User
Pass
2FA
 
 

Ajutor
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8966
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 19:29:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna ziua

Am citit in regulament ca nu se schimba e-mailul ...dar trebuie schimbat sau sa se gaseasca o solutie.!

Nu mi-a furat nimeni nimika, nu mi-a sters nimeni nimika,nu mi-a hackuit nimeni nimika pur si simplu pe contul de e-mail NU PRIMESC nici un fel de EMAIL adika...E-mailul pe care este facut contul numai primeste nici un fel de e-mail de la nimeni si nimika . Iar problema mea e ca in cazul in care vreau sa im blochez ip-ul, sau poate vreau sa imi schimb intrebarile secrete sau pur si simplu imi cere sa confirm o achizitie de pe email dupa o donatie ...si daca eu nu primesc nici un e-mail pierd aceea donatie.

VA rog sa fiti intelegatori caci eu nu cer modificari de email ca nu stiu ce am patit eu cu hackeri sau nu stiu eu ce vanzari cumparari de conturi ...

Eu am o problema de la yahoo pe care ei nu pot sa mi-o repare m-i sa zis sa imi creez alt cont ...deci situatie FIX PIX .

Sper sa intelegeti caci NU AM NICI O ALTA VARIANTA/OPTIUNE prin care sa imi rezolv aceasta problema , imi pare rau caci cer acest lucru desi voi ziceti clar ca nu se poate DAR am sa va rog frumos sa faceti o exceptie caci este necesar pentru buna functionarea a contului meu in continuare si sa nu uitam de optiunile de "modificari date cont" pe care voi l-ati facut accesibile pentru noi iar eu nu pot sa profit de acest avantaj oferit de voi .




Uitati http://postimg.org/image/48jvw033b/

http://postimg.org/image/3p31fb3m3/

http://postimg.org/image/e3fmfywfb/

Dupa cum puteti vedea este e-mail meu, este pe contul meu, si zice clar in poza 2 cum ca ( NECESITA CONFIRMARE) DACA vreau sa modific intrebarile secrete sau sa blochez ip-ul etc..


Daca aveti voi o solutie mai buna chiar va rog sa imi spuneti daca nu ...schimbam e-mailul si gata.

O zi buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 13-01-2015, 19:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristiana26 wrote:
Buna ziua

Am citit in regulament ca nu se schimba e-mailul ...dar trebuie schimbat sau sa se gaseasca o solutie.!

Nu mi-a furat nimeni nimic, nu mi-a sters nimeni nimic,nu mi-a hackuit nimeni nimicpur si simplu pe contul de e-mail NU PRIMESC nici un fel de EMAIL adika...E-mailul pe care este facut contul numai primeste nici un fel de e-mail de la nimeni si nimic. Iar problema mea e ca in cazul in care vreau sa im blochez ip-ul, sau poate vreau sa imi schimb intrebarile secrete sau pur si simplu imi cere sa confirm o achizitie de pe email dupa o donatie ...si daca eu nu primesc nici un e-mail pierd aceea donatie.

VA rog sa fiti intelegatori caci eu nu cer modificari de email ca nu stiu ce am patit eu cu hackeri sau nu stiu eu ce vanzari cumparari de conturi ...

Eu am o problema de la yahoo pe care ei nu pot sa mi-o repare m-i sa zis sa imi creez alt cont ...deci situatie FIX PIX .

Sper sa intelegeti caci NU AM NICI O ALTA VARIANTA/OPTIUNE prin care sa imi rezolv aceasta problema , imi pare rau caci cer acest lucru desi voi ziceti clar ca nu se poate DAR am sa va rog frumos sa faceti o exceptie caci este necesar pentru buna functionarea a contului meu in continuare si sa nu uitam de optiunile de "modificari date cont" pe care voi l-ati facut accesibile pentru noi iar eu nu pot sa profit de acest avantaj oferit de voi .




Uitati http://postimg.org/image/48jvw033b/

http://postimg.org/image/3p31fb3m3/

http://postimg.org/image/e3fmfywfb/

Dupa cum puteti vedea este e-mail meu, este pe contul meu, si zice clar in poza 2 cum ca ( NECESITA CONFIRMARE) DACA vreau sa modific intrebarile secrete sau sa blochez ip-ul etc..


Daca aveti voi o solutie mai buna chiar va rog sa imi spuneti daca nu ...schimbam e-mailul si gata.

O zi buna


@Casuta Shocker

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 19:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@casuta shocker? adika? nu inteleg...sa vb direct cu shocker?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 13-01-2015, 20:32:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Degeaba, nu se schimba mailul, nu conteaza motivul pentru care trebuie schimbat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 20:43:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sper ca voi realizati ce spuneti ....nu pot sa imi protejez contul si nu pot sa il folosesc la potentialul lui NORMAL ca restul lumi,asta este foarte absurd, FOARTE!!!!cum sa nu poti schimba e-mail cand ai o astfel de problema...e ca si cum imi zici tu mie aici sa imi bag piciorul in el cont si cei 4 ani si un pic de munca in el ca nu vreti voi sa imi oferiti ce au si restu...FULL CONTROL asupra conturilor nostre ?


Nu vreau sa fiu rea nu vreau sa insult sau nu stiu eu ce drama sa fac...pur si simplu asta este o problema REALA si serioasa .

Bine nu schimbam e-mailul atunci OFERA o solutie problemei mele ...Fiti rezonabili , unde este INTELIGENTA,unde gasim SOLUTIA problemlor de E-mail DACA NU LA VOI cei care detin locul asta... UNDE???

Trebuie oameni buni sa imi oferiti o solutie...sunteti aici SA AJUTATI cu problemele noastre cand apar .Da ce naiba ...eu cum fac sa imi confirm anumite modificari ...da este foarte absurd!!!



Last edited by Cristiana26 on 13-01-2015, 20:48:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 13-01-2015, 20:47:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aberezi. Analizeaza problema corect. Staff-ul nu trebuie sa aiba grija de "grija" ta pentru protejarea adreselor si propriilor tale date personale.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 20:58:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Aberezi. Analizeaza problema corect. Staff-ul nu trebuie sa aiba grija de "grija" ta pentru protejarea adreselor si propriilor tale date personale.



Colegul meu, esti sigur ca EU trebuie sa revizuiesc ceea ce zic sau TU ?

Ce ai zis tu prin asta e ca si cum ai zice ca a lumea este un loc perfect si fiecare problema ce apare este vina noastra, iar noi stam si cantam la orga caci nu este in puterea noastra de a ne ajuta singuri( mai devreme sau mai tirziu) ,caci pe ei nu ii intereseaza si ca este corect sa nu ii intereseze de parca nu am fi parte noi din ocupatia lor zilnica! TU NU ESTI CONSTIENT DE CEEA CE ZICI DOMNLE.!!!

Fara sa ne tutuiim si sa ne contrazicem aici ...te rog frumos sa te gandesti mult mai bine pe viitor cand vrei sa oferi punctul tau de vedere cuiva undeva pe un anumit topic.=> Multumesc.

Absolut ORICE cont pe orice tip de joc/comunitate te vei alatura tu acuma sau in viitor , MEREU iti va cere sa oferi UN E-MAIL . Un E-mail ESTE CEL MAI IMPORTANT ASPECT in aceasta tema! ESTE LEGATURA SUPREMA dintre TINE SI EI!!! FARA E-MAIL tu si ei nu aveti un inceput sau un sfarsit!!! Cand acest lucru este stiut de catre toti atunci fara dar si poate , din pura LOGICA se efectueaza orice fel de masura pentru a se putea OFERI o COMPLETA ASISTENTA fiecarui ANGAJAT/CLIENT/PARTENER etc.. IN CAZ DE CEVA!!!!


Doar pentru ca tu nu intelegi DE CE , sau cum functioneaza in NORMALITATE lucruri in aceasta viata, nu inseamna ca TU AI DREPTATE si restu NU.!

Mai multa carte si mai putin orgoliu .



Last edited by Cristiana26 on 13-01-2015, 21:09:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 13-01-2015, 21:09:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristiana26 wrote:


Mai multa carte si mai putin orgoliu .


Imi place ca zici asa ceva dar tu in loc sa scrii c scrii cu k. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 21:14:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burebysta wrote:
Cristiana26 wrote:


Mai multa carte si mai putin orgoliu .


Imi place ca zici asa ceva dar tu in loc sa scrii c scrii cu k. -


in primu rand nu se intelege nici pe naiba ce ai vrut sa zici ...DA AM ZIS =Mai multa carte si mai putin orgoliu. ! Daca dumneata domnule profesor ai vazut vreo greseala gramaticala in aceea afirmatie te rog sa impartasesti intelepciunea ta cu noi aici daca nu . sa deschizi robinetul la teatru nu este apreciat, eu incerc sa imi rezolv o problema nu sa ma compar in INTELIGENTA cu oameni din aceasta lume! Daca aveam asa scop , imi faceam o programare la o emisiune intelectuala ceva si ii provocam pe toti cu tot ce aveam eu pe suflet.

Ciao

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 13-01-2015, 21:17:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu ce facultate faci, dar sincer imi place modul tau de a vorbi.
On topic: Are dreptate, parerea mea, noi ca playeri nu avem nicio vina in aceste cazuri de email stricat. Este vina celor de la Yahoo. Deodata ce ai dovedit ca este contul tau din logs (desigur ca se pot verifica logs de la lvl 1 la primul char pe cont pana la ultimul log pentru a se convinge ei) ar trebui sa iti schimbe mail, dar aici intervine partea in care o sa ti se spuna => "Pai da, dar daca iti schimb tie vor toti sa le fie schimbat mail". Ei se feresc sa schimbe mail pentru a nu "ajuta" frauda si furtul de conturi (parerea mea), stiu ca pe blizzard poti schimba mail daca nu ma insel. Ar putea sa iti schimbe mail, dar daca ai norocul asta iti recomand sa ti`l faci pe gmail, e mai sigur zic eu.
In caz ca ti se refuza cererea, contacteaza-i pe cei de la Yahoo cumva sa iti repare mail sau din cate stiu eu, recent, cuiva i s-a schimbat mail de la forum de pe .com pe .ro, tot pe Yahoo. Succes.

@ Burebysta, tu zici de "k", dar uite cum evita sa injure pe aici ca alti useri si pastreaza o decenta in limbaj comparativ cu bezmeticii carora daca nu le dai un raspuns pe placul lor iti iau mortii sau creaza flame. Ciuss




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 13-01-2015, 21:20:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atata wall of text plin de agramari, venind de la o singura persoana. Imi provoaca greata. Nu citesc atatea bullshit-uri.
Inveti sa scrii, lasi tupeul si se rezolva.

Cineva din staff, autorizat pentru a-ti solutiona problema, ti-a dat un raspuns oficial. Tu continui sa contrazici un intreg sistem. Good jumb, bimbo.

Edit: Am reusit sa citesc, cu greu, toate prostiile spuse. Dupa ce ca te dai desteapta, faci pe altii analfabeti sau agramati, iar tu scrii cu o gramada de greseli -. Made my day. Plus de asta ai o logica de tot r****** si nu esti in stare sa-ti formulezi ideile. Ce pretentii sa mai avem la un punct de vedere -.

In numele "colegilor" mei, asumandu-mi, iti uram in cor - : STAI JOS SAU IESI ACASA!

Patetic.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT




Last edited by pms on 13-01-2015, 21:27:05; edited 3 times in total
1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 13-01-2015, 21:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai mail la yahoo / gmail au o adresa de contact unde poti sa le explici problema si o sa iti rezolve ei contul sa poti primi / trimite emailuri. Simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 21:38:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Atata wall of text plin de agramari, venind de la o singura persoana. Imi provoaca greata. Nu citesc atatea bullshit-uri.
Inveti sa scrii, lasi tupeul si se rezolva.

Cineva din staff, autorizat pentru a-ti solutiona problema, ti-a dat un raspuns oficial. Tu continui sa contrazici un intreg sistem. Good jumb, bimbo.


Deci serious,parca aveti ceva la nivelul PERSOANAL cu cei nevoiasi,cei in nevoie de ajutor, daca erai tu in locul meu si veneam eu mare branza de pe marte si incepeam sa te colind,dupaia sa te urr, sa te sorcovesc etc... ti-ar place? " Ce tie nu iti place altuia nu-i face" Cartea insasi se fereste de voi...

IN P.S tau zici ca cineva din staff mi-a dat un raspuns,dar eu totusi ma contrazic cu un intreg sistem. Pai ma contrazic si cu intreg guvernul lumi si cu gandhi si cu cineva mai vrei tu daca problema mea este in mainile altora iar sistemul lor este de "top model" ...Nu este corect sa am o problema EU ca client in aceasta comunitate si sa nu m-i se ofere AJUTOR.

Toti vreti sa va afirmati in fiecare nou topic ce apare , poate primiti premiu de activitate excesiva nu stiu ...dar naiba sa ma ia daca nu este absurd sa nu primesc ajutor cand este in departamentul lor.Cand ceva este GRESIT nu se schimba RESTULUI LUMI pentru SPUSELE unuia.

Nu scrie nicaieri caci acesta comunitate este cumunista " accept it or leave" .!!!!!!~

Posturi unite automat, 13-01-2015, 21:38:26

Pirinush wrote:
Daca ai mail la yahoo / gmail au o adresa de contact unde poti sa le explici problema si o sa iti rezolve ei contul sa poti primi / trimite emailuri. Simple



Am scris in primul post, primu lucru pe care l-am facut dupa sesizarea problemei a fost sa contactez pe ei sa imi ofere ajutor.Tot ajutorul ce l-am primit a fost un scurt mesaj.We are sorry bla bla bla bla we advise you to make a new account . THE END.

Mai zi ceva... sa ma duc sa le dau in cap?SA le desenez cu aquarele?

Asa este Pirinush , in primul rand este problema lor, celor de la yahoo, dar ei mi-au zis ca situatia mea este fix pix si ca sa imi fac alt cont ca este peste putinta lor de assitenta.

Asa ca am ramas cu VOI , voi cei din STAFUL FREAKZ sunteti singuri ce pot sa imi ofere ajutor in acesta incident.

Daca voi (ultima optiune) pe care o am nu ma ajutati eu raman urs polar in desert...THE END.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 13-01-2015, 22:07:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Cartea insasi se fereste de voi".
Esti agramata grav.

Daca nu ai grija de datele tale personale vrei ca NOI sau Freakz-ul sa avem grija? Ti s-a raspuns clar, scurt si la obiect.

CITESTE REGULAMENTUL!!!
Dupa o sa dai dreptate celor spuse de staff, in primul rand, apoi celor care ti-au dat detalii, desi nu meritai.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 13-01-2015, 22:11:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce maschezi numele contului si terminatia de la adresa de mail ?

Poza cu mailul de la yahoo in care-ti zice sa-ti faci alt cont ?



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pirinush, 15 January 2015 20:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 29-04-2024, 01:48:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x