User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Denim
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message5777
Corina

[#sin]



Status: Offline
(since 13-12-2023 00:05)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 4482, Topics: 35
Location: Bucharest

Reputation: 3123.6
Votes: 165

 
Post Posted: 02-02-2017, 21:50:40 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)




Corina: Gataaa?

Denim: Daa.

Corina: Cum te numesti?

Denim: Aparent cuiva i-a placut numele de sfant sau s-a gandit sa imi mai dea o sansa pe an la inca o tura de cadouri si felicitari de m-a numit Ionut.

Corina: Cati ani ai?

Denim: 24 de ani.

Corina: Multi inainte, de unde esti?

Denim: Mersi frumos! (capitala Ardealului dupa spusele multora) Cluj-Napoca.

Corina: Te poti descrie in cateva cuvinte?

Denim: Tanar, sociabil, glumet si un foarte mare pasionat de jocuri (parca as da anunt de matrimoniale) -

Corina: Poate iese ceva bun din asta - ce gen de filme preferi si de ce?

Denim: Sunt cam pretentios cu filmele in general, dar cand dau de un SF bun, m-as uita incontinuu si nu m-as plictisi. Pe alocuri mai merg animatiile, fantasy si pe ultimul loc comediile. Nu se mai fac comedii ca pe vremuri.

Corina: Esti rasist?

Denim: Nu, dar tind sa fac glume de genul cu prieteni apropiati doar. It's just a joooke.

Corina: Daca ar fi sa iti faci un tatuaj, ce ar simboliza?

Denim: Asta da intrebare capcana. De cativa ani am tot urmarit tatuaje cu personajele din Star Wars (cand eram mic stiam sigur ca dupa 18 ani sigur voi avea unul). Acum ca mi-a mai venit mintea la cap, vreau si nu vreau sa-mi fac in acelasi timp. Who knows, poate o sa am un pitic pe creier mai tarziu sa ma tin de cuvant.

Corina: Ce mult iti place Star Wars^^. Te-a influentat cumva filmul asta?

Denim: A fost primul meu film vazut vreodata pe care l-am inteles (in 1999) ca actiune, personaje si tot. La varsta aia credeam ca toti au neoane colorate cu care se bat - In anturajul meu sunt un fel de guru pe orice teme legate de filme/jocuri/istorie etc.

Corina: Haha. Care a fost cel mai nebunesc lucru facut de tine?

Denim: Nu cred ca e o anume fapta nebuneasca sa fi facut vreodata, cam toate le masor la fel ca si consecinte. Probabil as considera cand am primit prima bicicleta de la ai mei cand eram mic si m-am intrecut cu restul prietenilor din cartier. Nu s-a sfarsit bine si am ramas cu o cicatrice frumoasa pe genunchi #feelsbad.

Corina: Fast and Furious de mic:))). Ei bine... cum a fost prima ta mare iubire?

Denim: Sa nu-mi aduc aminte:)) A fost candva in generala si s-a intamplat random cu o fata dintr-o clasa mai mare. Nu a fost nimic serios (nu va ganditi la giugiuleli si prostii ca nu a fost cazul pentru amandoi la varsta aia), dar mi-a deschis ochii cam cum sta treaba.

Corina: Sa mai intreb si cum a fost prima experienta?-

Denim: Din fericire s-a intamplat multi ani mai tarziu cand ma ducea ceva mai mult mintea. A fost cumva neasteptata toata treaba. Norocul meu ca cea de atunci avea ceva experienta -

Corina: Secretos mai esti.

Denim: Imaginatia conteaza pana la urma:)) Restul nu e mare filozofie.

Corina: Inteleeeg, trecem la intrebarile legate de freakz?

Denim: Why not? Abia astept sa arat lumea cu degetul pe aici (kidding)

Corina: Cum ai dat de freakz?

Denim: Jucasem inainte de 2010 pe orice server de World of Warcraft unde mergea totul si te puteai intelege cu lumea. Da, e un stereotip peste tot, pe romani ii bate wow-ul. M-a tarat un prieten aici dupa ce vechiul server (nu dau nume dar multi o sa il recunoasca) a luat wipe de anul nou. Decat sa o iau de la zero iar, fara siguranta ca nu se va mai repeta am decis sa ma mut aici tinand cont ca Freakz-ul avea deja un patch inaintea ceiluilalt si mult mai mult content ce functiona. Si de 7 ani I'm still here.

Corina: Cum ti s-a parut forumul la prima vedere?

Denim: La inceput multe dintre lucrurile de acum nu erau. Doar formurile de CS ce erau mai multe, iar zona de WoW erau doar cu informatii despre joc si cum e pe original. Multe s-au facut mai calumea in ziua de azi fata de ce era. Pe scurt, era sec atunci forumul.

Corina: Despre staff ce parere ai? Daca ar fi dupa tine, ar merita cineva up sau remove?

Denim: Baieti si fete de treaba dintre cei cu care am interactionat. Pacat ca nu au ramas si cei vechi pe langa cei noi. Toti isi fac treaba fie ca sunt la inceput fie ca nu. Fiecare isi vede oportunitatea in functie de procentul cu care contribuie la comunitate. Volumul de munca al unora poate trece, poate nu trece neobservat ca sa spun ca ar merita cativa up, dar nu sunt eu cel care decide asta. Remove, no idea, depinde care pe cine supara.

Corina: Daca ai putea ai schimba ceva la forum?

Denim: Cred ca ce vreau eu ar vrea toti, o anumita restructurare si ceva puuutin mai modernist, dar stiu ca nu e munca usoara.

Denim: A da, si culorile de rank, ar trebui sa am un albastru unic ;(

Corina: Da, nu este o idee rea pentru GM sa aiba o culoare mai diferita...

Denim: Nici pentru mine sa am o culoare de blugi -

Corina: Cam atat despre freakz, trecem la intrebarile date de useri?

Denim: Sa curga cu curiozitatile celorlalti.

Corina: ninjaboy te intreaba: Preferi mai mult Counter Strike sau WoW?

Denim: Sincer, nici nu prea am jucat CS la viata mea, eventual doar cand erau net-cafe-urile vechi cu 5 lei ora ca nu era altceva. Dar time consumer mai mare ca WoW, nu am vazut niciodata.

Corina: Blade22 te intreaba: Mai faci sala?

Denim: Buna intrebare, de mese sau de ping pong? N-am fost veci sa transpir intr-o camera de 10 pe 10 cu alte 20 de frigidere ca sa isi faca selfies doar sa se dea mari (da, cunosc asemenea specimene din pacate).

Corina: U right, si eu stiu destule:)))

Corina: sarp3este te intreaba: Mai joci CS:GO Competitive?

Denim: Cum spuneam, n-am jucat CS asa mult, doar cat sa vad cu ce se mananca si asta nou. Competitive, am intrat 5 minute odata si a trebuit sa plec si de atunci nu m-am mai atins de el

Corina: Kirov te intreaba: Ce parere ai despre unguri?

Denim: De cate ori mi s-a pus intrebarea asta de catre alte persoane ce nu stau in Transilvania:))) Nici nu ai idee. Ca sa il citez pe un "ntelept local, "nu urasc ungurii, dar avem o problema cu ei" (nu cu toti).

Corina: RedBuLL te intreaba: In ce oras te-ai nascut?

Denim: In acelasi in care sper sa si mor, Cluj.

Denim: E o zicala aici: "Cine in Cluj o venit, n-o plecat neomenit"

Corina: Spartans. te intreaba: Cs 1.6 sau CS:GO?

Denim: Ce vreti de la mine cu CS-u asta:)). Ajung sa ii dau refund.

Denim: 1.6, pentru ca is old-school.

Corina: gogulet BIRGOANU te intreaba: Cand tragi la masea ce preferi, vin sau tuica?

Denim: Tuica nu-i asa virala pe cat se crede. Vinul merge doar la "I never..". Bere si whiskey mai mult.

Corina: That's all, un mesaj de final pentru comunitate?

Denim: Already? Parca devenea mai interesant. "Stay in school and don't do drugs." A da, si sa ii dati mesaje la Padurarul sa va invete despre poneii sfinti (aviz userilor noi). Nu veti regreta!

Corina: Hahaha=))). Sper ca te-ai simtit bine! ^^

Denim: Sa stii ca da. Chiar mi-a placut. Pacat ca doar odata pe forum se face asa ceva. A fost mai lejer decat interviurile de angajari:))

13 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blade22

[:::Zmp.freakz.ro:::']



Status: Offline
(since 30-03-2020 13:16)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 11135, Topics: 668
Location: Romania,Arad

Reputation: 54.2
Votes: 637

         
Post Posted: 02-02-2017, 22:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drăguț interviu! -


Casuta vocala @Blade
FREE
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 02-02-2017, 22:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai avut un interviu bun cu Snow, iar acum o lasi moale rau.
FOARTE SLAB, putine intrebari, slabe intrebari, etc

Succes cu urmatorul



5 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sarp3este
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-05-2017 09:10)
Joined: 21 Oct 2016
Posts: 1234, Topics: 49
Location: Craiova

Reputation: -3.4
Votes: 21

 
Post Posted: 02-02-2017, 22:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun interviu -



Casuta vocala:Sarp3este
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 02-02-2017, 22:42:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost ok , dar mai bune au fost celelalte -

Succes cu urmatoarele interviuri.



DISCORD: Sabee#0428


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DriNNker.

[Dj Drink]



Status: Offline
(since 12-11-2023 19:57)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 6252, Topics: 171
Location: CLUB.

Reputation: 1733.6
Votes: 91

   
Post Posted: 02-02-2017, 22:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu-i rau.

YT: DJ DRINK

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboy

[Retired ]



Status: Offline
(since 16-01-2023 18:34)
Joined: 04 Jul 2016
Posts: 5606, Topics: 752
Location: Retired 4 a long time !

Reputation: 20.1
Votes: 413

 
Post Posted: 02-02-2017, 22:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviul, bravo -
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catylinna

[Lookwhatyou'vedone]



Status: Offline
(since 30-11-2021 22:03)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1422, Topics: 46
Location: Cyprus

Reputation: 2796
Votes: 161

Post Posted: 02-02-2017, 22:51:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti funny - :3

Casuta vocala @Caty @Catylinna
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GLaDoS

[More ...]



Status: Offline
(since 07-06-2019 21:21)
Joined: 13 Aug 2016
Posts: 6655, Topics: 249
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 160

   
Post Posted: 02-02-2017, 23:21:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Minunat. -






"I'm a simple device. I'm here to help you! Do not forget to leave me a message!"



connect // zmx.freakz.ro

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spartans.

[<®>]



Status: Offline
(since 29-04-2019 17:53)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 7113, Topics: 1016
Location: Buzau

Reputation: -356.8
Votes: 203

 
Post Posted: 04-02-2017, 09:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos -


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 08-02-2017, 13:44:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie imi place ce faci, dar intra mai mult in amanunte. FA-L SA VERSE TOT, daca nu vrea, INSISTA; scoate untu' din el mai lejer decat din frigider -
Afla lucruri pe care in mod normal nu le-ar spune oricui, asta e esenta interviului!
Aah si incearca sa nu mai pui intrebarile asa ca la politie, deviaza de la subiect, fa o remarca, o critica ceva, ia-te de el/canta-i in struna (DAR NU PREA MULT)

In rest, succes! -



6 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidel 32

[Creep]



Status: Offline
(since 04-10-2018 11:08)
Joined: 02 Feb 2016
Posts: 825, Topics: 32
Location: Alba-Iulia

Reputation: 343.7
Votes: 15

 
Post Posted: 14-02-2017, 15:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos Interviu.-

[IMG][/IMG]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 14-02-2017, 17:02:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unde sunt detaliile ? Unde e rusinea ?
Ai inceput cu intrebari despre prima lui experienta dar cand te-a refuzat indirect te-ai oprit, nu lasi userul sa scape. -

M-am simtit ca "asl pls" pe mirc in anii 2000.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mentosu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 18:26)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 33, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 72.5
Votes: 6

 
Post Posted: 17-02-2017, 11:54:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Denim, întrebare : Cum imi fac demon hunter si cum ma bat de pe cal cu dujmanii?(joke)


CINE NU MA ÎNGHITE , SA MA SUGÃ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 17-02-2017, 11:56:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimeni nu ma place -

Mentos,



Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 17:28:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x