User
Pass
2FA
 
 

Jocuri de putere - invitata special: Cariinush
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message9975
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 25-09-2014, 21:19:25 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)





BonJovi4EveR: Bunã seara Freakz, bunã seara România. Azi o avem alãturi de noi pe domniºoara Cariinush. Care, dupã lungi drumeþii a reuºit sã dea de studiourile Realitãþii Freakz.

Carina: Seara bunã comunitate Freakz! ^^

BonJovi4EveR: În primul rând, permite-mi sã îþi urez bun venit în studio, sper sã te simþi bine la noi, emisia va fi cât se poate de scurtã ºi totodatã am dat drumul la cãldurã.

Carina: Ooh wee, cãlduricã! Bine te-am gãsit, normal cã mã voi simþi bine.

BonJovi4EveR: Acuma cã toatã lumea Freakz-ului îþi cunoaºte numele de scenã (Cariinush) ai putea fi amabilã sã ni-l zici ºi pe cel real?

Carina: Sigur. Numele de familie nu-l spun. Am douã nume: Carina Denisa.

BonJovi4EveR: Înþeleg, totuºi vârsta ºi localitatea? Ni le-ai putea dezvãlui?

Carina: Am aproape 19 ani, îi fac luna viitoare, ºi sunt din Bucureºti.

BonJovi4EveR: Mulþi înainte.

Carina: Mulþumesc!

BonJovi4EveR: Aºa dupã tine, cum te-ai descrie într-o singurã frazã?

Carina: Hm, într-o singurã frazã... Sunt o fiinþã haoticã, sunt de fel prietenoasã, ambiþioasã ºi nu las pe nimeni sã mã punã la pãmânt niciodatã.

BonJovi4EveR: Impresionant, deci pe scurt eºti un fel de Che Guevara în varianta femininã.

Carina: Sigur, sunt cam pe acolo.

BonJovi4EveR: Ce gen sau genuri muzicale preferi? ªi cum te influenþeazã?

Carina: În special rap-ul, mã regãsesc în zeci de melodii. Dupã aceea vine rock-ul, muzica clasicã ºi hip-hop-ul. Dacã mã influenþeazã? În aproape cea mai mare mãsurã, muzica joacã un rol important în viaþa mea din multe puncte de vedere.

BonJovi4EveR: Ai putea sã dai câteva exemple?

Carina: Muzica mã motiveazã de multe ori sã fac ce mi-am propus. Mã ridicã atunci când sunt cu moralul la pãmânt, mã face sã zâmbesc când sunt tristã, mã face sã-mi aduc aminte cu plãcere de copilãrie, ºi sunt mai multe exemple, chiar foarte multe, dar e prea mult de zis.

BonJovi4EveR: Înþeleg. Credincioasã sau ateistã? Te-aº ruga sã ºi argumentezi rãspunsul oferit.

Carina: Ateistã. Chiar dacã am fost botezatã creºtineºte, nu a fost alegerea mea. Pe parcursul vieþii am început sã citesc ºi sã cercetez anumite aspecte ale religiei ºi am descoperit cã foarte multe se contrazic între ele, ceea ce îmi pare cam ciudat. De asemenea, merg pe principiul "Nu crede ce nu vezi". Am discutat cu multe persoane destul de citite, coincidenþã, erau atei, ºi au fost destul de amabili încât sã-mi explice câteva lucruri în plus pe care nu le ºtiam ºi care m-au ajutat sã-mi menþin decizia de a deveni ateu. Mai sunt ºi multele aºa-zise "necazuri" din viaþa mea care m-au fãcut sã cred cã Dumnezeu e doar ficþiune.

BonJovi4EveR: Sã zicem cã te afli într-un metrou în Londra. Mergi spre lucru sau o atracþie turisticã. ªi de-odatã, se urcã un nene, puþin bronzat la piele ºi cu mustaþã - arab. Se închid frumos uºile, iar nenea se aºeazã vizavi de tine pe un scaun maro. Pe la jumãtatea traseului, acesta se ridicã, îºi dã jos geaca, i se vede bomba, înfãºuratã în jurul bustului ºi zice: "Dacã nu vã închinaþi toþi ºi nu vã rugaþi la Allah, arunc metroul ãsta în aer!" Cum ai reacþiona într-un astfel de caz?

Carina: Nu i-aº urma ordinele. Prefer sã mor în schimb.

BonJovi4EveR: Am sã clasez acest rãspuns ca fiind unul prompt ºi fãrã prea multã judecatã chiar dacã eºti ateistã ºi ori de câte ori te-aº întreba acelaºi lucru, rãspunsul ar rãmâne acelaºi. Mergem mai departe.

Carina: De-acord, continuã.

BonJovi4EveR: Au început fluturii sã-þi cutreiere stomacul? Sau încã aºtepþi acel Fãt-Frumos, pe un armãsar alb cu unicorn în frunte ºi îmbrãcat în aur?

Carina: Fluturaºii au intrat în mine de la vârsta de 14 ani de când am gustat prima oarã dragostea, fie ea doar de o varã, sau ceva serios. Prima iubire am avut-o acum 4 ani într-o iarnã, un bãiat deosebit cu care am 'rezistat' pânã în ziua de azi. Deci am o relaþie de 4 ani, ºi pot spune cã sunt mândrã de acest 'record' þinând cont cã a fost prima mea dragoste.

BonJovi4EveR: ªi la partea cu fu la la, vorba unui distins poet: Romeo Fantastick, cum stai? Ai intrat în pitã? Sau?

Carina: Nu am de ce sã mint, deci da, sunt iniþiatã în tainele sexului, sã zic aºa. S-a întâmplat chiar vara asta. De aici ºi atitudinea perversã, uneori.

BonJovi4EveR: Existã anumite persoane sau lucruri, situaþii care te motiveazã? ªi dacã da, care ar fi alea? Idem ºi lucruri care te demoralizeazã.

Carina: În afarã de muzicã, nu. Singura persoanã care mã mai motiveazã sunt eu însumi, atât. Cât despre ce mã demoralizeazã, gândul cã voi creºte ºi-mi voi pierde copilãria, ajungând sã am servici, griji, neputând sã-mi trãiesc viaþa la maxim.

BonJovi4EveR: Bun. Eºti de acord sã trecem la întrebãrile despre Freakz? Sau mai ai ceva de zis?

Carina: Nu mai am nimic de spus. Let's go Freakz!

BonJovi4EveR: Ok. O primã mare întrebare sau prim mare mister pe care mulþi încã doresc sã-l elucideze: eºti fatã sau bãiat? Îþi atârnã ceva în faþã sau bate vântul frunza-n dungã?

Carina: Eu din câte ºtiu, sunt fatã. Nu mã intereseazã de ce 'dovezi' ar putea avea alþii sau ce idioþenii le-ar putea debita mintea. Eu ºtiu cine sunt ºi nu am nevoie sã-mi spunã nimeni ºi nici sã demonstrez nimãnui acest lucru. Repet, NU MÃ INTERESEAZÃ DACÃ VOI CREDEÞI CÃ SUNT BÃIAT SAU FATÃ, E STRICT PÃREREA VOASTRÃ. Sper cã te-am lãmurit.

BonJovi4EveR: Eu personal am fost lãmurit demult. Am vrut doar sã pun în tematicã ºi curiozitatea altor users. ªi acuma: cum ai dat de Freakz?

Carina: Pãi, vara anului 2013, pe la sfârºitul lui August, tocmai începusem sã învãþ deathrun ºi cãutam un server în firea lui. Un search mic pe google, am gãsit serverul mr4.freakz.ro, care, din pãcate acum este praf ºi pulbere.. Am început sã joc, am vrut admin ºi trebuia sã-mi fac cont pe forum. Dupã ce mi-am fãcut cont, singura secþiune care o vizitam era cea a serverului, eram cea mai mare noob pe-atunci, nu ºtiam nici cum sã-mi pun un avatar. Am înaintat, am început sã învãþ, am luat grad destul de mare pe server.. Dupã care l-am cunoscut pe fostul "23" care m-a ajutat destul de mult cu primul cont, pot spune cã el m-a convins sã rãmân pe forum în continuare dupã ce s-a închis mr4. La un moment dat, din cauza unor useri, am cerut ban la nervi pe primul cont. Dupã care, dupã câteva luni, prin Februarie 2014, am revenit pe forum, prin intermediul lui Avioane cu contul ãsta pe care-l deþin ºi în prezent.

BonJovi4EveR: Care este pãrerea ta asupra colegilor tãi de breaslã? De asemenea câteva precizãri în cazul unui up sau remove.

Carina: Sincer, sunt niºte oameni minunaþi, toþi. Sunt cu capul pe umeri, ºtiu cum sã-ºi facã treaba. Mã bucur enorm cã sunt printre ei. În special Avioane, pup. Cât despre up/remove, chiar nu ºtiu.. De fapt, ºtiu: Remove, ABSOLUT nimeni. Up, poate BonJovi sau Pato.

BonJovi4EveR: Aºa, în vizorul tãu, s-ar putea regãsi câþiva useri pentru o eventualã funcþie de helper/moderator?

Carina: Moderator, clar nimeni. Helper, nu zic nume deoarece e posibil sã ºi-o ia în cap, nu cã pãrerea mea ar conta prea mult, dar aºa cred. Dar de fapt, sunt deja destui helpers, nu e nevoie de MAI MULÞI.

BonJovi4EveR: Sã zicem cã ai fi administratoare pentru o zi. Ce anume ai schimba la forum?

Carina: Pãi, aº schimba butoanele de like/dislike cu unele transparente. În rest, nimic, forumul este genial aºa cum este acum, + cã n-aº ºtii destul de multe încât sã-mi permit sã modific ceva.

BonJovi4EveR: Pe o treaptã de la 5 la 10 cum i-ai clasa pe userii forumului?

Carina: Undeva între 6 ºi 7. Deci 6.5. Nu spun de ce, cred cã se ºtie deja.

BonJovi4EveR: În mare, cam asta a fost totul. Ai un mesaj final pentru comunitate?

Carina: Da, am, mai multe. ªi acelea ar fi: Respectaþi-vã pãrinþii ºi iubiþi-i mai mult ca pe oricine altcineva ºi cereþi-le sfaturi cât mai sunt lângã voi!! Also, cititul nu dãuneazã deloc, vã ajutã enorm de mult! Citiþi, nu pierdeþi nopþile beþi morþi prin cluburi! De asemenea, pentru fete, lãsaþi bãrbaþii sã bea, dar DOAR cu bãieþii! ªi ce-am vrut sã mai zic.. Oh da, zâmbiþi fraþilor, cã se întâmplã din ce în ce mai rar!

BonJovi4EveR: Ok, deci ºi prin urmare, vreau sã îþi mulþumesc pentru prezenþã. Sper cã þi-a plãcut interviul. O searã placutã dragi telspectatori.

Carina: Mi-a fãcut mare plãcere, a fost nemaipomenit! Îþi mulþumesc pentru timpul acordat.

BonJovi4EveR: Ilknur, ai legãtura.


Spoiler:




P.S.: nu le am cu interviurile, deci nu ma cautati prin PM. Am facut acest interviu cu Cariinush deoarece atata merita si ea dupa cate interviuri a dat si cel mai probabil va mai da. O seara faina!

10 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmin827

[Welcome to my Hood ]



Status: Offline
(since 02-12-2022 21:31)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 16374, Topics: 74
Location: Oltenita

Reputation: 2370.2
Votes: 304

 
Post Posted: 25-09-2014, 21:27:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un interviu foarte misto , bravo voua . -

#IseeY Blizz! ^El Lider
La confussione mi irrita ....e tanto!
Every new day is another chance to change your life
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 25-09-2014, 21:29:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ioi ce frumiii :3

@Jovica - esti dilau rau si tu

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lebada Rosie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-09-2014 15:24)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 131, Topics: 2
Location: Switzerland

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 25-09-2014, 21:32:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in toate interviurile toti au zis ca pato merita up. de ce?
astept si episodul urmator, poate dezbateti subiectu asta



0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-09-2014, 21:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pup.


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 25-09-2014, 22:02:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mitrut

[Jack's]



Status: Offline
(since 10-02-2019 17:25)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 5625, Topics: 199
Location: Romania

Reputation: 255.2
Votes: 439

Post Posted: 25-09-2014, 22:20:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Realitatea Freakz -

Cat despre interviu, n-am ce comenta -



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 26-09-2014, 00:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carina, te astept sa ma intervievezi -

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-09-2014, 10:10:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu sunt ateu, slava Domnului...


Don't touch this

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AceRuL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-01-2016 21:31)
Joined: 06 Jun 2012
Posts: 16659, Topics: 426
Location: LE TOUCAN HAS ARRIVED <(°)

Reputation: -132.7
Votes: 648

 
Post Posted: 26-09-2014, 10:16:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BonJovi4EveR wrote:
Carina: Nu i-aº urma ordinele. Prefer sã mor în schimb.

Si dupa mori si nu mai poti sa faci nimic pentru ca nu te-ai inchinat la Alah pentru 3 secunde GG WP


sorinsorin57 wrote:
Eu folosesc XP SP2 si este mai bun decat 7.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 26-09-2014, 12:28:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AceRuL wrote:
BonJovi4EveR wrote:
Carina: Nu i-aº urma ordinele. Prefer sã mor în schimb.

Si dupa mori si nu mai poti sa faci nimic pentru ca nu te-ai inchinat la Alah pentru 3 secunde GG WP

True!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florin00

[TheB3stDj]



Status: Offline
(since 19-02-2017 14:29)
Joined: 13 Feb 2013
Posts: 1945, Topics: 55
Location: Freakz.Ro

Reputation: 269.3
Votes: 22

       
Post Posted: 26-09-2014, 15:15:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu.


Casuta vocala @DjLord

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorinsorin57

[I did not hit her !]



Status: Offline
(since 15-08-2022 19:39)
Joined: 29 Jun 2013
Posts: 5153, Topics: 395
Location: Prima la stanga.

Reputation: 1088.6
Votes: 354

       
Post Posted: 26-09-2014, 20:50:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai jignit autorul butoanelor de like dislike -
-
Frumos interviu.



"Esti folosit de societate, nu uita, lumea uita
Te-arunca la gunoi si-apoi te scuipa"



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 27-09-2014, 09:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SeaGer wrote:
Carina, te astept sa ma intervievezi -

Te-aºtept @ mess.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
(c) Rainn.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-10-2014 16:13)
Joined: 01 Oct 2014
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 01-10-2014, 16:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BonJovi4EveR wrote:


BonJovi4EveR: ªi la partea cu fu la la, vorba unui distins poet: Romeo Fantastick, cum stai? Ai intrat în pitã? Sau?



Nebun mai esti ma -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 20-04-2024, 00:16:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x