User
Pass
2FA
 
 

La Steaua se strang norii asupra lotului. Becali anunta primii doi jucatori care isi vor f

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message1246
Spartans.

[<®>]



Status: Offline
(since 29-04-2019 17:53)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 7113, Topics: 1016
Location: Buzau

Reputation: -356.8
Votes: 203

 
Post Posted: 09-02-2018, 14:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gigi Becali si-a facut planurile pentru curatenia de vara de la Steaua. Machado si Dananae sunt primii pe lista neagra a patronului care isi reproseaza ca nu a fost atent la transferurile sugerate de colaboratorii sai.

Seful echipei din Ghencea si-a pus mainile in cap atunci cand a realizat ca banii investiti in transferuri si in schimburile de jucatori s-au dus pe Apa Sambetii si este hotarat sa repare lucrurile imediat dupa incheierea sezonului.

Ovidiu Danane a imbracat tricoul „ros-albastru” in vara trecuta, fiind adus liber de contract de la Universitatea Craiova pentru a intari flancul drept al defensivei.

Gabriel Machado a fost adus din iarna la Steaua, care in schimb l-a cedat pe fundasul Dorinel Popa, platind pe deasupra inca 200.000 de euro Universitatii Cluj.

„Ati facut transferuri aiurea, nu ati venit la mine sa imi spuneti ca nu avem fundas dreapta si uite ca ne-a curatat Dananae! Si asta a venit la echipa ca a vorbit Teia cu Prodanca, cine m-o fi pus sa il iau…

Dar tu crezi ca mai ramane Danane in vara la Steaua? Ursul sa il mai tina la echipa, si pe el si pe Machado, ca am pierdut bani si pe asta, si l-am dat si pe Dorinel la Cluj„, a spus Gigi Becali la GSP TV.

In cazul in care Steaua nu va incheia pe locul doi sezonul, fapt care ii va da sansa sa joace in preliminariile Champions League, alti jucatori vor pleca din Ghencea: fratii Costea, Geraldo Alves si Tibi Balan.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VladDinu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2020 16:16)
Joined: 02 Jan 2020
Posts: 2, Topics: None
Location: Netherlands

Reputation: 2.1

Post Posted: 02-01-2020, 14:53:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Steaua va fi întotdeauna în inima mea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VladDinu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2020 16:16)
Joined: 02 Jan 2020
Posts: 2, Topics: None
Location: Netherlands

Reputation: 2.1

Post Posted: 02-01-2020, 20:56:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am înțeles că în cele mai bune circumstanțe puteți câștiga primele zile în slotul online de fructe http://sloturi.info/sizzling-hot-extreme.html asa ca stiu si inteleg pretul unui castig mare si a unei pierderi. Toți oamenii ar trebui să se străduiască doar înainte, nimeni nu trebuie lăsat în urmă.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 30-06-2024, 21:57:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x