treburile voastre , multumesc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 23-03-2011, 22:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Pazule , bravo ma , spor cu serverul - pentru tine , iti doresc succes cu tot.

Akkan , nu-ti mai bate capu` , Mars , am citit TOT tu cu frate-tu va bateti joc de Akkan pe fata , dar nu va merge ramaneti pe serveru vostru de frustrati. n-ai cu cine , e destul de clar ca nu esti tu vinovatu. .


nu ai cu cn la ce se refera ma ? ce minciuni ma ? nu mai fi copil ... termina-te .... vezi-ti de treburile tale si lasa-ne , mars ce e? asa sa i te adresezi cui vrei tu , nu aici pe forum - .


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-03-2011, 22:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jupanu*** wrote:
"Pazule , bravo ma , spor cu serverul - pentru tine , iti doresc succes cu tot.

Akkan , nu-ti mai bate capu` , Mars , am citit TOT tu cu frate-tu va bateti joc de Akkan pe fata , dar nu va merge ramaneti pe serveru vostru de frustrati. n-ai cu cine , e destul de clar ca nu esti tu vinovatu. .


nu ai cu cn la ce se refera ma ? (ce minciuni ma ?) nu mai fi copil ... termina-te .... vezi-ti de treburile tale si lasa-ne
, mars ce e? asa sa i te adresezi cui vrei tu , nu aici pe serv - .[/quote]

a 2-a faza e raspunsul la atacarea DIRECTA a lui xD , uita-te la reputatie , nu are treaba cu forumu , serveru` , messengerul , uita-te la reputatie si o sa vezi de ce am postat ce am postat.

Nu ai cu cine se referea la xD si la tine , indirect ce-i drept , dar de ce te-ai simtit ? si tu si frate-tu ? putea sa comenteze ...nu sa atace.
ps. mars = dai drumu , stiai ? deh , limba ROMANA e grea.
(asta inseamna ca am adresat exact ce mi-a fost adresat , sub o alta forma a intelesului)


+ "mars sa i te adresezi cui vrei tu , nu aici pe serv" suntem pe forum nu pe server , ma adresez cui vreau , asta am si facut , o data ce am fost provocat am folosit exact aceleasi intelesuri , alte cuvinte

recunosti ca a gresit frate-tu prin exprimarea lui ? singur va dati ba de gol.

ps. uite ce minciuni :
Code:
xD (3/9/2011 7:44:52 PM): esti avioane?
xD (3/9/2011 7:44:53 PM):
^AvioanE^ (3/9/2011 7:44:53 PM): da
^AvioanE^ (3/9/2011 7:44:54 PM):
xD (3/9/2011 7:44:58 PM): men , sorry
xD (3/9/2011 7:44:59 PM): ptr acea zi
^AvioanE^ (3/9/2011 7:45:01 PM): deci
xD (3/9/2011 7:45:02 PM): dar pfoi
xD (3/9/2011 7:45:05 PM): ama vut 1 faza


shut up , nu vreau sa mai am de-a face cu voi , nu aveti pic de obraz si de bun-simt.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 23-03-2011, 22:59:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mars (stiam ce inseamna ) , asta nu inseamna ca tre sa ma dau destept ca tine ...
te-ai adresat indirect (nush ce ti-am facut)
tre sa intelegi un lucru (baiat copac ce esti tu ) ce e in privat e in privat ( asta nu inseamna ca sunt minciuni )
in loc sa scriu forum am scris serv ( nu inteleg ce ti se pare asa de iesit din comun ca sa ma corectezi )




de ce nu vrei tu sa ne lasi ? du-te ma frate undeva unde te acepta oamenii ( inca nu exista acel loc )

p.s unde statea baiatu cu reputatie multa ...
p.s.2 tu nu ai treaba cu evolve asa ca subiect inchis !




in acest topic se discuta doar despre ceea ce se intampla pe evolve ... de catre cei ce au o legatura cu evolve ...
nu mai aduceti discutii despre akkan, avioane sau tot asa ca ne suparam rau ... daca aveti cv de genu nu mai postati ca oricum va fi sters -


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 23-03-2011, 23:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si ca un ultim mesaj pe acest subiect, pt ca eu inca nu am apucat sa comentez nimic in legatura cu asta..

- am acceptat sa fiu owner pe acest server dintr-un singur motiv.. ca sunt prieten cu Pazuzu.
- nu am nimic cu Avioane, Akkan sau ceilalti care au ceva de impartit cu restul ownerilor.
- sa nu se inteleaga ca m-am mutat de pe war4 pe evolve din cauza unor frustrari, cum a zis revox, pentru ca acolo voi intra mereu cu placere si pentru ca acolo am mai multi prieteni decat aici.
- nu mi se pare corecta atitudinea unor persoane de aici si daca se continua in felul asta, prefer sa plec.
- chiar daca ati avut ceva de impartit intre voi, chiar e necesar sa purtati atata ura in voi si sa va atacati incontinuu? dati-o la pace, fratilor.. chiar e asa greu?
- inteleg ca suntem la inceput, dar asta nu e o scuza.
- nu stiu ce sa mai zic, ca eu-s scarbit de ceea ce se intampla..

Pace!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 24-03-2011, 00:00:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E datoria ownerilor sa tempereze astfel de scandaluri. E serverul vostru, e sectiunea voastra, dar nu uitati ca e comunitatea noastra.
Respectul numai prin respect se castiga, bunul simt numai prin bun simt se obtine.
Ownerul reprezinta autoritatea suprema pe server, cel care trebuie sa faca dreptate oricui si tuturor. Va rog sa luati exemplul altor servere din comunitate pentru a avea o continuitate cat mai satisfacatoare.

Dati reputatie de pe conturile rudelor, editati posturile cand vreti voi si cum vreti voi, folositi un limbaj de maidan si imi dati impresia ca serverul e administrat de copii de 12 ani. Se vor lua masuri in privinta acestor lucruri, sper sa fie ultima oara cand se intampla.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xD!., 24 March 2011 17:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 01-05-2024, 19:55:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x