User
Pass
2FA
 
 

Discutii generale
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message12683
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 25-03-2015, 15:52:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca sunt dar merita cautate.

^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
seVes

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2015 16:12)
Joined: 13 Oct 2014
Posts: 161, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 115.1
Votes: 4

   
Post Posted: 25-03-2015, 17:24:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este posibil sa mearga si cu reclamele,dar nu cu mare succes . Asa am facut si eu cu Blanosu' la inceput. Deja avem un plan,probabil ca stiti,ne mai trebuie partea financiara si totul este asigurat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 25-03-2015, 18:42:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ElectRozZ wrote:
Nu cred ca sunt dar merita cautate.

Ba da sunt site-uri am facut eu reclama pe foarte multe, a functionat un timp au fost jucatori fideli, dar vad ca nu prea au mai intrat.

seVes wrote:
Este posibil sa mearga si cu reclamele,dar nu cu mare succes . Asa am facut si eu cu Blanosu' la inceput. Deja avem un plan,probabil ca stiti,ne mai trebuie partea financiara si totul este asigurat.

So, de saptamana viitoare eu(Blanosu') cu seVes vom pune in aplicare "proiectul" la care am lucrat si sper sa ne iasa, dar 60% tine de voi daca va functiona, vad ca ignoranta si nesimtirea este MAXIMA mai ales la ultima cerere unde au votat doar 4 admini din toata lista aia uriasa. Aici gasiti cererea.
Si va anunt de acum, evident cine frecventeaza forumul si citeste ce se discuta, VA DAU REMOVE, primul care comenteaza are ban permanent, nu imi pasa ca ma credeti dupa vreo suferinta sau plm cum ma credeti voi. Mi se rupe de parerile voastre atata timp cat am oferit respect si ajutor si nu ati vrut sa intelegeti ca ma comport cu voi de la egal la egal, nu am fost un jegos de owner sa va torturez, m-am purtat frumos din punctul meu de vedere, am glumit cu voi fara sa ma supar. Ramane fix alegerea voastra ce faceti in continuare, ramaneti sau plecati.
Nu multi ma cunoasteti cu adevarat sa stiti cat pot sa ma implic in popularea unui server, stau prost cu timpul momentan, dar cum termin cu liceul se va simti implicarea mea.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 26-03-2015, 21:51:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fay nu cred ca e nevoie sa iti mai spun dar eu te sustin cum pot si cum am vb pe skype daca ai nevoie de ceva sa imi spui poate pot ajuta.

Blanosu - -)

Sper sa nu te superi dar asa iti spun de acum. -


^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 26-03-2015, 22:47:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-am schimbat si rank-ul pentru tine -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 27-03-2015, 09:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce face lumea e ziua mea libera azi - si mai sunt liber tocmai joi - -


Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R.I.P

[NBA Basketball]



Status: Offline
(since 23-09-2015 19:52)
Joined: 16 Jan 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: c://root://sid.freakz.ro

Reputation: 34.1
Votes: 3

   
Post Posted: 27-03-2015, 13:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- bine facem - tu ? pai meriti si tu o zi libera -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ElectRozZ

[Creep]



Status: Offline
(since 03-08-2016 18:55)
Joined: 12 Nov 2014
Posts: 781, Topics: 11
Location: Unde a intarcat mutu iapa.

Reputation: 199.6
Votes: 15

 
Post Posted: 27-03-2015, 14:56:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Una la un milion, milion. -

^ElectRozZ^ Vorba lu bunicu
Incaleca si f-te descaleca si dute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
R.I.P

[NBA Basketball]



Status: Offline
(since 23-09-2015 19:52)
Joined: 16 Jan 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: c://root://sid.freakz.ro

Reputation: 34.1
Votes: 3

   
Post Posted: 28-03-2015, 09:50:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) Totusi asteptam sa populam cumva serverul pentru ca nu este normal sa jucam aproape doar noi adminii dar asta tine si de buna vointa noastra , deci haideti sa trecem la treaba sa iesim si noi in evidenta si sa fim mai dornici nu sictiriti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 28-03-2015, 13:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

R.I.P wrote:
-) Totusi asteptam sa populam cumva serverul pentru ca nu este normal sa jucam aproape doar noi adminii dar asta tine si de buna vointa noastra , deci haideti sa trecem la treaba sa iesim si noi in evidenta si sa fim mai dornici nu sictiriti.

"asteptam"... aha pai asteptati voi mult si bine, daca nu intrati sa jucati sa se vada acolo macar un 8/32 nu intra nici dracu.

Au fost 2 topicuri la cereri ban / pareri demo si decat 2 admini si-au dat cu parerea ? Lasa ca voi ramane cu aia, daca va e greu sa dati o parere.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R.I.P

[NBA Basketball]



Status: Offline
(since 23-09-2015 19:52)
Joined: 16 Jan 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: c://root://sid.freakz.ro

Reputation: 34.1
Votes: 3

   
Post Posted: 28-03-2015, 18:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,mi-am schimbat numele din [R.I.P] in Air Jordan ! Post informativ.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
seVes

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2015 16:12)
Joined: 13 Oct 2014
Posts: 161, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 115.1
Votes: 4

   
Post Posted: 29-03-2015, 15:40:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Au fost 2 topicuri la cereri ban / pareri demo si decat 2 admini si-au dat cu parerea ? Lasa ca voi ramane cu aia, daca va e greu sa dati o parere.


In primul rand,eu,cel putin nu pot tine pc on 24/7 sa vad ce e nou si sa comentez la toate. Eventual vad despre ce e vorba,de pe tel,si cand am timp dau un comm de pe pc. Bun man,una spunem ,alta face? Pai ce dracu e aici ma? Am zis ca punem la punct un plan si pe urma te "lauzi " ca ramai cu 2 admini?,nu ca as avea ceva cu ei. Sunt intr-o pasa proasta momentan,si cand am citit si asta chiar ma enervat. Daca tot ce bati cu pumnu in piept ca facem ala,pai hai ba sa il facem. Zi si mie cum vrei sa ne implicam cand tu ,una-doua zici ca ramai cu aia? E pura lipsa de respect,si nu din partea noastra ,ci din partea ta. Eu zic prieteneste sa lasi deoparte ***** astea ,ca nu aduci niciun bine,mai rau faci. Nimeni nu se mobilizeaza cand e demoralizat.

Posturi unite automat, 29-03-2015, 16:40:02

Astia putini,slabi cum suntem usor -usor o sa ne scoatem la capat,dar daca mai e unu care ne mai da si in cap,se va duce pe Phallus absolut tot. Daca tot suntem putini ce rost mai are sa ne mai "ameninti" ca ne dai afara? Eu nu suport vorbele care sunt in vant , hotaraste-te ce vrei sa faci ,cu cine si cum.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 29-03-2015, 18:59:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As dori sa cititi toti ce am zis aici chiar daca am scris mult poate asa veti privi altfel problema !

Ce spui tu seVes e banal din multe puncte de vedere.
- Topicurile alea au fost deschise 2 zile, se putea face un sacrificiu atat de mare incat sa fi lasat o parere acolo mai ales ca era sambata. Daca eu am dat ban aiurea si acolo nu era cod si unul din voi ar fi spus "ba nu e cod" ? Conteaza o parere.

- Da am zis ca punem la punct un plan, doresti sa-ti fac statuie? Vrei recompensa ca te-ai OFERIT sa ajuti? Vrei sa-mi scoti ochii dupa cu vorbe "eu am facut tot, daca nu eram eu serveru era inca gol, daca plm eu eu eu eu...", daca vrei sa faci asta da inapoi cat ai timp.

- Nu ma "laud" cum zici tu ca raman cu 2 admini, atata timp cat in lista aia sunteti foarte multi si pe forum nici jumate nu sunteti prezenti nici macar la discutii libere sa ne mai injuram una alta sau lista de codati in care sa postati macar de 2/3 ori pe saptamana, cum vrei sa va mobilizez, spunand ca "va dau up-uri, pi2de invelite in ciocalata si 1 mil de euro", asa vrei ?

- Si una dintre cele mai banale lucruri spuse e asta [ "Zi si mie cum vrei sa ne implicam cand tu ,una-doua zici ca ramai cu aia?" ], nu crezi ca ati avut destul timp sa va implicati ca sa nu ajungem la asemenea lucruri? Ce v-a oprit din a va implica inainte sa va "amenint" cu remove? Hai spune istetule !!! Sa raspund tot eu ? NU ATI PRIMIT GRADELE DORITE, ASTA V-A OPRIT, de cand am deschis serverul am tot primit intrebari pe mess,steam,private message de genul "nu imi dai si mie un grad mai mare ca stiu comenzile, imi dai up ca sa pot fi mai activ sa pot prinde codati, etc.." pai stati fratilor ca eu va dau, dar voi nici dupa ce ati primit nu ati facut ce ati promis, sau altii ma injurau si isi bagau p.la in el de server si ziceau ca nu au nevoie oricum e gol. Pai e frumos?

- Inca o banalitate [ "E pura lipsa de respect,si nu din partea noastra ,ci din partea ta. ]. Serios ?!? Lipsa de respect tot din partea mea, aici am ras putin. M-am purtat frumos cu voi, chiar prea frumos si am fost luat de prost, cum cereati si nu primeati gradele dorite cum va luati talpasita si plecati, uite si exemple [ ^MyTzA^, Calm., Fr3sH ;x, Off., MACY + altii ] da stiu ca unii o sa ziceti "ba cine dracu sunt astia" exact nu aveti de unde sa stiti pentru ca ei pe server nu au dat, iar pe forum nici atat.
seVes wrote:
Astia putini,slabi cum suntem usor -usor o sa ne scoatem la capat,dar daca mai e unu care ne mai da si in cap,se va duce pe Phallus absolut tot. Daca tot suntem putini ce rost mai are sa ne mai "ameninti" ca ne dai afara? Eu nu suport vorbele care sunt in vant , hotaraste-te ce vrei sa faci ,cu cine si cum

Sunteti 17 admini fara owneri/vip nu sunteti putini, eu nu vad nici jumate pe forum sa stiu si eu care mai e alaturi de server. Usor o scoatem la cap zici ha, pai serverul este din 6 Octombrie si are 6 luni DA 6 LUNI vedeti voi vreo schimbare? Spune tu istetule cat mai dureaza acest "usor, usor" hai spune cat, inca 6 luni, 1 an, 10 ani cat? Zici ca va amenint, pai normal sa va amenint poate va mobilizati in plm cumva, vrei sa ma hotaresc cum zici tu si sa nu fie vorbe in vant? Asteapta tu pana Marti si vei vedea.

Si sa inchei asa frumos, ai fost owner ai uitat cat de greu este, oricum nu stiai nici nu doreai sa stii, nu te asculta nimeni "faza cu aia de se injurau, iar tu injurai cot la cot cu ei", sau cand ai zis "*** it plec, nu ma mai intereseaza".
ZeNN , F4mous fosti owneri, care acum nici macar un "salut bai prostule" nu stiu sa spuna pe steam cand inainte vorbeam incontinuu. Am ramas eu cu TheGeneral care nu da absolut nici un semn de viata, ia spuneti voi cum imi vine mie cand nici macar ownerul nu se prezinta pe forum/server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R.I.P

[NBA Basketball]



Status: Offline
(since 23-09-2015 19:52)
Joined: 16 Jan 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: c://root://sid.freakz.ro

Reputation: 34.1
Votes: 3

   
Post Posted: 29-03-2015, 19:37:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmmm, deja devine un subiect cam fraged si din asemenea discutii pot aparea certuri ceea ce nu cred ca e cazul. Are si Fay dreptate , el fiind singurul owner nu poate sa le faca pe toate,de asta are nevoie de ajutorul nostru nu sa stam sa belim cucu si sa intram doar pe server cand ne amintim..Deci cred ca acum e treaba noastra sa ne strangem niste admini cu bani,si sa ii punem la boost-uri macar 1 saptamana sa tina serverul in boost sa vedem ce iese,poate avem vreun castig dar intrebarea este daca "ai cu cine" .. mno bun aici depinde numai de noi,Faydwer nu poate face totul singur,bani pt host,bani pt boost etc etc ..haideti colegilor sa ne implicam doar nu cred ca doriti sa dam cu piciorul peste tot si peste toate vremurile bune. Ideea cu boost-ul sper sa fie pusa in practica si sa ne strangem macar..macar 5 admini care sunt de acord , inclusiv eu pt ca daca am venit cu aceasta propunere logic ca ma bag. Trebuie sa fim si mai uniti , adica mie nu imi place sa stea serverul aproape gol, 0/32, 2/32 . arata oribil de urat. Serverul se poate ridica oricum dar asta depinde de noi , de bunavointa noastra si de implicare. Pe ceilalti cred ca tot in fundulet o sa ii doara cu serverul plin sau nu. Adica normal,de ce ar juca prostul x pe un server aproape gol? Fay,cand am citit faza cu up-urile crede-ma ca e adevarat,toti tanjesc pentru un grad maricel dar nu vezi nimic din partea lor,cred ca aici trebuie sa acorzi si tu upgrade-uri mai greu , sa vedem cine sta si cine nu...sunt sigur ca sunt unii care stau doar pentru grad si nici macar nu au mai intrat ( nu dau exemple,si nici nu am zis ca dai up-uri usor - ) DECI IN CONCLUZIE HAIDETI SA NE STRANGEM CU BOOST-UL ALA SA TINA O SAPTAMANA ODATA SI SA VEDEM DACA SE ALEGE CEVA.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 29-03-2015, 20:02:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am mers pe premiza ca suntem la inceput hai sa mai las de la mine cu cerintele pentru admin/upgrade, dar am lasat degeaba. Multi nu inteleg lucruri simple, le place sa se victimizeze si sa zica ca nu ei sunt de vina ci altii.
Fac pariu cu oricine pe orice suma de bani doreste, daca eu in secunda asta am dat downgrad unor persoane nu o sa-i mai vad pe server sau ma injura si pleaca, am tupeu sa fac asta bag si mana in foc pentru asta. Au fost "n" cazuri, am dat warn si mi se plangeau ca de ce am eu warn cand era vina aluia.

Daca las o saptamana serverul pe mana unuia dintre voi stiti ce sa faceti cand apare o eroare sau ceva si cum sa o rezolvati? Uneori mai apar unele, si stau sa le rezolv, deaia am scos unele pluginuri gen rank-urile la care inca incerc sa rezolv situatia sa le pun.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Next    


The time now is 04-10-2024, 21:03:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x