User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message93254
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 08-09-2013, 18:06:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai fost dat afara pentru ca ai fost offline in timpul raidului(din cate stiu fara sa anunti nimic macar),deci nu din cauza ca ti-a picat netul(de Ex.).Daca intri intru-n raid stai pana la final sau nu mai esti surprins dupa cand te trezesti fara guilda(asta o spun si din experienta personala - .Anyway succes in continuare. -

''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MR.WARIOR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2014 12:28)
Joined: 03 May 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 80.3
Votes: 3

Post Posted: 08-09-2013, 23:19:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma mane tu citesti ce scriu?....de unde plm sa stiu ca imi pica curentu? imi spui si mie....am intrat in radi ca am vrut sa fac.....ma cunosti intram daca stima ca imi pica curentu? Am jucat cu tn ma cunosti, sa judeci umpic nu? asa ma gandesc...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 09-09-2013, 09:46:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite cum sta treaba, eu nu pot sa trec peste decizia unui sgm asa ca nu cu mn trb sa discuti, si hai sa nu transformam topiculd e recrutari in discutii
Restul lucrurilor le discutam In-Game.


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
znacomsilviu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-07-2015 09:53)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 19, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 1.6
Votes: 2

 
Post Posted: 09-09-2013, 10:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Am la dispozitie 4-7 ore.
2. Death Knight
3. Blood/Frost
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Samaria
5. Imi place sa tankez...
6. Poi eu pe blood nu joc la HP joc la mastery (mai mult absorb cu death strike)
7. Am jucat de pe wotlk cu death kinght
8. Am fost in KyssmyDarnassus am decis sa parasesc acea guilda deoarece erau nu imi placea modul de organizare.
9. Deoarece doresc sa joc pve si nu vreau sa fiu ninjat de global sau wipe.
Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 09-09-2013, 12:55:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins, nu recrutam tanci,decat peste 400 ilvl

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glacer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 20:13)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Bucuresti

Reputation: 34
Votes: 1

 
Post Posted: 10-09-2013, 17:08:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Andy

Varsta:17

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 8-10 ore.
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Marksmanship/Survival
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Glacer
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? L-am ales pentru ca imi place sa joc pe el.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
R:Talente: http://wowtal.com/#k=pwl-g_ZL.bqj.hunter.
Rotatie : Serpent Sting--> Chimera Shot -->2xSteady Shot -->Aimed Shot.
Gear: Astfle incat sa ating cap-urile.
Stats:Cel mai important lucru la un hunter in Pve este Hit-ul.Acesta trebuie sa fie NEAPARAT de 8%,-->Agility-->Critical Strike-->Haste-->Mastery.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
R-e la Cataclysm-> pana acum.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
R: Am fost in mai multe guilde dar nu chiar atat de populare , dar am iesit deoarece nu erau capabili sa duca un raid de la inceput pana la sfarsit.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
R: Deoarece imi doresc sa ajung sa fac performanta alaturi de voi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 10-09-2013, 21:21:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cauta un officer/SecondGm pt invite si maine sera dupa ora 18 o sa vorbin il legatura cu dps test si restu
Edit:Acepted





Last edited by Sott on 12-09-2013, 16:45:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shaquille

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2014 06:38)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 12-09-2013, 13:53:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ) 8 ore/zi
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Survival/Marksmanship
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Azgarot
5. De ce ai ales specul pe care joci acum : Pentru ca este specul principal de dps ( si implicit PvE ) folosit in patch-ul acesta si mi se pare mai fun decat celelalte.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
Spec:
IMG: http://img202.imageshack.us/img202/4739/sstalent.png
Rotatie: Black Arrow--->Serpent Sting--->Explosive Shot--->3x Cobra Shot--->Explosive Shot. Black Arrow--->activat la fiecare cd, spam de Cobra Shot, Arcane Shot si Explosive Shot.
Gear: Astfel incat sa atinc cap-urile statsurilor in urmatoarea ordine. Hit 8%--->Agillity--->Haste (pana la cobra strike cast de 1.5 secunde)---> Crit ---> Mastery (14-15).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): De la Vanilla din 2005, 4 ani pe Blizz, pana in prezent, 8 ani.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Darksiders- neseriozitate.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?---Doresc o guilda serioasa cu care sa pot juca PvE si cu care sa pot evlua in joc -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HCDeathRoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2017 17:26)
Joined: 16 Nov 2012
Posts: 38, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 232.3
Votes: 8

 
Post Posted: 12-09-2013, 15:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shaquille wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ) 8 ore/zi
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Survival/Marksmanship
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azgarot
5. De ce ai ales specul pe care joci acum : Pentru ca este specul principal de dps ( si implicit PvE ) folosit in patch-ul acesta si mi se pare mai fun decat celelalte.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
Spec:

Rotatie: Black Arrow--->Serpent Sting--->Explosive Shot--->3x Cobra Shot--->Explosive Shot. Black Arrow--->activat la fiecare cd, spam de Cobra Shot, Arcane Shot si Explosive Shot.
Gear: Astfel incat sa atinc cap-urile statsurilor in urmatoarea ordine. Hit 8%--->Agillity--->Haste (pana la cobra strike cast de 1.5 secunde)---> Crit ---> Mastery (14-15).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): De la Vanilla din 2005, 4 ani pe Blizz, pana in prezent, 8 ani.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Darksiders- neseriozitate.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?---Doresc o guilda serioasa cu care sa pot juca PvE si cu care sa pot evlua in joc -


Nu ai contul din joc legat cu cel de pe forum. Leaga-l!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shaquille

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2014 06:38)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 12-09-2013, 15:33:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata,este legat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 12-09-2013, 16:45:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shaquille wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ) 8 ore/zi
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Survival/Marksmanship
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azgarot
5. De ce ai ales specul pe care joci acum : Pentru ca este specul principal de dps ( si implicit PvE ) folosit in patch-ul acesta si mi se pare mai fun decat celelalte.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
Spec:

Rotatie: Black Arrow--->Serpent Sting--->Explosive Shot--->3x Cobra Shot--->Explosive Shot. Black Arrow--->activat la fiecare cd, spam de Cobra Shot, Arcane Shot si Explosive Shot.
Gear: Astfel incat sa atinc cap-urile statsurilor in urmatoarea ordine. Hit 8%--->Agillity--->Haste (pana la cobra strike cast de 1.5 secunde)---> Crit ---> Mastery (14-15).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): De la Vanilla din 2005, 4 ani pe Blizz, pana in prezent, 8 ani.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Darksiders- neseriozitate.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?---Doresc o guilda serioasa cu care sa pot juca PvE si cu care sa pot evlua in joc -


Da-mi /w pe Hutt sau Rooney sa vb
Edit:Acepted



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Martianix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2014 21:10)
Joined: 15 Sep 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 1

 
Post Posted: 17-09-2013, 17:14:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
1. 5-6 h in tinpul scoiil, in weekend 8-9 h
2. Clasa:
2. war
3. Main Spec/OFF spec:
3. arms
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Martianix
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
5. pt ca mi se pare cel mai inba spec pt war si dps e bun
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec.
6. Eu pt rotatie as zice rend colosus mortal strike overpower slam pe single target dar in aoe sweeping strike retelation pt ca daca sunt la un mob si dca dau si pe mn da reflect damage si dupa bladestorm
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum
7. Eu joc dor de pe Cataclysm si da am facut toti patru bosii din ds dar si firelands 10 hc
8. Foste Guilde
8. The Darksiders am iesit pt ca era cam naspa si nu faceau raidurile la ora care o spunea liderul
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
9. Pt ca mi se pare ca sunteti o guild buna si respectoasa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 18-09-2013, 14:17:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins-Progres si gear insuficient
P.S.-Iti recomand sa iti legi contul de wow cu cel de pe forum -
EDIT: Recrutari redeschise pt. 1 Warr Arms min 397 ilvl si Zon HC Down


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 27-09-2013, 19:29:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
2 Priesti Holy/Disci si 1 Priest Shadow
1 Mage
1 Warlock
1 Rogue
1 Druid->Boomkin
1 Shaman Enha/Elemental
1 Warr Arms
Recrutam numai oameni cu min ilvl 397/10 zile played/full progres(min Zonn 10hc, daca nu 25).Orice player exceptional este insa binevenit sa se alature guildei noastre. -


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvy2pac

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2013 15:42)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 61.2
Votes: 2

 
Post Posted: 28-09-2013, 18:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. 6 ore
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Survival/nu am
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Survivalmf
5. e foarte simplu de jucat
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pai mult haste crit si vreo 8% hit..
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Stiu scripturi ds N si H doar Cata
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Stormwind Program..erau oameni cam distrusi -
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e buna si serioasa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Next    


The time now is 21-08-2024, 19:04:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x