User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91684
AMBosSH

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 11:16)
Joined: 06 Jun 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 3

 
Post Posted: 12-06-2013, 17:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Depinde de zi oricum peste 5-6 ore
2. Hunter
3. Survial Pve/ marksman Pvp
4. http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=ambosshunt&searchType=all
5. Pentru dps mai bun
6.
Rotatie:
Hunter's mark -> serpent stig -> black arrow -> arcane shot-> explosive shot-> si cobra pt regen

Gear : orice include haste si apoi critical . Cu cat ilvl mai mare cu atat mai bine .
Gemming : Agility
Stats : Agil->haste> critic> hit
7. Joc wow dp 4.0.6 full progres 4.0.6 raid boss N heroic doar cativa bwd /bot , 4.3.4 full progres boss N ds , morck heroic de yor si haga nam cu cine...
8. Watcher nu mai vreua sa fac pvp
9. Caut guilda pve cu care sa fac progres!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkspirit15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2017 19:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 145, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 5

 
Post Posted: 12-06-2013, 18:47:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w Hutt pt invite sau orice ofiter/ sgm din guilda si vei primi invite dar pt teste /w hutt



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
szilike111

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2017 17:09)
Joined: 23 Jun 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 26-06-2013, 19:19:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. intre 4 si 6-7 ore
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Mark/Surv
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Legolahs
5. Fiindca dps e mare si imi place rotatie e usara de retinut
6. Tot ce stiu am invatat de pe ghid si cred ca importanta e rotia si felul in care te joci.
7. Am facut toate raidurile pe n pe hc de obicei luam wipe.(nu din cauza mea)
8. Obedience-nu faceu nimic
Crushers-se destrama
9. Am auzit ca saunteti o guilda foarte buna si ca faceti raiduri...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 26-06-2013, 19:58:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

szilike111 wrote:
1. intre 4 si 6-7 ore
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Mark/Surv
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Legolahs
5. Fiindca dps e mare si imi place rotatie e usara de retinut
6. Tot ce stiu am invatat de pe ghid si cred ca importanta e rotia si felul in care te joci.
7. Am facut toate raidurile pe n pe hc de obicei luam wipe.(nu din cauza mea)
8. Obedience-nu faceu nimic
Crushers-se destrama
9. Am auzit ca saunteti o guilda foarte buna si ca faceti raiduri...


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kisinau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2014 11:24)
Joined: 25 Jun 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 67.2
Votes: 2

 
Post Posted: 29-06-2013, 19:42:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6 / 7 ore, fiecare zi.
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: Retribution
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Odey
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat tbc / wotlk / 4.0.6 am incercat prot/ holy am revenit la retri e mai pe placul meu.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
mastery 1/ haste . dupa ce faci hit cap / expertiz cap.rotatie se difera putin dak ai sau nu 2 piese din t13.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
tbc am jucat tank,wotlk tank /dps hea;l si cu alte klasse, shaman /warr/dk /rogg.4.0.6 pala holy/prot full progres holy.rogg.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu am apucat sa intru in guilda patch asta , am stat sa fac ceva gear pana aleg o guilda.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cunosc ceva playeri, are progres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexdany23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2015 07:21)
Joined: 02 May 2012
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 3

Post Posted: 30-06-2013, 08:55:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w oricarui ofiter/second gm - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yulii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2015 08:11)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 23, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 97.2
Votes: 3

 
Post Posted: 12-07-2013, 18:09:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In general de la 5 la 7 ore.( sau mai mult )
2. Clasa:
Priest
3. Main Spec/OFF spec:
Main spec : Holy
OFF spec : Discipline ( il pot schimba daca este nevoie si in shadow)
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yulii
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales sa joc holy pentru ca este un spec de healing si asta este ceea ce imi place cel mai mult .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu nu joc dupa o anumita rotatie , ci ma adaptez situatiei respective . Dar de exemplu: tankul este sub 40% health - in cazul acesta folosesc un flash heal urmat de un geater heal si un shield daca este nevoie .
In cazul in care dmg ul este AoE - imi activez chakra - sanctuary dupa care circle of healing urmat de prayer of healing . Daca mai este nevoie si de extra heal , bineinteles flash heal + greater heal si/sau renew + prayer of mending + shield.
Importanta stats : intel > spirit >haste >mastery > crit. Am ales haste > mastery pentru ca eu prefer sa joc la haste pentru ca este mult mai eficient, reducand cast time ul spellurilor cum sunt prayer of healing greater heal ..etc
Gems : folosesc red gems cu 50 intel pt iteme hc si restul : orange gems - 20 intel 20 haste , purple gems _ 20 intel 20 spirit
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow din timpul WOTLK insa nu am facut mare lucru . Abia dupa ce s a bagat cataclysmul m am apucat serios de joc . Cat despre raiduri pot spune ca am facut sute de raiduri si de asemenea am participat cu fosta guilda la eventurile pve pe care unele le am si castigat in vremea aceea.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Fosta guilda a fost Deathwish o guilda buna unde timp de un an am facut raiduri & stuffs . Am decis sa parasesc guilda deoarece in ultima perioada singura regula a guildei era ca nu exista nici o regula iar gm ul hotaraste cine ia itemele indiferent ca esti nou in guilda , indiferent ca ai dkp s , indiferent de orice .Plus ca trebuiau sa astepte 24 de oameni cate o ora sau mai mult pentru un singur player , iar raidurile tineau cate 3-4 ore si bineinteles playerul respectiv nu era sanctionat daca era o persoana "apropiata" gm ului .
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Consider ca sunteti o guilda buna , capabila de raiduri , unde regulile se respecta si sunt convinsa ca am facut o alegere buna cand am postat aici !! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 12-07-2013, 19:04:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w un sgm sau ofiter online

CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tibanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2020 12:16)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 34, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 123.2
Votes: 7

 
Post Posted: 15-07-2013, 08:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :7 ore poate si mai mult
2. Clasa: Druid
3. Main Spec/OFF spec: Feral tank /feral dps
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talibanus
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :tank rezist la toti bosi pe heroic si dps de fun
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Conteaza ce gear ai in primu rand si apoi rotatia
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Pai eu am jucat sezonul trecut numai pve am facut toti boss de pe 4.0.6
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Anger Management am decis sa parasesc guilda pt ca era o nebuna de GM care te injura
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Eu doresc sa ma alatur guildei voastre pt performanta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 15-07-2013, 09:05:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w mitzad sau oricarui alt sgm/of din guilda.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkwind

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2016 13:45)
Joined: 03 Sep 2011
Posts: 108, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -298.7
Votes: 15

 
Post Posted: 15-07-2013, 10:44:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care este ts-ul guildei ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lelitos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2018 19:23)
Joined: 04 Jun 2013
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 11.2
Votes: 1

 
Post Posted: 18-07-2013, 19:56:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Viorel
Varsta: 21
timp pt wow : in fiecare zii 3-5 ore ( depinde)
Clasa: Shaman
main spec / off spec : resto ( 386) / elemental ( inca mai lucru la gea)
link armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nrgiia
dc resto? : imi place sa joc doar resto sau orice alt char heal
cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec ? : calm - joc pe intel>mastery>spirit , rotatia clar riptide + greater healing la cd ( sau la nevoie) healing rain cat mai bine ashezat , totemele (easy shit)
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: am inceput sa joc pe WOtlk acum 4 ani pe Spidernet: dupa 1 an am ajuns in cea mai buna guilda de pve cu care am reusit sa facem LK n sh Hc , pe Cata stiu am full ds 10 & 25 N pe hc am doar morchok sh pe 10 sh 25 scripturi tot sh pe n sh pe hc da nu am cum sa fac cu globalul mai mult
fost guilde: am fost prin multe dar nici una serioasa cu raiding sau ceva.
Vreau sa ma alatur voua pt raiding progresion , seiozitate sh fun in acelasi timp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexcluj28

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:52)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 108, Topics: 2
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 193.8
Votes: 3

 
Post Posted: 18-07-2013, 22:06:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Darkwind Foloseste topicul de la "Discutii" te rog. --- ts.freakz.ro
@lelitos avem deja cativa sham resto buni si de incredere in guild. Respins deocamdata.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wrather

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2013 21:07)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-07-2013, 21:03:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am calculat; de la2-3 pana la 9-10 ore.....
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Dps Hard_core (main spec) / UltraDPS(off_spec)
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Warrior joc de 4 ani; joc arms pentru ca este favorizat de server; joc si fury insa cand vad ca melle attack este primul ma ia cu frig; desi stiu ca mi-am rupt degetele in tastatura;
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). asta in joc vorbim; trebuie profitat de circumstante; eu am 2 specuri arms pve(1 aoe si 1 single target) si cand am chef joc si fury
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). A fost frumoos; -
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am luat gkick din toxic pentru ca la 13:00 aveam musafiri si la 12:40 eu voiau raid si eram online si am zis ca decat sa va stric mai bine nu vin; asta a fost
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? intrebati-l pe pallyz...- glumeam; vreau sa prind experienta in domeniu!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
paulsexomanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2014 11:30)
Joined: 21 Jun 2013
Posts: 26, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 5

 
Post Posted: 20-07-2013, 08:51:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :5h/zi
2. Clasa: warior arms
3. Main Spec/OFF spec:protection
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pauldx
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :arms e mai bun in pve pt 4.3.4
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :joc cu rotatia ideala pt arms:blled-colosussmash-mortal strike-overpower-mortal
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : am inceput sa joc wow de pe 4.0.6 dar pana am facut gear pe toate char s-a bagat deja 4.3.4
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :stormwind program e fosta guilda,am iesit pentru ca nu era ordonata
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :cred ca pot face mult progress cu aceasta guilda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 07-07-2024, 01:13:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x