User
Pass
2FA
 
 

Imi vreau contu innapoi sau bann pe el...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2687
ghipsandrew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2017 20:26)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 78.6
Votes: 2

 
Post Posted: 31-12-2010, 23:31:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare... Eu mi-am facut un account, odata... si am facut un priest acolo, l-am levelat si apoi l-am gearat cat de cat... (priestul se numeste: Sfantudrac) si apoi nu am mai jucat de pe el. Intre timp cred ca o intrat unu din prietenii mei si i-o schimbat parola... Eu nu pot recupera parola deoarece am facut prostia de a crea contu pe un emmail fals. Contu e ghipsandrew5. Daca aveti bunavointa dati-mi prin PM. emailu contului pentru a mi-l lua innapoi ori dati un bann contului ca nu sufar sa vad ca mai intra din cand in cand un obosit care nu o facut nimica pentru charu ala si care se joaca pe el. (acel minunat prieten s-ar putea sa fii folosit si hackuri pe cont - )
Cu astea spuse... SARBATORI FERICITE ALL! Sper ca o sa va gasiti timpul sa ma ajutati si pe mine cu problema asta...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
badboy3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2011 11:14)
Joined: 10 Dec 2010
Posts: 7, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 54.8
Votes: 2

 
Post Posted: 02-01-2011, 21:20:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

urata chestie dar cine te-a pus sa-l pui pe un ID falss? asha faceam si eu si intr-o zi s-a nimerit sa-l pun pe id-ul unui fan de wow chiar de pe sv meu si el a stiut si m-a lasat sa-mi fak char ... am fakt un tank draenei warr 5,8k gs si in 2 sec de la terminare discconect dupa care intru si ziceam ca era de la net... iar disconect dupa care cand dau sa intru wrng pass..... na oricum sper sa invetzi acm dc nu e bn sa oui pe id-ul altuia ! Asha si despre accountul tau s-a folosit fly hack mai este o cerere de ban pe el... oricum succes si la fel cu anul viitor
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 02-01-2011, 22:15:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 03-01-2011, 09:42:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ghipsandrew wrote:
Salutare... Eu mi-am facut un account, odata... si am facut un priest acolo, l-am levelat si apoi l-am gearat cat de cat... (priestul se numeste: Sfantudrac) si apoi nu am mai jucat de pe el. Intre timp cred ca o intrat unu din prietenii mei si i-o schimbat parola... Eu nu pot recupera parola deoarece am facut prostia de a crea contu pe un emmail fals. Contu e ghipsandrew5. Daca aveti bunavointa dati-mi prin PM. emailu contului pentru a mi-l lua innapoi ori dati un bann contului ca nu sufar sa vad ca mai intra din cand in cand un obosit care nu o facut nimica pentru charu ala si care se joaca pe el. (acel minunat prieten s-ar putea sa fii folosit si hackuri pe cont - )
Cu astea spuse... SARBATORI FERICITE ALL! Sper ca o sa va gasiti timpul sa ma ajutati si pe mine cu problema asta...


iti pot spune cu-i ia-i dat contu "lockpain" am facut arene cu el si o intrat intr-o zi pe priest ca sa vada ce gear are pe el..nu stiu daca i-o schimbat parola sau daca o mers cu flying stiu doar ca el o intrat pe priestul tau




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Palared

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2011 12:43)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.7
Votes: 2

Post Posted: 04-01-2011, 12:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa va explic cum sta treaba eu am vrut sa incep pe Freakz pentru ca juca fostul meu prieten ghipsandrew acolo , imi facusem un priest ca omu aveam lvl 70 si el imi spune hai ma ca iti dau eu priestu meu de 3.2k gs macar ai putin gs eu l-am crescut la 6k gs . Am muncit o luna la el sa il cresc cum este acuma , am facut arene 2k rating cu 5k gs am martori fosti mei arena parteneri ii am in lista de skype care pot sa va spuna . Eu am plecat pe blizz si ma rugat el sa ii dau contu cu priestu si eu nu am vrut si i l-am dat altui prieten mai bun . Si acuma ma suna si imi spune frate ai ban ca se trezeste un copil de 13 ani ca sa minta aici. Eu doresc sa ii scoateti banul acuma . Stiu ca am postat cam interziat pentru ca acuma mi-a spus
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
howling

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 09:17)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 22
Votes: 5

Post Posted: 04-01-2011, 12:29:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare... Eu mi-am facut un account, odata... si am facut un priest acolo, l-am levelat si apoi l-am gearat cat de cat... (priestul se numeste: Sfantudrac) si apoi nu am mai jucat de pe el. Intre timp cred ca o intrat unu din prietenii mei si i-o schimbat parola... Eu nu pot recupera parola deoarece am facut prostia de a crea contu pe un emmail fals. Contu e ghipsandrew5. Daca aveti bunavointa dati-mi prin PM. emailu contului pentru a mi-l lua innapoi ori dati un bann contului ca nu sufar sa vad ca mai intra din cand in cand un obosit care nu o facut nimica pentru charu ala si care se joaca pe el. (acel minunat prieten s-ar putea sa fii folosit si hackuri pe cont - )
Cu astea spuse... SARBATORI FERICITE ALL! Sper ca o sa va gasiti timpul sa ma ajutati si pe mine cu problema asta...


Salut tuturor, sunt Lockpain, cel caruia Palared i-a dat contul sau de priest pt a avea grija de el cat el este plecat pe blizz, pe 1 ian 2011 am intrat pe priest sa cred Inscription si Sparta a venit la mine cu amenintari de ban ca este contul lui si ca il vrea innapoi, eu am refuzat sa ma cert cu el, si i-am spus frumos ca dak este contul lui sa si-l ia prin email, la care imi zice ca nu poate pt ca nu are adresa de email, mi-a zis ca isi baga scula in mama lu palared ca ia furat contul, si ca dak nu il dau imi iau ban, va rog frumos sa rezolvati aceasta zituatie, eu si palared avem martori cum ca palared a crescut charul de la 3.2 k gs la aproape 6 k, a facut 2 k rating arena 2v2, si rapanosul ala de 13 ani Ghipsandrew dak isi vrea contul inapoi eu personal ii dau contul inapoi dar cu 3 k gs. distrug toate itemele, facute de palared si ii pun verzeturile pe care le avea....

PM dak ai un prieten si ii dai un cont de wow si te trezeshti dupa 4 luni ca il vrei inapoi datorita gs-ului pe care il are, eshti invidios ca nu eshti in stare sa iti faci si tu unul.... asha ca lume fiti atenti ca copii de 13 ani, ca is bagaciosi in seama, eu l-am facut pe lockpain de la lvl 1 la 80 5, 4 k gs si pvp si pve, fara ajutorul nimanui, si te trezeshti ca vine un rapanos de copchil si zice ca e contul lui, adik fiti voi in pielea lu palared, iei popa de la 3.2 k il creshti , si altul il vrea inapoi, +++ ca shokerul a zis ca nu ajuta pe cei care dau trade care vand sau fac schimb ce conturi, iar tu mai copchile aiurit "ghipsandrew" dak ai fost prost si nu ti-ai bagat un mail activ FIII SANATOS..... astea fiind spuse vreau ca contul sa ramana al lui Palared, pt el la crescut... Va Multumesc pt. rabdare... iar tu Marving vezi-ti de treaba ta ca oricum eshti nab in arene. dak ai facut arene cu mine pe Sfantudrac, asta nu inseamna ca eu i-am furat contul lui Ghipsandrew.... si cu astea punct... GM fa bine si scoate ban pt ca palared a muncit pt acel preot de 5.8 k gs..

+++ ca mi-am adus aminte, cand am venit pe srv shi am inceput sa fac lvl cu lockpain palared avea un paladin de lvl 12 cu care juca, apoi sa razgandit si si-a facut un priest eram in fata lui cu 3 sau 3 lvl-uri, la un moment dat Sfantudrac imi da /w si imi zice "sal sunt palared, am caracterul asta de la un amic ca el nu mai joaca pe el ca nu ii place", si eu cu ochii mei am vazut ca avea 3 k gs, deci prin urmare dak vreti va dam screenshot.. hahaha - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spectre

[plecat, numai revin!]



Status: Offline
(since 10-12-2011 22:54)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 347, Topics: 31
Location: away.

Reputation: 45.4
Votes: 16

Post Posted: 04-01-2011, 13:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

howling si palared dubiosi ... nu inteleg de ce va faceti mai multe conturi pe forum sa va sustineti o idee ... se poate considera scam.

plecat, numai revin pe aci!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 04-01-2011, 13:08:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iar tu Marving vezi-ti de treaba ta ca oricum eshti nab in arene. dak ai facut arene cu mine pe Sfantudrac, asta nu inseamna ca eu i-am furat contul lui Ghipsandrew.... si cu astea punct... GM fa bine si scoate ban pt ca palared a muncit pt acel preot de 5.8 k gs..

ai minte tare scurta nu am zis deloc ca am facut arene cu priestu tau...sau a cui o fi sfantudrac cat despre arene cum am zis daca eram nab cine te-o pus sa ma bagi in team si sa facem rating?...si daca is nab atuncea tu dc pierzi in 98% din cazuri cand dam duel? - - -
macar nu te fa de ras




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghipsandrew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2017 20:26)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 78.6
Votes: 2

 
Post Posted: 04-01-2011, 13:15:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu acestea spuse, eu nu imi mai vreau priestu ca se caca Palared si celalalt bulache caruia i-o dat contu pe ei si fac tam-tam pe forum. Pastrati-mi priestu... imi fac alte charuri, poate eventual ma las de wow...
UN AN NOU FERICIT TUTUROR...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Palared

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2011 12:43)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.7
Votes: 2

Post Posted: 04-01-2011, 14:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am un singur cont pe forum si howling de asemenea .


Andrei asa de repede renunti parca tu erai ala care la crescut de mic de la 3k gs si ai muncit pe el . Ce se intampla acuma ti-ai schimbat pararea?? Asa ca mai bine taceai de la inceput nu ai obtinut nimic ai fost un cacacios si tot asta ai ramas - Si asta ca ma las te wow mai sti cand ne-am cunoscut ca nu si-ai sa folosesti un spell? Mai ti minte paladinu tau Shockedheal si paladinu meu Palared dupa Ultimate??? eu cel mai smecher , tu cel mai prost. Daca nu eram eu tu te jucai acuma pe vreun servar instant 80 , o frecai prin Dalaran -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
howling

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 09:17)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 22
Votes: 5

Post Posted: 04-01-2011, 14:43:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Miracle nu e scam, doar ca trebe sa intelegi un pic ideea, ghipsandrew era prieten cu palared, tot el i-a dat contul ghipsandrew5 lu palared ca sa poate juca impreuna, asha, preotul avea 3.2 k gs adik iteme din reputatii pe el, palared l-a crescut pana la 5862 gear score, a facut si arena team de 2 k rating, si pe 30 decembrie 2010 m-a sunat pe skype si ma rugat dak pot sa am eu grija de contul sau, ca el va juca cateva luni pe blizz, am fost de acord, nu sa mi-l insushesc ci doar sa mai intru din cand in cand pt ca am si eu caracter de 5.4 gs si nu imi trebe caracterul la altul, dupa cum urmeaza, pe data de 1 ian 2011 un hunter Sparta a venit la mine si m-a amenintat ca imi i-au ban dak nu ii dau parola de la cont, bine inteles ca am refuzat ca nu shtiam cine e, la care a inceput sa aduca injurii mie si mamei lui palared, facandune shi hoti, eu zic asha.... dak asta i-a dat contul lui palared.... de ce vine dupa 2 3 luni sa il i-a inapoi cand el are 3 caractere de peste 5 k gs ?... si mai shi minte zicand ca "Decat sa stiu ca se joaca altul pe el, mai bine ban", deci nu e caterinca nu e scam, eu acuma dak nu mai joc pe freakz nu are rost sa abandonez caracterul, il dau unui prieten logic, dar asta nu inseamna ca dak peste 3 4 luni vad ce iteme frumoase are trebe sa il iau inapoi pt ca e posibil ca omul ala sa fi muncit destul pt iteme alea.... Sper ca acuma ai inteles Domnule GM cum sta treaba, si dak consideri ca ghipsandrew are dreptate poti sa ii dai contul, eu nu ma supar ca nu e al meu, e al lui palared pe care il cunosc de 5 luni, de pe molten-wow, si la sfatul lui am parasit caracter 5.7 k gs acolo ca sa vin sa joc pe frekz ca e mai frumos.. plus ca e plin de romani..... deci va rog... sa nu ne mai certam... si omu a zis deja ca nu il m-ai vrea...

Plus vreau sa adaug ca, contul acum este banat 3o zile deoarece un player de la alianta mi-a facut screenshot in timp ce cadeam de pe mount, am cazut de pe mount pt. ca in urma cu 2 min cazuse serverul, iar dupa cum toata lumea shtie, cand revine, mountul dispare, cazi si mori bine inteles... Eu personal dak vreti sa ma crede-ti sau nu, nu am folosit in viatza mea hack, pt ca trebe sa joci jocul asha cum e el, dak bagi hack inseamna ca nu eshti in stare sa il joci si trebe sa te lasi de el... multumesc din nou pt rabdare si probabil va fi pt ultima oara cand postez pe forum.. am 2 conturi pe forum dar l-am uitat pe cel anterior si am facut azi altul ca sa pot posta in legatura cu problema lui ghipsandrew MINCINOSUL... UN AN NOU FERICIT SI LA MULTI ANI... GM sper sa rezolvi situatia, scoate te rog ban, ca vroiam sa fac arene cu noul meu partener, ms -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Harpia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2011 19:46)
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 2

Post Posted: 04-01-2011, 19:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa fie treaba clara, am sa fiu cat mai scurt:
1. Contul a fost al lui Ghipsandrew
2. Ghipsandrew i-a dat sub forma de imprumut contul lui Palared, deoarece il considera prietenul lui care era nou venit aici si nu avea inca un char de 80 pe care sa joace.
3. La plecarea de pe server, Palared trebuia sa restituie contul proprietarului de drept, indiferent cat "a muncit".
In concluzie, contul trebuie restituit proprietarului de drept sau sa fie banat.
Pentru toti care mai fac asta, aveti grija pe cine considerati "prieteni".
Daca luam seama si de postul indicat de Shocker in linkul de mai sus, cred ca Ghipsandrew ramane fara cont.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 04-01-2011, 23:10:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prea multe povesti, tocmai asta e potivul pentru care ne pierdem timpul.

Cum ziceam, http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 04 January 2011 21:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-05-2024, 07:28:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x