User
Pass
2FA
 
 

zzz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message298
holybear

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2011 23:07)
Joined: 14 Jul 2011
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-07-2011, 18:37:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare all, ma numesc mihai am 22 ani si imi place sa joc wow in timpul liber cand nu se ivesc alte cele.Cat despre talente daca nu sunt bune se pot reface si ca gemuri am jc dar sunt in constructie am cam dat f multe embleme pe gear de enha am atins 5500 si 715 hit dar tot dadeam miss si am renuntat. Am trecut pe elem/resto dar acum incerc sa strang gear pt resto pt ca am vazut ca e mai cautat si imi place ca heal. Am mai jucat priest ceva timp dar am renuntat pentru ca atunci cand mi am facut charul toata lumea cauta sham pentru heroism -. Oke prea multa vorbarie, astept un rasp cat de curand ca de sambata schimb jobul si am o luna mai libera. Hai salut.

Nick in game:Holybear

Clasa/Rasa:Shaman/Draenei

Talente (main spec / offspec ):elem/resto dar se poate inversa acum strang embleme pt resto

Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Holybear

De cat timp joci wow: vanila/tbc/lk.(pick one) pai de vreo 4-5 ani sa zicem(wowscape, spidernet,echonet,kittarthur, alphawow)

Posibilitatea de a folosi ventrilo(cu sau fara microfon) ? Da, nu e nici o problema.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 14-07-2011, 19:12:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off, prin faptul ca tzi sa sters topicu de 2 ori pana acum nu ai inteles ca nu se posteaza aici ? RESPINS LEARN HOW TO POST!

Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-07-2024, 17:45:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x