User
Pass
2FA
 
 

[All Realms] PvE Event 11 - BWD 25HC FULL RUN
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events
Show only staff posts
Author Message93586
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 01-07-2012, 00:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soulshard wrote:
Cate beri ai savurat la mini-topicul asta?


inca un tuborg, sunt la munte si am vazut concluzia eventului. Puteam paria pe INCA UN TUBORG cu patronul pensiunii ca o sa fie suferinta -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 01-07-2012, 00:23:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfoaaa....i envy you for the drink. Sunt racit cobza -
Munte? Wait, unde? Maine aterizez in Brasov in jur de ora 13...


Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 01-07-2012, 03:43:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari in primul rand Old Gang, pentru timpul scos, indiferent de conditiile atmosferice ei au fost cei mai buni astazi, felicitari si celor din deathwish si hkp, mi se pare utopic sa fi terminat in aceeasi secunda, dar deh, orice e posibil, si nu in ultimul rand felicitari celor din I need a life si awaken, doua guilde mai "mici", fara bling-blings scoase la vedere, care au avut niste timpuri impresionante si au demonstrat ca "guildele de top" de pe server nu sunt superioare decat, probabil, la gear, avand avantajul ca au grupul de baza mai stabil.

@tamaie, nu te mai ambala atat de tare ca nu ai nici un motiv, stie toata lumea ca sunteti buni, dar astazi trebuie sa recunosti faptul ca cei din old gang au fost mai buni ca toata lumea, fara sa incerci sa gasesti si motivul pentru care s-a intamplat asta, pentru ca si ei pot sa invoce faptul ca pe evo aria de recrutare a playerilor pentru pve este cel putin jumatate cat cea de pe genesis, ceea ce le face lor treaba mult mai grea decat ne-ar face-o noua delayul aici, te rog, nu te infoia la mine cum faci la toata lumea, ca nu e cazul, incerc doar sa te fac sa vezi situatia si din alte perspective.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 01-07-2012, 05:13:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mulþumim de aprecieri. Raidu nostru avea oameni bis pe 2 specuri. Când am terminat toþi bosii, împãrþeam itemele ori la off speck ori la alturi -. Suntem mândri ca ne remarcam prin performanþã ºi prin faptul ca nu avem mici plusuri cu grade în staff. Suntem ca vorba aia ca omu cuminte tace ºi face.
Frumos event -


Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 01-07-2012, 06:07:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noi ... cei din Old Gang.....

Dam incredibil de bine !






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaW_StriKeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2015 02:07)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 147, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 3

 
Post Posted: 01-07-2012, 08:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi cei din Old Gang (Evolution) nu a-ti avut probleme cu LAG-uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul de pe Genesis
Daca nu ar fi fost LAG am fi scos primele guilde ~33minute asa ca Raised eyebrow
Veniti pe Genesis la un event, hai ca nu e greu 150 vote points ca sa va lamuriti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tusskaar

[Creep]



Status: Offline
(since 08-07-2017 17:59)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 564, Topics: 87
Location: Barlad

Reputation: 109.7
Votes: 34

   
Post Posted: 01-07-2012, 08:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RaW_StriKeR wrote:
Voi cei din Old Gang (Evolution) nu a-ti avut probleme cu LAG-uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul de pe Genesis
Daca nu ar fi fost LAG am fi scos primele guilde ~33minute asa ca Raised eyebrow
Veniti pe Genesis la un event, hai ca nu e greu 150 vote points ca sa va lamuriti

Boring:





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladica
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-07-2012 18:45)
Joined: 06 Oct 2011
Posts: 57, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: -156.8
Votes: 13

Post Posted: 01-07-2012, 08:35:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratilor nu inteleg pentru ce atatea suferinte...?!Asta este clasamentul,gg toate guildelor mai ales guildei I need a life care abia infintata isi lasa amprenta intr-un event PVE.Sa speram ca la urmatorul event nu va mai fi lag si nefarian va fi bagat -

Don't click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 01-07-2012, 08:54:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BAfta OLd GAng !!!OLD GANG 4 the winn!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 01-07-2012, 10:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soulshard wrote:
Cate beri ai savurat la mini-topicul asta?


Soulshard wrote:
mini-topic


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 01-07-2012, 10:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Soulshard wrote:
Cate beri ai savurat la mini-topicul asta?


Soulshard wrote:
mini-topic


-


Calmdown, are mai mult views decat a lui kos -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 01-07-2012, 10:13:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ofc, ca eu am inchis topicul :/ . Daca il lasam si eu deschis ca si el faceam mai mult flame + replays + views. Deci B@FT@ zohl
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exdeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 13:44)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 4

 
Post Posted: 01-07-2012, 10:36:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se poate sa nu imi las si eu amprenta la un asemenea topic, si permiteti-mi sa incep cu o intrebare: Sunteti terminati!?

Pe bune acum, de ce atata tam-tam la un event de genu asta... Va certati aiurea pe niste lucruri gresite... Si ce daca Deathwish a batut HKP la o secunda? si ce daca Old Gang le-a batut pe astea 2 din urma... ce conteaza? Ceea ce s-a demonstrat prin Event este ca Deathwish e cea mai buna la alianta pe genesis, HKP cea mai buna la hoarda pe genesis, Old gang cea mai buna la mama lor acasa, pe evolution... Nu conteaza care e cea mai buna pe server sau care e cea mai buna pe realm...Va ajuta pe voi sa va umflati in pene ca sunteti cea mai buna? Foarte bine! Asta nu inseamna ca o sa faca lumea coada sa va pupe undeva... asta nu inseamna ca ati realizat cine stie ce minunatie... a fost un raid pe care fiecare dintre noi, participantii, l-am facut de ZECI de ori.

Sunteti extraordinar de penibili cativa dintre voi si invatati ce am invatat eu de la eventu trecut (la care recunosc, si eu mi-am facut draci, mi-am mai tocit nervii pe care nu mi-i da nimeni inapoi) E UN JOC! Nu iti aduce bani faptu ca esti No.1 la eventu asta, nu te umple de femei...

Din partea mea felicitari Deathwish care ati demonstrat ca puteti si ca sunteti capabili de multe lucruri, insa ca si sfat (in special pentru Moon) las-o mai moale ca nu isi are rostu toata ura asta pe care o ai pentru HKP. Daca esti baiat destept iti vei folosi timpul si energia sa faci din Deathwish ceva mult mai bun decat e acum, decat sa umblati pe la noi sa cautati nod in papura. Am zis-o si o mai zic... voi sunteti la alianta, noi suntem la hoarda... old gang e pe alt server... afara de rewards care nu au fost extraordinare (scz Zohl -) eventul nu a oferit nimic special...nu ar trebui sa existe discutiile astea absolut deloc.

Pt zohl si ceilalti GM-i: sfatu meu: lasati alte lucruri sa determine care sunt cele mai bune guilde pe server/realm-uri.. vad ca eventurile nu mai sunt menite sa arate asta ci doar sunt menite sa gaseasca greseli la ceilalti, sa creeze certuri inutile si ura... Eu stiu ca voi aveti o placere sadica sa vedeti cum se arunca cu "securi"si se "taie capete" pe aici, insa nu e bine...

Ms fain si spor acolo.. felicitari inca odata!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 01-07-2012, 10:41:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Ofc, ca eu am inchis topicul :/ . Daca il lasam si eu deschis ca si el faceam mai mult flame + replays + views. Deci B@FT@ zohl



Ce rau imi pare ca nu ti-am vazut topicu deja "celebru" ca am fost plecat -(, aud vorbe mari despre el si intamplari legendare ca urmare , deci i want it:D, daca zici ca doar l-ai inchis inseamna ca inca exista undeva, imi dai un lnk te rog?-

btw, BV mie ca n-am murit tot eventu -)) decat cand mi-au bubuit nitro boost , nici la maloriak de la KS nici la malo:D



Sarcasm---The ability to insults idiots without them realizing it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcstab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 341, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 400.1
Votes: 20

   
Post Posted: 01-07-2012, 10:48:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exdeus wrote:
Nu se poate sa nu imi las si eu amprenta la un asemenea topic, si permiteti-mi sa incep cu o intrebare: Sunteti terminati!?

Pe bune acum, de ce atata tam-tam la un event de genu asta... Va certati aiurea pe niste lucruri gresite... Si ce daca Deathwish a batut HKP la o secunda? si ce daca Old Gang le-a batut pe astea 2 din urma... ce conteaza? Ceea ce s-a demonstrat prin Event este ca Deathwish e cea mai buna la alianta pe genesis, HKP cea mai buna la hoarda pe genesis, Old gang cea mai buna la mama lor acasa, pe evolution... Nu conteaza care e cea mai buna pe server sau care e cea mai buna pe realm...Va ajuta pe voi sa va umflati in pene ca sunteti cea mai buna? Foarte bine! Asta nu inseamna ca o sa faca lumea coada sa va pupe undeva... asta nu inseamna ca ati realizat cine stie ce minunatie... a fost un raid pe care fiecare dintre noi, participantii, l-am facut de ZECI de ori.

Sunteti extraordinar de penibili cativa dintre voi si invatati ce am invatat eu de la eventu trecut (la care recunosc, si eu mi-am facut draci, mi-am mai tocit nervii pe care nu mi-i da nimeni inapoi) E UN JOC! Nu iti aduce bani faptu ca esti No.1 la eventu asta, nu te umple de femei...

Din partea mea felicitari Deathwish care ati demonstrat ca puteti si ca sunteti capabili de multe lucruri, insa ca si sfat (in special pentru Moon) las-o mai moale ca nu isi are rostu toata ura asta pe care o ai pentru HKP. Daca esti baiat destept iti vei folosi timpul si energia sa faci din Deathwish ceva mult mai bun decat e acum, decat sa umblati pe la noi sa cautati nod in papura. Am zis-o si o mai zic... voi sunteti la alianta, noi suntem la hoarda... old gang e pe alt server... afara de rewards care nu au fost extraordinare (scz Zohl -) eventul nu a oferit nimic special...nu ar trebui sa existe discutiile astea absolut deloc.

Pt zohl si ceilalti GM-i: sfatu meu: lasati alte lucruri sa determine care sunt cele mai bune guilde pe server/realm-uri.. vad ca eventurile nu mai sunt menite sa arate asta ci doar sunt menite sa gaseasca greseli la ceilalti, sa creeze certuri inutile si ura... Eu stiu ca voi aveti o placere sadica sa vedeti cum se arunca cu "securi"si se "taie capete" pe aici, insa nu e bine...

Ms fain si spor acolo.. felicitari inca odata!


ba astia din hkp lasati acum ca nu conteaza cine e mai bun ca etc daca voi castigati sufereati de parca erati zei la fel si la first bosi etc nu o dati acum in diverse ca sa nu suferim ca etc

Adevaru e urmatoru : Deathwish va depasit deci locu 2 e pt voi S@ll si old gang a iesit pe 1 pe evo la 12 minute peste evo si la 21 peste g0 asta e tot ce conteaza



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 01 July 2012 11:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Next    


The time now is 18-04-2024, 12:49:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x