User
Pass
2FA
 
 

7100+ online !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message136557
Zgary

[EPURY]



Status: Offline
(since 08-10-2021 10:07)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 1137, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 372.1
Votes: 28

        zgary40 
Post Posted: 22-06-2012, 19:55:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O idee: vote points in functie de likes pe facebook (gen la ~5k likes 50 vote points) -> da stiu asa e si pe molten dar ar fi o idee si asta pentru populare -

also vote points in functie de recorduri @ populatie sunt bine-venite


League of Legends Player
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hy2roz

[Pilot]



Status: Offline
(since 29-05-2018 17:25)
Joined: 07 Sep 2010
Posts: 68, Topics: 29
Location: Bacau

Reputation: 92.7
Votes: 7

   
Post Posted: 29-06-2012, 18:39:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zgary , sunt de acord cu ideea ta... dar asta sta doar in decizia lu' domnul Shockeru. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hawniball

[The forbidden one]



Status: Offline
(since 01-02-2020 23:57)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 58, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 51.5
Votes: 5

 
Post Posted: 11-08-2012, 19:04:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incerci sa faci reclama? @Zgary?

"For every good reason there is to lie, there is a better reason to tell the truth."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaitzu_94_wow_it

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2014 11:05)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 55, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.2
Votes: 3

 
Post Posted: 08-10-2012, 09:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmmm ce vremuri 4.5K populatie on - viatza - - ....ar fi ceva dak s-ar lua in considerare ideea lu zgary -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Csvyo

[UNSTOPPABLE forever!]



Status: Offline
(since 18-10-2019 11:54)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 7694, Topics: 102
Location: Retired

Reputation: 395.4
Votes: 92

 
Post Posted: 20-11-2012, 09:55:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Shokere.
Voiam sa-ti zic ca ar trebui sa faci ceva cu hostu deoarece aproape in fiecare seara pe genesis este un delay foarte mare.
Multumesc.


So many words untold...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adyct25

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2013 16:10)
Joined: 12 Jan 2013
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 53.2
Votes: 2

Post Posted: 12-01-2013, 10:06:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. La viitorul server 4.3.4 o sa dea drumu la Dragon Soul din prima ? pt ca am pierde toata placerea de a face firelands deoarece tot gear-ul pe care il vom lua va fi de la dungeonurile Hour of Twilight , Well of Eternity etc care sunt dungeonuri foarte usoare si care pica iteme ilvl378 .
Eu personal am jucat pe oficial in perioada de 4.1-4.3.4 si Firelands a fost cel mai placut si distractiv raid chiar daca era putin greu iar HC mode era si mai greu si l-am farmat mult si bine pana mi-au picat toate itemele de pe normal si o parte pe heroic si cu toate astea tot l-as mai fi farmat mult si bine de dragul raidului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juanks

[Creep]



Status: Offline
(since 13-12-2020 16:06)
Joined: 25 Sep 2010
Posts: 697, Topics: 40
Location: fag-land

Reputation: -90.9
Votes: 23

Post Posted: 15-01-2013, 22:36:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adyct25 wrote:
. La viitorul server 4.3.4 o sa dea drumu la Dragon Soul din prima ? pt ca am pierde toata placerea de a face firelands deoarece tot gear-ul pe care il vom lua va fi de la dungeonurile Hour of Twilight , Well of Eternity etc care sunt dungeonuri foarte usoare si care pica iteme ilvl378 .
Eu personal am jucat pe oficial in perioada de 4.1-4.3.4 si Firelands a fost cel mai placut si distractiv raid chiar daca era putin greu iar HC mode era si mai greu si l-am farmat mult si bine pana mi-au picat toate itemele de pe normal si o parte pe heroic si cu toate astea tot l-as mai fi farmat mult si bine de dragul raidului.


Si eu sper sa nu bage DS din prima. Oricum , ar fii aproape imposibil de facut cu gearul de pe 4.0.6 . Deci o sa ne plimbam si prin firelands.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 16-01-2013, 03:34:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Juanks wrote:
adyct25 wrote:
. La viitorul server 4.3.4 o sa dea drumu la Dragon Soul din prima ? pt ca am pierde toata placerea de a face firelands deoarece tot gear-ul pe care il vom lua va fi de la dungeonurile Hour of Twilight , Well of Eternity etc care sunt dungeonuri foarte usoare si care pica iteme ilvl378 .
Eu personal am jucat pe oficial in perioada de 4.1-4.3.4 si Firelands a fost cel mai placut si distractiv raid chiar daca era putin greu iar HC mode era si mai greu si l-am farmat mult si bine pana mi-au picat toate itemele de pe normal si o parte pe heroic si cu toate astea tot l-as mai fi farmat mult si bine de dragul raidului.


Si eu sper sa nu bage DS din prima. Oricum , ar fii aproape imposibil de facut cu gearul de pe 4.0.6 . Deci o sa ne plimbam si prin firelands.

de fapt din dungeons si justice faci gear de 378, gear de firelands normal. daca punem la socoteala si gearul pe valor + beltul din dragon soul trash faci gear acceptabil pt dragon soul normal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 15-04-2013, 16:15:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zgary wrote:
O idee: vote points in functie de likes pe facebook (gen la ~5k likes 50 vote points) -> da stiu asa e si pe molten dar ar fi o idee si asta pentru populare -

also vote points in functie de recorduri @ populatie sunt bine-venite


Creerea unui sistem pentru like-urile de pe facebook este greu de realizat. Mai ales ca te chinui o perioada destul de mare pentru realizarea acestui sistem. Dar apoi intervin bugurile si cei ce incearca sa fure, apar fel si fel de metode de furt de voturi (like-uri). Lafel cum s-a intamplat si cu bugul de la voteuri pe cele 5 site-uri. Acum ceva timp, doar dadea click pe ele, nu mai trebuia sa dai vot. Lafel se poate intampla si acum, apar buguri.


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
micatalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 18:20)
Joined: 06 May 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 29-04-2013, 18:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Ma numesc Catalin, am 33 de ani, joc wow de la vanilla incoace.Pe freakz joc de vreo 3 ani, si pe blizzard, oficial, etc am jucat vreo 5 ani si ceva, printre care si "Cataclism" patch.
Nu am putut pune postul acolo unde as fi dorit... adika la ultimele fixuri.
Sper ca nu imi va fi sters postul, nu intentionez sa aduc injurii sau cine stie ce fel de jigniri cuiva, nu sunt un terchea berchea, consider ca am cei 7 ani de-a casa si stiu sa respect si sa imi castig respectul. Deci, daca voi primi ban, sau va fi sters postul, sau va deveni locked, consider ca persoana care va face asta... este exact opusul la ceea ce am spus eu.In orice caz, destul de multe persoane vor apuca sa citeasca postul.
Probabil voi scrie destul de mult, deoarece vreau sa iau putin la analizat cate ceva din ultimele fixuri facute astazi 29.04.2013 si ieri, 28.04.2013.

Inainte de toate, din partea mea, toata stima lui Shockeru si echipa lui pentru munca depusa pe acest server.
Pt cei care nu stiu, chiar trebuie sa ai creier sa poti face un server ca asta, adika sa stii programare si la un nivel avansat. Sa spunem ca lucrez in domeniul IT de destul de mult timp, dar inca n-am ajuns sa fac programare, dar cat de cat stiu cam ce inseamna munca lor, stiu ce inseamna sa lucrezi cu coduri sa faci foarte multe lucruri manual... poate pentru un fix muncesti ore, sau daca nu-ti iese zile. Deci tot respectul din partea mea.
Sa nu mai spun de succesul serverului, cel mai bun din Romania, si, poate... si din europa.Deci... "thumbs up!"

Dar... exista un mare dar...

Hai sa discutam despre fixuri.
Dupa cum spuneam am jucat destul de mult pe Blizzard. Mi-a mancat ani de zile , zi de zi in fata calculatorului, am pierdut ani din viata:P... oarecum sunt o enciclopedie a wow-ului dupa cum spuneau unii prieteni.
La bosi, intradevar exista armura dar nu in sensul asta, precum a fost facut acum, ci precum sunt si caracterele in joc, plate user, mail user, leather user, cloth user. Adika in functie de abilitatile bosului i se da un anumit tip, grad de armura. Nu stiu in ce clasa s-ar putea incadra Yor'Sahj, dar in nici un caz la plate user, si dupa cum se pare armura e peste nivelul de plate al unui boss... ceea ce din pacate lasa un gust amar.Probabil sunt niste cifre in spatele acestui lucru, cifre care pot fi din nou modificate.Am facut un test si in End Time... chiar si acolo? pai asa? am auzit barfe ca s-ar fi dorit sa se ajunga la nivel blizzlike... ciudat si de unde vine termenul de blizzlike. Blizz... probabil de la blizzard, like de la "like". oricum, expresia nu exista in nici un dictionar, a fost inventata, probabil tot in sensul acesta, al serverelor piratate, adika "asemanator cu nivel de joc de pe blizzard", ceea ce este iarasi gresit. pentru ca nu se va ajunge niciodata la asa ceva, indiferent cat de buni ar fi programatorii, sau de unde ar fi luata versiunea de wow a serverului. Si asta o stie orice om cu cap, care a avut de-a face si cu joaca pe "blizzard".
Si iarasi trebuie sa aduc felicitari staffului de aici pentru munca depusa.
Dar, de exemplu, Genesis n-a fost facut si nu cred ca este nici la ora actuala "blizzlike". Nu-i asa? nivelul de lvl up, drop-ul itemelor de orice fel, te duci si bati un mob oarecare si iti umpli bags-urile de ... nimicuri.Deci, de unde a plecat? care-i adevarul?
Fixurile, exploiturile, dap, sunt necesare, si la sfarsit de content, serverul mereu se apropie de "blizzlike" adika aproape totul functioneaza ca pe blizzard, si nu prea mai gasesti exploituri sau erori etc.
Eu personal, sunt sigur ca a fost o greseala ce s-a intamplat acum.
Aici nu e vorba de orgoliu, am gresit-o si nu vreau sa recunosc.Stim foarte bine, sau cel putin tu stii, shockeru ca asta e o afacere pentru tine si un mod foarte placut de a ne petrece timpul noi cei care ne jucam pe serverul tau.
Dar, ce se intampla cand apar niste modificari cand lasa un gust foarte amar absolut tuturor celor care se joaca pe server? Inclusiv donorilor. Intrebare la care nu astept un raspuns.Intrebare pur si simplu "materiala". Gandeste-te la bani, gandeste-te la afacere.Ce rost are sa pierzi dintr-o prostie sau dintr-un orgoliu? sau... sper sa nu fie asa... din dorinta de a castiga ceva mai multi bani din donatii?
Nu.Imi cer scuze, dar e pe deandoaselea. Nu face aceeasi greseala precum o fac cei care ne-au dus tara asta in saracie. Taie din banii oamenilor si lasa sa intre mai mult la stat.Pai uite-asa s-a dus economia de rapa... n-au mai fost bani... nu mai e putere de cumparare... nu mai sunt afaceri... nu mai intra bani la stat... decat din imprumuturi de afara.
Scuze de similitudine...dar cam asta e.Tai din placerea oamenilor de a juca.... pur si simplu iti gonesti oamenii, inclusiv donorii. Degeaba au BIS iteme daca nu dau cine stie ce damage, heal cu ele.Nu? Logic.

Consider ca esti o persoana destul de matura si inteligenta incat sa realizezi aceste lucruri.Lasa mandria, lasa orice, si mergi in continuare pe ce ti-a adus succes. Nu face asta pentru ca pierzi.Eu sunt un oarecare, cine stie, maine poimaine nu mai joc, sau poate joc toata viata.Dar aici nu-i vorba de mine, ci e vorba de toata lumea. Pe oricine de pe server care face pve iti va spune acelasi lucru, poate nu precum o fac eu, dar tot in sensul acesta.


Pai, daca suporti critica si privesti in sens pozitiv.In primul rand, trebuia facut firelands-ul cap coada, bosii si abia dupa aceea dragon soul. nu stiu... tot in felul in care ati facut-o pana acum, bagi bosii din firelands 1 cate 1, si intr-un an de zile sa fie toti bine fixati, "scriptati"- dupa cum se foloseste termenul pe aici, si abia dupa aceea dragon soul. deci, mai castigati 1 an.
In al doilea rand, daca lumea a inceput sa faca al doilea boss in DS pe heroic cu globalul, atunci bagi urmatorul boss, o sa mai dureze vreo 2 3 luni pana sa bata si urmatorul boss pe heroic "globalul". Si iarasi castigi timp. De ce asa? poate pt ca nu e gata scriptul pt urmatorul boss, si mai trebuie un pic tras de timp? asta nu cred ca e o solutie.

Acum... sa iau putin fixurile la analizat.

Nimeni nu se asteapta sa se ajunga vreodata sa fie exact ca pe blizzard. nu are cum.

"PvE Armor (nu mergea deloc. a fost reparata armura si totodata s-au modificat si valorile de armura de la bossi, au fost scazute cu 30% din valoarea initiala, acum au 27% damage reduction, ar trebui sa fie ok)"
Despre armura, am discutat, deci... nu are rost sa mai dezbat subiectul asta. Concluzie= GRESIT. nu trebuia facut nimic, trebuia lasat asa cum a fost pana acum. asta doare cel mai tare pe toata lumea.Si, colac peste pupaza... cel putin ET-ul verificat... se da damage de 2 ori mai slab in bosi.

Hai sa vorbim si de ET, si de celelalte 2 instante care trebuiesc bagate. Pai, in ET sunt mai multi bosi, si mai sunt inca 2 instante de 5 man bagate. Inainte de a incepe fixurile, de ce nu si celelalte instante, de ce nu si ceilalti bosi?
Pai??????? Ne scarpinam in urechea stanga cu mana dreapta?

"Transmogrification pentru iteme fara stats" - wrong... din cate imi amintesc nu mergea pe blizzard transmigrification pe itemele vara "value"... stats. poate ma insel... dar totusi cred ca am dreptate.

"Emote chat sa nu mai mearga daca ai mute"- this is funny:)) pe blizzard iti iei maxim 3 ore ban, si asta daca o comiti grav, adika, wow seller, exploituri grave, gen speed hack etc.Dar... intradevar... suntem romani, si regulile trebuie sa fie mai aspre... pt ca noi nu stim decat sa injuram si sa vorbim ca la usa cortului... asta am invatat noi in cei 7 ani de-acasa.- deci... bine - rau.

"17 exploits (instance bind exploits, mastery exploits, reforge exploits, druid mana exploit, shaman earthliving weapon exploit, paladin seals of command exploit)" - urasc exploiturile de orice fel... e un joc in care toate clasele ar trebui sa fie echilibrate, si dupa ce ca nici macar pe blizzard nu sunt si nu vor fi... sa mai fie si exploituri... Concluzie.... = bine.

"- Spellurile de interrupt fara damage si GCD (gen Wind Shear, Counterspell, etc) sa nu mai poata da miss" = gresit, n-ai hit dai miss. a fost, este si va fi pe blizzard.

" Will of the Forsaken shared cooldown cu PvP Trinkets" = ooo, cum asa?-)) se face share cd la multe, dar la asta nu:)

"- Cauterize sa nu mai absoarba tot damage-ul in caz de overkill, astfel tot timpul magul va ajunge acum la 40% HP"- sper sa inteleg gresit expresia, dar , din cate stiu, daca n-ai primit cel putin un heal din momentul in care ai cauterize-ul... te-ai dus pe apa sambetei... mori in maxim 4 secunde de la tick-urile de damage care ti le iei. deci... aici, inca o data imi cer scuze daca eu am inteles gresit expresia.
Si apropo, o mica paranteza, in patchul asta, fireball-ul si piroblastul li se marise pe blizzard critical chance-ul cu 100%. Din acest patch, magul pe fire devenise overpower. N-am vazut nici un fix legat de asta si nici n-am citit ca ar urma. Deci? suntem "blizzlike" sau nu? pai ori e ori nu e? cum naiba vine asta? sunt foarte in ceata...

"- Mana Shield sa nu mai dea knockback fara Incanter's Absorption"- dap, numa pe arcane ar trebui sa dea knockback. - corect, bine, adevarat.

"- Ice Block scoate acum Faerie Fire cand e castat" = iceblock-ul intradevar ar trebui sa scoata tot. culmea e ca ar trebui si sa te protejeze ... clar de orice damage. ieri dupa amiaza, eram intr-un FL trash run, cainele ala mare care da fear, nu retin numele, mai ia in target pe cineva din cand in cand si daca dai un cd defensiv etc sau primesti heal ar trebui sa nu te omoare.- surpriza, dau iceblock, cand imi luase 25% din hp, si ma trezesc mort. Deci... unde-i fixul? ca n-am prins ideea:))) totusi ... concluzie.... BINE. sau... spre bine. mi-a trezit un zambet faza asta, atunci cand s-a intamplat, ca si acum cand o povestesc:).

Si apropo, de cand si pana unde armura reduce damage-ul si la spell-uri? ET, test cu un melee in care dadeam cel putin 30k pe boss, oricare dintre ei... dau undeva la 25 maxim acum cu toate cd-urile date.
Cu magul pe fire, full cd-s pe boss, si criticale bine prinse, dadeam undeva la 40, poate si 50. acu dau 25, 30? pai??????? armura reduce si spell damage-ul acum?

Inca o data, scuze si pentru critice, dar , hai sa privim lucrurile si din partea cealalta a celor care populeaza serverul.
Nu spun ca se va duce de rapa serverul, dar... dau un exemplu, o greseala care a facut-o blizzardul.Si a costat scump.

Inainte de cataclism, exista ilvl items pt 10 man raid, si ilvl mai mare pt 25 man raid. Cand a aparut cataclismul, luai acelasi item si pe 10 man si pe 25. Din acel moment, s-au spart majoritatea guildelor de 25 man. Sau facut grupuri de 10 man. Pai, s-au dus realm-uri intrebi pe apa sambetei, realm insemnand server:). si realm-uri cu undeva intre 7000-10000 de jucatori.
Small details legate de cum s-a intamplat. Iarasi logica. Ai o guilda de 10 man, in care ai sa zicem , 13 14 oameni activi. Faci rotatie dar totusi la un moment dat iti pleaca 1 2, ramai in 10 11. programezi raiduri etc, dar, viata este viata, real life, si kkt-uri se intampla. Nu mai ai un jucator pt o perioada. Nici nu mai ai de unde lua altul, pt ca nimeni nu renunta la guilda in care e, sa se duca in alta, sa o ia din nou de la capat. Nu mai zic, ca fara drept de apel, apar diferite certuri etc.Foarte multi s-au lasat de joc, altii au facut crossrealm (trecere pe alt server). si uite-asa .... a pierdut blizzard-ul milioane de dolari.

Oare dintr-o greseala de management sa se ajunga si aici la acelasi lucru, sa se duca de rapa un server precum e scris in topicul acesta "Re: 4500+ online !".
Eu spun ca ar fi pacat din N motive.
Unul din cele mai importante, este ca la ora actuala, avem si in wow ceva cu care noi ne putem mandri la nivel european, FREAKZ.
Nu e linguseala, nu sunt genul, e un adevar, si o spun la modul brut pentru a atrage atentia la ce s-ar putea pierde.

Si dap, un alt lucru care imi trezeste zambetul. Dungeon finder, ideea asta , freakz a implementat-o inaintea blizzardului. Deci, avem oameni capabili care merita tot respectul, si ... dupa parerea mea... toti banii.
Dar n-o stricati aiurea, nu acum, nu deloc. De ce sa nu va mearga si voua bine, si noua bine?



Multumesc celor care au avut rabdarea sa citeasca tot, si sper din tot sufletul sa nu-mi iau, ban, mute, kick.... etc, etc:P
Am spus doar niste adevaruri vazute si crezute de mine.

O zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 29-04-2013, 19:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
1. "Emote chat sa nu mai mearga daca ai mute"- this is funny:)) pe blizzard iti iei maxim 3 ore ban, si asta daca o comiti grav, adika, wow seller, exploituri grave, gen speed hack etc.Dar... intradevar... suntem romani, si regulile trebuie sa fie mai aspre... pt ca noi nu stim decat sa injuram si sa vorbim ca la usa cortului... asta am invatat noi in cei 7 ani de-acasa. deci... bine - rau.

2. "- Spellurile de interrupt fara damage si GCD (gen Wind Shear, Counterspell, etc) sa nu mai poata da miss" = gresit, n-ai hit dai miss. a fost, este si va fi pe blizzard.

3. " Will of the Forsaken shared cooldown cu PvP Trinkets" = ooo, cum asa?)) se face share cd la multe, dar la asta nu:)

4. Si apropo, de cand si pana unde armura reduce damage-ul si la spell-uri? ET, test cu un melee in care dadeam cel putin 30k pe boss, oricare dintre ei... dau undeva la 25 maxim acum cu toate cd-urile date.
Cu magul pe fire, full cd-s pe boss, si criticale bine prinse, dadeam undeva la 40, poate si 50. acu dau 25, 30? pai??????? armura reduce si spell damage-ul acum?

5. Si, colac peste pupaza... cel putin ET-ul verificat... se da damage de 2 ori mai slab in bosi.


La punctele 1,2 si 3, te-a batut WoWul grav. Nu esti nici pe departe o enciclopedie.

La punctul 4, nu exista asa ceva. Ai testat tu prost.

La punctul 5, de doua ori mai putin damage? ET bosses au armura de doua ori mai mica decat au bossi in DS, ai testat tu prost.


Deci, tu vrei sa zici ca serverul o sa dea faliment, o sa pice, o sa ramanem in 5 playeri online, pentru ca bossi au armura? Pe bune? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
micatalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 18:20)
Joined: 06 May 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 29-04-2013, 20:39:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai am nimic de adaugat sau de comentat, multumesc de raspuns, o seara buna.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 29-04-2013, 20:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar a fost o seara bunuta, iar am ajuns la 4k.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowsige

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2017 05:05)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 85, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 86.3
Votes: 4

 
Post Posted: 11-05-2013, 13:12:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

admir tupeul tau micatalin de a risca si a spune toate astea dar da-mi voie sa te judec putin analizand ce ai scris acolo corect gramatical .. in fine 2 mici greseli dar iertam biata sau beata tastatura pt acest lucru ... a fost prea tare rupta-n doua ca sa iasa din ea acel miniroman si trecem la ce ai spus tu..
nu sunt blizz player si slava domnului .. iubesc freakz si multi altii iubesc freakz.. asa ca nu o sa ramana fara playeri..mai bine sa ne facem probleme de server/host/hardware dar de playeri asta e ultima grija asa ca fata de blizz cu milioane de playeri sau miliarde si freakz nui mare diferenta .. degeaba sunt 100lk inactivi cu cont si care joaca pana la lvl 20 si gata nu maai baga bani si inloc sa joace fullaction se autolimiteaza cand sunt atatea servere. nu ridic in slavi FreaKz .. decat in toate slavile deoare ce server mai prietenos si primitor mai rar in lumea asta plina de tot felul de specimene unul mai pe cale de disparitie ca altu... aasa ca freakz 2-0 fata de blizz .. Cu faza de enciclopedie sau ce oi fi tu in fine daca cunosti lucruri din wow bravo tie si buna treaba (offtopic imi pare rau dar s-a ivit ocazia : daca sti bine wow dami si mie un pm si ajuta-ma cu retri paladinu) acum nu ne facem problema playerilor ea e ultima problema deoare ce prima este server location/host/staff/hardware si tot asas programatori. blizz are sute de programatori si tot e praf din punctul meu de vedere. de ce sa dau 100ron pe luna cand vorba lui romania o duce ca drea,,,,ku sau cat oi costa ..daor pt ca merg 2 3 q in plus.. no tnx! cu buguri fara buguri ne-am obijnuit cu freakz are multe puncte forte care ar trebui apreciate. Legat de mute .. frate daca l-a mancat pe limba si a dat drumu la papagal sa il caute dupaia mult si bine pana il gaseste adica pana se scurge unmuteu .. si mi se pare normal sa nu mearga emote deoarece e voicechat sau chat.. numa roll tre sa mearga deoare ce e comanda.. asa ca ai gresit cataline pana acuma 4-0 pt freakz .. legat de armuri.. hmm mie imi convine ii picam cu 30% mai rpd si 2 ori mai rpd decat pe blizz.. a foost compensata bine lispa dmg-ului si altor lucruri .. asa ca 5-0 freakz.. . legat de donori.. eu nu sunt player blizz nush daca acolo sunt donori dar daca ar fi un gear de ilvl 400 de ex fata de ilvl 350 ar trebui sa se simta nu numai in hpp/mana dar si dmg /dps.. am vaz unul cand faceam unsleeping-ul avea dps 38k cu gear ilvl 398 deci se poate totul este sa cunoasteti clasa bine.. e adevarat scot mai putin dmg fata de 50-60-100k crite cu waru in onsehot ca pe 4.06 .. acu scot 20-30k dar nam gear asa bun asa ca e binisor.. balansare e cat de cat nu ma pot plange inrest totul este supper asa ca Big like de la mine nice work freakz si sper sa reziste serverul ani multi iar shokerul sa faca incontinoare ce face pentru ca face bine! rar mai gasesti meseriasi in ziua de azi care sa fie seriosi si sa nu strice alta intimp ce repara una. - intelegeti ce vreau sa stric ,... a sa spun - Deci nice work la fixuri Shokere si echipa ta .. functioneaza mai bine si incurand va functiona si mai bine simt asta D Sanatate si sper ca nu am fost asa dur si nu mi-o luati in deradere sau in nume de rau ..
multumesc pentru ca a-ti avut rapdare sa cititi partea a doua a romanului intitulat I Love freakz ever si de ce nu Forever ! numaibine


Sunt un gamer si voi fi mereu atata timp cat se vor gasi jocuri de jucat -.
De 8 ani alaturi de WOW - (4 ani aproape alaturi de FREAKZ ---)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raxmid

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2013 12:56)
Joined: 26 Jul 2012
Posts: 15, Topics: 6
Location: South Africa

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 15-05-2013, 17:54:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oh yea -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LethalFactorLK, 29 July 2020 19:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next    


The time now is 18-04-2024, 09:05:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x