User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ ThunderJB
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message7009
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 17:40:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jur cã ãsta a fost CEL MAI plictisitor interviu de pânã acum... ªi am fãcut chiar destul de multe.
Thunder, eºti boring rãu, pe bune, am început sã-mi fac mustaþã din pãrul din cap la un moment dat.
Are câteva pãrþi mai interesante, dar FOARTE puþine..
Baftã la citit, veþi avea nevoie.





Carina: Cum te numeºti?

ThunderJB: Prenumele este Vlad, numele de familie nu doresc sã-l fac public.

Carina: Gotcha`. De unde eºti?

ThunderJB: Din judeþul Ilfov.

Carina: Câþi ani ai?

ThunderJB: 15 ani.

Carina: Oh, eºti mai mic decât credeam.

ThunderJB: Cât credeai cã am?

Carina: Nu ºtiu.. 17 poate.

ThunderJB: Mersi.

Carina: Mã rog, te poþi descrie în câteva cuvinte?

ThunderJB: Hm, pãi, sunt un bãiat "cuminte", nu sunt genul de om cu gânduri nebunatice, nu beau, nu fumez, învãþ ºi am pretenþii sã ajung un om în viaþã, mã rog, toatã lumea are pretenþii sã ajungã cineva în viaþã, dar eu vreau sã le duc la sfârºit. Încerc sã fiu deschis cu toatã lumea, nu-mi plac oamenii care se laudã singuri, ºi...... cam atât îmi vine în minte.

Carina: Mhm. Okay. Hobby-uri?

ThunderJB: Îmi place sportul, fac karate de 4 ani, deci vã bat de vã cãcaþi pe voi. Îmi place sã fac drumeþii cu bicicleta, uneori drumuri de 50km, altele mai mici. Ies pe afarã cu prietenii, un lucru comun ce face orice om. Când nu am ce face, stau pe forumuri ºi mã uit, mai ºi ajut din când în când. Unul din forumuri ar fi Freakz, care la ora actualã este printre cele mai mari comunitãþi din România. Cam astea ar fi hobby-urile.

Carina: Destul de multe. Ce fel de muzicã asculþi?

ThunderJB: Dubstep, rock, hip hop, alte genuri cum ar fi muzica indianã.

Carina: Eºti de acord cu stereotipurile din muzicã? De exemplu: dacã asculþi manele eºti redus, dacã asculþi rap eºti drogat, etc..

ThunderJB: Mi se pare o absurditate ceea ce ai spus, cel puþin, pentru mine. Fiecare este liber sã asculte ce vrea, manelele se ascultã la nuntã, ºi eºti manelist? Nu, aºa ºi în cazul rap-ului, asculþi dacã-þi place.

Carina: Okay. Ai avut iubitã pânã acum?

ThunderJB: "am avut"

Carina: Asta ce înseamnã?

ThunderJB: It's a long story.

Carina: OK atunci, dacã nu vrei sã zici, deºi e dubios cã ascunzi, cei dinainte mi-au zis. Ai puncte slabe? Dacã da, care sunt? De fapt, oricine are.

ThunderJB: Puncte slabe.. Hm, sunt sensibil.

Carina: OK deci sã înþeleg cã te aprinzi repede, pui la suflet?

ThunderJB: Uneori da, uneori nu. Ãsta este adevãrul crunt. Nu þin cont ce spun userii de pe forum.

Carina: Nu discutãm acum despre forum, ci despre viaþa realã. Nu trebuie sã te frece pe tine de ce spun alþii, indiferent de cât de retardaþi ar fi ºi orice idioþenii le-ar debita "mintea". Dar fie, lasã asta.

ThunderJB: A, dacã este legatã de viaþa mea realã, pun uneori, rar, dar uneori. Uh, auzi? Poþi sã tai asta cu sensibilul ºi sã zic alt defect? Cã sunã cam absurd 'sensibil'.

Carina: Evident cã pot tãia, dar nu vreau. ªi de ce sunã absurd? Cã poate vor râde alþii? Nu-l interpreta ca pe un defect, nu este defect, oamenii sensibili, mai ales bãieþii, sunt cei mai sweet [asta pãrerea mea.. reduºii te vor face fãtãlãu, sau ***. Dar sã nu te deranjeze]. Dacã tu crezi cã la tine e defect, atunci ai o micã problemã cu tine însuþi. Mai departe. Te înþelegi bine cu oamenii? Te integrezi în societate? Sau eºti mai timid?

ThunderJB: Timid pot zice cã nu sunt, integrarea în societate e grea pentru toþi. Unii se pot integra mai repede, alþii mai greu, eu unu m-am integrat mai rapid decât ceilalþi.

Carina: Cu fetele cum te descurci? Eºti chill sau transpiri ºi sub unghii când eºti în preajma lor? A mai multe fete, I mean.

ThunderJB: Cu fetele mã descurc ok, pot sta de vorbã cu ele fãrã nicio problemã, sunt chill.

Carina: OK, cam atât despre viaþa ta. Trecem @ forum?

ThunderJB: Pãi cam da, nu prea mai am ce sã completez la viaþa realã, dacã ai ºtii ce sã mã întrebi despre viaþa realã poþi sã îmi pui întrebãri, dar dacã nu ai, nu e problemã.

Carina: Pot sã-þi pun mii de întrebãri, dar m-am plictisit grav de viaþa ta, sincer. Tãiem partea asta, apropo. [de fapt n-o tãiem, hihi]

ThunderJB: Mãcar ai fost sincerã. Aºa... am o viaþã de om liniºtit, sunt genul de om mai puþin panaramã.

Carina: Bãi nene, am zis cã m-am plictisit de viaþa ta, la ce mai pui paie pe foc?

ThunderJB: Sã continuãm, mã relaxeazã, parcã aº fi la psiholog.

Carina: Riiiiight. Cum ai ajuns pe forum?

ThunderJB: Acum 2 ani prin intermediul serverului jbx.freakz.ro, cãutam servere de jb ºi am dat de acesta. ªi am început sã joc, ºi când am vrut sã fac cerere de admin pe forum a trebuit sã-mi fac cont. Precizez cã acesta este al doilea cont.

Carina: De ce ai luat ban pe primul cont?

ThunderJB: Nu am luat ban pe primul cont, am lãsat în umbrã acel cont deoarece îmi fãcusem o reputaþie super proastã, ºi toatã lumea mã ura, nu puteam discuta cu nimeni cã aveam o reputaþie proastã, nu am putut sã fac afaceri cã aveam o reputaþie proastã, aºa cã am renunþat la primul cont ºi am fãcut al doilea cont, ideea venind când era ploaie afara ºi a tunat odatã, de acolo vine Thunder, iar JB de la modul JailBreak, a nu se confunda cu Justin Bieber.

Carina: Ciudat, eu la Justin Bieber m-am gândit, ºi am început sã râd. Also, "îmi fãcusem o reputaþie super proastã, ºi toatã lumea mã ura"... Acum e altfel? Dar glumesc, glumesc. Toatã lumea te iubeºte acum. Cum þi s-a pãrut forumul la prima vedere?

ThunderJB: Elegant, unic. Un forum avansat.

Carina: Despre staff ce poþi sã-mi spui?

ThunderJB: Marea majoritatea sunt ok, nu am nimic cu nimeni de împãrþit, mi se pare cã staff-ul acesta a fost cules dintr-un pom de aur, în sensul bun bineînþeles.

Carina: "Pom de aur" poate avea un sens rãu? Din staff, crezi cã ar merita cineva up? Dar remove? Dacã da, cine anume ºi ce ar merita?

ThunderJB: Dupã pãrerea mea, Paragon ar merita up, îºi face bine treaba, iar remove Alexander0810, mi se pare foarte arþãgos ºi cã vrea sã iasã tot timpul în evidenþî, ceea ce nu este bine în special la un Smod.

Carina: Þine minte cã asta va deveni publicã. Ar trebui sã tai partea cu Jert, dar o las [hihi]. Þi-ai dori sã faci parte din staff? ªi dacã da, de ce? ªi vino cu mai multe argumente.

ThunderJB: ªtiu cã va fi public ºi nu mã intereseazã ce pãrere are Alexander0810. Da, mi-ar plãcea sã fac parte din staff, cred cã oricine ar vrea sã facã parte din staff. Pãi, îmi place sã moderez forumul ºi sã muncesc, sunt un om harnic, îmi place sã respect regulile la sânge, daca þi se impun anumite reguli, respectã-le ºi nu le încãlca.

Carina: OK. Asta e tot. Vreun mesaj de final?

ThunderJB: Nimic, toate cele bune. Bye.

Carina: Cam sec. Dar te înþeleg.



Sper cã v-a plãcut. Dacã nu... vã înþeleg.



2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 24-09-2014, 17:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie mi-a placut -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 24-09-2014, 17:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce sa taie? Lasa omul sa fie sincer, e dreptul lui la fel de mult cum e dreptul meu sa ma doara unde nu bate soarele de ce cred altii despre mine.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 17:53:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ªtiam cã reacþia asta o vei avea, dar totuºi aveam intenþia sã tai, nu ºtiu de ce. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 24-09-2014, 18:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm, ceva e ciudat, ai pus parca cateva cuvinte in plus, sau poate mi se pare mie -)

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 18:19:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am pus nimic în plus. N-am modificat nimic, se poate dovedi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 24-09-2014, 18:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariinush wrote:
N-am pus nimic în plus. N-am modificat nimic, se poate dovedi.

Inseamna ca eram adormit cand faceam acest interviu -)).


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 24-09-2014, 18:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
De ce sa taie? Lasa omul sa fie sincer, e dreptul lui la fel de mult cum e dreptul meu sa ma doara unde nu bate soarele de ce cred altii despre mine.



hihi nu sunt singuru care nu te suporta

@ prea multa plictiseala



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 24-09-2014, 18:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce fatalau, auzi la el, sensibil...


3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 24-09-2014, 18:37:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Ce fatalau, auzi la el, sensibil...

Da, nu ma atinge la corason ca e urat -.


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 24-09-2014, 19:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am avut un zâmbet pe fațã de când a început interviul, pana când s-a terminat. ROFL!
@Carina, ești geniala, wanna be my BFF?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lebada Rosie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-09-2014 15:24)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 131, Topics: 2
Location: Switzerland

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 24-09-2014, 19:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sensibil? k. esti urat
hai ca te stii carino, reporter la trinitas ajungi



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 24-09-2014, 19:09:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meeeow wrote:
Am avut un zâmbet pe fațã de când a început interviul, pana când s-a terminat. ROFL!
@Carina, ești geniala, wanna be my BFF?

BFF 4 eva` -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 24-09-2014, 19:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lebada Rosie wrote:
sensibil? k. esti urat
hai ca te stii carino, reporter la trinitas ajungi



Si daca e urat ce ? Si daca e sensibil ce ? Pun pariu ca esti un ghebos dala fiert care la interview va spune ceva de genul "Semintele acelasi gust are...dar eu m-am saturat de gustul lor..." & "Eu is b0$$ de b0$$ cop1l bortos" -.

btw: Frumosc interview, frumoasa initiativa @ Cariinush !


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AceRuL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-01-2016 21:31)
Joined: 06 Jun 2012
Posts: 16659, Topics: 426
Location: LE TOUCAN HAS ARRIVED <(°)

Reputation: -132.7
Votes: 648

 
Post Posted: 24-09-2014, 19:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Sunt doua tipuri de oameni
-sensibil
-ghebos d-ala fiert" - ingerdrogat 2014


sorinsorin57 wrote:
Eu folosesc XP SP2 si este mai bun decat 7.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 17:22:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x