User
Pass
2FA
 
 

Anime - Kakegurui

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message739
w0w^Sn@K3

[Eiyuu Ou]



Status: Offline
(since 09-11-2021 12:00)
Joined: 04 Aug 2013
Posts: 4080, Topics: 265
Location: In my Mind

Reputation: 1907
Votes: 2681

     
Post Posted: 03-09-2017, 07:33:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informaþii despre serie:

Genuri: Dramã, Mister, Psihologic, Shounen, ªcoalã

Teme: pariuri, jocuri de noroc

Episoade: 12

Vârsta minimã:
15+

Descriere: La academia Privata Hyakkou, existã o programã extrem de ciudatã. Când acolo sunt fiii celor mai bogați dintre cei bogați, nu inteligența sau abilitãțile fizice îl evidențiazã pe cel mai bun. Ci arta afacerii, talentul de a citi oamenii. Ce mod mai eficient de a exersa acest talent decât printr-un program intensiv de jocuri de noroc? Acolo, câștigãtorii trãiesc ca niște regi, iar cei ce pierd sunt oamenii de jos. La aceastã școalã se înscrie Ymeko Jabami, iar ea îi va învãța pe copii ce înseamnã sã stãpânești cu adevãrat jocurile de noroc!
Data lansãrii: 01 iulie 2017

Trailer:



Yumeko so angry:
SPOILER !!!



Parerea mea: Cel mai tare anime



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-10-2017, 11:02:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ah..am o problema cu protagonistele ..ori sunt eu misogin de fel ..daca era un protagonist ii dadeam 10/10 ,dar asa..ah ce enervant


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-04-2024, 21:39:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x