User
Pass
2FA
 
 

4.3.4 IS COMING !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 97, 98, 99  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show only staff posts
Author Message315810
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 04-11-2012, 23:41:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tare imi e ca iar o sa fim floodati de concurenta - Pe test realm o sa aiba acces oricine doreste sa se il incerce, sa se bage la testing, sau doar un anumit grup de playeri ?

>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 04-11-2012, 23:51:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kirov wrote:
Inutil mi se pare insa faptul ca a-ti pus torrent-ul pt 4.3.4 la download , deja , cand de fapt mai sunt 4-6 saptamani pana la presupusa lansare....De ce mi-as mai ocupa eu , sau altcineva inca ~25 de gb , pentru un interval de o luna jumatate in care nici nu o sa folosesc clientul ?


Sincer? Daca il punem prea devreme nu e bine, daca il punem cu 2 zile inainte tot nu e bine. Ai tot timpul sa il downloadezi, asta este ideea.

Kirov wrote:

Zohlomg wrote:
SixStrings wrote:
Total nedrept din punctul meu de vedere.


Faptul ca joci pe unul din cele mai bune servere private de WoW din lume pe GRATIS ti se pare corect totusi, nu?


Faptul ca joc pe unul din cele mai bune servere privat de WoW din lume , pe GRATIS , mi se pare complet normal . De aia e privat ca nu platesc , si daca am inteles bine discutia , respectivele iteme legendare , ar trebui sa fie accesibile si prin questuri ( sunt si asa destul de grele si pe blizz ) , nu e corect fata de jucatorii care nu isi pot permite sa doneze , sa nu aiba sansa sa le aiba .


Daca joci pe un server privat respecti regulile si tot ceea ce punem noi pe server punem ca vrem noi, nu ca este nevoie. A fost destul de mult content available mereu, nu te mai plange. Tu esti unul din playerii de pe freakz carora noi nu le vom putea face pe plac niciodata. Si problema este la tine, te asigur.

Kirov wrote:

Atitudinea ta de wannabe kewl , ma lasa rece . Si ca sa te contrazic , e un privilegiu pentru voi ca noi ( playerii ) jucam aici , si nu in alta parte ( indiferent ca restul serverelor is shitty )


No shit Sherlock? Cu oameni ca tine nu ajunge nicaieri o comunitate, sincer, tu chiar nu ajuti cu nimic comunitatea asta daca gandesti asa. Las-o mai moale, ti-o spun eu pana nu se infige altcineva in tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-11-2012, 23:58:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca deschideti firelands si ruthless season first bagati doar continutul de 4.2 la donatii inclusiv stafful cometa, nu dati direct daggerele pentru ca apare debalansare mare intre playerii cu gear de 4.2 si daggerele alea de 4.3.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-11-2012, 00:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Daca joci pe un server privat respecti regulile si tot ceea ce punem noi pe server punem ca vrem noi, nu ca este nevoie. A fost destul de mult content available mereu, nu te mai plange. Tu esti unul din playerii de pe freakz carora noi nu le vom putea face pe plac niciodata. Si problema este la tine, te asigur.


Nici nu am spus ca nu le-as respecta . Ca idee , nu am avut niciodata BAN pe server / forum de cand sunt membru aici . Apoi , atitudinea ta de " si tot ceea ce punem noi pe server punem ca vrem noi " , cat de departe o sa te duca ? Crezi ca daca esti in staff , ma impresionezi cu vreo ceva ? In spatele PC-ului esti om ca si mine , si nu ma incalzeste functia ta , si vorbele aruncate de sus . Nici cu oameni ca tine nu o sa ajunga comunitatea asta prea departe , pentru ca exceptand cativa noliferi de pe forum care v-ar pupa unde nu bate soarele , mai nimanui nu ii convine ca vorbiti asa .

Ca sa te lamuresc cum sta treaba , tot ce puneti pe server , puneti pentru playeri . Daca nu ar fi ei , te-ai juca pe un server cu 10 oameni online ( adica membrii staff-ului (nu stiu daca sunt 10 membri in staff , am zis ca idee) )

Nu zice nimeni ca trebuie sa ajungeti bataia de joc a playerilor , dar sa nu uitam ca suntem oameni , si suntem egali .

Si tot ca idee , nu trebuie sa imi faci mie pe plac , de server is multumit este evidenta munca si timpul care sunt investite in el , deci nu este nici o problema la mine . Ma asiguri gresit , de atitudinea ta si a celor din staff , care raspund playerilor, cu raspunsuri scurte , si la misto sunt nemultumit .


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"


Last edited by Kirov on 05-11-2012, 00:10:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va inteleg nevoia de a avea bani, sunteti oameni, asa va justificati donatia. Dar sa nu fie nici o alta cale spre legendare? Cel putin la daggers pentru ca intra in scriptul cu pricina(dragon soul) nu ca staff-ul(firelands, care il lasati pe bara din obvious reasons). Ma rog, sper sa compensati. O sa fie valuri de playeri nemultumiti daca nu. Seara buna.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:14:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mahiko wrote:
Va inteleg nevoia de a avea bani, sunteti oameni, asa va justificati donatia. Dar sa nu fie nici o alta cale spre legendare? Cel putin la daggers pentru ca intra in scriptul cu pricina(dragon soul) nu ca staff-ul(firelands, care il lasati pe bara din obvious reasons). Ma rog, sper sa compensati. O sa fie valuri de playeri nemultumiti daca nu. Seara buna.


au fost si pe lk valuri de playeri nemultumiti si le-a trecut supararea . Altceva?! -)
Faci intr-un final dw si ii iei daggerele , iar daca esti player bun nu cred ca e nici o diferenta intre cel care are legendare ( no skill , statistici facute de voi ) si tu ca player cu dagger de la dw , luate pe merit .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:19:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt invatat ca nu am cu cine sa vorbesc, crede-ma. Nu am raspuns la misto nimanui caruia nu merita. Baga hormonii inapoi in pantaloni si dup'aia putem sta la o caterinca cu budinca.

O sa purtam orice discutie legata de frustrarile voastre la sectiunea Discutii. Va rog sa incercam sa tinem discutia la ce inseamna 4.3.4. Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SixStrings

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2020 15:06)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 14, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: 17.5
Votes: 2

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leocta wrote:
SixStrings wrote:
sa introduca unele parti ale questului si sa puna materialele in VoteShop ar fi chiar tare


ma faci sa zambesc - . Cum sa va introduca ma la vote shop ?!-)) /facepalm
Bai tara lui jiji becali , dan diaconescu s,a,m.d daca nu ar exista donatiile acest srv privat pe care tot il blamati nu ar exista , nu va tine voua nimeni un server + sa-l intretina numai de dragul de a avea un server privat si sa se joace toti copii patrieri ca deh , face si el ceva bun pentru GAMERI ROMANIEI .


Bai inteligentule , daca ei chiar decid sa introduca quest chain-ul si trec peste primul quest care cere sa omori boss-ii din Dragon Soul (SA PRESUPUNEM) ar putea sa puna materialele necesare (care pica tot in Dragon Soul) in Vote Shop pentru a putea vota pentru ele , asta in cazul in care se introduce questul . SAU ne dau noua posibilitatea sa le farmam daca reusesc sa faca Dragon Soul. Daca se vor da doar prin donatii eu o sa iau in considerare si donatia.

Deci si prin urmare , daca esti incapabil sa te gandesti la posibilitati sau esti un trist fara ganduri si imaginatie nu mai vorbi aiurea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 05-11-2012, 00:28:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Sunt invatat ca nu am cu cine sa vorbesc, crede-ma. Nu am raspuns la misto nimanui caruia nu merita. Baga hormonii inapoi in pantaloni si dup'aia putem sta la o caterinca cu budinca.

O sa purtam orice discutie legata de frustrarile voastre la sectiunea Discutii. Va rog sa incercam sa tinem discutia la ce inseamna 4.3.4. Multumesc


Imi poti raspunde te rog la intrebarea de mai sus ? (first on this page)


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hallon1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-08-2013 21:28)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 270, Topics: 53
Location: Iasi

Reputation: 17.2
Votes: 9

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:32:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai sa vin si eu opinia mea despre o chestie la 4.3 . Staff sau deageler legendare se fac in cel putin 4 luni de raiding ( 25 hc ) cum bossi o sa apara cam 1 pe luna un player care face chain quest va putea lua in aproximativ 3-4 ani deagerel . Alta chestie multi de pe blizz sau plans ( cei care jucati in arena master ) ca e prea op staff legendar sau alt chesti de aia pe pandaria sau facut lucruri egale fara ca sa avantajeze playeri cu item



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:33:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SixStrings wrote:
bla bla bla , aberatii

las-o asa , n-ai pic de logica . Eu zic ca tu ai dreptate si meritati sa luati daggerele din vote shop :< . Good night si nu mai fi suparat , ca-ti trece pana maine dimineata -) .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:35:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necris wrote:
cobrel wrote:
Sunt invatat ca nu am cu cine sa vorbesc, crede-ma. Nu am raspuns la misto nimanui caruia nu merita. Baga hormonii inapoi in pantaloni si dup'aia putem sta la o caterinca cu budinca.

O sa purtam orice discutie legata de frustrarile voastre la sectiunea Discutii. Va rog sa incercam sa tinem discutia la ce inseamna 4.3.4. Multumesc


Imi poti raspunde te rog la intrebarea de mai sus ? (first on this page)


Nu stiu inca, oricum mai este pana atunci. O sa fiti anuntati pe site/forum -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Knivez

[The imba Tank]



Status: Offline
(since 02-01-2021 13:00)
Joined: 20 Mar 2010
Posts: 320, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -232.8
Votes: 20

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:36:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da cobrel zile tu !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 05-11-2012, 00:42:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok thanks, cred ca au trecut 2 ani de cand nu am mai fost lab rat pe gm island cu hunterul -

>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ensabahnurr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2018 20:42)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 54, Topics: 4
Location: Shambala

Reputation: 111.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-11-2012, 00:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu tot respectul pentru gold wipe-ul acesta, insa nu pot fi de acord in totalitate cu el. Se vorbeste mult de echilibrarea ah-ului si de a nu se mai vinde iteme cu gold cap. Total de acord. Insa vreau sa va intreb un lucru: cine e prost? Cel care cere sau cel care da? Daca nu le oferea nimeni respectivilor gold cap sigur ar fi scazut pretul (ca dovada scaderea preturilor pentru Darkmoon Cards). In legatura cu itemele legendare sunt de acord in totalitate ca ele sa fie disponibile doar donorilor pentru ca doar asa membrii staff-ului isi pot continua munca de imbunatatire a acestui server. Si da, joc gratis aici si sunt multumit de ce am la dispozitie (pot foarte bine si fara Dragonwrath sau Fangs of the Father). PS: ar trebui sa luati in considerare introducerea trash-ului din Firelands (nu sunt sigur daca ati mentionat ceva in legatura cu instanta asta), fiindca impreuna cu trash-ul din Dragon Soul, cele 3 heroice plus itemele de la Avengers of Hyjal ne vom putea prezenta mai mult decat decent la primul boss pe raid pe care o sa-l implementati (care sper eu sa fie Alizabal). Multa bafta in continuare!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 23 November 2012 21:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 97, 98, 99  Next    


The time now is 07-06-2024, 05:57:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x