User
Pass
2FA
 
 

[All Realms] PvE Event 11 - BWD 25HC FULL RUN
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events
Show only staff posts
Author Message93589
Insidia

[Time's not kind.]



Status: Offline
(since 27-12-2017 20:21)
Joined: 13 Nov 2010
Posts: 2455, Topics: 24
Location: i live by the river

Reputation: 185.1
Votes: 59

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  udieded 
Post Posted: 01-07-2012, 12:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mcstab wrote:
daca ni se dau iar reward inscriu guilda cu cea mai mare placere mai vreau un titlu si un mount - asa nu avem ce dovedi vam dat lectii bafta sal


lasa-i scama, le e frica, vin cu dume gen "nu aveam ce dovedi" "nu venim fara rewarduri" -))
acum doar aplica suferinta proasta invatata de la mai mari.

brace yourselves, 2nd HKP is now on.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-07-2012, 12:27:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mam oprit sa comentez deoarece am ajuns la concluzia ca o sa fie un CONCURS fara lag si noi si hkp o sa ii calcam in picioare dar na
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 01-07-2012, 12:32:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ªtiþi care-i cel mai tare event? Ãla care-l fac guildele sãptãmânal. Eu v-aº da un sfat tuturor, organizaþi singuri ºi fãrã premii, întreceri la raiduri între guilde. Doar aºa demonstraþi cu adevãrat dacã sunteþi/suntem buni la ceva. Nu împinºi de la spate de Gm ºi recompensaþi cu premii. Luaþi exemplu de la guildele de top de pe Blizz precum Vodka ºi Insidia. Au organizat singuri un event, caritabil ce-i drept, dar au fãcut-o singuri din iniþiativa lor. Sunt curios, atunci veþi fi în stare sã lãsaþi neînþelegerile la o parte sã organizaþi ceva frumos ºi fun? Think about it!

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Insidia

[Time's not kind.]



Status: Offline
(since 27-12-2017 20:21)
Joined: 13 Nov 2010
Posts: 2455, Topics: 24
Location: i live by the river

Reputation: 185.1
Votes: 59

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  udieded 
Post Posted: 01-07-2012, 12:37:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ e Ensidia, boss

e buna ideea asta, dar cam inaplicabila.. pentru ca aici e la moda suferinta proasta si QQu' dupa cum se vede in topicurile astea post-events.

also, felicitari INL, nu v-am felicitat pana acum ^^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 01-07-2012, 12:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Insidia wrote:
^ e Ensidia, boss

e buna ideea asta, dar cam inaplicabila.. pentru ca aici e la moda suferinta proasta si QQu' dupa cum se vede in topicurile astea post-events.

also, felicitari INL, nu v-am felicitat pana acum ^^

Mulþumesc sincer pentru corectare, eram sigur ca le-am pocit numele. My bad.
ªtiu cã existã suferinþe extreme, tocmai de-aia e un challenge la fel de mare.
ªi... mulþumim -


Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Knivez

[The imba Tank]



Status: Offline
(since 02-01-2021 13:00)
Joined: 20 Mar 2010
Posts: 320, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -232.8
Votes: 20

 
Post Posted: 01-07-2012, 12:57:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scama lasa oamenii in pace, nu mai suferii atat! o singura data ajunge



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 01-07-2012, 13:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wow, revin si eu cu my two cents despre drama asta, ca ma amuza multe lucruri spuse aici si nu pot sa-mi tac fleanca.

Soulshard wrote:
Nu conteaza. Locul 2 e locul 2. Nicidecum locul 1. Dar deh...
1 e diferit de 2. Asta am invatat in cei 26 de ani de viata. Sau cumva imi spuneti ca 1 e = cu 2? -


Ai fi surprins sa aflii ca multe lucruri nu sunt asa cum par. Ai fi si mai surprins daca ti-as mai spune ca 1+1=0. Si acum o sa ma intrebi, pai stai ce legatura are linkul de mai sus? Pai nu vorbeam de timpi aici? Cu milisecunde, cu erori in calcule cu astea? Si serverul e tot un sistem de calcul si e influentat de mai multi factori.

Cum abera unu mai devreme ca vezi tu domne, a postat Gufy@HKP un screenshot in care se vedea timpul lui 20:45 si un screenshot de la deathwish in care timpul era 20:40. Pai da-mi voie mistãr sa-þi zic ca esti terminat. Toti timpii de la fiecare utilizator al serverului DIFERA. Fie ca e vorba de ordinul minutelor, fie de ordinul secundelor.


Tamaie wrote:
Bai cumetre lasa'ma cu astea cu a fost delay pe evo si ca a fost o lupta stransa.Noi am scos in 23 de oameni 40 de min si cand e raidu full sub 39-38 minute.Aku la ce delay a fost, ce dps sa dai?...sa nu mai zik ca era sa luam wipe la maloriak ca off tanku' nu a vaz moobi de delay, erau direct langa boss toti.Nu mai conteaza aku ce si cum, am mai spus mai sus.Ati avut avantaj si gata, nu va contesta nimeni.Nu imi spune u mie ce sa fac, stai jos.Nu vreau sa stau aku de cearta cu voi.Nu COMAPARA tu genesis cu EVO.Ok my friend? intreaba orice guilda de pe genesis cum s'a miscat.Normal ca s'a ajuns la 45 de minute, si dps slab, dc'uri si tot felul de chestii nasoale.


Si HKP a terminat in 23 de oameni, a luat un wipe si tot a avut avantaj de un minut la penultimul boss. Say what now?

krummy wrote:
arggalati12 wrote:
Zohll ca tot se apropie olimpiada de la Londra. Daca o sa fie diferenta de 1 secunda intre 2 concurenti la alergat ,inot tot ce vrei tu nu o sa primeasca amdoi medalie de aur. Da pnm asa is arbitrii si judecatorii pe serveru asta.


Abia astept sa vad la olimpiada cum se da locul 1 la doi tipi fiind la 1 secunda distanta .


La olimpiada n-ai delay. Exceptand olimpiadele speciale unde daca te-ai nimerit sa ai trisomia 21 ai un delay incredibil.

decenu wrote:
ce probabilitate e ca 2 guilde sa termine in aceasi fractiune de secunda ? -


Probabilitatea e de 1:1000000000000000000000000000000000000000000google (daca nu stii ce-i google, google it, haha, ce tare suna, dar ca sa te scutesc, e un numar cu 100 de zerouri) dar uite ca s-a intamplat. Viata e plina de surprize (sau cum ar zice globalistii hateryy OMG A FACUT MANEVRA GAMAO).

Paul !? wrote:
ATI AVUT DELAY? ATUNCI DE CE NU VA MUTATI PE EVOLUTION SI STATI TOTI CALARE PE GENEISS ?


Calmeaza-te sa nu-ti plezneasca vreo vena.

KRQ wrote:


Daca vrei, te invat eu cum sa-ti faci semnatura. Anyway mi se pare funny rau numele pozei "/euprimu.jpg/".

youlooked wrote:
Pana la urma clasamentul cand se posteaza ? Sau e prea complicat photoshopul ?


Daca ai stii cat de complicat e, cateodata nici eu nu stiu cum reusesc sa falsific toate screenshoturile care le pun la cereri unban sau la reclamatii gm.

tynir22 wrote:
oricum Florin Salam e cel mai bun artist din Romania


De acord cu tine.

Tusskaar wrote:
Puteti spune orice, clasamentul este facut nu aveti decat sa va bagati ghiara in gat si sa plangeti.Si daca continuati cu flame-ul aratati ca sunteti doar niste Hateri anonimi.


Da-mi voie sa te intreb, suferi de mania persecutiei? Pentru ca te certi mai rau decat Creolina de la ºatra lu' Pandele si uneori am impresia ca te certi singur.

Snoozywozy wrote:
Amice ai ceva cu oltenii ? vezi-ti de treaba ta si lasa-l pe Gladys ca e un flamer destul de bine instruit a invatat de la maestrii ce stii tu , daca nu ai si tu o replica ingenioasa si bine pusa la punct GTFO , Las-o mai usor cu oltenii si glumele @ oltenia .


Leave Gladys alone!!!

Tusskaar wrote:
Asteapta urmatorul event, la acest event am dat clasa la tot srv-ul.


Am inteles, ne-ai spus-o de o suta de ori, eventual mai deschide vreo trei topicuri prin forum sa afle si restul, cei care nu se uita la categoria asta.

Jaiss wrote:
Nu are cum sa faca asa flame pentru ca eventul asta nu a fost FAIL -

Ma asteptam sa fie ceva interesant, cum dau refresh cum am de citit inca zece pagini.






Si in incheiere, am o problema ... mi-am luat o cafea la un leu si e sparta in cur. Ce fac?





Last edited by Rizwan on 01-07-2012, 13:40:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 01-07-2012, 13:25:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sparge-te ºi tu sã suferiþi împreunã -. Pe armory la recent activity aratã ce bossi ai fãcut ºi ora când þi-a picat bossu în instanþã timp de 1 zi. La cele 2 guilde aratã acelaºi timp?

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zalinda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2012 22:03)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 48, Topics: 5
Location: Deva

Reputation: 15.8
Votes: 4

 
Post Posted: 01-07-2012, 13:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Rizwan: Nu dau quote din motive evidente.

Se dau warn-uri pentru flame, si alte cele, si tu vii aici ca un "baws" faci misto de juma' de server ca deh, tu esti gm :o .

Sa fie diferenta si de 0.000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 secunde, tot e o diferenta.

Rizwan wrote:
La olimpiada n-ai delay. Exceptand olimpiadele speciale unde daca te-ai nimerit sa ai trisomia 21 ai un delay incredibil.


Aici nu este nici o olimpiada, atat speciala, cat si normala, sunt doar suferinzi/jucatori/si Gm-i (care de asemenea se pot imparti in suferinzi/jucatori).


Rizwan wrote:
Daca ai stii cat de complicat e, cateodata nici eu nu stiu cum reusesc sa falsific toate screenshoturile care le pun la cereri unban sau la reclamatii gm.


Nu ca ne-am fi asteptat la vreun raspuns mai logic/coerent din partea ta.

Referitor la problema ta cu cafeaua. Poti sa o bei de la cur in sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcstab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 341, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 400.1
Votes: 20

   
Post Posted: 01-07-2012, 13:27:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca ar trebui inchis topicul .
Eventul a trecut noi am scos cel mai bun timp de pe server restul nu conteaza .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 01-07-2012, 13:39:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rizwan wrote:
Wow, revin si eu cu my two cents despre drama asta, ca ma amuza multe lucruri spuse aici si nu pot sa-mi tac fleanca.

Soulshard wrote:
Nu conteaza. Locul 2 e locul 2. Nicidecum locul 1. Dar deh...
1 e diferit de 2. Asta am invatat in cei 26 de ani de viata. Sau cumva imi spuneti ca 1 e = cu 2? -


Ai fi surprins sa aflii ca multe lucruri nu sunt asa cum par. Ai fi si mai surprins daca ti-as mai spune ca 1+1=0. Si acum o sa ma intrebi, pai stai ce legatura are linkul de mai sus? Pai nu vorbeam de timpi aici? Cu milisecunde, cu erori in calcule cu astea? Si serverul e tot un sistem de calcul si e influentat de mai multi factori.

Cum abera unu mai devreme ca vezi tu domne, a postat Gufy@HKP un screenshot in care se vedea timpul lui 20:45 si un screenshot de la deathwish in care timpul era 20:40. Pai da-mi voie mistãr sa-þi zic ca esti terminat. Toti timpii de la fiecare utilizator al serverului DIFERA. Fie ca e vorba de ordinul minutelor, fie de ordinul secundelor.


Tamaie wrote:
Bai cumetre lasa'ma cu astea cu a fost delay pe evo si ca a fost o lupta stransa.Noi am scos in 23 de oameni 40 de min si cand e raidu full sub 39-38 minute.Aku la ce delay a fost, ce dps sa dai?...sa nu mai zik ca era sa luam wipe la maloriak ca off tanku' nu a vaz moobi de delay, erau direct langa boss toti.Nu mai conteaza aku ce si cum, am mai spus mai sus.Ati avut avantaj si gata, nu va contesta nimeni.Nu imi spune u mie ce sa fac, stai jos.Nu vreau sa stau aku de cearta cu voi.Nu COMAPARA tu genesis cu EVO.Ok my friend? intreaba orice guilda de pe genesis cum s'a miscat.Normal ca s'a ajuns la 45 de minute, si dps slab, dc'uri si tot felul de chestii nasoale.


Si HKP a terminat in 23 de oameni, a luat un wipe si tot a avut avantaj de un minut la penultimul boss. Say what now?

krummy wrote:
arggalati12 wrote:
Zohll ca tot se apropie olimpiada de la Londra. Daca o sa fie diferenta de 1 secunda intre 2 concurenti la alergat ,inot tot ce vrei tu nu o sa primeasca amdoi medalie de aur. Da pnm asa is arbitrii si judecatorii pe serveru asta.


Abia astept sa vad la olimpiada cum se da locul 1 la doi tipi fiind la 1 secunda distanta .


La olimpiada n-ai delay. Exceptand olimpiadele speciale unde daca te-ai nimerit sa ai trisomia 21 ai un delay incredibil.

decenu wrote:
ce probabilitate e ca 2 guilde sa termine in aceasi fractiune de secunda ? -


Probabilitatea e de 1:1000000000000000000000000000000000000000000google (daca nu stii ce-i google, google it, haha, ce tare suna, dar ca sa te scutesc, e un numar cu 100 de zerouri) dar uite ca s-a intamplat. Viata e plina de surprize (sau cum ar zice globalistii hateryy OMG A FACUT MANEVRA GAMAO).

Paul !? wrote:
ATI AVUT DELAY? ATUNCI DE CE NU VA MUTATI PE EVOLUTION SI STATI TOTI CALARE PE GENEISS ?


Calmeaza-te sa nu-ti plezneasca vreo vena.

KRQ wrote:


Daca vrei, te invat eu cum sa-ti faci semnatura. Anyway mi se pare funny rau numele pozei "/euprimu.jpg/".

youlooked wrote:
Pana la urma clasamentul cand se posteaza ? Sau e prea complicat photoshopul ?


Daca ai stii cat de complicat e, cateodata nici eu nu stiu cum reusesc sa falsific toate screenshoturile care le pun la cereri unban sau la reclamatii gm.

tynir22 wrote:
oricum Florin Salam e cel mai bun artist din Romania


De acord cu tine.

Tusskaar wrote:
Puteti spune orice, clasamentul este facut nu aveti decat sa va bagati ghiara in gat si sa plangeti.Si daca continuati cu flame-ul aratati ca sunteti doar niste Hateri anonimi.


Da-mi voie sa te intreb, mamaia ta e tigan? Pentru ca te certi mai rau decat Creolina de la ºatra lu' Pandele si uneori am impresia ca te certi singur.

Snoozywozy wrote:
Amice ai ceva cu oltenii ? vezi-ti de treaba ta si lasa-l pe Gladys ca e un flamer destul de bine instruit a invatat de la maestrii ce stii tu , daca nu ai si tu o replica ingenioasa si bine pusa la punct GTFO , Las-o mai usor cu oltenii si glumele @ oltenia .


Leave Gladys alone!!!

Tusskaar wrote:
Asteapta urmatorul event, la acest event am dat clasa la tot srv-ul.


Am inteles, ne-ai spus-o de o suta de ori, eventual mai deschide vreo trei topicuri prin forum sa afle si restul, cei care nu se uita la categoria asta.

Jaiss wrote:
Nu are cum sa faca asa flame pentru ca eventul asta nu a fost FAIL -

Ma asteptam sa fie ceva interesant, cum dau refresh cum am de citit inca zece pagini.






Si in incheiere, am o problema ... mi-am luat o cafea la un leu si e sparta in cur. Ce fac?


Urat Sigh ai cerut drepturile de autor de la froster ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 01-07-2012, 13:42:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

30 pagini, pa kos.


See you @ next event.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 01 July 2012 11:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30    


The time now is 19-04-2024, 08:28:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x