User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1004
DarkDay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 08:09)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 56, Topics: 15
Location: Techirghiol

Reputation: 51
Votes: 6

 
Post Posted: 05-08-2011, 12:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Drektarh
Account name: Thbkiller
IP: 79.117.77.8
GM responsabil: Zohll
Realm: Genesis
Motiv: ''Injurii'' GM
Data si ora: 7.08.2010 ora 12:10
Ceva ce doriti sa adaugati: Acuzatiile sunt nefondate , screenshoot-ul este editat nestiind CINE de pe server a facut printul.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 05-08-2011, 12:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate am inteles a luat ban pentru simplu fapt ca nu a fost de acord cu un gm.. Thinking ceea ce nu mi se pare ok ... iar avand in vedere ca a avut dreptate banul pare nefondat Thinking asta ramane de vazut

Asa acum teoria conspiratiei... Zohl = face parte din Guild-ul Gm and donors => Contracandidatii nostrii ( IJCIMP) la event-ul PvE
Avand in vedere ca player-ul banat este main healer la noi mi mi se pare jalnic ce sa intamplat ...si daca asa va place voua sa castigati nu aveti decat... sa va fie rusine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 06-08-2011, 02:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa, si cine ti-a cerut tie parerea? Sincer, de ce postezi tu aici teoria ta de doi bani?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 06-08-2011, 02:52:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WubTheArrow wrote:
Din cate am inteles a luat ban pentru simplu fapt ca nu a fost de acord cu un gm.. Thinking ceea ce nu mi se pare ok ... iar avand in vedere ca a avut dreptate banul pare nefondat Thinking asta ramane de vazut

Asa acum teoria conspiratiei... Zohl = face parte din Guild-ul Gm and donors => Contracandidatii nostrii ( IJCIMP) la event-ul PvE
Avand in vedere ca player-ul banat este main healer la noi mi mi se pare jalnic ce sa intamplat ...si daca asa va place voua sa castigati nu aveti decat... sa va fie rusine


Si ce legatura are asta? Zohl e social si nici nu prea intra. Incearca sa iti masori cuvintele pe viitor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkDay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 08:09)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 56, Topics: 15
Location: Techirghiol

Reputation: 51
Votes: 6

 
Post Posted: 06-08-2011, 03:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun , acum on-topic legat de postul meu initial ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 06-08-2011, 03:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
WubTheArrow wrote:
Din cate am inteles a luat ban pentru simplu fapt ca nu a fost de acord cu un gm.. Thinking ceea ce nu mi se pare ok ... iar avand in vedere ca a avut dreptate banul pare nefondat Thinking asta ramane de vazut

Asa acum teoria conspiratiei... Zohl = face parte din Guild-ul Gm and donors => Contracandidatii nostrii ( IJCIMP) la event-ul PvE
Avand in vedere ca player-ul banat este main healer la noi mi mi se pare jalnic ce sa intamplat ...si daca asa va place voua sa castigati nu aveti decat... sa va fie rusine


Si ce legatura are asta? Zohl e social si nici nu prea intra. Incearca sa iti masori cuvintele pe viitor.


Sa imi masor cuvintele? dar ce am zis? o teorie e ceva nedemonstrat deci nu am acuzat pe nimeni de nimic... Logic

cobrel wrote:
Asa, si cine ti-a cerut tie parerea? Sincer, de ce postezi tu aici teoria ta de doi bani?


Pentru ca uni oameni mai au si principii lucru care clar voua va lipseste avand in vedere ca nici nu v-ati uitat la postu omului, nu ati zis absolut nimic de ban-ul lui dar a mea teorie ati observat-o si comentato fara retineri sau pic de respect - luand in considerare ca eu nu te-am jignit nu mi se pare ok ca in calitate de om al staff-ului acestui server sa faci asta...But you have the power so you make the rules...but be careful in the future s-ar putea sa dai de cineva care poate sa te intepe

Anyway have fun being rude -

PS: Doamne cat flame pt o simpla teorie - oare dc... nu mai am nimic de spus si daca as avea dreptate as avea degaba - That's life -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 06-08-2011, 09:25:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai citi cererile unban ai vedea ca lasam gm-ii care au dat banul sa raspunda, nu ne bagam aiurea. In plus tu ai face bine sa mai lasi engleza si sa pui mana sa inveti romaneste, nu te prea descurci. Asta doar ca observatie. Cererile unban se rezolva de gm-ul care este trecut la "GM RESPONSABIL" si nu este locul in care se strang bocitoarele sa ii planga unuia si altuia de mila ca vai saracutu' a luat ban.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 11-04-2024 09:31)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-08-2011, 09:27:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poza a fost editata ca sa nu se stie CINE a postat, eu am primit-o si ne-editata.

No unban for you.

WubTheArrow esti degeaba aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 06 August 2011 07:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-05-2024, 16:56:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x