User
Pass
2FA
 
 

MISTS OF PANDARIA-oficial ingame cinematic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8377
OrangeJuice

[The Nephalem]



Status: Offline
(since 24-05-2018 18:12)
Joined: 13 Sep 2011
Posts: 2100, Topics: 3
Location: /b/

Reputation: 73.7
Votes: 28

 
Post Posted: 17-08-2012, 12:37:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
I-a batut pentru ca el era Chen Stormstout sau cum se scrie numele lui si ei erau 2 randoms.

http://blue.mmo-champion.com/topic/232771-monks-are-overpowered/

Mi-ai citit gandurile. Acum vroiam sa postez asta >_<
Chen Stormstout fiind boss-ul Pandarenilor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 17-08-2012, 13:01:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brapper wrote:
gazi wrote:
Sincer..mie chiar imi place trailerul,vorba lui gladys imi vine sa comand jocu'.

La inceput si eu zicea"bleah panda?dar ce e aici intrunirea ursilor patati?" pana mi-am dat seama ca va fi destul de ok,trebuia sa bage ceva nou iar naga cum ziceti voi nu aveau cum.
Cum incaltai tu un naga sau ii puneai pants?


Ba se putea foarte usor,poate ca nu erau vizibili sau chestii de genul,ma rog,nu era o problema....parerea mea e ca e praf trailer-ul cat si patch-ul (din cate am auzit poate mult mai ok cu PVP-ul)...Cum vine asta? Incep sa se bata 2 titani (H vs A) si apare unul de nicaieri (probabil din boscheti) cu mucii la nas care mesteca guma huba-buba si cu pete pe burta ca e el mare si tare buricul pamantului si le da clasa la restul ca vai doamne iti arata el ce karate stie si cum din 2 miscari de kung fu te pune la pamant - hai sa fim seriosi fratilor - adica hordacu ala ditamai malacu plin de muschi,o bruta...si cu humanu ala care la fel are tactica si stie sa supravietuiasca,apare asta care din 2 miscari ii face pe amandoi...nu bate cam mult la ochi?


Tu trebuie sa te uiti la "I am Bruce Lee", cunosc si eu pastilati cu brate cat gorilele dar nu pot sa ridice o galeata cu apa -

Si eu la viata mea am castigat arene 1v2 does that make me OP :/ ? Si ce faci daca te bate un gnome -? /ragequit wow -?


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 17-08-2012, 13:15:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ati urmarit bine la un moment dat pandareanul rade.De ce?Ca aliacul si cu hordacul au impartit armele sa atace pandareanul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OrangeJuice

[The Nephalem]



Status: Offline
(since 24-05-2018 18:12)
Joined: 13 Sep 2011
Posts: 2100, Topics: 3
Location: /b/

Reputation: 73.7
Votes: 28

 
Post Posted: 17-08-2012, 13:17:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adiman0011 wrote:
Daca ati urmarit bine la un moment dat pandareanul rade.De ce?Ca aliacul si cu hordacul au impartit armele sa atace pandareanul

Pai aia e cea mai amuzanta faza din trailer. Banuiesc ca toti o stiu -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-08-2012, 13:18:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa a fost tot timpul in jocul asta, oamenii si orcii se ciomagesc intre ei pana in momentul cand au de-a face cu un dusman comun -.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 17-08-2012, 13:28:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa e mereu la inceputul unui expansion. Clasa / rasa noua INTOTDEAUNA e OP. Cum era si DK-ul la inceput de Wotlk iar pe parcurs a fost echilibrat.

Monkul o sa fie nerfat la ceva timp dupa MoP release

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OrangeJuice

[The Nephalem]



Status: Offline
(since 24-05-2018 18:12)
Joined: 13 Sep 2011
Posts: 2100, Topics: 3
Location: /b/

Reputation: 73.7
Votes: 28

 
Post Posted: 17-08-2012, 13:39:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Asa e mereu la inceputul unui expansion. Clasa / rasa noua INTOTDEAUNA e OP. Cum era si DK-ul la inceput de Wotlk iar pe parcurs a fost echilibrat.

Monkul o sa fie nerfat la ceva timp dupa MoP release

Asta asa e. Mie mi se pare normal sa fie facuta clasa noua mai OP decat cele vechi, la inceput, insa nu la asta se refera trailerul. Panda ala care se indoaie pe acolo nu e un random ca ceilalti doi. E chiar boss-ul. Deci era normal sa fie mult mai puternic decat aia la un loc.
E ca si cum s-ar fi batut un paznic dintr-ala din Orgrimmar cu un paznic din Stormwind si s-a bagat Lich King intre ei. Apai ce bataie ar manca aia doi...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dunga

[ala IMBA]



Status: Offline
(since 08-07-2017 19:03)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 298, Topics: 124
Location: PE SCAUN

Reputation: 137.8
Votes: 9

 
Post Posted: 17-08-2012, 16:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cel mai plictisitor cinematic de la blizzard, actiunea fiind 85% "copiata" in asa hal in cat chiar si un baietel cu acadea in gura si cu basca cu ponei stia ce va urma sa se intample


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 06:03)
Joined: 16 May 2011
Posts: 173, Topics: 34
Location: UMF Carol Davila - la subsol, pe dreapta, sala de disectii, in halat, ma gasesti acolo !

Reputation: -19.7
Votes: 9

 
Post Posted: 17-08-2012, 20:15:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exceed wrote:
Brapper wrote:


Ba se putea foarte usor,poate ca nu erau vizibili sau chestii de genul,ma rog,nu era o problema....parerea mea e ca e praf trailer-ul cat si patch-ul (din cate am auzit poate mult mai ok cu PVP-ul)...Cum vine asta? Incep sa se bata 2 titani (H vs A) si apare unul de nicaieri (probabil din boscheti) cu mucii la nas care mesteca guma huba-buba si cu pete pe burta ca e el mare si tare buricul pamantului si le da clasa la restul ca vai doamne iti arata el ce karate stie si cum din 2 miscari de kung fu te pune la pamant - hai sa fim seriosi fratilor - adica hordacu ala ditamai malacu plin de muschi,o bruta...si cu humanu ala care la fel are tactica si stie sa supravietuiasca,apare asta care din 2 miscari ii face pe amandoi...nu bate cam mult la ochi?


Ai ascultat cinematic-ul cap coada ?
Daca da, ai inteles ceva ?


Pandarenul isi va alege factiunea pe parcursul cresterii in level, nu direct cum era pana acum.
Si cam asta ar fi ideea, se lupta cu amandoi pentru ca momentan e impartial...daca erai atent la final spune ca ei lupta sa-si apere tinuturile si familia, dar intrebarea este: pentru cine luptam ?!

Si inca o chesti funny, pe care am citit-o in commenturile de pe youtube.
Pandarenul i-a batut pe amandoi, pentru ca orc-ul si human-ul aveau lvl 85, iar el avea 90 -.



Eu vorbeam strict despre trailer omule,nu ce se va intampla mai departe...nu te mai ambala atata - ho ca n-am omorat pe nimeni...mi-am exprimat si eu propria parere ca tot omu`,cum ca din punctul meu de vedere este chiar PENIBIL ! Si cand zic penibil ma refer strict la aspectul fizic,pana mea frate...mi-e si mila sa dau intr-un pandaren,cand il vad asa cu petele alea,pufos,dragut,flocos,grasut -) adica...nu stiu,dar parerea mea e ca asta nu e caracter de wow frate - nu da dovada de violenta si de forta (asta ca l-au facut cei de la Blizzard sa para asa si sa fie un caracter playable,e strict altceva,dar constiinta imi spune altceva - ),da dovada de blandete,calm,intelegere,finete,frumusete,inteligenta,inofensivitate,etc nicidecum de brutalitate...uita-te ce falci are si ce burta - atat de concentrat e incat mai si mesteca huba-buba - ma da-l dreaq - si bastonu ala zici ca-i toiagu lu` Songoku...prea multe lucruri ,,imprumutate,, si din filmul Kung Fu Panda...

P.S.: Ideea este buna de kung fu si restul lucrurilor,dar nu ca si pandaren,ca aspect fizic...daca era altceva,gen un samurai,ninja ceva...alta rasa mai deosebita,poate ca era mult mai reusit...cum am zis,este doar parerea mea - la fel ca si gusturile oamenilor,nu se discuta...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exceed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2018 20:46)
Joined: 19 May 2012
Posts: 196, Topics: 7
Location: Bucure&#537;ti

Reputation: 429.5
Votes: 13

   
Post Posted: 17-08-2012, 21:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brapper wrote:


Eu vorbeam strict despre trailer omule,nu ce se va intampla mai departe...nu te mai ambala atata - ho ca n-am omorat pe nimeni...mi-am exprimat si eu propria parere ca tot omu`,cum ca din punctul meu de vedere este chiar PENIBIL ! Si cand zic penibil ma refer strict la aspectul fizic,pana mea frate...mi-e si mila sa dau intr-un pandaren,cand il vad asa cu petele alea,pufos,dragut,flocos,grasut -) adica...nu stiu,dar parerea mea e ca asta nu e caracter de wow frate - nu da dovada de violenta si de forta (asta ca l-au facut cei de la Blizzard sa para asa si sa fie un caracter playable,e strict altceva,dar constiinta imi spune altceva - ),da dovada de blandete,calm,intelegere,finete,frumusete,inteligenta,inofensivitate,etc nicidecum de brutalitate...uita-te ce falci are si ce burta - atat de concentrat e incat mai si mesteca huba-buba - ma da-l dreaq - si bastonu ala zici ca-i toiagu lu` Songoku...prea multe lucruri ,,imprumutate,, si din filmul Kung Fu Panda...

P.S.: Ideea este buna de kung fu si restul lucrurilor,dar nu ca si pandaren,ca aspect fizic...daca era altceva,gen un samurai,ninja ceva...alta rasa mai deosebita,poate ca era mult mai reusit...cum am zis,este doar parerea mea - la fel ca si gusturile oamenilor,nu se discuta...


In primul rand, trailer-ul este proiectat sa releve ce se va intampla in urmatorul expansion, right ?!
Nu ma ambalez deloc, doar incercam sa-ti explic ce se intampla exact in trailer ca am vazut ca nu intelesesei, si vad ca nici acum nu ai facut-o.
Spuneai ca ti se pare penibil aspectul fizic, ca nu iti vine sa dai intr-un panda. Eu vin si iti spun, daca nu stiai deja, ca tot timpul aparentele inseala .
Deja incepe sa prinda contur conceptul Blizzard, nu?

Restul de efecte (vezi mestecat de frunza, zambet ironic. aranjat statuie etc.) le vad ca pe niste artificii pentru a trece pe cel care urmareste trailer-ul prin toate starile, nicidecum ca pe niste penibilitati cum spui tu.


Samurai, ninja ? Nu fac parte din aceeasi poveste.

Numai bine !



"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
m1RacLe

[The Real Miracle]



Status: Offline
(since 05-01-2024 18:12)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 1046, Topics: 146
Location: Dalaran

Reputation: 480.8
Votes: 32

 
Post Posted: 17-08-2012, 21:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

super, abea astept lansarea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 17-08-2012, 21:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dunga wrote:
cel mai plictisitor cinematic de la blizzard, actiunea fiind 85% "copiata" in asa hal in cat chiar si un baietel cu acadea in gura si cu basca cu ponei stia ce va urma sa se intample

Alooo, e cinematic, trailer, spot, cum vrei tu sã-i zici. Nu e film sã aibã nu-știu-ce acțiune la el..
Padurarul wrote:
era si DK-ul la inceput de Wotlk iar pe parcurs a fost echilibrat.

U MAD? DK-ul încã mai este OP și hero class.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 06:03)
Joined: 16 May 2011
Posts: 173, Topics: 34
Location: UMF Carol Davila - la subsol, pe dreapta, sala de disectii, in halat, ma gasesti acolo !

Reputation: -19.7
Votes: 9

 
Post Posted: 17-08-2012, 21:20:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

,,Samurai, ninja ? Nu fac parte din aceeasi poveste. ''

Nu fac parte din aceeasi poveste? Bun,dar pandarenul asta cu ce face parte din toata povestea asta? Daca e s-o luam de la Vanilla,The Burning Crusade,Lich king si pana la Cataclysm nu are nicio legatura...este o rasa cu totul diferita de ce a fost pana acum,si cum zici tu ca exemplele care le-am dat mai sus,gen samurai/ninja nu fac parte din aceeasi poveste,este pentru ca Blizz-ul a facut asta cu Pandarenul,cum de altfel puteau sa faca si cu astea,inventau ei ceva,la cata imaginatie au...in fine,este doar parerea mea,cum am zis...fiecare om cu punctul lui de vedere - tu o tii pe a ta,eu pe a mea...salut!

P.S.: Dupa cum vezi am dat exemple asemanatoare de ce se afla in trailer in caz ca nu te-ai prins... ,,samurai,ninja'' = artele martiale => kung fu,etc shits like that cum vedem ca se manifesta pandarenul in trailer si ce stil de lupta adopta...same thing - n-am deviat deloc de la constructia trailer-ului,ci doar ca aspect,din punct de vedere fizic (mie asta nu mi-a placut,sa nu ma intelegi gresit...n-am de unde sa stiu cum e patch-ul si cum se va desfasura PVE-ul sau PVP-ul,mai e pana atunci...eu strict de rasa asta vorbeam si ce impresie mi-a lasat filmuletul,ca nu mi se pare tocmai potrivit un acest caracter,n-am nimic cu talentele,passive talents,etc ci doar de felul cum arata,sigur gaseau ceva mai bun...si Naga chiar ii statea mult mai bine )...la cat de gras e mai si sare pe stanci sau prin copaci,mda...funny...sa nu rupa naiba copacii sau sa sparga stanca in doua la cat de fortos e Dosent Matter asta sa vezi ca distruge fauna si flora,trist...





Last edited by Brapper on 17-08-2012, 21:37:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-08-2012, 21:36:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ brapper . gresit . panda face parte din lore warcraft de unde se inspira lore wow ... ce-i drept a fost adaugat abea in frozen throne dar totusi . e din lore..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-08-2012, 21:42:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Destul de bun trailerul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 15 January 2013 17:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 01-07-2024, 05:10:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password