User
Pass
2FA
 
 

Best Players on the servers
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 72, 73, 74  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message220703
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 06-10-2010, 08:46:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
Daca acest topic e sa spui lucrurilor pe nume am sa-mi incerc si eu norocul:
Dupa cum am vazut multi il agreeaza pe crasy sau nu-l agreeaza...as dori sa-mi dau si eu cu parerea despre acest "personaj"
@ crashy: actually stim amandoi foarte bine cand ai inceput sa joci si de unde ai invatat sa joci (btw sunt real durs no fake-ers).
si ca sa-ti spun direct...da .intradevar ai ceva skil in degete dar nu poti sa te incadrezi in best class player.( atata timp cat te crezi dumnezeu niciodata nu o sa schimbi nimic).
@drainmachine: as dori sami public si eu parerea despre un best class (warlock) deoarece sunt de mult pe server si pot sa spun ca stiu cam fiecare unde ii e locul) //nu pun la socoteala reclamele care t-i le fac altii.

Warrior: Enrglol ( a ramas cel mai skilled warrior deoarece stie sa joace cu gearu care il are...si nicidecum nul bate gearu ca pe alti warriori)

Warlock: Darkalex ( Stim cu totii<cei care il cunosc> povestea lui darkalex si rank-ul lui in wow....respectati playeri care au skill nu gura.

Druid: Honourless ( Am vazut ca postati mai des (prieteni) ...bun....hai sa fim seriosi. inainte sa postati pe forum...nu va uitati la 2-5 playeri si faceti media. mai cercetati inainte sa postati un post (mai ales referitor la best class).

Mage: Eu unul tin cu Theory dar sa fac referire la prezent ( nu am vazut pana acum un mage care sa se descurce cu orice spec). vad de fiecare data acelasi stil antic si nimic sa te impresioneze ( decat gearul lui de 6k+ care il depaseste)care la facut in 2 v 2 la vrajeala(sau .....in pvp pe freakz totul e posibil) (dar daca am voie spun de TBC unde ERAU: Ianos,Genesys,ingineru,Froster si Warix)

Priest: Dispelbot ( de el pot sa spun ca i-si merita si titlul si itemele pe care le poseda)

Hunter: ------(pass), de cand a plecat szilva(THE REAL ONE) sau Wrynn(THE REAL ONE) ....pot sa spun ___pass___;

DK: Padurarulz ( referitor la Padurarulz:" Pacat ca nu ai mers pe hunter in continuare_best regards -

Paladin: -----(pass) //regula de 3 butoane <no offence ->

Rogue: skilz ( el e tatal vostru < si pe tbc si pe lich king : Good job _)

Shaman: Mondiuex si Nixxon ( nu mam decis in privinta asta deoarece diferenta de gearscore e foarte mare si amandoi stiu sa stapaneasca bine clasa.

Cam atat. Imi pare rau pentru ce-i care sufera de Reclama proasta si Imagine de "Master of WoW".....nu e chiar asa.


Pile of shit. Ca sa faci un post de asta maestre Durs, ar trebui sa ai habar cat de cat de fiecare clasa. Acuma nu ca sufar ca nu prea imi pasa, da ca sa iti demonstrez cam cat de gresita e parerea ta.
Warrior: Tu zici Enrg, Enrg imi zicea mie ca abuzez de reflect bug, ca daca dau spell lock la reflect ar trebui sa mi'l dea mie, nu petului. Intra'devar e foarte bun, da ca sa vezi cat de mult stie un warr foarte bun in general despre WoW.
Warlock: "Povestea lui Darkalex", foarte dramatic, ce poveste? Same, e foarte bun, da esti cam pe langa cu "respectati playeri care au skill nu gura", atata timp cat nu ai vazut nerdrage marca darkalex, ma mir de unde scoti unele chestii cand daca il intreb pe Darkalex cine e Durs zice ca nici nu te cunoaste lol.
Mage: Ye, si mie mi'e dor de Theory, but daca tot esti asa oldschool ar trebui sa iti amintesti ca defapt Cap era magu cu s4 shoulders, mage/rogue. Si mai erau si Ingineru, Froster, Smarter, nu Ianos, Genesys si mai stiu io ce specimene.
Paladin: Dai dovada de ignoranta totala. Intra'devar toti paladinii sunt la nivelul lui Implied care nu stie decat 3 buttons mkayy.
Shaman: Omega, period.
Astept argumente impotriva a ceea ce am zis, domnul veteran.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 06-10-2010, 14:18:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

referitor la povestea ta ...aproape ca am adormit in timp ce citeam povestea ta din copilarie.
imi pare rau ca esti atat de izolat in privinta wow-ului...dar imi pare si mai rau ca sari ca un copil mic ...gandeste inainte sa vorbesti asa flegmatic la adresa mea...daca tu vi pe freakz si crezi ca le stii pe toate....esti bun baiete...dar un topic e facut ca sa iti dai cu parerea....(fiecare player in parte)...iti dau dreptate cand vorbesti de omegarosh....am uitat de playerul ala...deoarece nu lam mai vazut...
referitor la "old school"....am mentionat mai sus despre ce vb...mai citeste odata daca nu tii pasul....ma irita faptul ca te crezi best of...si vreau sa-ti schimb parerea ....dar vad ca din moment ce esti orbit de wow nu intelegi cum sta treaba.....Eu cand mam referit la best class...am vrut sa mentionez playerii care sau mentinut acolo unde sunt.....nu ca ai ajus tu la 2,5k rating la 2 v 2 si te crezi marele macho....
Imi pare foarte rau ca nu iti dai seama ce vreau sa zic.

Youre the best...sper sa poti dormi la noapte inainte sa suferi si sami dai un replay cu alte afirmatii referitor mie....daca nu ma cunosti nu vb fara sa intrebi macar( sau sa te informezi)...


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RushMe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2010 09:46)
Joined: 27 Jun 2009
Posts: 287, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 8

 
Post Posted: 06-10-2010, 15:01:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Predator: Singurul care a inteles despre ce este acest topic. "Best Players on Server"=/="Best PvP Players on Server". Sunt destui care habarn au ce inseamna PvE..
@ Durs: Este o zicala tradusa din engleza "Nu te pune cu un prost, pentru ca are mintea odihnita.....si daca vrea te aduce si pe tine la nivelul sau si te bate pentru ca acolo are experienta". Aka "NuMaiSuferiiDrain".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 06-10-2010, 15:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
referitor la povestea ta ...aproape ca am adormit in timp ce citeam povestea ta din copilarie.
imi pare rau ca esti atat de izolat in privinta wow-ului...dar imi pare si mai rau ca sari ca un copil mic ...gandeste inainte sa vorbesti asa flegmatic la adresa mea...daca tu vi pe freakz si crezi ca le stii pe toate....esti bun baiete...dar un topic e facut ca sa iti dai cu parerea....(fiecare player in parte)...iti dau dreptate cand vorbesti de omegarosh....am uitat de playerul ala...deoarece nu lam mai vazut...
referitor la "old school"....am mentionat mai sus despre ce vb...mai citeste odata daca nu tii pasul....ma irita faptul ca te crezi best of...si vreau sa-ti schimb parerea ....dar vad ca din moment ce esti orbit de wow nu intelegi cum sta treaba.....Eu cand mam referit la best class...am vrut sa mentionez playerii care sau mentinut acolo unde sunt.....nu ca ai ajus tu la 2,5k rating la 2 v 2 si te crezi marele macho....
Imi pare foarte rau ca nu iti dai seama ce vreau sa zic.

Youre the best...sper sa poti dormi la noapte inainte sa suferi si sami dai un replay cu alte afirmatii referitor mie....daca nu ma cunosti nu vb fara sa intrebi macar( sau sa te informezi)...

ye beton exact cum ma asteptam, hai sa spunem o mare prostie ca apoi sa ii zicem la ala care a constatat ca sufera. ba ma doare fix in cot daca ma crezi sau nu ma crezi best warlock, tu te'ai legat de mine zicandu'mi ca tot ce e legat de mine se bazeaza pe reclama, si acuma o dai cotita (sau daca esti bine asa de bun warlock incat crezi ca ma poti invata sa joc ca la nivelul tau te rog sa ma luminezi) Inainte sa provoci pe cineva informeaza'te, n'ai tu habar pe unde am jucat eu, ce ratinguri am avut, am jucat putin pe 2.4.3 ulti, dar n'am jucat 4 button spec si nici n'am jucat sa devin ceva vedeta. Ca ma leg de Crashy nu inseamna ca ma cred macho, inseamna ca am ceva cu el, ori tu mare destept te bagi in cearta noastra facand pe marele maestru care stie despre noi totul, dar n'are nici un argument decat parerea lui despre anumiti playeri care si aia e bazata pe legendele olimpului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 06-10-2010, 15:56:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baiatule...mie chiar numi pasa ca te certi tu cu crashy sau te certi cu altcineva...pur si simplu mam saturat de genul asta de copii ca voi care suferiti din Worlf of Warcraft...nu am nimic personal cu tine...chiar nici macar nu ma interesezi dar mai iritat cu replay-ul tau in care incerci sa-mi dovedesti ca sufar...dimpotriva...tu suferi din moment ce tot o dai la inaintare....nu mai continuu pentru ca nu vreau sa fac off topic.
gaseste-ti alt loc de joaca si lasa-ne cu fanteziile tale.
daca vrei sa imi spui ceva personal te astept: [email protected] , dar nu imi spune mie ca nu suferi din moment ce vorbesti flegmatic pe forum...asta ca sa te vada lumea ...ca esti un simplu copil.

Posturi unite automat, 06-10-2010, 16:56:02

RushMe wrote:

@ Durs: Este o zicala tradusa din engleza "Nu te pune cu un prost, pentru ca are mintea odihnita.....si daca vrea te aduce si pe tine la nivelul sau si te bate pentru ca acolo are experienta". Aka "NuMaiSuferiiDrain".


am incheiat discutia cu drain. 10x for advice.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skilz

[Roguetakeszeroskillz]



Status: Offline
(since 28-11-2018 15:28)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 621, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 122.9
Votes: 38

   
Post Posted: 06-10-2010, 16:05:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce hatter esti drain :o


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 06-10-2010, 16:10:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
@drainmachine: as dori sami public si eu parerea despre un best class (warlock) deoarece sunt de mult pe server si pot sa spun ca stiu cam fiecare unde ii e locul) //nu pun la socoteala reclamele care t-i le fac altii.

Quote:
dar nu imi spune mie ca nu suferi din moment ce vorbesti flegmatic pe forum

Bun, deci tu ai vorbit flegmatic asta inseamna ca suferi nu?
Quote:
baiatule...mie chiar numi pasa ca te certi tu cu crashy sau te certi cu altcineva...pur si simplu mam saturat de genul asta de copii

Adica nu iti pasa ca ne certam dar totusi te'ai saturat de cearta noastra care are directa legatura cu suferinta? De cate ori trebuie sa iti zic sa nu imi zici ca eu ma cert din suferinta daca nu ma cunosti? Oh prea inteleptule Durs noi suntem niste copcii pe langa tine, dar totusi daca esti asa matur de ce ne'ai bagat pe noi bighidii in seama?
Overall, iti dai seama ca n'are nici o logica ceea ce spui? Sa facem rezumatul, tie nu iti pasa de cearta noastra dar totusi te'ai saturat, de aia vorbesti flegmatic fata de noi chiar daca dupa gandirea ta aia de om matur aia inseamna sa suferi. Apoi faci o lista cu toate legendele copilariei tale cu care totusi n'ai vorbit in viata ta dar presupui ca stii totul despre ei. Iti dai seama ca ai dat un chix si ii zici la ala care ti'a atras atentia ca sufera pentru ca cica el nu e pe lista eroilor tai. Eu zic ca tu meriti sa ajungi pe OTV.
On: o sa imi pun si eu lista cu eroi, chiar daca nu joaca pe server ce mama naibii ori suntem golani ori nu mai suntem
Druid: Azoth
Mage: Dilir
Priest: Tuska
Paladin: Zalgradis
Rogue: Akrios
Shaman: Pukamon
WARLOCK: JWM
Edit: L'am uitat pe Skilz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 06-10-2010, 16:18:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- ai talent....dar cum a spus harmony...ma opresc sa nu fac ceva dupa care sa-mi para rau

Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-10-2010, 19:04:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Next off-topic here = 2 warn-uri. Pana la urma luati ban.

Best PVP DK: Archdemon (real wrynn)
Best PVE Warlock: Craciisback (a avut profesor bun lol*)


*me

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RushMe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2010 09:46)
Joined: 27 Jun 2009
Posts: 287, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 8

 
Post Posted: 06-10-2010, 19:19:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Druid: Raai ( tankery), Durs
Mage: habarn am
Priest: Natasha
Paladin: habarn am
Rogue: Motion
Shaman: habarn am
WARLOCK: Drain
DK: Napolactdk

* Zohl: Imo nu m-as da asa "tare" intr-o clasa, cand joci de atata timp pe blizzard si nu ai inca Kingslayer ( aka killed LK) macar pe 10n. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cizma

[Mortal Kombat FTW]



Status: Offline
(since 30-08-2014 15:49)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 1453, Topics: 73
Location: Netherealm

Reputation: 60.9
Votes: 38

 
Post Posted: 06-10-2010, 19:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue : orice rogue care joaca envenom -) pana si eu am incercat cu roguel cuiva si am dat jos un war in cateva secunde -(jucand cu mainile, data viitoare voi incerca cu picioarele sa vad ce iese)
Mage : happynuke... zicea cineva mai sus ca "dc happnuke.. pt ca joaca fire in bgs?" nu .. nu din cauza aia l`am pus la best class... lam pus pt ca stie juca.. nush cum sati explic dar daca vrei vino langa el sa il vezi cum joaca
Druid : mbc
Priest : ma abtin aici
Hunter : ce se intampla fratilor unde au disparut survival hunter?- 1 nu mai vezi.. toti sunt pe marksmanship aqm :-o incredibil
Warrior : crashy stie ffs vba aia .. dadesarepresulsideaianuarepresincasablablabla
Warlock : shadowfurry->immolate conflagrate KABOOM ... aici sunt sigur ca drain va sari in capul meu si va spune "nu domle nu e aia rotatia... "
Shaman : multi sau combinat cu warloci Dosent Matter nam vazut pe vreunu sa faca ceva rating cu alte clase in team ... in afara de drolysh care face cu dk
Paladin : multu spun ca e 3 button class... o fi nu zic nu dar eu sunt de parere ca sacred shieldu care absoarbe dmgul mai ceva ca un aspirator praful face toata treaba ... pun pe belakor ca se pricepe
Death Knight : dunno

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 06-10-2010, 20:23:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue: Motion (PVP) / Rofly (PVE)
Mage: Madskill/Capdepepene/Hanry duelistu' (PVP) / Drekyl (PVE) (abia asta dadesarepresulsideaianuarepresincasablablabla)
Priest: Dispelbot (PVP) pur si simplu joaca perfect / Consuelo (PVE)
Shaman: Mondieux (PVP) singurul care este in top de cand e srverul / Shamycow (PVE)
DK: Scoryllus/Padu (PVP) / Napolactdk (PVE) 26k DPS
Warrior: Crashy (PVP) de ce tot spuneti ca Aod e zeu si Crashy e carat in spate de MBC cand Aod a facut tot cu MBC arene? / Landor (PVE) @dps
Paladin: Belakor (PVP) / Sunsorrow/Vulpoaica (1xHeal=55k) (PVE)
Warlock: Drain (PVP) / - (PVE) ~ Shocker te vrem inapoi sa le arati astora cum se joaca un warlock in PVP
Hunter: Saw/Jert (PVP) / - (PVE) hai sa fie Bluff in PVE
Druid: MBC (PVP) / Cobrel/Napolactd/mai era unul restro care avea numele Pr... (PVE)


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 08-10-2010, 20:42:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue:
Mage:
Priest: ZEC ;o
Shaman:
Dk: Padurarulz
Warrior: LEGEA
Paladin: Belakor
Warlock:
Hunter: BESTHUNTEREU ;o
Druid: Man Bear Pig !


http://www.youtube.com/user/cypyy2 <- o hy

http://www.freakz.ro/forum/Cel-mai-shaman-imba-t96651.html - win.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 09-10-2010, 08:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amggg,vad ca au venit multi playeri noi cu habar de wow (chiar daca sunt low geared)

incep cu hunter: besthuntereu,omggg,deci joaca baiatu asta incredibil..nici hot nu apuc sa dau dar sa mai si castez...nice br0..tine-o tot asa:)
shaman: scary,adica spinner,nu e mare minune,si pe tbc era cel mai bun -
priest: imi place cum joaca crazzy..
mage: aici sunt 2: medoxx si madskill,nu prea fac diferenta mereu ii confund - deci madskill e ala cu dispelbot si medoxx e cu hysagi - rlly ?
lock: supernany !!!
rogue: jpn :<
druid: iinsane normal
pala: just nicolae (skilz)
dk: padurarulz ofc
warr: daca nu il pun pe crashy plange 3 zile -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 08:18)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 182, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 16

 
Post Posted: 09-10-2010, 10:06:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rogue: Shiv , adevaratul shiv Surprise
Mage: Sima
Priest: Mafi
Shaman: Siantheone
Dk:Scoryllus ( la corpse explosion nu trebuie skill - )
Warrior: Nu exista war pro pe srv asta
Paladin: Belakor
Warlock: AristoNtel
Hunter: Bestsparteu
Druid: Man Bear Pig ! (pacat , il cara pe spartu de crashy care nu are o treaba cu warrioru )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 15 January 2011 19:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 72, 73, 74  Next    


The time now is 17-09-2024, 05:45:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password