User
Pass
2FA
 
 

Dragon Soul: Madness of Deathwing
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message58835
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-10-2014, 23:47:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blistering trebuie sa mearga ca tendonul de la Spine... De exemplu, daca dai chain lighting pe blistering nu trebuie sa se duca chain-ul si pe ceilalti blistering ^^. Sunt sigur ca sunt muuuuult mai multe speluri care merg(aoe).
L.E: Rusine guildelor ce au picat Madness cu ele shaman :v.



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5



Last edited by Flashmoo on 05-10-2014, 00:10:53; edited 1 time in total
1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 04-10-2014, 23:57:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xeron wrote:
The boss was tested before the normal mode release for a cuple of hours and the buges were reported. After the heroic mode realese we did not tryed the boss , so we couldn't report the bugs.Stop blaming the testers. Everybody had a chance to test the boss and to report bugs for an entire week, so i don't see the point in this useless off topic.


Unii oameni sunt mult prea prosti sa-si foloseasca singuru neuron pe care il au.

Ba Hac,de curiozitate tu chiar crezi ca buggurile nu au fost raportate cand am fost la "teste" ? Nu inteleg, cum poti fi atat de limitat ? Ca sa sti si tu,***** de care va plangeti acum au fost raportate inca din prima zi cand am "testat" bossul doar ca nu s-a obosit sa le repare.



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 23-09-2021 16:38)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 05-10-2014, 00:19:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
Xeron wrote:
The boss was tested before the normal mode release for a cuple of hours and the buges were reported. After the heroic mode realese we did not tryed the boss , so we couldn't report the bugs.Stop blaming the testers. Everybody had a chance to test the boss and to report bugs for an entire week, so i don't see the point in this useless off topic.


Unii oameni sunt mult prea prosti sa-si foloseasca singuru neuron pe care il au.

Ba Hac,de curiozitate tu chiar crezi ca buggurile nu au fost raportate cand am fost la "teste" ? Nu inteleg, cum poti fi atat de limitat ? Ca sa sti si tu,***** de care va plangeti acum au fost raportate inca din prima zi cand am "testat" bossul doar ca nu s-a obosit sa le repare.

can you even prove that? 'tis easy to say something like "am zis toate bugs dar nu le-a reparat stuffu"..din cate imi amintesc cei care testeaza cu guilda(adica GMs) se intereseaza pt ca e spre interesul lor sa iasa cat mai bine bossu



I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 05-10-2014, 00:27:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UlquiorraSchiffer wrote:
ks18492 wrote:
Xeron wrote:
The boss was tested before the normal mode release for a cuple of hours and the buges were reported. After the heroic mode realese we did not tryed the boss , so we couldn't report the bugs.Stop blaming the testers. Everybody had a chance to test the boss and to report bugs for an entire week, so i don't see the point in this useless off topic.


Unii oameni sunt mult prea prosti sa-si foloseasca singuru neuron pe care il au.

Ba Hac,de curiozitate tu chiar crezi ca buggurile nu au fost raportate cand am fost la "teste" ? Nu inteleg, cum poti fi atat de limitat ? Ca sa sti si tu,***** de care va plangeti acum au fost raportate inca din prima zi cand am "testat" bossul doar ca nu s-a obosit sa le repare.

can you even prove that? 'tis easy to say something like "am zis toate bugs dar nu le-a reparat stuffu"..din cate imi amintesc cei care testeaza cu guilda(adica GMs) se intereseaza pt ca e spre interesul lor sa iasa cat mai bine bossu


Nu ma,vorbesc doar asa sa ma aflu in treaba.



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 23-09-2021 16:38)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 05-10-2014, 00:37:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg dc te enervezi si esti ironic...nu e vina mea si a nimanui ca nu v-ati ridicat la asteptarile noastre cu bossul...nici nu inteleg dc au hotarat sa va ia pe voi la teste cand guilda voastra a luat ban pt exploits...dar na...s-au gandit ca paote meritati o a doua sansa..insa e clar ca nu aveit o treaba la capitolul script/test...bossul asta a fost testat de tot servarul la propriu...


I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 05-10-2014, 00:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UlquiorraSchiffer wrote:
nu inteleg dc te enervezi si esti ironic...nu e vina mea si a nimanui ca nu v-ati ridicat la asteptarile noastre cu bossul...nici nu inteleg dc au hotarat sa va ia pe voi la teste cand guilda voastra a luat ban pt exploits...dar na...s-au gandit ca paote meritati o a doua sansa..insa e clar ca nu aveit o treaba la capitolul script/test...bossul asta a fost testat de tot servarul la propriu...


Ca nu ne-am ridicat la asteptarile voastre cu boss-ul ? Nu stiam ca noi trebuia sa scriptam boss-ul. Uite vezi ca esti prost ? Nu inteleg cum poti fi atat de limitat,inteleg ca e tarziu dar totusi. Btw,vezi ca ai asasinat si limba romana. A,vezi ca nu au luat ban pentru exploits. Hai,du-te si culca-te ca e tarziu si se face prea mult off topic. Sa nu uit,chiar vrei sa-ti amintesc cand testa Betrayersu bossi cum ieseau ? Inca ceva,nu te obosii sa-mi mai raspunzi sau sa-mi activezi casuta. Cheers.



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nEwBsTyLe

[Creep]



Status: Offline
(since 18-11-2023 22:11)
Joined: 10 May 2012
Posts: 505, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 213.7
Votes: 73

 
Post Posted: 05-10-2014, 01:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UlquiorraSchiffer wrote:
nu inteleg dc te enervezi si esti ironic...nu e vina mea si a nimanui ca nu v-ati ridicat la asteptarile noastre cu bossul...nici nu inteleg dc au hotarat sa va ia pe voi la teste cand guilda voastra a luat ban pt exploits...dar na...s-au gandit ca paote meritati o a doua sansa..insa e clar ca nu aveit o treaba la capitolul script/test...bossul asta a fost testat de tot servarul la propriu...


ba retardatule nu intelegi ca sa bagat boss'u pe hc sa-l testeze toata lumea, cine ti-a zis ca am testat noi boss'ul? ce am testat noi a fost faza 1 pe n atata. sunteti si voi ceva guilda importanta pe server de va bagati atata in seama?


 
Staff message (Rageless):
 
+1 warn, limbaj




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 23-09-2021 16:38)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 05-10-2014, 01:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nEwBsTyLe wrote:
UlquiorraSchiffer wrote:
nu inteleg dc te enervezi si esti ironic...nu e vina mea si a nimanui ca nu v-ati ridicat la asteptarile noastre cu bossul...nici nu inteleg dc au hotarat sa va ia pe voi la teste cand guilda voastra a luat ban pt exploits...dar na...s-au gandit ca paote meritati o a doua sansa..insa e clar ca nu aveit o treaba la capitolul script/test...bossul asta a fost testat de tot servarul la propriu...


ba retardatule nu intelegi ca sa bagat boss'u pe hc sa-l testeze toata lumea, cine ti-a zis ca am testat noi boss'ul? ce am testat noi a fost faza 1 pe n atata. sunteti si voi ceva guilda importanta pe server de va bagati atata in seama?

Last com deja e offtopic...ati stat 6 ore peste ora de lansare stabilita initial in vinerea cand s-a bagat bossu pe normal sa-l testati...si cand noi am testat daca va aduceti aminte de ultraxion la care pagina de report bugs era cred ca minuscula in comparatie cu madness...si la fel si la warmaster...urla orgoliu in voi acuma so doar injurati in stanga si in dreapta...voi ati foat luati la teste si voi ati dat fail case closed...rog un gm sa cam stearga pagina asta plus ceva din pagina 9 la cat offtopic a avut loc



I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-10-2014, 01:43:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UlquiorraSchiffer wrote:
nu inteleg dc te enervezi si esti ironic...nu e vina mea si a nimanui ca nu v-ati ridicat la asteptarile noastre cu bossul...nici nu inteleg dc au hotarat sa va ia pe voi la teste cand guilda voastra a luat ban pt exploits...dar na...s-au gandit ca paote meritati o a doua sansa..insa e clar ca nu aveit o treaba la capitolul script/test...bossul asta a fost testat de tot servarul la propriu...

if(retarded person appears==1)
{
aratã-i ce leșinat e;
dovedește-i cât de redus e;
pune-l la ignor++;
}
Și ce vroiai mã? Nu vezi cât de penibil ești când vorbești în necunoștințã de cauzã. noi stãteam și ne fãceam raidurile, pânã sã intre cineva sã scripteze cu adevãrat și durau zile întregi, în rest tot ce fãceam pe PTR era sã ne jucãm cu spell-uri și sã ne dãm iteme. Majoritatea bug-urilor au fost raportate, nu zic toate pentru cã n-aveam cum sã le știm pe toate, tot ce a fost sã testãm noi pe N au fost niște triggãre și niște chestii care dãdeau 1 dmg și care nu existau, ce a mai fost fixat mai departe a fost. Când a fost implementatã varianta pe heroicã, nu ne-am mai ocupat de testing, a fost pusã PENTRU TOATÃ LUMEA CARE PLÂNGEA CA TINE: De ce testeazã proștii ãia, exploitãrii și hackerii ãia? De ce ei și nu noi? De ce ei sã știe dinainte boss-ul și sã dea server first. Ați vrut sã testați, ați avut timp o sãptãmânã, nu știu ce mai plângi atât. Probabil n-ai intrat într-o guildã cu pretenții de server first, în care majoritatea încã se bat cu debuff-ul de la morchok și nu știu ce e aia albastru, roșu, majoritatea care nu știu când sã plece la zon-ozz și majoritatea care mor de la debuff în ultraxion.
Cine a testat LK(unde am fost și eu) a fost prea prost cã a spus cã nu-l intereseazã server first-ul și a trebuit sã stãm pe barã pânã a dat gravity-ul, cã a trebuit sã suport 13423423 de milioane de suferințe din partea lor, cât de buni sunt și alte porcãrii, copilãrisme și amenințãri de genul, dacã te prind în durotar sã moarã mama dacã nu-ți dau cu Bryn-troll-ul peste gurã fraiere, e partea a doua.
Te credeam mult mai deștept, nu ești. Nu aștept alte rãspunsuri din partea ta și a altora care nu știu ce înseamnã chestia de a asista la scriptarea/testarea unui boss.
Sunteți unii care habar n-aveți ce se întâmplã în jurul vostru, dar dați din gurã. Așa sã faceți și în viața de zi cu zi, diferența dintre ultraxion și madness e de cam multe spell-uri și faze, mulțumesc pentru comparație Figaro.



,,Angel Among demons"

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 05-10-2014, 01:53:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba zeus, daca ai fi in locul meu ti-ai pune aceleasi intrebari, trust me!
In seara in care s-a bagat spine ati spamat topicul cu buguri, proofs and all that, pentru ca era live si nu il puteati da jos. Acum, ca scriptul e asa cum e, spuneti ca nu ati mers sa vedeti bossul si vreti sa va creada cineva? E mai mult decat un semn de intrebare.

In fine, eu nu caut sa fac flame pe forum, n`am facut-o niciodata.
Daca ati raportat si bugurile pozitive atunci GG dar fac pariu ca sunt multi si din guilda voastra care se indoiesc de asta.

A trecut si guildul nostru prin ceea ce spuneti voi, cu raportari de bugguri and all that iar la final ne-am trezit ca nu s-au facut unele fix-uri sau daca s-au facut nu erau asa cum a trebuit sa fie. Tocmai din acest motiv am ales ca tot ce gasim sa transmitem pe forum si nu pe alte canale pentru ca nu se stie niciodata unde se pierde informatia.

Ati facut si voi greseli care v-au costat "first realm", sper sa va dea de gandit pt viitor.

Hai sa terminam cu offtopic-ul si cu "haterismul" ca nu e cazul nici pe departe. Eu ma bucur ca am dat jos bossul, asa cum e el, in 23 de playeri. Ca lootul e vai de mama lui, ca se vede romanismul la unele decizii de staff - e adevarat, dar pana la urma jucam pe un server privat care nu se obliga in niciun fel sa ofere ceva playerilor, nici macar egalitate de sanse. Tot progresul care l-a facut serverul de cand s-a infiintat e datorata celor 2-3-5 oameni care au fost tot timpul dedicati, cu sau fara beneficii.




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-10-2014, 01:57:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singurele greșeli pe care le-am fãcut prietene au fost pentru cã am crezut cã se va da resset cd și am stat ca proștii minute bune afarã și pânã sã ne rezolve cineva cu cd-ul, tot ce a fost fãcut a fost ca sã fie o întrecere guild vs guild, din pãcate pentru noi n-a fost, ne-am fãcut-o singuri, ideea e cã am dat boss-ul din 1st try pe 25h. N-am vrut sã intru în discuții prea mult cu ce ați fãcut voi la teste, mi-a povestit multe și kreyze dar am vrut sã vãd cât de ipocriți sunt unii de la voi, știu prin ce ați trecut și voi.
Btw, faza aia cu 23 de oameni e penibilã și la noi au murit mulți la penultima platformã pentru cã i-a bãtut meteorit-ul(dintre care și eu cã mi s-a blocat net-ul), sper cã nu vii cu suferințe de genul cã erați 23 în raid când boss timer-ul nu minte.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 05-10-2014, 02:19:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"prietene" nu caut flame cu tine. GG ca l-ati dat din 1st try, tot n`ati fi avut first kill pt ca toti stim unde se duce el.

Nu a plans nimeni dupa faptul ca nu testam noi, la cum am fost tratati ar fi trebuit sa nu mai facem niciun report, nimic, sa ne vedem de guilda noastra, asa cum isi vad altii de a lor.

Ca nu ati facut tot posibilul sa verificati daca e bine scriptat bossul, asta e una din greselile care v-au costat first killul.

L Edit: Nu mint legat de 23, la urmatorul cd o sa dam timp mai bun, ca sa observi ca asa era. Daca poti, numara tu playerii care apar la bosstimers la killul nostru. Pe langa asta sa stii ca exista undeva prin moldova un monitor care a explodat in timpul raidului.

Posturi unite automat, 05-10-2014, 03:19:39

mda, au refacut bosstimers, aseara apareau 24 pe boss timers. My mistake




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 05-10-2014, 09:22:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

madau wrote:

A trecut si guildul nostru prin ceea ce spuneti voi, cu raportari de bugguri and all that iar la final ne-am trezit ca nu s-au facut unele fix-uri sau daca s-au facut nu erau asa cum a trebuit sa fie. Tocmai din acest motiv am ales ca tot ce gasim sa transmitem pe forum si nu pe alte canale pentru ca nu se stie niciodata unde se pierde informatia.


Tocmai asta a fost problema,noi cand explicam cum ar trebui sa mearga unele mecanici la boss ne-am trezit pe say cu "Vorbesc la telefon" din partea developerului. In prima zi am stat aproximativ 20 de minute la asa zisele teste unde am testat doar prima faza dupa care ne-am trezit cu un "Ne auzim undeva pe la ora 21:00 unde o sa avem prima faza reparata" si ghici ce ? Nu a specificat ca o sa revina peste o saptamana doar cu 30% din din buggurile raportate reparate. Dupa nici nu m-am obosit sa mai merg si nici nu stiu ce s-a intamplat exact. Cum a spus si Snoopy,cat am stat pe Evo nu am facut mai nimic decat sa ne dam iteme pe niste chare si sa testam alte prostii care nu aveau nici o legatura cu DS-ul.

madau wrote:

Ati facut si voi greseli care v-au costat "first realm", sper sa va dea de gandit pt viitor.


Singura greseala pe care au facut-o a fost sa mearga sa dea un try inainte de resetart pentru ca noi nu am apucat sa vedem inca cum e scripltul pe HC la noi pe server si s-au trezit baietii cu CD si nu puteau incepe encounterul si cand i-am spus lui Rageless de problema raspunsul lui a fost sec "Da stiu,nu le dau reset". Ce pot sa zic,patasti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 23-09-2021 16:38)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 05-10-2014, 09:33:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
madau wrote:

A trecut si guildul nostru prin ceea ce spuneti voi, cu raportari de bugguri and all that iar la final ne-am trezit ca nu s-au facut unele fix-uri sau daca s-au facut nu erau asa cum a trebuit sa fie. Tocmai din acest motiv am ales ca tot ce gasim sa transmitem pe forum si nu pe alte canale pentru ca nu se stie niciodata unde se pierde informatia.


Tocmai asta a fost problema,noi cand explicam cum ar trebui sa mearga unele mecanici la boss ne-am trezit pe say cu "Vorbesc la telefon" din partea developerului. In prima zi am stat aproximativ 20 de minute la asa zisele teste unde am testat doar prima faza dupa care ne-am trezit cu un "Ne auzim undeva pe la ora 21:00 unde o sa avem prima faza reparata" si ghici ce ? Nu a specificat ca o sa revina peste o saptamana doar cu 30% din din buggurile raportate reparate. Dupa nici nu m-am obosit sa mai merg si nici nu stiu ce s-a intamplat exact. Cum a spus si Snoopy,cat am stat pe Evo nu am facut mai nimic decat sa ne dam iteme pe niste chare si sa testam alte prostii care nu aveau nici o legatura cu DS-ul.

madau wrote:

Ati facut si voi greseli care v-au costat "first realm", sper sa va dea de gandit pt viitor.


Singura greseala pe care au facut-o a fost sa mearga sa dea un try inainte de resetart pentru ca noi nu am apucat sa vedem inca cum e scripltul pe HC la noi pe server si s-au trezit baietii cu CD si nu puteau incepe encounterul si cand i-am spus lui Rageless de problema raspunsul lui a fost sec "Da stiu,nu le dau reset". Ce pot sa zic,patasti.

ok enough with the hate mood it was funny to see you raging guys 'tis not funny anymore:))) stati linistiti..ca asa am patit si noi...cand ne-a rugat si pe noi daca testam am stat cam o ora si ceva ca sa ne zica ca nu poate in seara aia:)) so we've been there done that ...e foarte shitty treaba...iar faza cu telu? my god daca as avea 10gold pt fiecare data as avea cap deja:))



I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-10-2014, 09:47:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

madau wrote:
"prietene" nu caut flame cu tine. GG ca l-ati dat din 1st try, tot n`ati fi avut first kill pt ca toti stim unde se duce el.

Domnule Madau, te rog sa incetezi cu aceste apropouri. Poate.nu ai observat, dar nu prea a venit nimeni din guilda sa-ti "sufere" cu vreo ceva... first realm & staff.
Mersi de intelegere.
L.E: Am uitat sa mentionez. Si noi am raportat buguri majore, ba chiar toate exploiturile posibile si ca sa fie treaba treaba, am cautat pe toate serverele de 4.3.4 tot ce tine de acest boss, evident ca tot ce am gasit am si raportat ! De ce ? Foarte simplu, este end boss si trebuie sa mearga ca-n videoclipurile pe care le tot postati de pe youtube :v. Inainte de a iesi din joc... asta acum ceva zile bune, am.raportat tot, acum sa aud ca tot noi suntem de vina ca nu am raportat... In momentul de fata au ramas doar buguri de reparat, nu si exploituri. Atata timp cat nu au existat exploituri, nu ai drept sa comentezi. Deci, a fost o intrecere egala, diferenta s-a facut in compozitia fiecarui raid.



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    


The time now is 20-04-2024, 05:44:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x