User
Pass
2FA
 
 

ACCOUNT HACKED
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3599
Bosozoku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 01:16)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 71, Topics: 18
Location: Orgrimmar

Reputation: -20.7
Votes: 9

Post Posted: 09-01-2013, 17:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data/ora: 08-01-2013, 12:04:22
Detalii: Am incercat sa intru azi pe cont si nu mergea, absolut nimic, nici ingmae nici pe site. Dupa care mi-a venit ideea sa imi dau password recover, sper surprinderea mea aveam contu schimbat, caracterele mutate pe exodus...
Se poate observa logurile pe cont si actiunile pe care le-a facut.
Eu de dat contul nu l-am dat, asta se exclude din start...

Screenshot:
http://i48.tinypic.com/1rrb6s.jpg
http://i46.tinypic.com/fx8h15.jpg
Se poate observa foarte clar ip-ul ,poate ii da-ti o pedeapsa ceva sa nu o mai arda aiurea cu chestii de genu...pt ca unii chiar se chinuie sa faca ceva pe main charul lor ...
Macar sa se verifice ce caractere sunt pe ip ala, sa stiu si eu cine face d'astea...

Nu imi vreau decat Magul (Pukerulz) si rogul (bosozoku) care mi-au fost transferate pe exodus, parerea mea e ca mai bine le dadea delete ca asa aveam sansa sa le recuperez inapoi, pe acelasi realm...

Daca se poate sa imi recuperati caracterele de pe exodus pe genesis as fi sincer recunoscator...

PS, este al 2lea topic+ticket, mi s-a spus in ticket sa postez aici


Cine nu e GM nici sa nu se strofoace sa posteze doar ca sa faca posturi si reputatie...


[center][/center/
Live Stream !!!!

http://www.own3d.tv/zebzeck
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2013, 17:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contul tau responsabilitatea ta , simplu

singura metoda sa le duci inapoi pe genesis este prin donatie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balanule
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-01-2013 16:34)
Joined: 09 Jan 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 09-01-2013, 18:14:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
contul tau responsabilitatea ta , simplu

singura metoda sa le duci inapoi pe genesis este prin donatie
l
esti retardat in pla mea de balan prost suferind cu narghileaua in gura sa vada fetele de pe forum cat de smecher esti tu..copil slaban de 55 de kg rapper si cu capu chel ca n-ai voie altfel in cartier la voi la unguri ca iti iei bataie de la toti pulicii de clasa a 6-a 7-a cocalari care stau la scara si iti dau suturi in cur si palme peste ceafa cand vii de la sifoane...tu baiat rau care iti petreci revelionu pe forum cu burebista si alti pizdetzi de 14-15 ani dar care nu te dai in laturi de la o discutie despre muierci ce au trecut prin patu tau (adica mana stanga ,dreapta si ma-ta cand aveai cosmaruri).Cum e sa postezi la 12 noaptea La multi ani a?

tu n-auzi ce a zis ala?toti futacii de palme ca tine fara GM sa se abtina de la comentarii sau sa faca +1. Autistule!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2013, 18:19:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

balanule wrote:
bL0ood eLf wrote:
contul tau responsabilitatea ta , simplu

singura metoda sa le duci inapoi pe genesis este prin donatie
l
esti retardat in pla mea de balan prost suferind cu narghileaua in gura sa vada fetele de pe forum cat de smecher esti tu..copil slaban de 55 de kg rapper si cu capu chel ca n-ai voie altfel in cartier la voi la unguri ca iti iei bataie de la toti pulicii de clasa a 6-a 7-a cocalari care stau la scara si iti dau suturi in cur si palme peste ceafa cand vii de la sifoane...tu baiat rau care iti petreci revelionu pe forum cu burebista si alti pizdetzi de 14-15 ani dar care nu te dai in laturi de la o discutie despre muierci ce au trecut prin patu tau (adica mana stanga ,dreapta si ma-ta cand aveai cosmaruri).Cum e sa postezi la 12 noaptea La multi ani a?

tu n-auzi ce a zis ala?toti futacii de palme ca tine fara GM sa se abtina de la comentarii sau sa faca +1. Autistule!


sadiq iubire , iara faci fite pe forum? , esti un penibil

si vad ca esti tare ofticat la cate ai insirat acolo , ai facut rage iubire? s-au umflat venele pe tine , iti carapa capu de nervi?
nici nu vreau sa stiu cat de rosu ai fost cand ai facut postu asta -))) -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balanule
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-01-2013 16:34)
Joined: 09 Jan 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 09-01-2013, 18:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rosu e cucu tau de la atata ciocaneala. Eu asa ma amuz..imi bat joc de prosti ca tine care vin cu replici de 2 lei.Nici sa gandesti nu esti in stare sa imi dai un reply ca lumea...de atata timp imi bat joc de voi in cele mai stupide moduri si mereu veniti cu "cine zice ala e" urmat de 4-5 replyuri de la vesnicii tai tovarasi de "revelion pe forum" cu "OWNEEEEEEED AHAHAHA " "CE i-A ZIS-OOOO" , " EPIIIIIIC AHAHA" ...
ramaneti aceiasi prosti de cand ati dat "REGISTER"..trist.
inca rad...si sa stii ca rad si multi pe langa mine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2013, 18:28:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

balanule wrote:
rosu e cucu tau de la atata ciocaneala. Eu asa ma amuz..imi bat joc de prosti ca tine care vin cu replici de 2 lei.Nici sa gandesti nu esti in stare sa imi dai un reply ca lumea...de atata timp imi bat joc de voi in cele mai stupide moduri si mereu veniti cu "cine zice ala e" urmat de 4-5 replyuri de la vesnicii tai tovarasi de "revelion pe forum" cu "OWNEEEEEEED AHAHAHA " "CE i-A ZIS-OOOO" , " EPIIIIIIC AHAHA" ...
ramaneti aceiasi prosti de cand ati dat "REGISTER"..trist.
inca rad...si sa stii ca rad si multi pe langa mine.


iti dai seama ca e jalnic sa faci 231234123 conturi dupa ce ai luat ban ca sa ne areti tu noua ce zeu esti , nu?
scuze , dar esti mai no-lifer decat tot pony zoneu la un loc
$@L

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balanule
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-01-2013 16:34)
Joined: 09 Jan 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 09-01-2013, 18:32:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
balanule wrote:
rosu e cucu tau de la atata ciocaneala. Eu asa ma amuz..imi bat joc de prosti ca tine care vin cu replici de 2 lei.Nici sa gandesti nu esti in stare sa imi dai un reply ca lumea...de atata timp imi bat joc de voi in cele mai stupide moduri si mereu veniti cu "cine zice ala e" urmat de 4-5 replyuri de la vesnicii tai tovarasi de "revelion pe forum" cu "OWNEEEEEEED AHAHAHA " "CE i-A ZIS-OOOO" , " EPIIIIIIC AHAHA" ...
ramaneti aceiasi prosti de cand ati dat "REGISTER"..trist.
inca rad...si sa stii ca rad si multi pe langa mine.


iti dai seama ca e jalnic sa faci 231234123 conturi dupa ce ai luat ban ca sa ne areti tu noua ce zeu esti , nu?
scuze , dar esti mai no-lifer decat tot pony zoneu la un loc
$@L

esti la fel de slab la minte cum esti la fizic..
imi ia 5 secunde sa fac cont pe forum (stii.. nu trebuie sa bagi email valid...bagi orice email).
intru din an in paste si mereu vad cate un prost ca tine care depaseste orice limita..e greu sa ma abtin.Cred ca daca as sta aici 2 saptamani zi de zi as face 2000 de posturi.Mai stau mult sa imi dai o replica care sa imi smulga macar un zambet sau...tot cu cretinitati d-astea vii?!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RecoonecT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2013 19:55)
Joined: 09 Sep 2011
Posts: 23, Topics: 1
Location: Buzau

Reputation: -8.7
Votes: 3

Post Posted: 09-01-2013, 18:57:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Urat, tare urat vorbesti balanule...dar adevarat:)
Tipu a cerut un raspuns din partea unui GM nu din partea unui player, in cel mai frumos mod...Se vede ca ai citit prima propozitie si gata....hai sa dam reply de 2 bani...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2013, 19:01:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu i-am zis ce i-ar zice orice gm...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2013, 19:04:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

on : contul tau responsabilitatea ta
off : cine e sadiq?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bosozoku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 01:16)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 71, Topics: 18
Location: Orgrimmar

Reputation: -20.7
Votes: 9

Post Posted: 09-01-2013, 19:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
eu i-am zis ce i-ar zice orice gm...


esti gm? nu

atunci taci dreaq si lasa un moderator sa imi dea un raspuns ceva


[center][/center/
Live Stream !!!!

http://www.own3d.tv/zebzeck
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 09-01-2013, 19:19:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din moment ce un GM ti-a zis sa postezi aici atunci nu se aplica in totalitate chestia cu "Contul tau, responsabilitatea ta" ...cred Thinking Pentru ca aici iti da sansa unui ajutor desi sunt tare curios cum ti-o ghici parola acel 79.xxx.xxx.xxx Thinking Oricum,stay calm si asteapta raspunsul.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 09-01-2013, 19:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raster wrote:
Nu e problema noastra, e problema ta si numai a ta.
Singura cale de recover e emailul acela.

Uite raspuns la un caz la fel ca al tau . Mai bine fa-ti alte chare cat mai este 20x pe genesis .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cicanida

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 15:40)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 47, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 3

Post Posted: 09-01-2013, 20:08:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Offtopic: Toti spun chestii de genu': "Contul tau, responsabilitatea ta" dar pun pariu pe 10k gold ca voua nu v-ar placea sa va treziti cu char-urile sabotate. -

Ontopic: Cred ca cel mai bine e sa vorbesti cu un GM Bosozoku -
Bafta


http://www.eternalreign.net/dalien/illidan-skull.gif
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2013, 20:31:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cicanida wrote:
Offtopic: Toti spun chestii de genu': "Contul tau, responsabilitatea ta" dar pun pariu pe 10k gold ca voua nu v-ar placea sa va treziti cu char-urile sabotate. -

Ontopic: Cred ca cel mai bine e sa vorbesti cu un GM Bosozoku -
Bafta


how bout , mi-am pierdut 3 chare 1/2 vicious pe chestia asta (nu mai am nici o sansa sa recuperez conturile) , poti sa cauti prin toate topicurile mele ca nu m-am plans de asa ceva , pentru ca l-am pierdut pe responsabilitatea mea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 09 January 2013 19:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 05-08-2024, 00:47:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x