User
Pass
2FA
 
 

Discutii generale
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message12686
BICA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 21:40)
Joined: 05 Mar 2015
Posts: 29, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 28.5
Votes: 2

Post Posted: 19-03-2015, 21:13:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce pot posta aici?

Pareri despre actiunile altor admini.



Intrasem pe server,era una din mapele mele preferate fy_cluj,erau cv jucatori,totu bine frumos,pana cand a aparut un asa zis ,,admin"..ii spun asa deoarece pana azi nu l-am vazut,si se ceondranea cu un jucator,jucatorul respectiv il suspecta de wall,iar ,,allu" se tinea ca e admin...ca il zboara. Bun,dau consola, dau comanda amx_who..eram doar eu..ma gandesc,puiule ca tine am mai fumat,copii ce se tin admini doar sa sperie pe unii. Pana cand vad ca il baneaza,desii pe amx_who nu aparea ca fiind un anume admin pe sv. Sunt nelamurit,din ce am citit in regulamentul nostru,adminiilor,nu e posibil sa dai ban 500 de minute pe motiv ,,dispari". iIn cazul in care,se intampla asemenea ceondaniri,in functie de limbaj de la 5-10 la 30 de min. Dar nu 500 pe in asemenea motiv! As dorii sa stiu si eu cine este acest admin ,,anonim",de ce are grad pe acest server,si de ce isi bate ... facand ceea ce face..







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
'ZeNN

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-02-2016 21:37)
Joined: 15 Nov 2014
Posts: 1955, Topics: 556
Location: Lugoj, Timisoara

Reputation: -38.8
Votes: 462

      dnlonfire 
Post Posted: 19-03-2015, 22:34:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut , ce naiba a plecat si f4mous?
Ati ramas voi doi ?


M/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 19-03-2015, 23:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

'ZeNN wrote:
salut , ce naiba a plecat si f4mous?
Ati ramas voi doi ?

De plecat nu pot sa zic ca a plecat, am cerut sa-l scoata, nici macar la mesajele de pe steam nu imi raspundea si era on. De ce sa-l tin cand nici macar un raspuns nu da. Sa zica "ba am avut nu stiu ce probleme nu am putut sa vorbesc" sau asa ceva... Gasea cumva sa zica motivul.

@BICA - Acel "allu" a ramas cu grad hidden, a fost foarte mult timp admin + acum 1 an cand a fost deschis serverul, in fine detaliii. Am citit in logs si un player il tot jignea si il acuza de cod. 500 de minute le merita, daca nu e in stare sa fac un demo si reclamatie pe forum sa se duca tare. -
Bine ca ai anuntat.
+1 punct.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Take It

[LEGEND!]



Status: Offline
(since 18-09-2021 13:19)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 518, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 227.5
Votes: 82

 
Post Posted: 20-03-2015, 00:27:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BICA , acel anonim sunt eu si tie ti se pare normal ce zicea ala acol ? admin incompetent , but ?. Prima data i'am dat gag si dupa tot continua pe page cu vorbe iar dupa ce i'a expirat gag-ul incepuse din nou. Sa ii para bine ca luat doar 500 min. Si inca ceva , vezi pe cine faci tu copil baiatule. Ai cont din 2015 si vi tu sa ma iei pe mine la raspundere. Mai bine stateai in banca ta si il lasai pe jucator sa faca reclamatie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 20-03-2015, 00:31:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fapta a fost consumata, am vazut de ce a luat ban. Nu va certati aici.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vuurwerk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2015 20:38)
Joined: 30 Dec 2014
Posts: 28, Topics: 7
Location: Bistrita

Reputation: 32.9
Votes: 1

   
Post Posted: 20-03-2015, 19:14:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa raman pe acest server cat voi putea ! N-o sa ma las
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 20-03-2015, 19:22:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo. Tin sa te felicit si pe tine BICA pentru maturitatea de care ai dat dovada.

^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 20-03-2015, 21:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa nu se piarda ideea.
Faydwer wrote:
Din punctul meu de vedere nu se pune, ar trebui ? Tu ai ajuns sus pentru tot ce ai facut pana acum !
Astept sa vad care da reply aici, au acces la consiliu toti adminii in afara de Bloodys deci scuze nu sunt, au termen pana la sfarsit de luna sa imi raspunda la intrebare, care nu imi da un raspuns pana pe 31 la ora 00:00 are gradul scos fara discutii, consider ca nu il/ii intereseaza.


Faydwer wrote:
Din adminii actuali vreau sa stiu si eu un singur lucru: Cine mai doreste sa fie INCA admin aici si cine NU, vreau un raspuns cat mai sincer nu va da nimeni in cap, sunteti multi admini dintre care abia intra cativa.
M-am uitat la orele voastre, in ce zile ati intrat si cat ati stat, unii dupa ce ca intra o data la cateva zile mai stau si 4 minute, tin sa-i felicit pe unii care si-au crescut activitatea si intra zilnic, nume nu dau ca si-o iau in cap va stiti singuri actiunile.
Am prins ideea, e nepopulat serverul, jucatori putini sau chiar deloc, de ce dracu sa stam aici cand putem sa ne mutam in alta parte, etc... Va zic pe romaneste cum sta treaba, ori stati aici si va apucati in plm de treaba ori plecati si cu asta basta. Nu am nevoie de niste nume in lista aia de admini, prefer sa tin 3 sau 4 admini, dar stiu macar ca aia sunt activi.
Fac eu intr-un fel si ii voi premia pe cei fideli serverului si care au ramas si vor ramane, drept respect fata de ei.

Si in caz ca are vreunul in minte asta "cum sa imi zica asta ca nu sunt activ cand nici el nu intra" va spun si de ce, in ultimul timp am lucrat la un proiect pentru acest server si doresc sa-l pun in practica cat mai repede posibil, am petrecut foarte multe ore si nopti pierdute sa-mi iasa mai am putin sa pun totul la punct, sper sa functioneze.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R.I.P

[NBA Basketball]



Status: Offline
(since 23-09-2015 19:52)
Joined: 16 Jan 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: c://root://sid.freakz.ro

Reputation: 34.1
Votes: 3

   
Post Posted: 21-03-2015, 14:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din ce ai citat mai sus Faydwer eu spun cu sinceritate ca inca mai doresc sa raman pe acest server si bineinteles sa raman si admin . M-am atasat frateste de voi si nu vreau sa dau cu piciorul peste tot ce s-a intamplat in intervalul asta de timp , deci raman pe server si cu adminul la fel ..chit ca nu prea am mai fost activ dar imi doresc in continuare.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 21-03-2015, 20:09:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faydwer wrote:
Sa nu se piarda ideea.
Faydwer wrote:
Din punctul meu de vedere nu se pune, ar trebui ? Tu ai ajuns sus pentru tot ce ai facut pana acum !
Astept sa vad care da reply aici, au acces la consiliu toti adminii in afara de Bloodys deci scuze nu sunt, au termen pana la sfarsit de luna sa imi raspunda la intrebare, care nu imi da un raspuns pana pe 31 la ora 00:00 are gradul scos fara discutii, consider ca nu il/ii intereseaza.


Faydwer wrote:
Din adminii actuali vreau sa stiu si eu un singur lucru: Cine mai doreste sa fie INCA admin aici si cine NU, vreau un raspuns cat mai sincer nu va da nimeni in cap, sunteti multi admini dintre care abia intra cativa.
M-am uitat la orele voastre, in ce zile ati intrat si cat ati stat, unii dupa ce ca intra o data la cateva zile mai stau si 4 minute, tin sa-i felicit pe unii care si-au crescut activitatea si intra zilnic, nume nu dau ca si-o iau in cap va stiti singuri actiunile.
Am prins ideea, e nepopulat serverul, jucatori putini sau chiar deloc, de ce dracu sa stam aici cand putem sa ne mutam in alta parte, etc... Va zic pe romaneste cum sta treaba, ori stati aici si va apucati in plm de treaba ori plecati si cu asta basta. Nu am nevoie de niste nume in lista aia de admini, prefer sa tin 3 sau 4 admini, dar stiu macar ca aia sunt activi.
Fac eu intr-un fel si ii voi premia pe cei fideli serverului si care au ramas si vor ramane, drept respect fata de ei.

Si in caz ca are vreunul in minte asta "cum sa imi zica asta ca nu sunt activ cand nici el nu intra" va spun si de ce, in ultimul timp am lucrat la un proiect pentru acest server si doresc sa-l pun in practica cat mai repede posibil, am petrecut foarte multe ore si nopti pierdute sa-mi iasa mai am putin sa pun totul la punct, sper sa functioneze.

Fay, chiar daca imi sti problema si ai spus ca inafara de blodys. Dar eu sunt si voi fi impreuna cu voi, si tu sti bine ca daaca pot ajuta ajut.


^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 23-03-2015, 22:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi se pare mie sau o luam in jos rau de tot cu playerii ? Deja numai depaseste de 5 playeri cand vin acasa si ma uit in livestats... Chiar trebuie sa dau/dam bani pe boost-uri mereu sa vina playeri?

Mai sunt 8 zile si majoritatea nu ati raspuns la ce am zis eu... recurgem la ce am zis eu? Remove?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 24-03-2015, 19:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alte metode de reclama nu sunt??
Sa apara primul in lista cu sv de la cs.


^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 24-03-2015, 20:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ElectRozZ wrote:
Alte metode de reclama nu sunt??
Sa apara primul in lista cu sv de la cs.

Evident voturi, reclame pe site-uri care permit acest lucru, spui la prieteni etc... un share pe facebook la pagina, sunt diverse metode.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 24-03-2015, 20:18:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu facebooku nu faci mare lucru, am tot spus la prieteni dar nu prea mai joaca.

^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
R.I.P

[NBA Basketball]



Status: Offline
(since 23-09-2015 19:52)
Joined: 16 Jan 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: c://root://sid.freakz.ro

Reputation: 34.1
Votes: 3

   
Post Posted: 24-03-2015, 21:13:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa caut cateva comunitãți care permit postarea altor servere si voi pune.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Next    


The time now is 04-10-2024, 21:18:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x