User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere HELPER [FeraAnimal]

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message2895
FeraAnimal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2018 00:09)
Joined: 09 Nov 2014
Posts: 259, Topics: 26
Location: Pitesti

Reputation: 100.9
Votes: 8

     
Post Posted: 15-07-2017, 16:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Numele meu este Iulian, am șaisprezece ani, sunt un bãiat prietenos, calm, poate uneori timid și serios. Sunt foarte punctual și îmi place foarte mult ca și cel cu care trebuie sã fac o treabã sã fie la fel de punctual. Nu îmi place sã intru în probleme sau sã mã cert cu anumite persoane, în cazul în care sunt implicat într-un conflict încerc sã liniștesc apele și sã rezolv situația în cel mai corect mod posibil. Știu ce este respectul, ce înseamnã a îți respecta colegii și a colabora cu aceștia. Din totdeauna am mers pe principiul "ca sã fii respectat, începe prin a te respecta.". Motivul pentru care aspir la funcția de helper este urmãtorul: câteva luni în urmã mi s-a oferit șansa sã fac iarãși parte din STAFF, dar eu am decis sã renunț deoarece eram foarte deranjat de comportamentul și gândirea anumitor playerii, dar cum unele din acele persoane nu mai joacã și totodatã am vorbit cu niște prieteni sã ne jucãm serios pe server am decis sã reaplic pentru aceastã funcție.
Nickname-ul meu de pe server este "FeraAnimal". Dețin cont premium pe Minecraft și joc de ceva timp, nu știu exact cât și nici nu vreau sã fac aproximãri eronate, iar pe server de doi/trei ani, cu mici pauze. Am aflat de existența acestui server dintr-o curiozitate ascultând o discuție între doi foști colegi de clasã, în urmã cu doi ani, care desigur discutau despre server. În ultima lunã am fost mai mereu online fiind în vacanța de varã și neavând vreo altã ocupație, dar de obicei am timp vreo douã/trei ore de calculator, ore pe care le petrec pe Minecraft în mare parte. Am citit cu atenție regulamentul și vã pot garanta cã l-am și înțeles îndeajuns de bine încât sã nu încalc vreo regulã din acesta. Ce mai pot spune în aceastã scurtã prezentare?!... Am mai fãcut parte din staff pe acest server, nu cred cã am uitat chiar tot ce trebuie fãcut, de aceea am și decis sã mã reîntorc. Momentan nu am vreo propunere importantã pentru server, în momentul în care voi avea una o voi face publicã. Cât despre server, pãrerea mea este una foarte bunã, îi lipsește activitatea din trecut, dar spiritul a rãmas același.
Pozã [/ontime]:
Spoiler:

Alte cereri:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 15-07-2017, 17:27:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As aprecia daca ai face o compunere noua. Macar sa insisti putin pe decizia ca o sa te descurci cu comportamentul si cu "gandirea" unor jucatori...
Nu da edit la post.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FeraAnimal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2018 00:09)
Joined: 09 Nov 2014
Posts: 259, Topics: 26
Location: Pitesti

Reputation: 100.9
Votes: 8

     
Post Posted: 15-07-2017, 23:26:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Păi de atunci până în prezent nu prea s-au schimbat multe lucruri, am schimbat ce trebuia schimbat, detalii minore, în rest consider că am aceleași principii pe care le-am avut atunci, regret puțin faptul că m-am dat bătut așa de ușor din cauza unor persoane prea puțin importante pentru mine și că le puteam dovedi că nu e bine cum gândesc și prin alte metode, din păcate am ales calea ușoară. Nu o să fiu arogant și o să recunosc că nu am reacționat tocmai bine, pe moment am avut impresia că sunt superior față de cei implicați, după câteva zile am realizat că n-a fost foarte OK din partea mea, dar era prea târziu să mai arăt asta. Totuși nu cred că am abuzat sau că am făcut ceva ilegal, m-am simțit insultat și am sancționat cum am crezut că este cel mai bine, respectând regulamentul. Revenind la ce mi-ai cerut să fac, nu cred că mai este nevoie să fac o altă compunere fiindcă m-aș repeta, doar că aș folosi alte cuvinte, dar dacă într-adevăr vrei să o fac, o voi face. Legat de acea "gândire" a unor persoane pot spune că voi încerca să nu ma mai simt insultat din orice nimic dacă voi mai fi implicat în vreun conflict, cu siguranță voi reacționa altfel și voi proceda conform regulamentului.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xDead.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2018 21:24)
Joined: 28 Jul 2015
Posts: 84, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 36.5
Votes: 2

Post Posted: 17-07-2017, 00:27:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro, ai tot ce-ti trebuie.

xDead
HELPER



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mortel123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2018 11:28)
Joined: 16 Mar 2017
Posts: 57, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 25.1

Post Posted: 17-07-2017, 13:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incepem cu inceputu.
1. Posturi ai la greu -
2. Timp online ai
3. Compunerea e OK
Stiu ca ai mai facut parte din staff in trecut si te-ai descurcat bine din punctul meu de vedere.
Deci din partea mea ai un
PRO[/b]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 17-07-2017, 18:19:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Idem Mortel , insa compunerea ai lungit-o si nu ai evidentiat ce trebuia .

PRO


KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 17-07-2017, 21:30:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crourooo2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 09:38)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 85, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 18-07-2017, 10:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu te stiu de mai mult timp pe server si stiu ce poti sa faci....Din punctul meu de vedere
PRO

HelperAdeK

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boggdy_YT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2023 18:54)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 118, Topics: 13
Location: Mafia Hunedoara

Reputation: 17.4
Votes: 11

Post Posted: 18-07-2017, 22:35:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro, idem Mortel123!
Ai tot ce îți trebuie și plus că ai și experiență! -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 20-07-2017, 11:34:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se indeplinesc cerintele minime .
Ca activitate este ok.
Nu am inteles de ce a fost iesirea aia brusca la putin timp dupa intrare in staff.
E normal ca sa nu poti se te inpaci cu toti, dar trebe sa iti pastrez rabdarea si sa aplici sanctiuni respectand doar regulamentu serverului mc.freakz.ro.
Cu orice problema care persista si deja devine stresant, avem reguli care e si in apararea staffului, te poti adresa superiorului NewBest pentru solutionarea problemei.
Nu alege sa parasesti staff-ul pentru probleme de neintelegeri cu anumiti playeri, doar fa datoria ta ca membru staff si aplica santiunea corecta pana in limita acceselor.

Sper sa te tii de treaba de data asta.

Pro! Se indeplinesc toate cerintele.

MODERATOR Kent_HD


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 27-07-2017, 09:06:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Sa fie cu noroc de data asta

Topic Closed.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 27 July 2017 07:07



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 28-03-2024, 23:45:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x