User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91791
HCDeathRoll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2017 17:26)
Joined: 16 Nov 2012
Posts: 38, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 232.3
Votes: 8

 
Post Posted: 20-07-2013, 09:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins, doar ce ai luat gkick + ca ne-ai mai si injurat pe global

pa




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
paulsexomanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2014 11:30)
Joined: 21 Jun 2013
Posts: 26, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 5

 
Post Posted: 20-07-2013, 16:55:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meritati altcv?

 
Staff message (Wednesday):
 
Tu meriþi un warn, nu mai posta aici.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexcluj28

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:52)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 108, Topics: 2
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 193.8
Votes: 3

 
Post Posted: 20-07-2013, 18:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@paulsexomanu
Hai latra la alta poarta ca nu e topic de discutii.


Wrather wrote:
. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am calculat; de la2-3 pana la 9-10 ore.....
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Dps Hard_core (main spec) / UltraDPS(off_spec)
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Warrior joc de 4 ani; joc arms pentru ca este favorizat de server; joc si fury insa cand vad ca melle attack este primul ma ia cu frig; desi stiu ca mi-am rupt degetele in tastatura;
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). asta in joc vorbim; trebuie profitat de circumstante; eu am 2 specuri arms pve(1 aoe si 1 single target) si cand am chef joc si fury
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). A fost frumoos; -
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am luat gkick din toxic pentru ca la 13:00 aveam musafiri si la 12:40 eu voiau raid si eram online si am zis ca decat sa va stric mai bine nu vin; asta a fost
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? intrebati-l pe pallyz...- glumeam; vreau sa prind experienta in domeniu!


Acceptat pentru teste.
Dai un /w in joc.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 23-07-2013, 23:24:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam URGENT warr arms min 395 ilvl si full progres!/w Mane ingame pt info sau faceti o aplicatie pe forum!(voi fi foarte riguros cu selectarea)

''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''



Last edited by ZaPus on 26-07-2013, 22:54:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ilatiw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 18:15)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 41.1
Votes: 1

Post Posted: 26-07-2013, 22:05:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? -e zi 10-11 ore
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Main:Arms/Off tot arms tp pvp da degraba tank imi fac gear
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lpwnaly
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Joc warrior de vreo 2-3 ani si joc arms pentru ca merge mai bine ca fury
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). 8hit% 26exp% crit/mastery Charge+Rend+Mortal Strike+Owerpover+Colosus Smash+Slam+Heroic Strike cind ai peste 60 rage
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa jov WoW de pe 4.0.6
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am mai fost la voi in guilda si mia placut da am luat gkik pt low dps akm mult mai mult
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Pentru ca e o guilda cu progres si cu oameni seriosi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 26-07-2013, 22:54:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lpwnaly-Acceptat in urma testelor
Recrutari oprite pentru Warriori momentan.


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandru100
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-08-2013 20:28)
Joined: 30 May 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.3
Votes: 2

 
Post Posted: 06-08-2013, 17:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Alex
Varsta: 16
timp pt wow : aproape toata ziua
Clasa: Paladin
main spec / off spec : retry ( 396) / holy ( inca mai lucrez la ea)
link armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jormungandrz
dc retry? : imi place sa joc retri pt ca e o clasa putin complicata
cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec ? : calm - joc pe Strenght>mastery>hit, rotatia Incep #showtooltip
/castsequence Golemblood Potion, ,Judgement, ,Guardian of Ancient Kings dupa Crusader Strike Templa'r Verdict cand se procuie Inquisiction trb sa il am mereu pe mine dupa #showtooltip /castsequence Avenging Wrath, ,Zealotry, ,Inquisition, ,Rotting Skull si ma mentin la rotatia normala.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: am inceput sa joc pe WOtlk acum 4 ani.Dupa pe 3.3.3-3.3.5 am facut pvp.Pe Cata 4.0.6 am inceput sa fac pve.Am full progres ds 10n/25n si pe heroic am doar Morchok pentru ca nu am avut cu cine sa fac.
foste guilde: am fost prin multe dar nici una serioasa cu raiding sau ceva.
Vreau sa ma alatur voua pt raiding progresion , seiozitate sh fun in acelasi timp.
Va Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spankdat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 20:13)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 114, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 124.8
Votes: 5

 
Post Posted: 06-08-2013, 18:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat pt teste. /w spankdat sau unui alt ofiter in game.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fiury

[Legend of Pandaria]



Status: Offline
(since 10-09-2023 16:03)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 1335, Topics: 194
Location: IDK Bro

Reputation: 1242.9
Votes: 239

Post Posted: 06-08-2013, 22:26:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tank recrutati?

Discord: Fiury#4432

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 07-08-2013, 07:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andy3209 wrote:
Tank recrutati?


Da , dar sa ai si un off spec tot PvE pentru ds25 .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fiury

[Legend of Pandaria]



Status: Offline
(since 10-09-2023 16:03)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 1335, Topics: 194
Location: IDK Bro

Reputation: 1242.9
Votes: 239

Post Posted: 07-08-2013, 08:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai, eu am spec de tank, druid , 397 ilvl, pot folosi raidcall/Ts3, stiu script la toti bossi, si am 12 ani, asta e vaza la care nu ma ia nimeni in guilde mai bune.

Posturi unite automat, 07-08-2013, 09:05:20

si nu am off spec.... dar daca trebuie imi fac ;)

Posturi unite automat, 07-08-2013, 09:13:56

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? pai pot sta , cand pana la ora 11 , cateodata pana la ora 12
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Tank/Tank
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trased
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place sa joc pe unele specuri pe care aproape nimeni nu joaca si mie mi se par ca sunt bune .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pe acest spec trebuie sa joci bine, trebuie sa stii rotatia, trebuie sa te gearezi , sa bagi gem bune pe tine ca nu e bun deloc atuncea .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe 4.0.6 am avut bwd full run si bot halfus si pe 4.3.4 am morhok , astea pe hc, pe n am full
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alaturi unei guilde unde cred ca o sa ma ia la raiduri heroice .


Discord: Fiury#4432

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterMD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2021 15:24)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 284, Topics: 3
Location: Birmingham

Reputation: 149.2
Votes: 14

 
Post Posted: 07-08-2013, 20:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andy3209 wrote:
pai, eu am spec de tank, druid , 397 ilvl, pot folosi raidcall/Ts3, stiu script la toti bossi, si am 12 ani, asta e vaza la care nu ma ia nimeni in guilde mai bune.

Posturi unite automat, 07-08-2013, 09:05:20

si nu am off spec.... dar daca trebuie imi fac -

Posturi unite automat, 07-08-2013, 09:13:56

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? pai pot sta , cand pana la ora 11 , cateodata pana la ora 12
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Tank/Tank
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trased
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place sa joc pe unele specuri pe care aproape nimeni nu joaca si mie mi se par ca sunt bune .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pe acest spec trebuie sa joci bine, trebuie sa stii rotatia, trebuie sa te gearezi , sa bagi gem bune pe tine ca nu e bun deloc atuncea .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe 4.0.6 am avut bwd full run si bot halfus si pe 4.3.4 am morhok , astea pe hc, pe n am full
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alaturi unei guilde unde cred ca o sa ma ia la raiduri heroice .


Fiind feral, daca vrei sa vii in guild poti incerca sa stai dps, in caz ca nu mai ai alt gear. In rest avem deja oameni care stim cum tankeaza si ne putem baza pe ei, asa ca daca vrei sa vii ca tank REJECTED. Daca vrei sa-ti incerci norocul pe dps, /w me sau orice officer in-game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fiury

[Legend of Pandaria]



Status: Offline
(since 10-09-2023 16:03)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 1335, Topics: 194
Location: IDK Bro

Reputation: 1242.9
Votes: 239

Post Posted: 07-08-2013, 20:53:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MasterMD wrote:
andy3209 wrote:
pai, eu am spec de tank, druid , 397 ilvl, pot folosi raidcall/Ts3, stiu script la toti bossi, si am 12 ani, asta e vaza la care nu ma ia nimeni in guilde mai bune.

Posturi unite automat, 07-08-2013, 09:05:20

si nu am off spec.... dar daca trebuie imi fac -

Posturi unite automat, 07-08-2013, 09:13:56

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? pai pot sta , cand pana la ora 11 , cateodata pana la ora 12
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Tank/Tank
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trased
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place sa joc pe unele specuri pe care aproape nimeni nu joaca si mie mi se par ca sunt bune .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pe acest spec trebuie sa joci bine, trebuie sa stii rotatia, trebuie sa te gearezi , sa bagi gem bune pe tine ca nu e bun deloc atuncea .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe 4.0.6 am avut bwd full run si bot halfus si pe 4.3.4 am morhok , astea pe hc, pe n am full
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alaturi unei guilde unde cred ca o sa ma ia la raiduri heroice .


Fiind feral, daca vrei sa vii in guild poti incerca sa stai dps, in caz ca nu mai ai alt gear. In rest avem deja oameni care stim cum tankeaza si ne putem baza pe ei, asa ca daca vrei sa vii ca tank REJECTED. Daca vrei sa-ti incerci norocul pe dps, /w me sau orice officer in-game.

Mda ok, nu am spec dps

Posturi unite automat, 07-08-2013, 21:53:01

Daca se elibereaza loc de tank si o sa aveti nevoie sau cv /w Trased ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geniusw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2014 03:26)
Joined: 04 Jul 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 85.2
Votes: 2

 
Post Posted: 09-08-2013, 22:40:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? stau pin la 3-4 dimineata
2.Class:Death knight
3.Main spec/OFf spec:Tank/DPS
4.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Walving
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Imi place sa joc pe specurile cele mai bune de pe site
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pentru ca e cel mia bun are cea mai usoara rotatie si imi place .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).PE 4.0.6 am avut full progress(BWD,BOT).Pe 4.3.4 Morchok si yorshaj .In rest am full normal .
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exilium Pentru ca isi bat joc de playeri si nu respecta programu de raiduri pe care singuri il posteaza.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Pentru ca e una buna, cu playeri exceptioali si am si prieteni acolo .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 09-08-2013, 22:50:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geniusw wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? stau pin la 3-4 dimineata
2.Class:Death knight
3.Main spec/OFf spec:Tank/DPS
4.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Walving
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Imi place sa joc pe specurile cele mai bune de pe site
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pentru ca e cel mia bun are cea mai usoara rotatie si imi place .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).PE 4.0.6 am avut full progress(BWD,BOT).Pe 4.3.4 Morchok si yorshaj .In rest am full normal .
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exilium Pentru ca isi bat joc de playeri si nu respecta programu de raiduri pe care singuri il posteaza.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Pentru ca e una buna, cu playeri exceptioali si am si prieteni acolo .


imi pare rau, nu recrutam dk pe niciun spec.


CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 13-07-2024, 08:20:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x