User
Pass
2FA
 
 

[FIXED] Dual Wield 2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1731
andy2cool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 21:43)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 62, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73.7
Votes: 7

 
Post Posted: 16-09-2011, 15:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker, mersi ca inchizi un topic fara ca macar sa te intereseze cat de putin problema. Daca te-ai uita la screenshot, si daca ai incerca sa ma contactezi probabil ti-as explica problema. Ideea e ca te-ai repezit sa dai un raspuns de forma, cand probabil stiai ca nu e aia solutia.

Ai inchis un bug VALID, si nu merge sa ma duc la WEAPONS TRAINER sa invat Dual Wield. Normal chestia asta se invata AUTOMAT in cata :http://www.wowwiki.com/Dual_wield

Aici, CUM AM MENTIONAT, daca citeai, vedeai ca e la fel ca in cazul lui Running Wild, iti apare ca si cum ar trebui sa-l inveti la Class Trainer, dar nu e nimic acolo. Am fost la toti trainerii posibili (si Weapon si Class) si nu e absolut nimic.
In ticket mi s-a zis sa fac post pe forum cu bugul de catre Nerfstick care a recunoscut bugul, si a zis ca l-a mai intalnit. Aici mi-l inchizi tu, dand dovada de ignoranta totala.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nimrod

[PedoBer]



Status: Offline
(since 09-09-2014 14:34)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 22, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 136.9
Votes: 4

 
Post Posted: 16-09-2011, 15:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce pot zice , aceeasi problema am si eu, si de 2 zile tip pe global sa reparati Dual Wield ..dar nu sa ocupat nimeni inteleg ca aveti alt fixuri de facut dar mai mult de 10 min nu va ia sa il reparati - ...pe hunter am problema , trainerul nu vrea sa ma antreneze -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andy2cool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 21:43)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 62, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73.7
Votes: 7

 
Post Posted: 16-09-2011, 15:49:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Np, astept, rabdare am, inteleg ca e greu sa rezolvi atatea buguri, dar ideea e sa nu se mai grabeasca asa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 16-09-2011, 19:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Defapt ! Singura clasa care are Dual Wield automat este shamanul..Clasele care tre sa invete sunt Warrior/DK/Hunter si rogue...Ideea e ca nu merge deloc..M-am dus la TOTI Weapons Trainerii care nu invata Dual Wield...Am zis sa incerc...Am fost la toti Hunter Trainer-ii ca eu sunt Hunter...Si niciunu nu da Dual Wield! Bug-ul asta exista si e real...Uite dovada : si a doua .Asta e un exemplu...Mentionez ca asta e Trainer-ul principal de Hunter la Worgeni!Nu are Dual Wield!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andy2cool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 21:43)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 62, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 73.7
Votes: 7

 
Post Posted: 16-09-2011, 21:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bump.

 
Staff message (Shocker):
 
+3 warns, hai sa nu ne intrecem cu nesimtirea, citeste regulile sectiunii




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 16-09-2011, 23:18:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L-am pus la toti hunter trainers

Toti aveti impresia ca fixurile voastre sunt cele mai importante si ca trebuie sa las totul ca sa va repar la comanda. Sunteti ratati daca nici acum nu ati inteles felul in care repar bugurile
andy2cool wrote:
dar ideea e sa nu se mai grabeasca asa.

Nu, ideea e sa lasi dramele de copil terminat si sa postezi ce se posteaza la un bug report, cand vad ca incep dramele intr-un topic il inchid din start fara sa ma chinui sa gasesc un post normal printre 10 de drame. Si daca ai impresia ca esti prea smartass pentru serverul asta spune-mi si te trimit pe altul


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 16 September 2011 21:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-09-2024, 06:31:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x