User
Pass
2FA
 
 

Am o problema foarte mare.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message742
Alexsemlac

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2016 12:00)
Joined: 21 Nov 2010
Posts: 23, Topics: 3
Location: Departe.

Reputation: 90.2
Votes: 3

   
Post Posted: 28-11-2011, 20:01:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara am facut acest topic deoarece cineva mi-a furat contul Contul furat este alexsemlac ,a fost furat,cum a fost furat va zic: nush cum a intrat cineva pe mailul meul a intrat a facut un alternate email alternateul era emailu lui iar dat recover password iar dupa a dat recover password la acount alexsemlac de wow dupa cum vedeti nu a schimbat parola de la forum asa ca am putut sa intru sa postez sa nu ziceti ca mint spre dovada puteti sa va uitati ca pana ieri ora 21:30 nush sigur a fost accesat doar de pe ipul meu (92.114.54.44) iar dupa accea adminu poate verifica ca acum a fost accesat de pe alt ip ,spre dovada ca a fost ipul meu puteti sa va uitati la contul (alexarad) sa vedeti ipul de la loguri pentru ca este al 2-lea cont al meu ,iar as vrea daca puteti sa am ajutati ca joc aproape de cand so infintat serveru din iunie joc anul 2010 sau candpot sa dau orice informatie despre cont am facut foarte mult epe contul acesta si chiar mi-ar parea rau daca nu as putea face nik numi pasa de mail aveam toate idurile importante dar mai mult imi pasa de contul wow ,imi place serverul,imi place munca adminul si a gmilor deci daca puteti face ceva va rog,postati aici iar eo va voi da un al email daca ati putea sa imi schimbati emailul.

contul furat :(alexsemlac) va puteti uita la ipuri la loguri
contul la care sa vedeti ipul meu acelasi ca ppe contul alexsemalc inainte de 21:30 (alexarad) multumesc daca ziceam ca fac glume nu puteam sa intru pe contul acesta de forum deci va rog ajutatima
Respect echipei Freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
muthambals

[Mingonos]



Status: Offline
(since 02-10-2023 13:03)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 9029, Topics: 117
Location: Bucuresti

Reputation: 500.2
Votes: 88

 
Post Posted: 28-11-2011, 20:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1: Super amuzant redactat texul! Am râs din prima propoziþie sincer. "a fost furat,cum a fost furat va zic:"
2: Contul tãu, responsabilitatea ta. Nimãnui nu-i pasã cã a intrat bunica/ pisica/ mãtuºa/ surioara pe contul tãu si þi-a schimbat parola la mail.
3: Trage o privire pe la http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html. Scrie clar cã:
Quote:
NU vei fi ajutat daca þi-ai dat contul la prieteni sã joace si ei pe el ºi ai rãmas fãrã cont/caractere/iteme/gold

O seara bunã!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 28-11-2011, 20:10:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 28 November 2011 18:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 27-04-2024, 15:58:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x