User
Pass
2FA
 
 

End of the road
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message10276
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 06-05-2012, 01:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Titlul ar trebui sa zica totul. Disband.Motive? Multe si nu ce ar crede multi. Vom incheia activitatea guildei dupa o lunga perioada de distractie si satisfactii impreuna. Cert este ca nu stim daca vom mai reveni vreodata in WoW. Multumim tuturor celor care s-au simtit bine alaturi de noi si au ramas cu noi o perioada semnificativa de timp.
In caz ca va aparea ghilda din nou, vom fi in ea Burton / Asterix / Anesterian / Tirion / Help / Frostbeat / Bizo / Politistu / etc, cei vechi. In nici un caz cine stie ce panarama gen ENS , EliteNightStalkerz sau alte nume "a la ENS".

Le multumesc special celor care au fost alaturi de noi de-a lungul anilor , gen Kenvelo , Menthor , Zladar , Anesterian , Tirion , Aphro , Dean , Whisperica , Subliminal , Bizo , Hrn , Crithappensz , Lunamara , Efemeris ... blah lista e prea lunga si nu imi vin toti in minte la ora asta, cert este ca numele enumerate sunt doar inceputul unei liste foarte lungi. Parasim scena cu capul sus , nu dam disband din cauza unui boss sau ceva , pur si simplu ajung 5 ani jumate. Sunt curios cate ghilde de server privat au mai reusit performanta sa tina steagul sus atata timp sub aceeasi conducere.

Pentru cei care se intreaba ce o sa fac eu : renunt la ghilda ( obvious ) - ramane numele pastrat pe charul meu, renunt la play char - ramane sa tina ghilda ,raman doar ca GM in cadrul staffului Freakz. Totusi , oricand e de baut o bere, un suc ceva , dati un telefon si apar si eu, ca intotdeauna.

Multumesc tuturor celor care au facut parte din ENS.Salutari din partea celor care au condus guilda pana acum.
( Nu am dat gkick nimanui , cand gasiti unde sa va continuati activitatea PvE , iesiti )



Quote:
Victor: ce ratat sunt



Last edited by Burton on 06-05-2012, 01:56:46; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kenvelo

[1337]



Status: Offline
(since 16-04-2017 12:19)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 130, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 78.5
Votes: 14

   
Post Posted: 06-05-2012, 01:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Well ne stim de mult timp,sunt aproape 4 ani de cand "raidez" cu voi si pot spune ca a fost o placere,chiar daca au fost nervi si discutii la mijloc,intodeauna am facut-o din placere.

Cum a zis si burton,a trecut destul timp si cam era momentul sa o "dam de over" cum spunem noi.

Oricand faceti o ieseala sau ceva,puteti sa ma sunati.


Good luck guys -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2012, 02:13:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-a facut placere sa joc cu voi,eu va urez multa bafta in tot ceea ce vreti sa faceti in continuare,in special in real life (pt ca jocul asta mananca mult timp).

Va salut si mai vorbim.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aphro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2018 23:50)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 68.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2012, 02:16:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa imi lipseasca toate noptile pierdute alaturi de voi -..ce fel a sunat asta - dar asta e adevaru.. i'm gonna miss'ya boyz - good luck :*

Posturi unite automat, 06-05-2012, 03:16:02

Aaa si..LUV'YA BURTON --)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dewar

[Stalker of ENS]



Status: Offline
(since 17-05-2022 00:38)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 203, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 357.6
Votes: 22

 
Post Posted: 06-05-2012, 03:05:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Surprise Surprise Surprise Surprise Surprise Surprise Surprise nu pot sa cred ca s-a ajuns aici...freakz fara ENS e ca nunta fara lautari
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaladinTrainer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-06-2012 07:41)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 232, Topics: 16
Location: Kassad Sefu`

Reputation: -10.8
Votes: 9

Post Posted: 06-05-2012, 07:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sa zic, nu am fost de foarte mult timp la voi in Guild pe Cataclysma, si nici foarte mult pe TBC. oricum, putine guilde au fost, sunt, si vor fi la nivelul vostru.

Succes tuturor in continuare in ceea ce veti face, tinem legatura -.

Salut.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 06-05-2012, 08:52:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu pot sa zic decat ca mi-a facut foarte mare placere sa fac parte dintr-un asemenea grup , cu toti ati fost incredibili din toate punctele de vedere , va multumesc pentru aceasta experienta , sper intr-un viitor apropiat/indepartat cum o fi el sa revenim toti in aceeasi formula.Va doresc multa bafta in tot ceea ce veti face in continuare.

Va salut , Frostbeat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
menth0r

[20]



Status: Offline
(since 14-04-2019 20:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 175.7
Votes: 7

 
Post Posted: 06-05-2012, 09:14:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun asa is cam de pe tbc in guilda asta.....au fost multe disbanduri multe reveniri....cu ce se intampla akm nu pot sa dau un pronostic....we will see:Doricum bafta si ne auzim in game:*

!!>>>never say never<<<!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 06-05-2012, 09:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respect Burton si ENS. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 06-05-2012, 09:21:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost un an in guilda asta (nici macar pe retail n-am rezistat atat -)) ) si m-am simtit chiar foarte bine. Ca in orice guilda, au fost si bune, si rele, dar imi vor lipsii toate. In special Asterix cu rasul lui malefic pe ts/scaip, glumele desprea oltean, etc. Good luck tuturor.
P.S. Imi voi lua si eu mw3 dupa sesiune :d.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tirion

[Beyond Imagination]



Status: Offline
(since 04-04-2013 22:49)
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 49, Topics: 2
Location: Bacau

Reputation: 13.4
Votes: 5

 
Post Posted: 06-05-2012, 09:31:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Presimt o revenire odata cu introducerea urmatoarelor patchuri gen 4.2.0 sau 4.3.0 cand o fi sa le bage.Anyway respect ENS si tot ce am realizat pana acuma.Imi pare rau k nu am mai intrat in ultima luna.Sper sa ne vedem curand.Cu bine Wave


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Heretic

[EliteNightStalker]



Status: Offline
(since 03-07-2013 22:21)
Joined: 23 Jan 2011
Posts: 23, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 92.6
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2012, 09:39:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kenvelo -.- wrote:
Well ne stim de mult timp,sunt aproape 4 ani de cand "raidez" cu voi si pot spune ca a fost o placere,chiar daca au fost nervi si discutii la mijloc,intodeauna am facut-o din placere.

Cum a zis si burton,a trecut destul timp si cam era momentul sa o "dam de over" cum spunem noi.

Oricand faceti o ieseala sau ceva,puteti sa ma sunati.


Good luck guys -

Era si momentul dupa 5 ani si jumatate de activitate , au fost ani frumosi pe care i-am petrecut alaturi de voi , amintiri frumoase care nu se uita. Tin sa multumesc tuturor in special celor vechi care au avut o contributie foarte mare la ridicarea acestei guilde : Burton ,Bizo,Aphro,Dean,Anesterian,Asterix,Tirion,Politistu,Crithappens,Dewar, Grow,Menthor,Kenvelo,Hrn si lista continua..Cum spunea si Kenvelo mi-a facut placere sa "raidez"cu voi . Respect pentru toti , ne auzim la o bere . - -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kenvelo

[1337]



Status: Offline
(since 16-04-2017 12:19)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 130, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 78.5
Votes: 14

   
Post Posted: 06-05-2012, 09:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca se mai pune problema de revenire,cel putin nu din partea mea dar cred ca vorbesc in numele tuturor fondatorilor cand zic asta. cum s-a zis si mai sus sunt totusi 5 ani in care s-au adunat multe rele si multe bune,eu zic ca e destul pentru fiecare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 06-05-2012, 10:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt foarte multe de spus aici, dar putine care mai conteaza in momentul asta, cert este ca ens a fost incontestabil cea mai buna guilda care a existat pe serverele private din romania, a avut o conducere extraordinara de-a lungul timpului, formata doar din oameni care scoteau in orice moment 100% din clasa lor, guilda asta si-a demonstrat suprematia prin logevitate, profesionalism si mai ales performanta, cred ca toate guildele de pe freakz sunt constiente ca au ajuns la nivelul la care sunt acum pentru ca, la un moment dat, EliteNightStalkers a ridicat stacheta foarte sus, si nu cred ca ma poate contrazice cineva cand spun asta. Sunt mandru ca am facut parte din grupul asta, m-am simtit foarte bine alaturi de voi si sincer imi pare rau ca s-a ajuns aici, chiar daca ma asteptam de ceva timp sa se intample, parca totusi speram sa va revina pofta de joc -

Nu in ultimul rand vreau sa le multumesc mai ales lui kenvelo si lui burton, primului ca m-a adus, celui de-al doilea ca m-a primit si ca mi-a acordat oportunitatea sa evoluez in jocul asta alaturi de cei mai buni.

Eu, dupa cum stiti, nu ma las de joc deocamdata, ma gasiti pe HrN, Checkplease si Izannah la hoarda, sau pe Motionz la alianta daca vreti sa mai schimbam 2-3 vorbe prin joc, pe skype/mess stiti cum sa dati de mine, va salut, voie buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2012, 11:04:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mult succes. Mi-a facut placere acum ceva ani sa apartin ENS-ului pe ultimate(chiar si acolo) si pe freakz. Chit ca am fost mascota cam tot timpul, mam inteles bine cu toti si burton a fost un lider adevarat, chit ca ERAI o mare suferinta stiai sa te impui si sa faci ceva bine.(I remembah CoD games, la lk cand trebuia sati tin petu` in viata, la syndragosa cand ai stat de 2 ori afk si erai cu follow pe mine si trebuia sa ma misc in coltul din dreapta mai repede sa nu te blochez si sa mori - si chiar si cand jucam lol.)
Mama si ce amintiri erau frate cand plangea Victor ca pierdea itemele si cu Zladar Boss la tankat.
Cand veti reveni pe 4.2+(daca veti reveni) voi veni cu drag, tineti minte eu nu am plecat pentru items etc(erau 2 bossi atunci de inceput de cata pe server halfus+argaloth), am plecat pentru pvp pe evo unde erau multi amici, iar pe wotlk am iesit pentru ca era end-line a expansiunii, toti eram gearati si eu ma mutasem pe alt server. Cand se deschisese atunci stii tu ce server si m-ai pus sa aleg unde sa joc, am ales ens chit ca erau dealde Crystys, forsakened, lenny(numi mai vin multe nume in cap) pe care am avut ocazia sai cunosc si cu crystyss ma inteleg si acum foarte bine si e un amic foarte apropiat, m-am gandit ca as pierde raidurile de vineri/sambata in lk cand lua Bizo sau Jackdanielss B.I.S. list de Warlock si Mage. -
Bafta in continuare si chit ca v-am lasat de multe ori, ens a ramas primu` guild de calitate in care am fost(pe langa Method, U2C, Sillent Assasins, Ground Zero).
P.S: YYY, i know wall of text incoming.
Te saluta si Jud(daca il mai tii minte de pe wotlk, guild masteru Methodului. =) )



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 28-06-2024, 12:34:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password