User
Pass
2FA
 
 

MISTS OF PANDARIA-oficial ingame cinematic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8379
Hayley y me

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2015 23:30)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 161, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -14.8
Votes: 7

Post Posted: 18-08-2012, 16:54:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
I-a batut pentru ca el era Chen Stormstout sau cum se scrie numele lui si ei erau 2 randoms.

http://blue.mmo-champion.com/topic/232771-monks-are-overpowered/

Gresesti putin, chen stormstout o fi el puternic insa humanu nu e un 'random' e Tandred Proudmoore fratele lu jaina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 06:03)
Joined: 16 May 2011
Posts: 173, Topics: 34
Location: UMF Carol Davila - la subsol, pe dreapta, sala de disectii, in halat, ma gasesti acolo !

Reputation: -19.7
Votes: 9

 
Post Posted: 18-08-2012, 18:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Insanemode wrote:
Brapper wrote:
gazi wrote:
Sincer..mie chiar imi place trailerul,vorba lui gladys imi vine sa comand jocu'.

La inceput si eu zicea"bleah panda?dar ce e aici intrunirea ursilor patati?" pana mi-am dat seama ca va fi destul de ok,trebuia sa bage ceva nou iar naga cum ziceti voi nu aveau cum.
Cum incaltai tu un naga sau ii puneai pants?


Ba se putea foarte usor,poate ca nu erau vizibili sau chestii de genul,ma rog,nu era o problema....parerea mea e ca e praf trailer-ul cat si patch-ul (din cate am auzit poate mult mai ok cu PVP-ul)...Cum vine asta? Incep sa se bata 2 titani (H vs A) si apare unul de nicaieri (probabil din boscheti) cu mucii la nas care mesteca guma huba-buba si cu pete pe burta ca e el mare si tare buricul pamantului si le da clasa la restul ca vai doamne iti arata el ce karate stie si cum din 2 miscari de kung fu te pune la pamant - hai sa fim seriosi fratilor - adica hordacu ala ditamai malacu plin de muschi,o bruta...si cu humanu ala care la fel are tactica si stie sa supravietuiasca,apare asta care din 2 miscari ii face pe amandoi...nu bate cam mult la ochi?

- amice mai bine te abtineai de la comentat.. ala nu-i orice pandaren, e chen stormstout, copilas. -



Woaaa Surprise Surprise Surprise bai esti nebun? SERIOS ??? Sa fiu al dracu daca stiam! Surprise - Omule,esti un adevarat savant,incantat de cunostinta! - Copilas? Cand zici ca-mi schimbi si mie scutecul?
P.S.: Nu inteleg de ce se baga toti naufragiatii in seama pe forum...baiatul,beleste-ti bine ochii si mai citeste inca o data ce am scris => ,,parerea mea e ca...'' ; daca nici acum nu te-ai prins,atunci te sfatuiesc sa taci din gura si sa-ti tii comentariile pentru tine,si da...sunt un copil cu o p*tza de 1 kil... bine,pa! S@L !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cicanida

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 15:40)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 47, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 3

Post Posted: 15-01-2013, 10:52:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce lumea face atata caz cu expansion-ul asta... macar aduce ceva nou jocului (new class, new race, PEET BATTLE -), si chiar daca nu e atat de 'epic' ca TBC sau WOLTK inca merita sa incerci noile features macar de curiozitate. Cat despre cei care spun ca jocul nu e destul de 'violent', le spun ca gresesc, o lovitura cu un fist weapon e mai satisfacatoare si nu se simte fake, ba din contra, mai natural daca asta era problema.
PS: Chiar daca primul pandaren din wow a aparut in 2003 si filmul Kung Fu panda s-a lansat in 2008 nu putem spune ca Blizzard e cea mai originala productie din cate au existat. Tot ce fac ei e sa reconstituie niste chestii 100% cunoscute de intregul glob si 100% epice si sa le schimbe numele: WEREWOLF -> WORGEN.
Oricum, pandaren sigur imi fac, dar o sa fie rogue - mai ninja.


http://www.eternalreign.net/dalien/illidan-skull.gif
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FaithOfDarkness

[Shade of death]



Status: Offline
(since 03-06-2018 15:03)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 1067, Topics: 28
Location: Look behind you

Reputation: 60.2
Votes: 15

   
Post Posted: 15-01-2013, 17:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cicanida wrote:
Nu inteleg de ce lumea face atata caz cu expansion-ul asta... macar aduce ceva nou jocului (new class, new race, PEET BATTLE -), si chiar daca nu e atat de 'epic' ca TBC sau WOLTK inca merita sa incerci noile features macar de curiozitate. Cat despre cei care spun ca jocul nu e destul de 'violent', le spun ca gresesc, o lovitura cu un fist weapon e mai satisfacatoare si nu se simte fake, ba din contra, mai natural daca asta era problema.
PS: Chiar daca primul pandaren din wow a aparut in 2003 si filmul Kung Fu panda s-a lansat in 2008 nu putem spune ca Blizzard e cea mai originala productie din cate au existat. Tot ce fac ei e sa reconstituie niste chestii 100% cunoscute de intregul glob si 100% epice si sa le schimbe numele: WEREWOLF -> WORGEN.
Oricum, pandaren sigur imi fac, dar o sa fie rogue - mai ninja.

De ce?De ce readuci la viata un topic in care NU S-A MAI SCRIS DE 3 LUNI ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreyutzz93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2015 00:56)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 265, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 60.6
Votes: 8

Post Posted: 15-01-2013, 19:14:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi aduc aminte in warcraft 3 la acea misiune in care trebuia sa il salvezi pe iIlidan cu ajutorul pandarenului, pun pariu ca toti care au facut acea misiune levaleati pandarenul si lasati celalalt erou pe bara.Activati "whosyourdaddy" si rupeati tot cu pandarenul numai sa vedeti ce face ultimata.
Acum faceti o fata stramba si ziceti "PANDA?".


Sunt un om ca fiecare.Respect reciproc!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cicanida

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 15:40)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 47, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 3

Post Posted: 15-01-2013, 19:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FaithOfDarkness wrote:
Cicanida wrote:
Nu inteleg de ce lumea face atata caz cu expansion-ul asta... macar aduce ceva nou jocului (new class, new race, PEET BATTLE -), si chiar daca nu e atat de 'epic' ca TBC sau WOLTK inca merita sa incerci noile features macar de curiozitate. Cat despre cei care spun ca jocul nu e destul de 'violent', le spun ca gresesc, o lovitura cu un fist weapon e mai satisfacatoare si nu se simte fake, ba din contra, mai natural daca asta era problema.
PS: Chiar daca primul pandaren din wow a aparut in 2003 si filmul Kung Fu panda s-a lansat in 2008 nu putem spune ca Blizzard e cea mai originala productie din cate au existat. Tot ce fac ei e sa reconstituie niste chestii 100% cunoscute de intregul glob si 100% epice si sa le schimbe numele: WEREWOLF -> WORGEN.
Oricum, pandaren sigur imi fac, dar o sa fie rogue - mai ninja.

De ce?De ce readuci la viata un topic in care NU S-A MAI SCRIS DE 3 LUNI ?


Pentru ca nu e nicio problema in asta Raised eyebrow si vreau sa-mi spun parerea!


http://www.eternalreign.net/dalien/illidan-skull.gif
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 15 January 2013 17:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    


The time now is 01-07-2024, 05:35:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x