User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message93037
Catalinn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2015 08:08)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 166.5
Votes: 3

Post Posted: 17-08-2013, 16:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore pe zi
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Arms/Fury
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Picoo
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Arms Pve rupe tot daca sti juca. Am ales acest spec pentru ca imi place sa fiu dps si pt mine arms este cel mai ok la warr pt ca fury nu genereaza destul rage
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente: 31/7/3 Rotatie specifica la warr arms nu este eu am rotatia mea proprie si unele speluri se dau in functie de cooldown si rage .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de pe TBC am inceput pe Karazhan pe oficial cu numele sabryon si am jucat pana ce sa bagat Cataclysm pe oficial dupa ce a intrat cataclysmul am intrat pe freakz.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Eu vin de la hoarda din The Forgoten Heroes fostul nume reckfuul
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca este guilda buna pve si asta este cea ce caut eu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 17-08-2013, 19:04:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Picoo-/W Mane ingame pt teste si un scurt chestionar

''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nimfita

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2013 20:12)
Joined: 01 Mar 2011
Posts: 67, Topics: 14
Location: Oradea

Reputation: 34.5
Votes: 3

   
Post Posted: 18-08-2013, 18:12:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : aprox 2-5 ore pe zi
2. Clasa:Rogue
3. Main Spec/OFF spec: Combat / PvP
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nimfitav
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place , da cel mai mult dps
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Joc in mare parte dupa ghidul de pe wow.freakz
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc din TBC ( de 6 ani ) , si mereu aveam guilde cu care puteam face tot ce tine de PvE , am jucat si pe blizz 1 an .
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) EliteNightStalkers , HKP , Specii etc .. Nu-mi aduc aminte motivele .
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am citit regulamentul si se potriveste bine cu cerintele mele


Nimfitav - Rogue Combat PvE [ Genesis ]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Warmorwoemaw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2015 21:49)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.4
Votes: 1

 
Post Posted: 18-08-2013, 21:28:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : In timpul care a mai ramas din vacanta intre 2pm si 2am
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: ARMS (main si off)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warmorwoemaw
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Asta stiu sa joc cel mai bine si-mi place cel mai mult.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Ca si warrior arms in pve si in pvp,desigur,trebuie sa ai cat mai mult strenght,pentru ca vrei sa fii CEL MAI PUTERNIC DIN RAID,sa ai strenght cat incape + Hit + Crit,ca sa lovesti de sa-i sune apa in cap la boss.Rotatie:Charge/Heroic Leap - Rend (sa fie target-ul in sange) - Colossus Smash - Mortal Strike - Overpower.Rend-ul se aplica la inceput,pentru ca MS (skill-ul de baza) trebuie folosit la cooldown si el mentine Wounds pe target,Wounds fiind aplicat si de Rend.Colossus Smash aplica Sunder Armor,care reduce armura cu 12% la 3 stack-uri si lovim mai tare,pentru ca avem Strenght si suntem CEI MAI PUTERNICI DIN RAID.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :WoW am inceput sa joc pe TBC,primul raid facut complet fiind SWP,pe GLX wow.Pe TBC am facut tot ce se putea,Black Temple doar primii 3 pe HC.Pe WOTLK am ajuns pana la Profesor.Pe Cataclysm FULL N 406/434 si HC: Magmaw,ODS,Chimaeron (406) si Morchock,Yor'Shaj (434)
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Eternal Champions - HIBERNARE TOTALA pe 434.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Doresc progres pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterMD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2021 15:24)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 284, Topics: 3
Location: Birmingham

Reputation: 149.2
Votes: 14

 
Post Posted: 18-08-2013, 21:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimfita wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : aprox 2-5 ore pe zi
2. Clasa:Rogue
3. Main Spec/OFF spec: Combat / PvP
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nimfitav
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place , da cel mai mult dps
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Joc in mare parte dupa ghidul de pe wow.freakz
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc din TBC ( de 6 ani ) , si mereu aveam guilde cu care puteam face tot ce tine de PvE , am jucat si pe blizz 1 an .
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) EliteNightStalkers , HKP , Specii etc .. Nu-mi aduc aminte motivele .
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am citit regulamentul si se potriveste bine cu cerintele mele


Acceptat. /w unui ofiter sau second gm pentru invite. O sa vreau sa vad si un recount own buffs pe dummy (3 mil)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 18-08-2013, 22:13:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Picoo-Respins in urma evenimentelor Ingame
Warmorwoemaw-Respins(cererea ta m-a facut sa rad, in sensul bun insa suntem Full la Warri -


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
richard54

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2020 16:38)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 95, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 69.1
Votes: 9

Post Posted: 23-08-2013, 18:27:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut!

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 2-6 ore zilnic.
2. Clasa: Druid.
3. Main Spec/OFF spec: Feral(PvE)/Feral(PvP).
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Madalinheal (Uneori port PvP gear, alteori, PvE).
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Feral, deoarece, la Druid, am incercat tot, dar mi-a placut mult cel actual.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Pai, eu joc, ajutat de anumite ghiduri de 4.3.4, cum ar fi freakz, dar si altele.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Eu am inceput pe 4.0.6a sa joc, am cam putina experienta in domeniul acesta, insa pe acest patch, mi-am propus sa ma straduiesc cat de mult pot. Deocamdata am doar Morchok si Yor`sahj(Heroic), ceilalti vor urma si ei la randul lor.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : PVP(am luat kick din cauza unei dispute cu leader`ul, iar el a considerat ca eu i-am spus ceva neadecvat, insa nici acum nu stiu ce); PvP Addicted(lipsa de players activi si dornici de PvE), Stormwind Program(guild actuala in care voi sta pana la raspunsul dumneavoastra, doresc sa ies din dansa, din cauza ca players nu se ajuta intre ei, nu comunica, etc.).
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este o guild buna, dornica de PvE, si asta doresc de la o guild.

Va multumesc frumos, voi astepta raspunsul dvs..
O zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 23-08-2013, 18:35:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dps prea mic , mai fa gear si ma cauti dupa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spyuditore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2013 10:37)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 1

 
Post Posted: 26-08-2013, 11:31:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore/ZI
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: 391 Retri MAIN / 392 Holy OFF
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Mohaftw
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Retribution,deoarece Retribution am fost de cand m'am apucat de wow pana in prezent.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai in primul rand nu se pune repetance la talente pentru ca e talent de pvp,selfless healer se pune pentru a ajuta in situati critice si pentru buff'ul de 12 % dmg increase.Rotatie,( Precizez ca aceasta rotatie e ce'a cu 2 piese din tier) Se incepe cu Judgment dupa se baga gardianul,crusader strike,judgment,burst ( Zealotry,avenging wrath,trinket ) inquisition,crusader,templar verdict,hammer of wrath,crusader,templar s.a.m.d.; daca se procuie divine porpuse prioritar e templar verdict,doar daca inquisition are peste 9 sec durata ramasa.Inainte de tier de 2 piese : Mastery > Haste > Crit ; Dupa tier de 2 piese : Mastery > Crit > Haste . 8% hit > 28 % expertise ( Pentru a nu da miss cu exorcism ( din art of war ) si holy wrath ) si mastery cat mai mare .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe WOTLK ( Pe Freakz ) , acolo nu am avut nici'un boss facut,deoarece eram PRAF la wow pe vremea aia.Pe Cataclysm am avut full progress ( Bwd 25h full,Bot 25h full si bh - ) . In prezent am facut aproape tot pe heroic...inafara de Zon'ozz si Majordomo.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in We pee in moonwells ( Am iesit deoarece am avut o perioada mai inactiva in guilda) , Madness ( Nu a mai avut activitate ) , si in prezent am iesit din Equinox deoarece aveau programul de la ora 22:00 si pana ne adunam etc se facea vreo 22:30 si raidurile se terminau tocmai pe la 01:00 ( Daca era full run )
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pai am mai fost in guilda,am vazut ca sunteti o guilda serioasa si buna + ca aveti un program de raiduri potrivit pentru mn.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2013, 12:18:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins.




RECRUTAM DOAR RANGE DPS 395+




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ssscalysss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-10-2013 05:15)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36
Votes: 1

Post Posted: 05-09-2013, 18:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pe zi joc aproximativ 3-4 ore , in fiecare zi a saptamanii.
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Feral DPS/ Feral PvP
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pasoptistul
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece Feralul are potential ca TOP DPS daca iti cunosti foarte bine clasa si necesita o combinatie de mastery si crit pentru a obtine un DPS mare. In plus ajuta raidul (gen Stampining Roar , buff de 5 % crit s.a.m.d)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Importanta statusurilor este :Agility > Mastery > Crit > Haste. Druidul feral este o clasa care poate supravietui si fara expertise (spre deosebire de alti mdps). Rotatia presupune sa mentii Shred in permanenta pe target , in al 2lea rand bleeds (Rake si Rip) , savage roar si fillerul pe target este Shredul daca esti in spatele targetului , daca nu Mangle. Trebuie sa dai si cu Fericious Bite la 25 % din HPul bossului iar la 60% daca ai 2p de T13.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). WoW joc de pe TBC - am prins toate raidurile tari ale vremii (SWP , BT , TK ) raiduri care erau extrem de grele la level 70. Bine pe atunci nu prea se tinea cont asa de dps , lumea te invita la raid pe baza unui inspect facut de raid leader. Pe WOTLK am avut full progress (Naxx , Obsidian Sanctum , Trial of The Crusader , Ulduar si ICC) iar pe 4.0.6 am picat toti bossi pe care Freakzul ni i-a oferit pe toate dificultatile. Din pacate activitatea mea s-a redus putin pe 4.3.4 , fapt ce nu mi-a permis sa avansez in gear si sa particip la Dragon Souluri. Tin totusi sa mentionez ca stiu scriptul la majoritatea bosilor (si prind foarte repede si din mers) si sunt dispus sa ating performantele de pe patchul trecut.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Momentan sunt in WATCHERS , guilda doar de pvp si doresc sa fac si pve de calitate (m-am saturat de ninja pe gobal , wipeuri si suferinte dupa iteme)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur unei guilde PvE capabila sa faca DSuri normale si heroice iar daca se poate sa mai stam si la o gluma una alta , sa fie in general o atmosfera destinsa.

Multumesc anticipat si astept raspunsul vostru!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 06-09-2013, 09:27:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins , gear prea mic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MR.WARIOR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2014 12:28)
Joined: 03 May 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 80.3
Votes: 3

Post Posted: 08-09-2013, 11:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Arms/Fury/Protection
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca dau bn cu el -
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). dela WOTLK incaoce pe teote mam jucat -
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Wee Pee In Moonwles
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? AM fost Membru al guildului dar la raidu din data de 08.09.2013 am iesit din joc.....din motivul ca miau luat curentul si am iesit din joc....daca puteti sami dait inv in guild varog -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterMD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2021 15:24)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 284, Topics: 3
Location: Birmingham

Reputation: 149.2
Votes: 14

 
Post Posted: 08-09-2013, 12:20:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MR.WARIOR wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Arms/Fury/Protection
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca dau bn cu el -
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). dela WOTLK incaoce pe teote mam jucat -
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Wee Pee In Moonwles
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? AM fost Membru al guildului dar la raidu din data de 08.09.2013 am iesit din joc.....din motivul ca miau luat curentul si am iesit din joc....daca puteti sami dait inv in guild varog -


Nu ai contul legat la cel de forum, si nici macar nu ai pus un link la armory. Macar sa stiu cui ii dau RESPINS.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MR.WARIOR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2014 12:28)
Joined: 03 May 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 80.3
Votes: 3

Post Posted: 08-09-2013, 14:48:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar dc.....odata am dat gres si imi dati qguild? cand am facut raidu 3 persaone au fost off si iati dat kick din raid nu din guild....si nu a fost vina mea....si am cerut scuze...
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Damagees

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 08-08-2024, 12:28:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x