User
Pass
2FA
 
 

Amintiri din HoV

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1320
radut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2021 20:39)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 98, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 102.4
Votes: 8

 
Post Posted: 27-04-2018, 23:52:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De putin timp joc hunter, si de si mai putin timp, fac mythics dungeons. Deci da, nu-s cel mai stralucit player, asta cu siguranta -.
Si cum fac PvE foarte rar, m-am gandit sa iau cativa playeri "calumea" sa ma ajute c-un HoV m22.
Printre acei playeri "calumea" , s-au nimerit si distinsii Lovermp / Santherona.

Lovermp
- un priest care n-a fost in stare sa tina healu' la primul eots la Hyrja in HoV

Santherona
- un rogue 920+ ilvl, arogant evident. Ca dps l-as compara cu DH-ul meu de 850 ilvl, dar asta-i alta poveste

Nimic gresit pana aici, fiecare joaca cum poate, dar in momentul in care cei doi ies din party pe motiv ca "eu nu dau dps" ...
Ideea e ca mi-am "permis" sa joc MM aoe spec, ca na, aveam rogue 920+ ilvl pt single target + un frost dk 905+ ! (eu de obicei, ca mai toti hunterii banuiesc, joc BM pentru ST)

https://imgur.com/a/wzE9fWq --- overall rec, pana-n momentul in care Lovermp a dat leave

~ Acest post are un singur scop: Poate-i intalniti in mythics dungeons, incercati sa-i evitati ! Stiu ca s-a mai propus odata pe forum, "Blacklist" pentru playerii care dau leave/stau afk in timpul unui dungeon .. si cum nu s-a facut, mi-am permis sa fac acest topic special pentru cei doi.

PS: Postez odata la 2 ani, daca in orice fel acest post incalca regulamentul forumului/serverului, va rog sa-l stergeti. Scuzele mele !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-04-2018, 08:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e viata pe freakz sau blizz..nu depinde de server ci de playeri in sine...


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dahness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2019 10:50)
Joined: 01 May 2018
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 13.2

Post Posted: 01-05-2018, 21:47:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clasica situație de player cu ilvl uriaș,dar din păcate nu știe sa își joace clasa.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2021 20:39)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 98, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 102.4
Votes: 8

 
Post Posted: 02-05-2018, 15:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^
Fiecare joaca dupa "posibilitati", problema e aroganta/lipsa de bun simt.
Sa dai leave pe motiv ca nu-i dps, in conditiile in care playerul "adus" de tine in party e ultimul pe recount avand 921 ilvl (eu 899, respectiv 905 dkul) .. asta e prostie dusa la rang de arta !

!!! Repet, sper ca acest post sa ajute jucatorii care au nenorocul de-ai intalni pe Lovermp / Santherona in mythics.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 13:16:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x