User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 372, 373, 374  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message572953
Chill

[QQ no Skillz]



Status: Offline
(since 06-07-2013 23:10)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 52
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 4

 
Post Posted: 04-05-2013, 21:50:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lumina ºi cãldura Paºtelui sã ne încãlzeasca sufletele, sã ne lumineze minþile, sã ne deschidã inimile spre iertare. Sã fim mai buni, sã ne bucurãm din plin de frumuseþea tuturor lucrurilor care ne înconjoarã ºi sã dãruim iubire celor dragi. Sãrbãtori Fericite The Betrayers!

Cu respect SoClose (Crazydk)


for *** sake, why so seriously ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unknown123

[Tranquility]



Status: Offline
(since 27-10-2019 17:31)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 2668, Topics: 51
Location: Westfall

Reputation: 14558.6
Votes: 1060

 
Post Posted: 05-05-2013, 00:03:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarbatori fericite tuturor!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2013, 08:48:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paste Fericit tuturor -
si multa Iubire`n Sufletele voastre
imi cer scz pt necazuriile care le`am provocat, sper sa intelege`ti
si multumesc pt sansa pe care am primito -



R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flippy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2020 20:13)
Joined: 28 Nov 2010
Posts: 78, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 280.3
Votes: 7

 
Post Posted: 05-05-2013, 09:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paste fericit!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nemoboyz

[Creep]



Status: Offline
(since 05-11-2016 19:57)
Joined: 31 Jan 2012
Posts: 657, Topics: 80
Location: Kezan

Reputation: 56.3
Votes: 44

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2013, 09:53:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!
In legatura cu ce se vorbea pe paginile anterioare, good job, Zohl !
Zohlomg wrote:
Uita-te la Hunter, ~6 buguri destul de importante reparate pana acum.

eh aici sper ca te referi ca dadea prea tare - pentru ca da tare,e mereu in top indiferent de encounter. ma uit la videoclipuri pe net si abia vad hunteru (si nu,nu e din cauza ca ar fi noob). rogue, mage, cateodata warrior,warlock,balance druid, astia sunt pe locuri fruntase. dar o sa se repare si asta (sa speram) ^^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
allecs2405

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2014 20:26)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 3

Post Posted: 05-05-2013, 10:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

”Fie ca Sfânta Sãrbãtoare de Paºte sã vã coboare în suflet minunea Învierii. Multã cãldurã, pace ºi liniºte în suflet. Hristos a înviat ! Paste Fericit The Betrayers !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 05-05-2013, 11:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va doresc un Paste Fericit! Cu respect Nightpanther!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 08-05-2013, 06:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bafta all ne auzim in maxim 2 luni!!!


Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 08-05-2013, 07:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kreyzeFX wrote:
pai normal ca fac QQ
adica eu ca paladin de la 35k pe dummy sa ajung la 27-28 si in raid la fel sa numai scot dmg indiferent cat de mult ma straduiesc(joc paladin de ceva vreme si credema ca nu imi poti spune mie ca nu stiu juca) din cauza unui imputit de exploiter si alti dps melee gen dk/rogue/war sa ma iau cu 8-9-10 milioane dmg done? asta ti se pare tie corect?
pe mine ma afecteaza armura aia de la 60k dps sa zicem la 40k si pe restu de la 60k la 55-50.


Scuze ca postez aici dar tie ti se pare normal ca in momentul de fata sa dai mai mult sau cel putin echivalent celor de pe Blizz tinand cont ca nici nu ai full gear ? I mean seriously ? Iti displace armura ? Ar fi cazul sa iti inveti clasa atunci si cum le spuneam tuturor, DPS-ul pe dummy e IRELEVANT intr-un encounter, deoarece acolo nu poti prevedea dinainte ce o sa faci.Daca o sa vina ziua cand lumea va inceta in a sta mereu cu ochiul pe recount si ar fi mult mai atenta pe ceea ce trebuie sa faca in raid nu ar exista QQ-uri de genul.Atunci cand toata lumea cere server Blizzlike iar omul se chinuie sa ti-o dea pe cat posibil tot nu e bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 08-05-2013, 14:41:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaviciisback wrote:
kreyzeFX wrote:
pai normal ca fac QQ
adica eu ca paladin de la 35k pe dummy sa ajung la 27-28 si in raid la fel sa numai scot dmg indiferent cat de mult ma straduiesc(joc paladin de ceva vreme si credema ca nu imi poti spune mie ca nu stiu juca) din cauza unui imputit de exploiter si alti dps melee gen dk/rogue/war sa ma iau cu 8-9-10 milioane dmg done? asta ti se pare tie corect?
pe mine ma afecteaza armura aia de la 60k dps sa zicem la 40k si pe restu de la 60k la 55-50.


Scuze ca postez aici dar tie ti se pare normal ca in momentul de fata sa dai mai mult sau cel putin echivalent celor de pe Blizz tinand cont ca nici nu ai full gear ? I mean seriously ? Iti displace armura ? Ar fi cazul sa iti inveti clasa atunci si cum le spuneam tuturor, DPS-ul pe dummy e IRELEVANT intr-un encounter, deoarece acolo nu poti prevedea dinainte ce o sa faci.Daca o sa vina ziua cand lumea va inceta in a sta mereu cu ochiul pe recount si ar fi mult mai atenta pe ceea ce trebuie sa faca in raid nu ar exista QQ-uri de genul.Atunci cand toata lumea cere server Blizzlike iar omul se chinuie sa ti-o dea pe cat posibil tot nu e bine.


nu stiu cine esti, sincer nu-mi pasa, parerea mea este ca te-ai bagat fix ca musca in ....sti tu continuarea.
daca tu ai impresia ca eu vreau dps mult, sau aproape cat cel dupa blizz, asta insemnand ca pot ajunge la 300-400k si sa termin cu 200k te inseli amarnic. Imi stiu clasa destul de bine incat sa pot comenta la anumite schimbari si nu cred ca esti tu in masura sa-mi spui mie sa numai stau cu ochiul in recount si sa fiu atent la encounter. nu stiu cu ce oameni ai deaface zi de zi dar eu sunt destul de capabil sa ma uit si in recount si la encounter. cat timp nu joci paladin nu iti dai seama de schimbarile majore care au avut loc la el; am inteles ca au fost probleme cu seal of command si seal of righthouses@divine storm(asta fiind legat de aoe), k am inteles, ma bucur ca eu rezolvat aceste mici exploite-uri, dar acum pe single target, tiinand cont de schimbarea cu armura, psihical dmg-ul meu a scazut considerabil si in mod logic ar trebuie sa mai bag mastery pt. burst si sustain, dar din pacate, dupa testele facute atat in raid cat si pe dummy, nu ai pe ce sa te bazezi deoarece mastery-ul nu merge in proportie de 100% si crit-ul trebuie sa fie destul de mare; de haste nici nu are rost sa pomenesc ca nu face cine stie ce, deja mai mult de 10 e useless(parerea mea).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 08-05-2013, 17:06:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kreyzeFX wrote:
Aaviciisback wrote:
kreyzeFX wrote:
pai normal ca fac QQ
adica eu ca paladin de la 35k pe dummy sa ajung la 27-28 si in raid la fel sa numai scot dmg indiferent cat de mult ma straduiesc(joc paladin de ceva vreme si credema ca nu imi poti spune mie ca nu stiu juca) din cauza unui imputit de exploiter si alti dps melee gen dk/rogue/war sa ma iau cu 8-9-10 milioane dmg done? asta ti se pare tie corect?
pe mine ma afecteaza armura aia de la 60k dps sa zicem la 40k si pe restu de la 60k la 55-50.


Scuze ca postez aici dar tie ti se pare normal ca in momentul de fata sa dai mai mult sau cel putin echivalent celor de pe Blizz tinand cont ca nici nu ai full gear ? I mean seriously ? Iti displace armura ? Ar fi cazul sa iti inveti clasa atunci si cum le spuneam tuturor, DPS-ul pe dummy e IRELEVANT intr-un encounter, deoarece acolo nu poti prevedea dinainte ce o sa faci.Daca o sa vina ziua cand lumea va inceta in a sta mereu cu ochiul pe recount si ar fi mult mai atenta pe ceea ce trebuie sa faca in raid nu ar exista QQ-uri de genul.Atunci cand toata lumea cere server Blizzlike iar omul se chinuie sa ti-o dea pe cat posibil tot nu e bine.


nu stiu cine esti, sincer nu-mi pasa, parerea mea este ca te-ai bagat fix ca musca in ....sti tu continuarea.
daca tu ai impresia ca eu vreau dps mult, sau aproape cat cel dupa blizz, asta insemnand ca pot ajunge la 300-400k si sa termin cu 200k te inseli amarnic. Imi stiu clasa destul de bine incat sa pot comenta la anumite schimbari si nu cred ca esti tu in masura sa-mi spui mie sa numai stau cu ochiul in recount si sa fiu atent la encounter. nu stiu cu ce oameni ai deaface zi de zi dar eu sunt destul de capabil sa ma uit si in recount si la encounter. cat timp nu joci paladin nu iti dai seama de schimbarile majore care au avut loc la el; am inteles ca au fost probleme cu seal of command si seal of righthouses@divine storm(asta fiind legat de aoe), k am inteles, ma bucur ca eu rezolvat aceste mici exploite-uri, dar acum pe single target, tiinand cont de schimbarea cu armura, psihical dmg-ul meu a scazut considerabil si in mod logic ar trebuie sa mai bag mastery pt. burst si sustain, dar din pacate, dupa testele facute atat in raid cat si pe dummy, nu ai pe ce sa te bazezi deoarece mastery-ul nu merge in proportie de 100% si crit-ul trebuie sa fie destul de mare; de haste nici nu are rost sa pomenesc ca nu face cine stie ce, deja mai mult de 10 e useless(parerea mea).


Nu as vrea sa te jignesc sau ceva..dar tu ai citit macar sau stii cel pitin ce ai scris in postul tau dupa care am dat [quote] ? Pur si simplu iti propun sa recitesti ambele posturi, si sa iti dai seama cum te contrazici singur.Nu ti-am cerut o explicatie in detaliu despre cum joci tu pala ret, ti-am spus doar sa nu mai faci QQ dupa Armour Fixes, sau introducerea armurii, fapt reprezentat din vorbele tale "pe mine ma afecteaza armura aia, de la 60k dps sa zicem la 40k",pai pe Blizz era imposibil sa ajungi la acel numar, doar daca jucai cumva pe MoP aveai ceva sanse.Asa ca iti repet vezi de jocul tau acolo si nu mai plange aiurea.Patchul trecut nu cred ca au fost oameni care s-au plans de paladin ca era mereu in top.

O sa fie ultimul meu post aici deoarece o sa ajungi in a te contrazice singur la un moment dat, si o sa fi tu cel care isi va face praf neuroni pentru un joc amarat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 08-05-2013, 17:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaviciisback wrote:

Scuze ca postez aici dar tie ti se pare normal ca in momentul de fata sa dai mai mult sau cel putin echivalent celor de pe Blizz tinand cont ca nici nu ai full gear ? I mean seriously ? Iti displace armura ? Ar fi cazul sa iti inveti clasa atunci si cum le spuneam tuturor, DPS-ul pe dummy e IRELEVANT intr-un encounter, deoarece acolo nu poti prevedea dinainte ce o sa faci.Daca o sa vina ziua cand lumea va inceta in a sta mereu cu ochiul pe recount si ar fi mult mai atenta pe ceea ce trebuie sa faca in raid nu ar exista QQ-uri de genul.Atunci cand toata lumea cere server Blizzlike iar omul se chinuie sa ti-o dea pe cat posibil tot nu e bine.


poate ar fi bine sa recitesti, daca nu iti dai seama ce ai scris, inseamna ca ai o problema
"ar fi cazul sa iti inveti clasa" din asta insinuezi ca eu nu imi stiu clasa.
"Daca o sa vina ziua cand lumea va inceta in a sta mereu cu ochiul pe recount si ar fi mult mai atenta pe ceea ce trebuie sa faca in raid nu ar exista QQ-uri de genul" - ti-am explicat ce se intampla pe paladin deoarece comentezi fara sa ai niste cunostiinte pe clasa respectiva.
nu inteleg ce vrei sa demonstrezi cu aceste subiecte care nu sunt in domeniul tau; vrei sa-mi demonstrezi ca sti si alte clase? ca este deasupra altora ca si cunostiinte in wow? cu replay-urile astea incerci sa demonstrezi ca esti matur sau....?
anyway...multumesc pt opinii, o sa iti urez o zi buna in continuare ca sa nu iti bati neuronii cu un "player ca mine". O zi buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 10-05-2013, 12:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kreyze:) vezi ca sa reparat faza aia cu transmogu..- vezi sa numai dai ca se ia ban acuma...-



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 10-05-2013, 14:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am vazut...fix ce e distractiv e interzis


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 10-05-2013, 14:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eh macar de se gandea shockeru si aici, facea un engin special pt wow si facea bani de pe iteme de trangmog mai bine -)))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 372, 373, 374  Next    


The time now is 14-06-2024, 13:42:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password