User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Ups!
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message4970
Corina

[#sin]



Status: Offline
(since 13-12-2023 00:05)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 4482, Topics: 35
Location: Bucharest

Reputation: 3123.6
Votes: 165

 
Post Posted: 10-04-2017, 00:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)






Corina: Cum te numesti?

Ups!: Ghica Narcis Nicolae

Corina: Okiii, Narcis. De unde esti si cati ani ai?

Ups!: Merg spre 29 de ani, sper sa ajung pana acolo. De fel sunt din Oltenita, acum am domiciliul in comuna Curcani insa locuiesc si in Bucuresti.

Corina: Wohoo, sigur ca ajungi. Multi inainte!

Ups!: Multumesc, sa speram ca ajung cat mai batran.

Corina: Cum crezi ca te-ar descrie prietenii tai?

Ups!: Depinde acum, cei care ma cunosc virtual ma descriu un ghimpe in spatele lor insa cei care stiu ce imi poate dovleacul nu au cuvinte de rau...

Corina: Inteleg. Dar tu, cum te-ai descrie?

Ups!: Un enervant, am momente peste momente... acum sunt bun insa tot acum imi sare ceapa. Totusi sunt persoana care ar face tot posibilul sa fac un bine celor ce merita, ex: (Dire) -

Corina: Hai ca esti rau, nu prea stiu faza cu Dire si prefer sa nu comentez. Esti rasist?

Ups!: Nici eu nu stiu ce am cu el. Rasist nu-s, am locuit prin multe tari si toti au fost ok cu mine, nici tiganii nu imi sunt rasisti insa sunt cei care miros sau fura prin strainatate, pe aia nu ii suport. deci nu.

Corina: Aia sunt doar scursurile societatii. Ce iti place sa faci in timpul liber, ai un hobby anume?

Ups!: Timp liber pot zice ca de 1 an nu mai am, in cursul saptamanii sunt la servici si in weekend acasa cu renovari, dupa cum vezi asta e ora in care scap din (timpul liber), hobby pot zice fotbalul insa a inceput si ala sa dispara din cauza timpului... aaaa mai sunt si fetele hobby-ul meu.

Corina: Haha, fetele sunt o necesitate in viata barbatilor. Vad ca nu prea ai timp, ai lasat lumea sa te astepte cu interviul asta. Cu ce te ocupi?

Ups!: Dupa cum am zis si saptamana trecuta ca nu prea am timp si de aceea am lasat sa astepte lumea, pai ma ocup cu masinile, normal sunt angajat ca instalator sanitar insa ma ocup si cu instalatii electrice, sunt si sofer si mai multe... Varul meu este patron si il mai ajut cu materiale la locurile de munca unde sunt muncitori... o munca usoara insa timpul iar ne sparge capul.

Corina: Nice, deci nu sapi santuri sa cumperi reputatie pe forum -

Ups!: Ahaha hai ca am inceput sa rad -) la tinerete pana acum vreo 4 ani, da am muncit pe santier unde este foarte greu si ma mandresc cand zic asta... In legatura cu Dire, pai este normal sa stie ca sap la santuri cand replica lui este mereu "Du-te sa mai sapi un sant" il las sa creada ce vrea el. Reputatia este ceva minor la mine in momentul de fata, nu cred ca mai bag bani sa cumpar.

Corina: Pai nu e nimic rau sau jenant in a munci.

Corina: Ce filme iti plac?

Ups!: Filmele actiune gen "Triplu X" sau ceva gen Fastand Furious... nu pot emite ca imi plac si cele romantice/dragoste insa numai cele cu actori tineri gen "trei metri deasupra cerului".

Corina: Ce romantic estiiii, ce gen de muzica asculti?

Ups!: Preferate nu am insa ascult manele in general, nu cele live sau de jale... ascult disco sau despacito, dar na manele in general.

Corina: Ne poti povesti cea mai mare betie a ta? Sau o intamplare amuzanta.

Ups!: Huh, cred ca a fost pe la 19 ani... imi aduc aminte ca am ajuns sa ma duc in garla sa fac dush la 12 noaptea undeva prin luna noiembrie, atat de beat eram incat nu puteam sa merg, gandeam, insa picioarele o luau in dreapta.

Ups!: Intamplare amuzanta hmmm... cred ca a fost in tinerete cand aveam vreo 14 ani, eram cu o fata in pat si din intamplare am ajuns dezbracati, am ajuns si la actul final in care fata era pe cicul si eu am crezut ca este virgina. Si in ziua de azi ma amuz cand imi amintesc de chestia asta. Sunt multe intamplari foarte amuzante insa iar nu este timp sa le zic.

Corina: Hai ca devine interesant. Cu viata amoroasa cum stai?

Ups!: Ceva serios nu, o mica aventura cu o doamna doctora si una mai serioasa cu o "domnisoara" de 23 de ani... vedem unde voi ajunge.

Corina: Daca tot ai inceput sa ne zici de aceasta experienta, prima ta experienta cum a fost?

Ups!: Prima experienta cam neplacuta pentru mine, aveam 13 ani si domnisoara 17 parca... a fost la mine acasa, eram singur si tinerel incat deabia stiam cum arata o tzatza - era in iunie pe 24 inainte de ziua mea de nastere, o caldura afara doamne doamne, fata imbracata cu o fusta foarte scurta si na, am inceput sa "ne jucam" am ramas in chiloti amandoi... pot zice ca atunci am simtit ce este o erectie. Domnisoara fiind mai mare avuse cateva experiente sexuale insa eu 0, ea vazuse ca eram foarte sculat si s-a dezbracat complet, mi-a explicat cum sta treaba si un act sexual de 2 minute cred... PRIMA MEA EXPERIENTA, nu pot zice ca a fost atat e rau insa la ce experiente am avut pana acum as vrea sa uit dezvirginarea mea.

Corina: Nu stiu cum numeriti toti pe la 13-14 ani fete d-astea...

Corina: In viata reala crezi ca daca ai bani, insemni ceva?

Ups!: In 99% din cazuri da, daca ai bani ai totul insa prefer sanatatea decat sa ai bani, sa ai totul insa sa fi prost. Muncesc sa traiesc, sa imi fac poftele si atat, restul banilor nu ma intereseaza.

Corina: Uhm, cum ai dat de freakz?

Ups!: Pfff cred ca din cauza unui server de cs 1.6, moderatorii de atunci mi-au zis sa imi fac cont pe forum (mi-au dat ei forumul) si asa am ajuns pe freakz... pe timpul ala era Frank Lukas, Pamflet si Anushyka parca.

Corina: Cum ti s-a parut forumul la prima vedere?

Ups!: La prima vedere nu i-am dat importanta, momentul in care eram disperat de forum a fost acum 3-4 ani cand bagam bani in reputatie si eram owner pe diferite servere, acum imi este egal cu 0, este doar o obisnuinta sa intru pe forum... posibil sa mai tin legatura cu cativa useri de acolo.

Corina: Ce parere ai despre staff, crezi ca toti isi fac treaba corect? Daca nu, cine crezi ca nu isi merita gradul?

Ups!: Staff-ul ii ok, si Socker promite de 7 luni ca face ceva si degeaba insa nota 10 pentru el, Avioane face o treaba bunicica insa are momente cand pare un copil de 15 ani. O foarte buna parere am despre AMG, cred ca este singurul pe care il admir pentru munca depusa forumului, el ar trebui sa fie un capitan, Closed intotdeauna da vina pe lag, si sunt multi helperi care nu fac nimic, ei sunt cei care nu isi merita gradul. Tu exemplu stai cu mine 2-3 ore sa iti futi creierul cu mine aici, meriti un up pentru en ore epuizate in folosul freakzului. Imi cer scuze ca ti-am violat timpul insa asa a cerut Dire - pwp jos

Corina: No problem, oricum cu altii am pierdut mult mai mult timp pana m-am obisnuit. Cine crezi ca ar merita up sau remove?

Ups!: ADIMINSTRATOR DIREEE (glumesc) -

Ups!: Pai remove mi-ar placea sa primeasca Avioane, a inceput sa fie foarte ridicol din cauza prostie ce o denota, iar up ar merita Pic@, a facut multe pentru forum si cam in zadar.

Corina: Ai schimba ceva la forum in momentul de fata?

Ups!: Da, as da unban celor care faceau caterinca, care isi bateau maciuca de unii (si eu printre ei) insa acum nu mai pun la inimioara.

Corina: Deja se stiu trolli. Trecem la intrebarile date de useri?

Ups!: Cum doresti, inca sunt treaz... daca ma imbat cred ca te iau eu pe tine.

Corina: Take it easy boy. Nu poti

Corina: Dire te intreaba: Vei incerca vreodata sa fii om? Macar in lumea asta virtuala, ca in viata reala nu ne bagam

Ups!: Cumva poate vreun animal sa posteze pe forum? Cu tine in nici-un caz nu cred ca voi fi om, cel putin in viata virtuala. In cea reala posibil daca te cunosc si esti de treaba se schimba foaia.

Corina: w0w^Sn@K3 te intreaba: Mai bei vin cu polonicul?

Ups!: Nu am baut niciodata asa, beau cu sticlele.

Corina: ^Avioane^ te intreaba: Care este cea mai lunga durata de prietenie pe care ai avut-o in viata ta? Dar adevarul, ca de minciuni suntem satui.

Ups!: Prietenie amicala sau ce fel?

Corina: Cred ca da.

Ups!: Am avut 3 prieteni foarte buni, am rams doar cu 2... unul a decedat anul trecut, relatia mea cu ei a inceput acum 14 ani cand m-am mutat din Oltenita, suntem prieteni foarte buni si acum cu toate ca suntem la 2000 km departare dar suntem la fel cum am inceput acum 14 ani. Au fost certuri intre noi dar in viata reala nu cred ca exista prietenie fara cearta. Daca te referi la o muiere (Avioane) a fost de 4 ani cea mai lunga durata alaturi de o fata. Cred ca am fost pe intelesul lui

Corina: Uhh, imi pare rau de prietenul tau, oricat de rea e lumea, nimeni nu merita sa moara asa.

Corina: Mai erau vreo 2 intrebari dar nu are rost sa le pun ca deja ai raspuns la ele mai sus.

Corina: Cam astea au fost intrebarile. Ai un mesaj de final pentru comunitate?

Ups!: Hai Dinamo, Dire presedinte -

Corina: Sper ca ti-a facut placereee -

Ups!: Alaturi de tine intotdeauna, daca era altcineva nu stateam atata timp, aaa sa apara pe forum ca il iubesc pe Avioane<3

Corina: Apare tot. ^^

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-04-2017, 06:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un mare berbec, treci la taiat ca se apropie pastele - !!!!!

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]


Last edited by goguletz BIRGAOANU on 10-04-2017, 10:44:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 10-04-2017, 09:30:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mersi de declaratia de dragoste.
Nu e un interviu slab, iti da ban administratorul cand vede -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 10-04-2017, 10:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
"Closed intotdeauna da vina pe lag"


-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 10-04-2017, 10:12:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AMG wrote:
Quote:
"Closed intotdeauna da vina pe lag"


-

Hahaha, atat mah, te pup


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GLaDoS

[More ...]



Status: Offline
(since 07-06-2019 21:21)
Joined: 13 Aug 2016
Posts: 6655, Topics: 249
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 160

   
Post Posted: 10-04-2017, 14:39:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte frumos.
Felicitari Corina! -







"I'm a simple device. I'm here to help you! Do not forget to leave me a message!"



connect // zmx.freakz.ro

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 10-04-2017, 16:44:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo amandurora pentru interviu.
Dire, te-ai scos sunteti prieteni buni acum - Vezi ca nu e rau Ups! ?




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 10-04-2017, 17:14:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rekt Closed -))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigdaddybamm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2017 03:15)
Joined: 16 Sep 2016
Posts: 14, Topics: 3
Location: United States

Reputation: 38.5
Votes: 1

 
Post Posted: 11-04-2017, 03:37:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WOW!!! again!!!


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2017, 07:29:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-ai inmuiat biscuitele la 13 ani..ok ,mi se pare normal si eu ma pot lauda cu asta ,intrebarea este ,cand a trebuii sa dai afara zama ,pull out sau ? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobi!

[Ag. de poliție]



Status: Offline
(since 28-12-2023 22:52)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 4763, Topics: 1195
Location: Vrancea

Reputation: 1040
Votes: 304

 
Post Posted: 13-04-2017, 08:40:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
Ti-ai inmuiat biscuitele la 13 ani..ok ,mi se pare normal si eu ma pot lauda cu asta ,intrebarea este ,cand a trebuii sa dai afara zama ,pull out sau ? -

-
GJ pentru interviu!


Pariuri Sportive | Tournaments | Music Contests

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cutza*

[Meow]



Status: Offline
(since 11-10-2019 14:43)
Joined: 10 Jun 2014
Posts: 2977, Topics: 7
Location: Suceava

Reputation: 905.6
Votes: 198

Post Posted: 13-04-2017, 12:30:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce-ti mai plac "scoicile", Narci -. Pupi -
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anda .

[Shape of You]



Status: Offline
(since 22-03-2018 17:41)
Joined: 08 Apr 2017
Posts: 266, Topics: 8
Location: Bucharest

Reputation: 26
Votes: 26

Post Posted: 13-04-2017, 13:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu





1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 13-04-2017, 15:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va raspund diseara cand ajung acasa, pupi Cutzi


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MangloPici

[Veteran]



Status: Offline
(since 19-11-2023 23:34)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1845, Topics: 109
Location: Pitesti/Bucuresti

Reputation: 402.9
Votes: 78

     
Post Posted: 13-04-2017, 16:20:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari -

Skype: snopps.stef
Steam: Phvne
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 18:33:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x